Forum
u25153
u25153
oila!
pišem vam še eno zgodbo in sedaj pa bistvo.ime mi je miša.pisala vam bom o moji nesrečni ljubezni.
bilo je sedem zjutraj."driiiiiiiiiiiiiiiiiiiin driiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin"zvoni moja bodilka.leno jo ugasnem in počasi ustanem."ufff dobro da je danes petek samo sovražim predure"si rečem potiho da ne zbudim mami.hitro pripravim torbo ni se oblečem potem pa leno v šolo.prvo uro sem imela šolsko novinarstvo.počasi sem prišla do učiteljice in ji oddala mojo zgodbo za v časopis.potem nasljedno uro sem imela angleščino in učiteljica me je prašala glede snovi o potresih.dobila sem petico.po tem smo imeli zodovino.vame prileti papir.pogledam kaj piše.pisalo je to:
ne sprašuj se kdo sem samo pridi v kavarno po šoli.
no samo še slike:
miša:

aljaž:

boš bral/la naprej?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. februar 2012
u25153
u25153
tam sem čakala pet minut.bila sem rahlo živčna in začela brskati po žepih.našla sem deset evrov.naročila sem si kavo in muffin.čakala sem še pol ure nato sem si pa naročila kavo za s sabo.ko sem prišla domov sem začela delati nalogo ko mi je začel vibrirati telefon klical me je nekdo iz neznane številke.ta oseba mi je reklaa ke si bla po pouku k te ni blo u kavarni?
j-ja sori če sm mela pet ur.ti?kok ur si ti mel?
t-ja mel sem šest ur
j-aja no po pa jutr sam ne me budit k te bom zadavla.ok?
t-jaja ok se vidva jutr ob treh.adijo
j-adijo
spet se posvetim nalogi pa mi spet vibrira telefon.klicala me je moja največja sovražnica sara.pogovor:
s-pusti ga on je moj
j-ha?koga ne zastopm
s-dobr veš koga niti ne pomisl da ne vem kaj se menita
j-ma dej zalet se nekam.dijo
nato sem prekinila.spet sem se posvetila in končno dokončala.nato mi nekdo pozvoni na vratih.grem odpret in vidim....
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
koga je miša videla?kaj bo naredila?
NEXT????
05. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg