Forum

To ni nobeden funfic, ampak normalna zgodbica.! Upam, da bo vam bilo všeč!c:
∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞
yoυ cнαɴɢe мy lιғe.∞ 1.DEL
"Jen! Doma sem!" je zklical materin glas. Zaledenela sem. Ko je vstopila v mojo sobo se je zazrla v prižgan računalnik. Nasmeh ji je zbledel iz obraza in postal je strog, ter mračen. Zrla je v moje modre uči in se ni premaknila za milimeter.
Na pogled je bila mlada in prečudovita. Njeni svetli lasje so izstopali in izgledala je topla. A v resnici je bila izjemno stroga. Vsaka ocena slabša od petice je bila huda kazen. Najberž je bila taka zaradi njenih staršev. Bili so strožji od nje in vse kar so ji dovolili je bilo učenje. Zdaj ima tudi nekaj od tega. Je uspešna poslovnica, ki ima lastno podjetje. Vbistvu je le to moja spodbuda, da se učim dan za dnevom. Sicer ni ravno lahko v tretjem letnimu gimnazije imeti vso snov v glavi.

"Kaj imaš to?" je izdavila po trenutku smrtne tišine. Njen glas je bil tresajoč in jezen. Strah me je zajel in trenutek sem samo strmela vanjo in poskušala kaj rečti. A sem bila očitno prepozna. Prijela je prenosni računalni, ki sem si ga kupila s svjim s težavo prehranjenim denarjem in začela jezno govoriti.
"Kaj si pa misliš, da si na računalniku brez mojega dovoljenja?! Ura je komaj tri! V dveh urah nisi morala narediti domače naloge in se učiti za oba testa!" je jezno zakričala in me z desno roko močno udarila v lic. Začutila sem pekoče skelenje. Pogledala me je z zastrašajočim pogledom in dvignila prenosnik visoko nad glavo.
"Ne!" sem zakričala in se pognala proti njej. Bilo je prepozno. Prenosnik je z zamahom zalučala v tla. V ušesih mi je glasno tresknilo in zazrla sem se v razbit prenosnik. Mati je zaluputnila z vrati in imela nekoliko bolj zadovolen obraz.
Nekaj minut sem samo strmela v razbit prenosnik in se niti premaknila nisem. Zanga sem zapravila ves prihranjen denar v zadnijh treh letih.
Končo sem se pramaknila in pobrala razbit prenosnik. Previdno sem ga položila na mizo in pazila, da ga nisem še bolj razbila.
Naslonila sem se na hladno steno. Po licu mi je spolzela solza. Zakaj sem si jaz zaslužila takšno mati?
Z rokavom sem si obrisala solze in zasmrkala. Bila sem jezna in žalostna. Po temu so mi solze kar lile iz uči in komaj sem jih zavstavila z zdaj že mokrim rokavom jopice.

Sesedla sem se na tla in solze so mi premočile celoten rokav.
Po nekaj minutah jokanja, hlipanja in smrkanja, sem se dvignila in iz omare vzela svežo pižamo. Iz police sem vzela knjigo,-Harry Potter in Kamen Modrosti- ter tiho odprla vrata sobe. S tihimi koraki sem odšla v kopalnico in prižgala pipo z vročo vodo. Banja se je počasi polnila z kristalno čisto vodo, dokler ni bila polna do vrha.
Gola sem se vsedla v vročo vodo in oblila me je kurja polt. Nekaj sekund sem potrebovala, da se je telo navadilo na vrožino, nato sem se sprostila, ter začela brati knjigo.
Ko se je voda ohladila sem vstala, se obrisala in oblekla v sveže obleke. Spustila sem vodo in se odtihotapila nazaj v svojo sobo. Kdaj mi res ni všeč, če imaš takšno zaščitniško mati.
Zavila sem se v odeje in zaspala.
∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞
Kritike, mnenja, pohvale...??
31. januar 2013
wooooooooooooooooooooooooow <33333333333333333 nadpopouna najlepša najbolša najblnapeta žgodbiča eveeeeeeeeeeeeeeh!! NEXT seveda :***
31. januar 2013
kritika - pozitivna je lohk mislm da hahaha
mnenja - jebeš to
pohvale - nimam dost cajta ;D
p.s. jst bi dobla preklemansk histerični napad omg.

next.!!
31. januar 2013
u30718
u30718
omajgaš no...nexti :* <3
31. januar 2013
Hwalaa!< 3333333333Ja Lara jst tut!xđđ
31. januar 2013
jst nkol ne dam mojga prenosnka omg.
31. januar 2013
Neeeeeeext!
Men je všeeeeeč! sam tota mama je preveč stroga! to je ja nasilje nad otroci! -.-
In ogromno pohvaaaaaal! X'D
Neeext!
31. januar 2013
u103001
u103001
fuul dober začetek
pohvalee
neeeeeeeeeeeeext <33
31. januar 2013
u104815
u104815
http://www.igre123.com/forum/tema/life-can-be-hard./49849/ sori ker smetim,bi mogoče kera brala? <3
31. januar 2013
u115042
u115042
aww špela moja a je lahk še bolš? SUPER, IZJEMNO, FANTASTIČNO, PRESUNLJIVO, NAJBOLŠI ZAČEETK! :**
31. januar 2013
u118013
u118013
nexxxxxxxt!!!
31. januar 2013
u121182
u121182
Fuuul dobra zgodbicaa, no usaj začetek.. c;
Supr je kr tko nadaljuj..! < 33
31. januar 2013
u30718
u30718
še štrinjam no al neke haha
31. januar 2013
Hwala vseeem za najlepše komentarjee!^^
Če še enkrat oglašuješ te blokiram.-.-"Samo tisti, ki berejo lahko!
01. februar 2013
u118013
u118013
NEXT!
01. februar 2013
u57074
u57074
Vauuu super pišeš!!;*♥ neeeext!
01. februar 2013
Hwalaa in mogoče kasnejee!
01. februar 2013
u114352
u114352
NEEEEEEEEEEEXT <3333
~BogicAA :cc ah..bogica
01. februar 2013
u25153
u25153
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!!
01. februar 2013
u121579
u121579
Next c:
01. februar 2013
Pišem!c: Počasi bo!;d
01. februar 2013

∞∞∞
yoυ cнαɴɢe мy lιғe.∞ 2.DEL
Zbudila sem se s krikom. Bila sem vsa mokra in v sobi je bilo zadušljivo. Pogledala sem skozi okno. Sijal je krajec lune in zvezde so bile posute po vsem nebu. Vstala sem iz postelje in odprla okno, da se prezrači.
Preoblekla sem se v suhe obleke in odšla v pritličje. Iz hladilnika sem vzela mleko in ga popila kar iz tetrapaka.
Ko sem se najdela sem se vlegla na kavč in prižgala komedijo, da se pomirim. A ob vsaki reklami za kakšno grozljivko sem se zdrznila. Glčedala sem le eno grozljivko v svojem življenju in od takrat naprej ne morem pogledati niti ene več.
Ko sem se ob dveh končno ponovno odpravila v sobo je bilo v njej vlažno in sveže. Zajel me je hlad a pod odejami mi je bilo prijetno toplo.
"Jen! Zbudi se! Ura je pet minut čez deset!" je zaklicala mati iz druge strani hiše.
Vstala sem in, ko sem odprla uči me je zajel svetel žarek sonca. Nekajkrat sem pomižiknila, nato pa odšla v kuhinjo po čaj. Cel dan se bom morala učiti. V ponedeljek pišemo test in snov, ki je v njem ne znam skoraj nič.
"Takoj učiti! Da ne boš šla ponovno na računalnik!" je zasikala mati in skremžila obraz. Pokimala sem.
Matematika mi je šla najslabše od vsega. Čaj sem položila na mizo in iz torbe vzela vse knjige.
Vedela sem, da se moram še posebaj potruditi. Če ne dobim naslednjih dveh ocen le prici bom imela zaključeno 4. Kar mati ne bo niti malo všeč.
Knjige sem odprla in se začela učiti. Polovice stvari niti razumela nisem.

*čez osem ur*
Vstala sem od mize. Pretegnila sem se in odšla v dnevno sobo. Matematika se mi je sanjala. Znala sem rešiti večino nalog in jih tudi razumela.
"Znaš?" me je vprašala mati, a glave ni premaknila iz televizije. Pokimala sem. Spačila je obraz in me pogledala.
"Jutri še velja, kaneda?" je rekla in me pozorno pogledala. Čisto sem pozabila. Vsako prvo nedeljo greva na kopališče plavati. Vneto sem pokimala. Oboževala sem plavaje.
Pripravila sem si večerjo-CheseAndAggs-in jo pojedla, kot sem lahko hitro.
Po večerji sem stekla v svojo sobo in prižgala televizijo. Čeprav sem pred temu morala prositi mati, da mi je dala dalinec, ker ga jaz ne smem imeti. To se pravi, da le ona lahko prižiga televizijo v moji sobi.
Gledala sem risanke na DVD-jih, ki sem jih imela že od malih nog.
Počasi sem zaspala, televizija pa je bila še vedno prižgana.
Zjutraj sem se zbudila že ob osmih. Poskočila sem in iz omare izvlekla kopalke. Vedno sem čakala prve nedelje v tednu.
Iz omare sem vzela vse kopalke, ki sem jih imela. Vendar so bile skoraj vse dvodelne. Mati je čeprav sem stara 16 let, zelo občutljiva, če kažem trebuh.
Izbrskala sem črne kopalke, ki sem jih dobila od očeta z moj 16. rojstni dan. Z mati sta ločena in nimata namena imeti nobenih stikov.

"Si že?" je zaklicala mati iz spodnjega nadstropje. Nase sem hitro povlekla oblekico, da nisem odšla v kopalkah in pograbila že včeraj pripravljeno torbico z vsemi potrebnimi stvarmi.
Vsedla sem se v njen avto in odpeljali sva stran od najine hiše, proti Aqva Park.
∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞
∞∞∞
Kaj se bo zgodilo na bazenih?
Vam je všeč?
Next?
01. februar 2013
u117381
u117381
Em najbrž bo kakega sexy tipa srečala;DD
Me gustaa c: <33
NEEEEXT!:$
01. februar 2013
Hwalaaaa!< 3333
01. februar 2013
u62914
u62914
1. nevem
2. ajaa
3.itaak
01. februar 2013
u114352
u114352
Se strinajm use z Nino
Neeext
01. februar 2013
u112307
u112307
se strinjam z nino! ;D
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!
01. februar 2013
Jej Nina ti si car, ker bereš misli!xđ
Hwalaa!< 3333
01. februar 2013
next !!!!!!!! ful jača zgodbica
http://www.igre123.com/forum/tema/something-happened-ft.-1d/49587/1 a prebere kdo? js pišem z bff?
01. februar 2013
Neeeeext !
1. Pomoje se bo v enga zabila na toboganu hahaha
2. Itaaaaaaaak!
3. Ne sprašuj tega!
01. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg