Forum
Evo nova zgodba oz. moja prva upam, da vam bo všeč. Nextala bom vsak dan ali pa na vsake dva dni.
……………………………………………………………………………
8 let prej
»Ne« sem zakričala in se vrnila nazaj v hišo. Nihče me ne bo prepričal, da grem z njimi v sirotišnico saj naj bi dobila sestro, ki je eno leto mlajša od mene. »Tudi prav samo verjemi da jo bova pripeljala pa če tudi ti to ni po godu« je zavpila mama nesramno saj je bila že zelo živčna. Jaz sem samo zaloputnila z vrati. Stara sem deset let pa mi ne pustijo, da se odločam ali samo svetujem kaj bi jaz rada. Oni pa se odločijo in to kar samo, da bodo posvojili deklico, ki je eno leto mlajša od mene in potem, ko oni ne bodo imeli časa bom jaz morala na njo skrbeti. Ne bom sem si zadala končni odgovor in odšla v mojo sobo, ki bo kmalu tudi od moje nove sestre. »Eleanor!« je zavpila babica, ki je stanovala eno nadstropje nižje. Šla mi je res na živce saj je videla samo sebe na druge pa niti pomislila ni. Slepa še ni bila ampak gluha pa je bila kot, da ni imela ušes. In to kar sem rekla, da misli samo nase je res moji mami ni voščila za rojstni dan. Oči jo zagovarja, da stari ljudje pozabljajo to je že res na rojstni dan od moje mami pozabi ampak če pa na primer pozabiš kaj ti storiti za njo pa takoj slišiš celo pridigo iz preteklosti. »Kaj je« sem zakričala tako, da me slišala cela ulica. »Poglej, če je vse pripravljeno ta sestro saj veš a ne?«. Ja vem kot da ne bi vedla res. Spala bo v moji sobi in to me je najbolj žrlo imela sem deset let in morala bi imeti kaj zasebnosti.
Čez 3 ure
»Živjo« me je pozdravil mehek glas. Jaz sem se obrnila in zagledala dve leti mlajšo deklico, ki me je prestrašeno gledala. »Živjo« sem odgovorila in ji pokazala naj vstopi. Pokazala sem ji posteljo kjer bo spala in razkazala okolico. Zaslišala sem lajanje iz sosednje sobe in takoj stekla tam od kjer je prihajal lajež. Zagledala sem kužka in stekla k njemu. Mami je prišla do mene in rekla, da imamo zdaj kar dva nova družinska člana in povedala je da mu je ime Runo.
8 let kasneje
Sprehajala sem se skozi ulico in gledala kje je ta klub. Iskala sem klub v katerega smo se s prijateljicami domenila, da gremo. Odkar je oče umrl sem lahko počela veliko več stvari kot po navadi. Oče je umrl v prometni nesreči, ker bi se skoraj zaletel v nekega fanta, ki je ravno prečkal cesto. Fant ni umrl to je svetla plat tega. Lahko bi bil vsaj malo bolj pazljiv saj to itak ni več pomembno to se je zgodilo pet let nazaj in z Jane (to je moja dve leti mlajša sestra) sva zelo obžalovale za njim. Mama je začela kaditi čeprav ve da to slabo vpliva nanjo se ne mora odvaditi. Jane je prijazna in včasih malo preveč razburjena zaradi vsega kar se je pripetilo v preteklosti. »Končno« se je zadrla Hannah, ko me je zagledala saj je izgledalo, da bo umrla od dolgčasa. Odšle sva v klub in naročile alkohol. V ozadju sem zagledala fanta, ki je imel kodraste lese in lepe smaragdne oči. Kar buljila sem vanj in, ko me je pogledal sem s svetlobno hitrostjo umaknila pogled. Prav očaral me je in, ko sem hodila domov sem celo pot razmišljala o njem. Naenkrat pa me je nekdo prijel za usta in me začel vleči proti avtu...
……………………………………………………………………………
Kdo jo je zvlekel proti avtu?
Kakšen komentar?
Next?
08. julij 2014
next
08. julij 2014
next
08. julij 2014
Neeeeext
08. julij 2014
Kdo jo je zvlekel proti avtu?mgoč harry oz. fant iz kluba