Forum
u153775
u153775
soooo, hello:3
Lily tukaj, known as heroes.*/ᴅeмoɴѕ.† /ču†εε.мøиšтeя ♥, al karkoli se me pač še kdo spomni:3
Nooo, z mojo posebno pikico, Matejo (тαrɢαryeɴ.)sva se odločli, da bova napisali skupi novo zgodbico:*
Dejansko je bla ideja njena, in me je potem zraven povabla, kr sva se že 1x prej zmenli, da morva skup pisat:3
tkoo, kukr je že iz naslova razvidno, bo fanfic in notr bosta Louis in Niall, drugih pa na žalost ne bova omenjali:3
+BREZ OGLAŠEVANJE:@ ker bova oglaševali nazaj pa še kej hujšga se ti lohka zgodi.
Toreeej, upam/upava da vam bo všeeč, zraven pa vam še prilagam trailer._.

yoυ cαмe αɴd вroĸe тнe perғecт ɢιrl (loυιѕ αɴd ɴιαll ғαɴғιcтιoɴ)

enjoy:*
15. oktober 2013
u108028
u108028
Neeeeext *-*
Omg kok more bit hudo da mas nialla pa louisa za bodyguarde i would die for this <3
15. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttt
15. oktober 2013
wma
next
15. oktober 2013
NEEEEEEXTTTTT NASLOV ME JE PRITEGNO SPLOH KO VIDIS LOUIS IN NIALL KER ONA DVA KO STA SKUPAJ JE POPOLNOOO HAHHAHAHAAHA <3
15. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
15. oktober 2013
next
15. oktober 2013
Neeext
15. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
omg kok sta me naslov pa video pritegnila! ta zgodbice bo faking legendarna še sploh ker po pišeta vidve!
15. oktober 2013
Neext
15. oktober 2013
Neeeeeext!!<3
Naslov in trailer sta me full navdusla in vem da me bo zgodbica se bolj*
15. oktober 2013
u130737
u130737
ABGFBAGBAŠOGHAŠSGJASŠITGBGŠUODNGIAOSJFŠAISOGHIAOGBAIOGHAJSIOFJADŠIBHDAŠIOBNDAŠOGBASOIGAIOŠG JST SM ŽE *LE DEAD*
OMAJGAAAAAAAAAAAD TRILER *OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO*
JST SM SAM BULLA NOTR K ZADROGIRANA *OOOOOOOOOOOOOO*
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!
15. oktober 2013
omg neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
15. oktober 2013
Hej, ful stes srcki k berete, hvala vam <3
Evo, prvi next,da "prebijemo led":
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
»Ouch! Janice, neroda, mar ne znaš paziti!« vzkliknem, ko me z zbode z iglo.
»Oprostite, gospodična, ni bilo zanalašč.«
»Ne, sploh ne! Že drugič ta teden! Dovolj te imam, odpuščena si!« Odrinila sem jo stran od sebe in jo pokazala na vrata. V joku je stekla ven. Huh, že peta ta mesec. Groza.
No, naj se predstavim. Sem Amelia Charlotte Faith Mignonette Thermopolis. Ja, najdaljše možno ime imam, vem. A po navadi me vsi kličejo Amelia ali pa Faith. Sem neke vrste kraljevske krvi, saj je moj oče bil princ, mama pa princesa. Nimam ju več, zato živim z babico. Imam sestro dvojčico, rajši ne bom govorila njenega celega imena, samo to, da jo kličemo Melody, ali pa Juliet, ki pa je moje čisto nasprotje. In priznam, sem zelo razvajena in imam veliko služkinj in služabnikov. Zelo težko mi je tudi ustreči, saj sem zelo zahtevna. Stara sem 17 let in živim v Los Angelesu. Najbrž mislite, da v gradu, kajne? Ne, nisem neka staromodna princeska, kje pa. Z babico, ki pa mi nič ne pusti, živiva v ogromni vili. Nikoli še nisem imela fanta, ker niti ne smem ven, niti nič. Moja najboljša prijateljica je Melody, moja sestra, edina, s katero se lahko družim.

(klikni.)
»Amelia! Že peta ta mesec, kaj ti je?« jezno vpraša babica, ko pride v dnevno sobo.
»Nič, zbodla me je. Že drugič.« »Pa to ni razlog..«
»Me ne briga!« Odvihrala sem v svojo sobo in zaloputnila z vrati. Usedla sem se na posteljo in se zastrmela v steno. Kaj naj delam? Ven ne smem, v hiši pa tudi ni nič, Juliet pa ni nikjer. Potrkalo je pri vratih.
»Naprej.« Odprla so se vrata in noter je stopila babica. »Amelia, novico imam. Preuredili bomo hišo. Popolnoma. Do takrat, se bomo preselile, jutri že gremo od tu v novo vilo.«
»O moj bog, kako zanimivo.« sem sarkastično dejala in zavila z očmi.
»Amelia Charlotte Faith Mignonette Thermopolis, dobro veš, kaj si mislim o tvojem sarkazmu in zavijanju z očmi! Nisi več stara deset let!«
»Pa že.« sem zamomljala. »In kaj je tako posebnega v tem?« sem dodala.
»Dobila boš novega varnostnika, saj vem, da si prejšnjega tako kot vedno, odpustila. In jutri bom prav tako odšla v London, za eno leto.«
Presenečeno sem izbuljila oči in pogoltnila slino. Že tako me tri četrtine sveta sovraži in hoče ubiti, zdaj me bo pa še samo pustila???
16. oktober 2013
u108028
u108028
neeeeext *o*
16. oktober 2013
next
16. oktober 2013
nneeeexxxxxttttttt <333
16. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
16. oktober 2013
neeeeeeeext