Forum
Well hello everyone! Odočila sem se da bom začela pisat nov ff ker prv ni uspešen ampak sem se vseen odločla da ga bom napisala do konca. Dobila sem briljantno idejo za nov ff in evo, končno sem se ga šla spravt pisat. Upam da bo boljši in uspešnejši kot prvi in ja have fun <3

Arabella's POV
Bil je ponedeljek in s tem tud prvi dan šole. Z družino smo se preselili iz Avstralije v London, ker je oče dobil boljšo službo. Zelo me je bilo strah prvega dne, saj sem bila vendarle nova na šoli! Kakorkoli naj se vam predstavim. Sem Arabella Miley Moore, stara sem 17 let in hodim na gimnazijo v Londonu. Imam črne dolge lase in nebesno modre oči. Imam še kar lepo postavo, glede na to, koliko nutelle pojem. Prej sem živela v Avstaraliji in imela sem veliko prijateljic in prijatejev. Hudo mi je, da sem jih zapustila, ampak sem prepričana da se mi bo življenje v Londonu spremenilo. Igram odbojko, rada jaham in sama se učim kitaro in klavir, saj je moja mami glasbenica. Živimo v veliki hiši na neki vasi, kjer me vsako jutro zbudi sonce, kar pa, kot sem slišala v Londonu ni običajno. Zdaj pa nazaj na šolo. Zjutraj sem vstala in se pretegnila. To naredim vsako jutro, ker se potem počutim, kot da sem nova, čeprav vem da nisem. Odpravila sem se po stopnicah dol in si narezala kruh, gor pa si na debelo namazala nutello. Ko sem pojedla, sem se preoblekla, umila in pograbila torbo. Mami me je že čakala v avtu, zato sem zaklenila vrata in stekla v avto. Čez kakšnih 10 minut sem že stala pred vhodom. Pogledala sem na urnik in videla, da imamo prvo uro matemaiko. Vstopila sem v šolo, ko se je zgodilo nekaj, kar nikoli nisem pričakovala. Vsi pogledi so sbili vprti vame, jaz pa sem počasi hodila po hodniku. Ko sem končno prišla do ućilnice, sem se usedla v zadnjo klop. Učenci so se počasi začeli zbirat in hmalu je prišla učiteljica. ''Imamo novo učenko. Bi se predstavila?'' me je pogledala jaz pa sem vstala in začela svojo 'predstavitev'. ''Sem Arabella Miley Moore, stara sem 17 let in preselila sem se iz Avstralije. Dovolj?'' sem naveličano vprašala, saj sem bila zelo slabe volje. Učiteljem se zelo rada ugovarjala in jim nasprotovala. Učiteljica je pokimala, jaz pa sem se usedla nazaj na stol. Matematika se je zelo vlekla, ampak sem dočakala konec. Nasljedno uro sem imela zgodovino. Komaj sem našla učilnico in ko sem končno vstopila, so se spet vsi zazrli vame. Vse klopi so bile zasedene, razen klopi, zraven nekega črnolasca, zato sem se usedla zraven njega. Pogledala sem ga in se mu nasmehnila, on pa je glavo obrnil navzdol in gledal v tla. Imela sem še fiziko, športno in biologijo, ampak sem nekako zdržala. Po pouku sem zavila za šolo in si tam prižgala cigreto, ko sem zagledala kup fantov, ki so pretepali nekega fanta. ''Hej! Nehajte!'' sem zavpila in fantje so me pogledali in se razbežali. Stekla sem k fantu in videla kdo je.
--------------------------------------------------------
kdo je bil fant, ki so ga pretepli?
mnenje?
15. september 2014
PRVA BRALKA *proudface*
kdo je bil fant, ki so ga pretepli? vrjetn je biu zayn
glede na to da ni zgledu neki priljubljen v razredu
mnenje? ful je perfektn začetek
pa komi čakam na nov del
pa omg iz avstralije se je preselila v london
js bi tut
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
15. september 2014
kdo je bil fant, ki so ga pretepli? Verjetno Zayn in jo tam ni pozdravu na začetku da se ne bi še na njo spraulal
o fak no naj nehajo to delat
mnenje? Začetek je svetovn
po temle bo zgodbica čista perfekcija
NEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
15. september 2014
kdo je bil fant, ki so ga pretepli? Verjetno Zayn.
NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTT!
16. september 2014
Neeeeext!
16. september 2014
next
16. september 2014
biu je najbrž Zayn
ful dober začetek
16. september 2014
u179105
u179105
Zakaj vedno moj Zaynie najebe hahaha :'(
Neext:'3
16. september 2014
Zayn
next
17. september 2014
Hvala vsem, ki berete, to mi res velik pomen<3 upam, da vam bo tale ff všeč in da boste užival, ko ga boste bral. Aja, pa če vam je ušeč, lahko mal delite

Zayn's POV
V šoli sem bil navaden luzer. Niso me marali in to čisto brez razloga. Vsakič, ko sem vstopil v tisto grozno stavbo, so me začeli klicati zguba, me pretepati in me pljuvati. Res nevem, s čim sem si to zaslžil in priznam da je bolelo. Niti enega samega prijatelja nisem imel in vsako noč sem zaspal v solzah in mlaki krvi. (a/n pač rezal se je). In tistega dne nikoli ne bom pozabil. Bil je ponedeljek in s tem novo šolsko leto. Ko sem vstopil v šolo, so me spet začeli zmerjati. ''O poglej kdo se je vrnil! Naša največja zguba! Čudi me, da se med počitnicami ni ubil. Škoda, boljše nam bi blo.'' je rekla največja važička na šoli. Mia. Tega stavka nikoli ne bom pozabl, ker se je dotaknil mojega srca. Kakorkoli, po šoli so me spet pretepali, ampak tokrat je nekdo zavpil naj nehajo. In res so. Potrudil sem se in pogledal kdo mi je rešil življenje. In bila je ona, punca s katero sedim v razredu in je tako lepa.

Arabella's POV
Bil je on, fant, s katerim sedim v razredu. Bil je negiben in ni se odzval na moje krike, zato sem ga prijela dvignila in ga nekako odvlekla do avta. Odpeljala sem ga h meni domov in ga položila (a/n haha ups to se narobe slis ) na posteljo. Šla sem v kuhinjo in mu pripravila čaj in hmalu za tem se je zbudil in ves preplašen prišel v dnevno sobo. Seveda, koga pa ne bi bilo strah, če se zbudi v tujem stanovanju. Pogledala sem ga in se mu nasmehnila. ''Živjo! Si v redu? Rabiš led?'' sem ga vprašala on pa je le odkimal in se vsedel na kavč. ''Mi lahko poveš kje sem?'' me je vprašal. Razložila sem mu vse, od začetka, do konca. ''Aja, in jaz sem Arabella Miley Moore, ampak me prosim kliči Bella ali Anna.'' sem zaključila mojo dolgo pripoved. ''Te lahko kličem Miley?'' je vprašal. Tako so me lahko klicali samo moji najboljši prijatelji, ampak na temu fantu se mi je zdelo nekaj posebnega. ''Prav, ampak tako me lahko kličeš samo ti.'' sem rekla in se mu nasmehnila.''To je pa lepo. Jaz sem Zayn Javaad Malik.'' se mi je predstavil. Uuu Javaad. ''Te lahko kličem Javaad?''sem se pošalila, on pa se je začel smejati, čeprav ni bilo nič smešnega. Med smehom je odkimal, jaz pa sem se nasmehnila.''Prav, Zayn''. Dolgo sva se še pogovarjala in zvedela sem, da rad poje. Obljubil mi je, da mi bo kasneje nekaj zapel. Povedal mi je tudi, da ni priljubljen na šoli, čeprav sem to ugotovila že sama.
17. september 2014
Neeeeext!
17. september 2014
ja res težk ugotovit da ni priljubljen
haha itak da nam je všeč
perfektno je
NEEEEEEEEEEEEEEEXT
17. september 2014
Neeext!!
18. september 2014
OMFG tole je ful perfekt
O fak bogi k se reže
Naj ga nehajo pretepat
ja res je težk opazit na ni najbolj prijublen
Aww dovolila mu je da jo kliče po drugem imenu
ful je fenomenalno
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
18. september 2014
Uff se oproscam ker dolgo ni blo nexta ampak sola me ubija-.- se bom potrudila napisat v tem tednu next upam da se berete, in hvalezna vam bi bla ce bim mal oglaseval ta ff
- Neja xx
28. september 2014
sej uredu js te zastopim
bom jas mal oglaševala, ke bom mela čas
pa nextt
28. september 2014
itak da beremo
komi čakam
28. september 2014
itak da beremo
can't wait
03. oktober 2014
Evooo končno next po dolgem času upam, da se berete.. zelo vam, bi bla hvaležna če bi mal oglaševali to zgodbico ly all

Zayn's POV
Ta punca je posebna. Zelo posebna. Mislil sem, da ko ji bom povedal, da nisem priljubljen, da me bo zasovražila in me pustila samega, kot vsi ostali. Ampak ona je ostala, ostala je z mano in me razumela. Kakorkoli, zjutraj sem se zbudil, se umil in pojedel zajtrk, kot vsako jutro. Odpravil sem se proti šoli in se že pripravljal na psihično in fizično bolečino. Bil sem že pri šoli, ko se je zgodilo nekaj čisto nepričakovanega in sicer, vrata šole so se odprla in v objem mi je pritekla Miley (a/n Arabella, ampak ce se še spomnite jo Zayn kliče Miley). ''Živjo Zayn!'' je veselo rekla in se mi nasmejala. O moj bog, ta njen nasmeh. Odzdravil sem jo in skupaj sva odšla v tisto grozno stavbo, ki jo vsi kličejo šola. Vse je bilo v redu, dokler nisva prišla do omaric. Odprl sem jo in iyz nje vzel zvezke, v tistem hipu pa se je omarica močno zaprla in pred njo je stopil on. Luke George Dickinson. Stopil sem korak nazaj in molil, da naj se prikaže Miley. Prisežem, da od tistega trenutka verjamem v Boga, saj se je v tistem hipu prikazala Miley in me brez besed prijela za roke in me odvlekla stran. Sledil sem ji v učilnico, kjer sva se usedla v zadnjo klop. Vedel sem, da Miley zelo rada ugovarja učiteljem, zato sem sklepal, da bo to šolsko leto bolj zabavno. Ure so počasi minevale in po koncu pouka sem pred šolo spet slišal boleče besede, ampak takrat me ni bolelo, saj je bila zraven mene Miley. Varno sva prispela domov, kjer sva pri meni naredila domačo nalogo in se zelo zabavala. ''Rad poješ?'' me je iz čistega miru vprašala Miley. V odgovor sem ji prikimal, v roke vzel kitaro in začel peti. Ko sem končal, me je gledala z odprtimi usti. ''Wow. Res imaš talent! Naslednjo leto te bom prijavila na xfactor!''. O ne, ne, ne, ne. Ne maram peti pred množico ljudi. ''NE! Ne prosim, noben ne ve za moje petje.'' Sem ji rekel, ona pa me je samo ignorirala in me objela. Počasi se je poslovila, jaz pa sem se zadovoljno odpravil v posteljo. To je bil edini dan, da nisem bil pretepen. Hvala ti, Miley.

Miley's POV
Meseci so minevali in vsak dan je bil isti. Zbujanje, šola, zapleti v šoli, domov, učenje, druženje z Zaynom, spanje. Vsak dan isto. Luke George nama ni dal miru in vedno bolj je silil vame. Z Zaynom sva se zelo zbližala in vsakič, ko ga vidim, se bolj zaljubim. Začele so se novoletne počitnice, midva z Zaynom pa sva sedela v parku na klopci in se objemala. Obnašava se, kot da sva par, ampak sva samo najboljša prijatelja. Za zdaj. ''Zaljubljen sem.'' je po tiho izgovoril Zayn. ''Jaz tudi.'' sem še tišje rekla. Z radovednostjo v očeh me je pogledal, jaz pa sem samo odkimala in se nasmehnila. Čutila sem njegov pogled na meni in vame je strmel vsaj dve minuti. ''Kaj pa če bi si na enkrat povedala v koga sva zaljubljena?'' me je vprašal. ''Lahko'' sem spet tiho odgovorila. ''Ena, dva,…'' je začel šteti, jaz pa sem bila vedno bolj nervozna. Ko je prišel do tri, se je moj svet obrnil na boljše. ''Ti'' sva oba na enkrat rekla. Nasmehnila sem se mu, in nasmeh mi je vrnil. Prijel me je za roko in me odpeljal na sredo rahlo zasnežene ceste. Začel se mi je približevati in naslednji trenutek sem že začutila njegove tople ustnice na mojih. Ura je odbila polnoč, midva pa sva se odpravila domov, s prepletenimi prsti. Še nikoli nisem bila tako srečna.
------------------------------------------------------------------------
Torej, kako se vam zdi?
next?
03. oktober 2014
omfg skupi sta
kak sta cute
tale dej je perfektn dobesedno
i looooooooooveeee it
sam ta luke... ugh -.-
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
03. oktober 2014
omgg ful top *OOO*
kiss *.*
ta luke bo še delau probleme
nextttt
04. oktober 2014
next:*
04. oktober 2014
Neeeeeeeeeeeeeext!
04. oktober 2014
Nexxxxt
04. oktober 2014
O waw skupi sta
Torej, kako se vam zdi? Ful ful ful je popouno
next? Ja itak da
to sploh ni vprašanje
dej hitr next
NEEEEEEEEEEEEEXT
04. oktober 2014
neeeeexxxt + nova bralka
05. oktober 2014
Neeext!
05. oktober 2014
vsaj se 5 nextov pa nadaljujem
Neja xx
06. oktober 2014
next
07. oktober 2014
http://m.igre123.com/forum/tema/5-stolen-hearts/75517/1
A bi prosiiim kera od vas brala, in res sori kr oglasujem samo sen ravnokar zacela pisati nov fan fiction pa mi mankajo bralke. In ce vam bo moj fan fiction vsec prosim pod njim komentirajte ali naj pisem naprej ali ne. To bi mi veliko pomenilo saj je tole moj prvi fan fiction
07. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg