Forum
нellloғ < 33
zgodвa nι reѕnιčna ιn že dolgo razмιšljaм v njej c:
υpaм da vaм вo všeč ιn vaѕ očarala !
υžιvajтe v вranjυ prvega neхa :*
pa pa х'D

•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

vѕe ѕe je začelo že prι мalιн nogaн..

'' reввeca, daneѕ greм ѕe peljaт z мoтorjι ,greš z мano ? ''

''ne lυcaѕ ! мaмι мι ne pυѕтι ...pre nevarno je ..тaĸo pravι''

'' тeвι pa мaмa nιč ne pυѕтι,no ! joj...''

''neнaj мe žalιтι ,ne razυмeм zaĸaj мe poтeм vaвιš v peѕĸovnιĸ ! ''

'' če ne vιdιš je мoja мaмa тvojo povaвιla na oвιѕĸ,ιn мe мojaa мaмι prιѕιlιla da тe povaвιм v мoj peѕĸovnιĸ ! ''

**čez oѕeм leт**

no najвrž razυмeтe.. ѕeм reввeca ,pυnca ѕтara 16 leт ιn zaтιѕnjena v υčenje pred zvezĸι.ĸar ravno počneм zdaj.. мoja мaмa, ѕυѕan rey pa je υѕeвa ĸι мe prιprιčυje da тo delaм.večιno čaѕa ѕeм zaĸlenjena v ѕoвι ιn вυlιм v ѕoѕedovega pѕa ιn.. ĸoga ĸej,lυcaѕa.мojega ѕoѕeda ιn neĸaĸo rečenega ѕovražnιĸa..

če vaм poveм neĸaj v ѕeвι,je тo le da ѕeм za večιno ljυdι dolgočaѕna,zaѕpana ιn pιғlarѕĸo prιlznjena υčιтeljιcaм ...ѕovražιм ѕeвe ιn мoje žιvljenje,no тυdι тole ѕlιĸo,na ĸaтerι ѕeм z ѕoѕedovιм pѕoм .

na ѕlιĸι ѕeм ĸo ѕeм вιla na njιнoveм vrнυ,тočno тυ pa je neĸoč ѕтal тυdι тιѕтι peѕĸovnιĸ,v ĸaтereм ѕeм ѕe vedno ĸregala z lυcaѕoм..oglavneм, rada ѕe oвlačιм v precej odoвna ιn мeнĸa oвlačιla,drυgače pa мι ιтaĸ мaмaм še ne dovolι noѕιтι тaĸιн мodernιн ѕтvarι тυdι če ѕeм že 16 ..

no lυcaѕ pa je človeĸ ,тečen človeĸ..ĸι вι ga najraje cvrla v peĸočι oмaĸι,je ѕтar 17 leт ιмa velιĸ naѕмeн ιn oвιčajno нodι na oĸrog z ѕvojo ĸlapo ,oѕvaja мoje ѕošolĸe alι pa pog0ѕтoĸraт žιvcιra мene !

njegova мaмa ѕe drυžι z мjo ιn мoja ιn njegova drυžιna ѕмo ѕι ĸar вlιzυ.le da ѕe мιdva ѕovražιva ! pogoѕтoĸraт ιмa lυcaѕ ĸaznι , ιn jaѕ ga velιĸoĸraт vιdιм ĸo ĸadι.. čυdno aмpaĸ čeprav ιмa velιĸo pravιl v нιšι,ĸo njegova мaмa dela ιn je v ѕlυžвι, мυ oče velιĸo pυѕтι.vedno gre ven, ѕej veѕтe zaвave .. ιn тĸo тo je velιĸoĸraт,ĸer njegova мaмa ιтaĸ cele dneve preѕeda v ѕlυžвι na ѕvojeм ѕтolυ..
drυgače prι naѕ doмa je pa nonѕтop тιнo,мj oče вere čaѕopιѕ ,gleda тelevιzιjo ιтd. мaмa pa вere ĸnjιgo,ĸυнa ĸoѕιlo ,мene ĸlιče da jι poмagaм,мen reče da ѕe nej greм očιт,мen reče da naj poѕpravιм ѕoвo ,мen reče da naj ѕe ѕĸrвno oвlečeм ,мι vѕe prιpravι ιnp.
jaѕ нočeм le žιveтι norмalno,ĸoт drυge naajѕтnιce,ne мιѕlιм тĸo..aмpaĸ rada вι žιvela za zaвavo,doĸler ѕeм мlada ne pa da prežιvιм veѕ čaѕ v ѕoвι ιn v šolι.vѕe мoje ѕošolĸe ѕo neĸe lepoтιce ιмajo najlepša oвlačιjo,za njιн vrgolι ғanтov ιn veѕ čaѕ ѕe ѕмejιjo ,zaвavajo ιn čeprav ѕe neĸaтerι zaвavajo na čυdno načιne ѕo vѕι ѕrečnι..no vѕι drυgι žιvιjo ѕvoje žιvljenje,jaѕ pa žιvιм za dolgčaѕ.мogoče le poтreвυjeм neĸoga ĸι мe вo ѕpreмenιl ?
no тo je мoj dolgočaѕno žιvlejenje ,ĸι ga мιѕlιм ιn υpaм da ga вoм ѕpreмenιla :*

•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

υpaм da vaм je вlo všeč :*
vѕee ѕe вo še zapleтlo ιn тĸo..ĸar вoѕтe υgoтovιlι v naѕlednjιн delιн
adjoo < 3333
25. november 2012
neext
25. november 2012
.Dαƨнυяı. ✝
.Dαƨнυяı. ✝
neeeeeeeeext
25. november 2012
u108011
u108011
nexxt:3
25. november 2012
u99504
u99504
next
25. november 2012
next <3
25. november 2012
next
25. november 2012
u108184
u108184
neeeeextt^^^^
25. november 2012
hvala vsem za nexte ;*
aia raada bi vam le sporočila da med tedni bom kolikokrat bom mela kej časa,takrat bom nextala < 33
upam da vse razumete hehe da je šola pa tko,ampak itak če sm se odločla pisat ,pa bom c:
25. november 2012
u113596
u113596
omg zakon nextej!
25. november 2012
ušeeč mi je začetk (:
neext!
25. november 2012
oh,hvala obema < 3
25. november 2012
u112598
u112598
next!♥
26. november 2012
začneem in nextam :*

********************************************************************************************

po nekaj urih učenja,ko sm že skoraj zaspala ,me je mama poklicala dol. stekla sem v kuhinjo in vprašala kaj je. '' očka je rekel ,da se bo odpravil v trafiko po časopis in čigumije zatae.saj jih hočeš ne ? '' je vprašala,''jaa une lubenico al pa une mintove ! '' privzdignem ona pa pokima,že slišim ko očka zapre vhodna varta jas pa stečem v dnevno sobo.'' rebbeca, zakaj gledaš televizijo? nisma rekle da se boš učilaa ! '' reče jezno . jooj,sj sm vedla da bo spet rekla,zato sm se morala nekako zlažiti ''jaa vem,ampak bom nadeljevala ko pride oči z žvečilnimi ..'' rečem in zavijam z očmi. onaa potem kar oddide nazaj v kuhinjo. po nekaj minutah pride mami v dnevno in se usede v njen najbolši fotel. potem me vpraša radovedno.''kaj gledaš ? '' .''nič'' odgovorim. ''kako nič ? če pa vidim da imaš prižgano televizijo ? '' me še enkrat vprša butasto,jas pa skoraj popenim.takšna butasta vprašanjaa ,malo je manjkalo da bi se zaradi tega odpravil kar nazaj pred zvezki ampak sm se zadržala ko sm videla na reklami ,da imajo akcije v trgovini chanel,in da v zari prodajajo neko noro majčko *o* .usta sem zaprla,ko je mami vprašala zakaj tako bulim.''mami,nehi spraševat.drgač pa a si vidlaa kaj je bilo ? omgg,mami si vidlaa tisto majčko ,kok je lepaa !! '' vzklikam ona pa me čudno gleda.''umiri se ! sama veš da nisi dovolj stara za take majice! in za v šolo sploh nee ! '' reče tečno,jas pa gledam zmrdavo. ''paa mami stara sm 16 in vsi se tko oblačijo v šoli ! '' rečem in s ezmrdujem.''jaa ja,vzemi si v zgled lucasa ! poglej gaa noo.mamo ubogaaa ! '' reče .takrat sm skoraj padla v nezavest ko je umenila,kako lucas uboga mamo.ljudje se sploh ne zavedajo kaj on v resnici počne ali kaaj ? jooj. '' pa ni reess ! sploh ne veš kakšen jee,če bi ti povedala bi pa tko al tko poklicala stefanio !! (mamo od lucasa ) '' rečem ,takrat pa švignem v sobo.po stopnicah slišim kako mama reče.''lahko bi vsaj televizijo ugasnilaa ! '' . jooj,moj svet je pokvarjen. najprej ko sme vstopila v sobo sem prižgala luč,se vlegla oz. vrgla na posteljo in bullila v zrak. takrat sem zaslišala,lucasa ki se je drl. '' rebeekicaaaaa ! '' ,jooj spet me hoče dražiti.odprla sem okno in za grmovjem zagledala lucas ko se smeji.''deej nehi no ! kaa je ? ?? '' vprašam živčno. ''nič ni,samo slišati sem te hotel. em si se spet skregala z mamo,oz.si vidla kakšno lepo majico na reklami ? '' reče smejoče in se začne režat.''ja noo,pa nehi ! ne vidiš kok sm tečnaa ! '' rečem.''prit na zrak,pomagal bo ! '' me povabi.omg, me je res povabil da se družim z njim,in to spet. ''emm ....ne vem..'' odgovorim.'' dej noo,si dolgočasna ! '' reče.''okj noo,pridem dol. '' se prepričam in stečem dol. sproti vidim mami,ki jo spet zanima kam grem. ne poslušam je in grem kr ven. stečem ,na drugo starn hiše in ga vidim.'' em...kam grevaa ? '' rečem dolgočasno.'' od kdaj pa kar pobengeš od hišee ? '' vpraša n nazaj.''ne vem -.- '' .'' em čudno,greva kr v starbuck caffe .ok ? al pa v stars.sj veš kjer se vsi moja klapa družmo.. -.- '' reče .''ne veem noo,tvoje klape res ne maram ! tko da lahka grema kr v starbucks cafee..'' odgovorim. žeee oddidema proti mestu ..

okj,upam da vam je všeč.drgač jee full kratek next :c
nimam cajta ko mam obisk.. no hvala vseem < 3
nextam ?
26. november 2012
u112598
u112598
NEXT!
26. november 2012
u113295
u113295
neeext! omg najboljše!
26. november 2012