Forum
u201541
u201541
Hello moja temi ki sem jo ustvarila in sicer bo to zgodba nexte bom pisala kdaj ji bom lahko ker imam šolo pa to pa še teste pišemo tak da ja .. ZAČNIMO<33
------------------------------------------------------------
Jaz:

Lucija (moja bff) :

x Prouloge x
Tekla sem nisem se uzrla nazaj. ''Kako je mogel , po vsem tem kaj sem mu naredila?? '' Začela sem jokati in se uzrla po nebo bila je noč ponlo zvezd.Dobenega nimam starša sta mi umrla,Lucija me je zapustila in je šla naprej z neko važičko in je postala vlačuga.. Sama sem doben ni zmano. Počasi sem se ulegla na hladni kamen in zaspala čez nekaj časa na svojem ramenu začutim nekaj toplega ...
31. oktober 2015
u201167
u201167
OMG next *W* carski začetek hhh <3
31. oktober 2015
u201541
u201541
hvala še en prosim oglašuj
31. oktober 2015
u201591
u201591
Next
31. oktober 2015
u200824
u200824
next
31. oktober 2015
next
31. oktober 2015
next
!!!!!!!!!!!!
31. oktober 2015
u201541
u201541
delam
31. oktober 2015
jej
31. oktober 2015
u201541
u201541
zdaj grem delati next oprostite
31. oktober 2015
u201541
u201541
Hvala za vse nexte nisem pričakovala
------------------------------------------------
''Zbudi se'' Se je zadizrla mama iz njene sobe.. Hitro pomenem uči in pogledam na kolendar PRVI DAN ŠOLE!!! se na glas zaderem in se grem obleč.Šolo mam daleč od tod zato me mama ali avtobus pelje v šolo.Ko se oblečem krem v kuhinjo pojesti moje kosmiče.''Ljubica ata je našel službo zato ga danes zjutraj ni doba'' ''Aja se mi je zdelo da je nekaj drugače'' ''Mami me danes ti pelješ v šolo??'' ''ne oprosti tudi jaz mam služboo od danes naprej boš mogla iti z avtobusom. ''Pa daj no -.-'' ''Oprosti'' '' vredu je morem iti dijo'' Se ostanem in dam mami poljubček na lička in grem lpo na postajo.Tam me že žaka Lucija ''Hey!!'' Se zadere in mi skoči v objem ''OMG kak dolgo se nisma videli'' ''Ja končno'' ''Se veseliš šole'' Sem jo vprašala hitro.''Ne se sploh spomniš lanskega leta ??'' ''Ja točno -.-'' Nisem še vam povedala ampak midve z Lucija sma nepupolarni vsi se nama smejejo zarad tatojev ki sma jih dobili... Nastala je smrta tišina. Končno se je pripeljav avtobus in smo šli.Ko sma z Lucijo prišli v šolo je bilo isto ''hahahahha si ju videl kaki sta'' Sem slišala odzadi.Takrat sem imela dovolj, ozrla sem se nazaj in videla 2 fanta približno iste starosti ''KAJ JE Z VAMA!!'' Sem se začela dreti Lucija pa me je samo gledala in poskušala reči bodi raje tiho. ''Nič z nama poglejta se'' in sta se nasmejala zopet.Takrat pa sma z Lucijo imeli dovolj ''Pokažima jima'' sem se oglasila in boksnila višjega fanta v trebuh. Tudi lucija je bila dobra samo da je ona drugega fanta brcnila v jajce.''Kdo se zdaj smeji'' sma dobedve rekli v en glas in se zasmejali.počasi sma šli do najinega klassa in se usedla že je zazvonila in učitelja ni bilo nikjer ko kr naenkrat se vrata močno odprejo in zagledama ona dva fanta.Grdo sma pogledali obedvi in se obrnili naprej...
-----------------------------------------
To je to
za danes bo dovolj
mnenje?
31. oktober 2015
u201591
u201591
Super next
31. oktober 2015
next
kulllllllllll
31. oktober 2015
u201541
u201541
Fanta:
tavišji:

in drugi:

31. oktober 2015
next
31. oktober 2015
neeext + prfektna zgodba *w*
31. oktober 2015
u201541
u201541
hvala nina
31. oktober 2015
np :3
31. oktober 2015
next
31. oktober 2015
u201541
u201541
Hvala za nexte in pohvale hihi Vesela bom tudi kritik ...
Toje next za vse moj bralke
--------------------------------------------------------------------------
Usedla sta se točno za nama.GRRR Sem že bolila Luciji nakar sem se obrnila in jima dala sovražen pogled in sta se takoj odmaknila z onega prostora.. Še sreča : P . Ko je končno prišel učitelj Novak smo se vstali in pozdravlji.Čez pouk sem dobila v glavo vsaj miljonov listkov na njih je pisalo isto (vlačuga,lejzbika,morilka) vse to me je rez prezadelo ): Ko je končno bilo konec Novakovega pogovarjanja smo imelo kosilo.Kosilo v šoli ni dobro nikoli ni bilo.Nakar sta se za nama ona dva fanta ''Glej ju glej'' ''Kaj bi vidva'' se je oglasila Lucija ''Nč nč dobro se postavita zase'' ''Misliš da se nebi sem odgovorila tavišjemu nazaj in odšla po juho... Lucija je še bila vedno tam in se smejala nvm zakaj
x Lucija x
''Moje ime je Jake'' je rekel tavišji ''In moje ime je Blake'' ''Lepa imena js sem Lucija in ona ko je odkorakala stran pa je Genesis angleško ime ima tako kot vidva'' ''Lepo to'' je rekel Jake in me vprašal če lahko gremo sedeti k Genesis.Prvo sem mislila ne Ampak potem pa ko sem videla kako sta prijazna pa sem rekla ja seveda ...
x Genesis x
Čez nekaj minut se zraven vsi trije usedejo ''Kaj onadva delata tu'' sem rekla Luciji naglas ''Daj jima priložnost'' me je prosila Lucija.. Pogledala sem dobadva fanta in sta se mi nasmejala '' uhh okej , samo če še enkrat rečeta kaj o meni obljubim da vaju bom dobadva brznila tako močno da bosta dobila pretres možganov'' Ko sem to izrekla sem se nmrdnila in zopet zavzdihnila. Fanta sta me samo gledala.Ko sta se mi predstavlja sem videla da imamo veliko skupnega hah. Ko smo pojedli kosilo smo končno lahko odšli domov Ko smo hodili domov sem videla tovornjak z sladoledi.To je videl tudi Jake in nas vprašal če bi šli na sladoled seveda sem rekla ja in se nasmehnila ko smo pojedli se mi je res mudilo domov objela sem Lucijo In nato še fanta nevem zakaj ''Hvala za sladoled Jake, No morem iti adijo se vidimo jutri v šoli'' sem zakričala in tekla domov...
---------------------------------------
Mnenje???
31. oktober 2015
next+ fajna zgodba
31. oktober 2015
next + perfektn
31. oktober 2015
next
kullllllll
31. oktober 2015
u201541
u201541
tnx
31. oktober 2015
u201591
u201591
Next + sup
31. oktober 2015
u200824
u200824
Tnx se en next
31. oktober 2015
u201541
u201541
AISCHA TI NISI UREDNICA TE ZGODBE!!!
31. oktober 2015
u201541
u201541
Hvala za nexte ta next je za novo bralko ηυ'єѕт✞
----------------------------------------------------------------
''KJE SI BILA TAKO DOLGO??!''Se je mama zadrla vame ko sem prišla domov ''Bodi srečna da sem vsaj prišla'' '' -.- ok kaj je bilo'' ''Z lucijo sma spoznali 2 fanta pred šolo in po šoli nas je Jake povabu na sladoled pa je bila dolga vrsta '' ''Vredu samo da si cela in zdrava'' Objela sem mamo in šla v mojo sobo ...Začela sem poslušati metal in ob njim sem začela peti : ) začelo je odmevati po celi soseski to mi je bilo ušeč. Čez nekaj časa sem pogledala skozi okno in videla BLAKE Z KAMERO KI ME SNEMA.Ko končno vem kaj se dogaja zaprem okno in zaveso ter začnem biti vedno bolj in bolj jezna ''Zakaj me je snemal'' Nakar zapiska telefon ''joj kaj je zdaj'' OJOJ po twiterju je našel novi posnetek o MENI in zgledalo je koda da se derem ko nora da sem scihopatka ''i shall murder BLAKE'' Šla sem spat .. Zjutraj sem se sama zbudila in šla pejški v šolo tam sta že bila Blake in Jake ''BLAKEEEEE'' Sem se drla po hodniku tako da je skoraj odmevalo. Tekla sem k njemu in začela ''Mislila sem da smo prijatelji'' ''Res misliš da bi bila prijatelja z tako kurvo'' Začela sem jokati... Pogledala sem Jake-a in videla da je malo dobil sozne oči.Začela sem teči.Videla sem kako Jake teče za mano nisem se hotela zaustaviti tako da sem stekla do svojega skrivnega prostora in se skrila.''Evo zopet sem neumna zakaj bi jima verjela'' Lucija vedno nekoga oboga in ne zna reči NE... Tam sem bila vsaj 4 ure brez vode hrane samo jaz in moje zveski..Začela sem zapirati oči li zadnji trenutek ko sem hotela paditi me je ujel...
-----------------------------------------------------------
Kdo jo je ujel??
Mnenje/kritika?
Next?
31. oktober 2015
nwm
kul
itak da dej next !!!!!!!!!!!!
next
31. oktober 2015
u200824
u200824