Forum
u113046
u113046
"kaaaaaaaaaaaaaaaj? mami, najbolša si!" "jaja Mercedes ni za kaj zdaj pa pojdi spakirat" reče mami. kot ste že ugotovili, nekam grem. ja, z mojo eno in najlepšo bff Sally. obe smo že polnoletne in gremo živet v Londoon. ja saame. seveda še bo Sallyjina mama dovolila. ne, očeta nimam ne js in ne Sally :c hitro sem utipkala Sally-no številko in na ekranu se mi je prikazalo - Sally. piii-biip, je naredilo in že sem zaslišala Sally-jin : "halo?" "zaspaanka, neki mam za povedat. nejno!" sem rekla nazaj. "kaaaj pa? izpljuni!" mi je odvrnila. "ne ne ne. najprej pridi k meni" sem jo zajebavala ker smo sosede in vem da se Sally boji teme, saj ura je šele 2o.oo zvečer vendar je zima in zunaj je že temna tema x'đ čez tri minutke je že nekdo pozvonil. bila je Sally. "kaaaaaj si mi hotela povedati?" "počakaj da prideva v sobo." odšle sva v mojo sobo. videlo se je da je Sally neučakana, saj je po stipnicah skakala c: usedeva se na posteljo, in začnem najin pogovor. "no hotela sem ti povedati, da če tvoja mami dovoli..dremo lahko živet v Loondon!" "reesno? kar takoj jo bom poklicala!" utipkala je njeno številko in po koncu treh zvonenj se je oglasila. "mami, a grem lah z Marcedes živet v London? prosim?" je rekla Sally. "Sally pikica newem no.." "prosim obe sve že polnoletne." "okej, pol pa ja!" je rekla njena mami. "hvala mami najbolša si" in je Sally prekinila. "no, grem domow pakirat, kdaj sploh gremo?" "jutri. čuskee" ji rečem. tudi jas se odpravim pakirat.

js - Marcedes :

bff - Sally :

_________________________________________________________________________________________
next?
nextam čez kak teden/dva..*
22. november 2012
u108218
u108218
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
22. november 2012
neext
22. november 2012
deѕcrιpтιoɴ. -- > ρσıƨσпıпɢ.
22. november 2012
u113544