Forum
u117051
u117051
rada pišem.še bolj pa imam rada prijateljice katerim je ta zgodba posvečena.♥

Moje ime je Jade.Jade Amelia Brewster.Stara sem sedemnajst let in pol.Imam dolge temno rjave lase in lahko bi rekla da sem srednje velika.Moje rjave oči,ki sem jih podedovala po mami so vedno radovedne.Po naravi sem bolj ali manj sramežljiva.Z bratom Noahom,ki je star 21 živiva skupaj s staršama v središču Blackpoolu.Ja.To je blizu Liverpoola.Oči Josh in mami Stella sta mi za vzor.Oči je hlevar.Ob našem vikendu na robu mesta imamo majhno konjušnico.Tam imamo konje,dva psa,pet prašičkov in seveda še ostale domače živali kot so mucke,zajčki in kokoši.Oči je najel tudi starega Willa da nam pomaga pri delu ko nas ni na vikendu.Mami pa je popolno nasprotje.Preden sta se z očijem poročila je bila manekenka.Ampak ko je na nekem potovanju v Avstraliji spoznala očija sta se zaljubila in oči je skupaj z njo odšel v London.Očijevi starši so lastniki posestva v Avstraliji.Še vedno jih gremo kdaj pa kdaj obiskati ampak na žalost se tudi vedno bolj oddaljujemo.Mami se je pred letom odločila da pusti manekenstvo in pomaga očiju na vikendu in pri delu s konji.Naše posestvo na robu mesta se imenuje 'memory'.Vem čudno ime ampak oči je hotel,da ga posestvo spominja na mojo babico in dedka,ki živita v Avstraliji.Naša hiša v notranjosti Blackpoola je kakšno uro oddaljena od posestva na robu mesta.Je srednje velika.Imam svojo sobo,ki je poleplena z plakati od skupine The Script,One republic,Rise against,Simple plan,The beatles in pevcev kot so Rita Ora,Train,Ed Sheraan in Rihanna.Z mojo najboljšo prijateljico Louise imava podoben okus za vse.Louise Evans je moja najboljša prijateljica že od tretjega razreda.Njen vzdevek je Che.Ko sva bile stare osem let so se preselili in tako sva postali sosedi.Skratka sva nerazdružljivi.Ima svetlo rjave lase in je malo višja od mene.Lahko bi rekli tudi bolj drzna.Ima brata Codya,ki je najboljši prijatelj mojega brata Noaha.Star je 22.Njena mlajša sestrica Jaz trenira jahanje na našem posestvu.Med poletnimi počitnicami se na našem posestvu Memory odvijajo delavnice za otroke stare od 5 do 10 let.Običajno pridejo otroci iz okolice,s starši,ki pa ne morajo voziti otrok na posestvo pa smo se domenili,da doplačajo še prenočišče v našem vikendu.Zgornje nadstropje smo predelali v spalnice za otroke,spodnje nadstopje pa v jedilnico.Med tednom potekajo delavnice,med vikendom pa smo tako nekako 'prosti'.Skupaj s Che tam vsako leto pomagava kot vzgojiteljici.Noah in Cody v tistem času čistita hlev in včasih sodelujeta z otroci.Tako bo tudi letos.Jutri se začnejo delavnice.S Che sva odšli v središče mesta po zadnje stvari,ki smo jih pozabili nakupiti.Stari Will naju bo kasneje prišel iskati z kombijem."Che.Pri Smithu morava naročiti sadje in zelenjavo.Teta Kate je rekla da mora biti sveža.Veš kako tečna je."sem rekla in odšle sva do tržnice."Meni je vredu.Da ne pozabiva.Morava kupiti še zavoje listov za risanje.Zmanjkalo nam jih je."je rekla in prikimala sem.Staremu Smithu sem povedala kaj rabim in vse je pripravil,da bo kasneje Will pobral in odpeljal na posestvo.Odpravile sva se še po papir in ga priložile k zabojam sadja in zelenjave."Tako.Mislim da sva že.Sedaj bi šli lahko malo naokrog."je rekla Che in zavzdihnila."Vem kaj zate pomeni malo naokrog.Prav ampak na hitro.Will bo čez dve uri tu."sem rekla ona pa je prikimala.Odšli sva v razne modne trgovine in butike."Jade poskusi to.Pristajalo bi ti."je rekla in pokazala na lahko belo oblekico,ki je segala do sredine stegen."Che si pri sebi?To ni zame."sem rekla in odkimala."Moraš poskusiti.In samo zato ker Ian ni maral videti,da kdo drug gleda za tabo,to še ne pomeni,da ne moreš narediti malo spremembe v svojem življenju.Pozabi na Iana.Samo izkoristil te je.Naj uživa s svojo Trapasto Brooke.Sedaj pa poskusi."je rekla in mi jo porinila v roke.Bila je poletna oblekica.Imela sem jih na tone,vendar to Ianu ni bilo všeč.Zato sem pač izbrala kratke hlače."Probala bom samo zato ker si mi ti tako rekla."sem zavzdihnila in se nasmehnila.Odšla sem v kabino in se preoblekla.Pogledala sem se v ogledalo."Si že?"je vprašala Che.Še preden bi ji lahko odgovorila je že odgrnila zaveso.Samo stala je tam in me z nasmehom na obrazu gledala."Kaj je?"sem v zadregi vprašala."Mislim da bom poklicala Noaha in mu rekla naj v tvoj kovček položi še nekaj poletnih oblek in krilc."je rekla in pograbila telefon."Che da ne bi.Prav vzela bom to.Si srečna?"sem vprašala in jo prijela za roko.Prikimala je in zagrnila zaveso.Zavila sem z očmi in se nasmehnila.Preoblekla sem se in odšla iz kabine.Che je že plačala svoje,jaz pa sem stopila v vrsto."Will pride čez eno uro.Si za to da greva na pijačo?"je vprašala Che in se postavila zraven mene."Prav.Nič ne bi imela proti.Vroče je."sem rekla in se nasmehnila.Plačala sem svoje in z vrečkami v rokah sva se odpravili v restavracijo.Sem sva pogosto zahajali na sadno kupo ali pa samo na pijačo.Vsedli sva se za mizo in odložili stvari."Misliš da nama bodo letos dovolili iti skupaj na morje?"sem vprašala."Ne mislim ampak vem."je rekla in zasmejale sva se."Dober dan.Bosta naročili?"sva zaslišali in obrnili sva pogled na preklasto blondinko ki se nama je prisiljeno smehljala."Brooke?"je zgroženo vprašala Che."Oh samo vidve spake sta.Bosta kaj povedali ali ne?!Nimam časa za vaju!"je nesramno rekla."Še vedno si ista nesramnica.Ne vem kje imaš veselje da naju zafrkavaš.Nič ti nisva naredili.Sicer pa dve sadni kupi natakarica."je rekla Che in se zlobno nasmehnila."Dve sadni kupi torej.Jade pozdravi Iana."je nesramno rekla in odpeketala stran.Che me je prijela za roko in se nasmehnila."Ne poslušaj je.Boljša si od nje."je rekla."Pozabila sem njo in Iana.Ne bom se več sekirala zaradi njiju.Počitnice so."sem rekla in se blago nasmehnila.Pokimala je."Mimogrede.Kako vama gre z Coreyom?"sem vprašala in spremenila temo."Ne prav dobro.Mislim.Ni več to kar je bilo včasih."je rekla in pogledala v tla."Upam da bo boljše."sem rekla in ji stisnila roko.Nasmehnila se je."Tukaj imata sadni kupi spaki."je rekla Brooke in nama že vnaprej dala račun.Zavila sem z očmi.Kmalu je odpeketala stran. in Che se je zasmejala:"Si videla?"Odkimala sem."Kaj je?"sem vprašala."Skoraj se je zvrnila revica.Mislim da so te čevlji s petami zanjo preveč.Sploh pa poglej kako je napravljena.Rajše bom nehala.Ne mislim žaliti."je rekla in zasmejali sva se.Ko sva pojedli sva plačali in se nato odpravili nazaj k stojnici strega Smitha.Kmalu je prišel Will in odpeljali smo se na posestvo.Tam sta že bila moja starša,Noah in Cody."Kje je Jaz?"sem vprašala Codya."Pride kasneje.Mami jo pripelje."je rekel in se nasmehnil."Ljubica pomagajta Willu znositi hrano k teti Sam v kuhinjo."je rekel oči in pokazal na zaboje,ki sva jih naročili.Prikimala sem in kmalu je bilo delo opravljeno.V Blackwillu se je že temnilo in z Che sva odšli v mojo sobo v vikendu.Tja smo postavili še eno posteljo,da ima tudi ona kje spati.Pogosto greva skupaj sem zato se je to bolj splačalo kot pa ležalnik.Odložile sva kovčke in se ulegle na mojo posteljo.Che se je prevalila na trebuh in prižgala njen prenosnik.Malo sva pregledali novice,nato pa predvajali glasbo."Mami pravi da zložita obleke iz kovčka."je rekel Noah in pokukal v sobo."Prav prav že greva."je rekla Che in se nerodno pobrala s postelje.Zasmejala sem se in ji sledila.Ko sva končali je bila ura že devet zvečer."Bi gledala film?"sem vprašala in se vsedla na posteljo."Lahko jaz izberem?"je rekla in se nasmehnila."Prav.Tako ali tako nimam posebnih želja."sem rekla in Che je sedla poleg mene.Predvajala je film in prenosnik položila na stol.Pogrešala sem te poletne večere ko sva pred spanjem zmeraj našli nekaj,da sva počeli skupaj.Ali pa se samo pogovarjali.Res nevem kaj bi brez nje.Filma je bilo kmalu konec in leno sem zaprla prenosnik."Che-."sem hotela reči.Pogledala sem jo in se nasmehnila.Zaspala je.Hotela sem jo zbuditi ampak sem si premislila.Ugasnila sem luč in se ulegla poleg nje.Kmalu sva obe zaspali na moji postelji.
26. december 2012
neeeeeeeeeexxt
26. december 2012
u73295
u73295
neeeext
26. december 2012
u93092
u93092
Neeext
26. december 2012
neeeeeeext
26. december 2012
next!
26. december 2012
neeeeeeeeext
26. december 2012
next!
26. december 2012
u117051
u117051
next je posvečen ●ƒяαηкєηsтєιη●
"Jade zbudi se."me je budila Che."Pusti me spati."sem rekla in glavo zakopala v blazino."Nehaj no.Jade otroci pridejo čez eno uro."je zastokala in me stresla."Prav prav.Samo še pet minutk."sem rekla in zazehala.Prisegla bi da je zavila z očmi.Čez čas sem zaspano odprla oči in se vsedla na posteljo.Pogledala sem na uro.Super.Imam še pol ure da pridem ven.Nato pa sledijo priprave.Odšla sem v kopalnico,ki sva si jo s Che delili in se umila.Nato sem si počesala lase in jih spela v visoko figo.Nanesla sem si maskaro in si z labelo namazala ustnice.Oblekla sem kratke hlače in belo majico na naramnice s potiskom cvetja.Obula sem si nikice in se odpravila v kuhinjo,kjer je teta Sam pripravljala sadje za malico.Pozdravila sem jo in odšla ven.Pri hlevu so stali očka,Noah in Cody.Pomahala sem jim oni pa so odzdravili."Jade pridi sem."je rekla mami in stekla sem do prostora,kjer so bile postavljene mizice in stolčki.Na mizo smo nosile barvice in pobarvanke za otroke."Pomagat grem Sam.Poskrbita za otroke.Prav?"je rekla mami in prikimale sva.Kmalu so se začeli zbirati otroci.Z Che sva jim na lepljive liste pisali njihova imena in jih lepili na njihove majice.Zbrali smo se v krogu in se prijeli za roke."Živjo.Kako ste?"je veselo vprašala Che.Otroci so se zadrli nekaj podobnega kot 'super' ali 'dobro'.Z Che sva se nasmehnili."Jaz sem Che.Tisto pa je Jade.Gremo v krogu in se boste tudi vi predstavili in povedali nekaj o sebi.Prav?"je rekla in vmes pokazala name.Nekaj otrok je še prihajalo med spoznavanjem,jaz pa sem na seznamu kljukala kdo je že prišel."Boš začela ti Emma?"je rekla Che majhni deklici zraven nje.Emma je prikimala in sramežljivo povedala:"Ime mi je Emma.Stara sem 6 let.Rada imam konje."Nasmehnila sem se in pogledala kdo gre.Na parkirišče je zapeljal znan avto."Sem Tom.Imam 8 let.Rad se igram s prijatelji.Doma imamo kužka,ki se mu dal ime Flufy."je nadaljeval fantek zraven Emme.Che sem nakazala da naj me krije,kajti videla sem da se bližajo težave.Stopala sem nasproti majhni deklici in fantu."Živjo Jade.Pripeljal sem svojo sestrico na delavnice."je rekel Ian in se nasmehnil.Ian je moj bivši fant.Star je 19.Pred začetkom poletnih počitnic sva šla narazen zaradi kokoške Brooke.Nesramna je.Spelje vsakega fanta,ki se ji zdi primeren."Ime in priimek?"sem rekla in pogledala deklico čeprav sem natanko vedela vse njene podatke."Jade ne bodi jezna.Betty pojdi k ostalim.Prav?"je rekel in objel sestrico.Betty je prikimala in stekla v krog."Jade oprosti mi.Vem da je narobe ker sem te prevaral z Brooke.Ampak ona vsakega omreži."je rekel in me prijel za roko."Ian odnehaj.Nima smisla."sem rekla in odkimala."Ampak ljubim te Jade."je rekel in me pogledal v oči.Nabirale so se mi solze in hotela sem ga nagnati proč.Ampak nikoli nimam dovolj poguma."Moram iti."sem rekla in se iztrgala iz njegovega prijema.Vedela sem,da me še kar opazuje.Ljubim ga ampak to kar je naredil mi ni jasno.Če bi me zares ljubil se ne bi zapletel z Brooke."Kaj je bilo?"je vprašala Che ko sem se vsedla za mizo.Otroci so pridno barvali in tudi sama sem vzela eno pobarvanko."Nič.Pozabi.Nočem govoriti o tem."sem rekla in se lažno nasmehnila.Na seznamu sem okljukala še Betty in preštela vse otroke."...26,27,28,29...Kje je John?"sem panično vprašala."Ah.Teti Sam pomaga pri pripravi mize."je rekla Che.Prikimala sem in naprej barvala pobarvanko.Naenkrat sta se pri mizah prikazala Noah in Cody."Jade mami je rekla da te rabi v jedilnici."je rekel Noah."In tebe tudi Che."je rekel Cody."In kdo misliš da bo pazil otroke medtem ko naju ne bo?"sem rekla."Midva."se je nasmehnil Cody.Zadrževala sem se,da ne bi planila v smeh."Nista raje hotela reči,da bodo otroci pazili na vaju?"je rekla Che in skupaj z otroci smo se zasmejali."Zelo smešno sestrica.Grel bom tvoj sedež ko te ne bo."je rekel Cody,Che pa je zavila z očmi:"Kot da ni že dovolj vroče."Vstopili sva v jedilnico.Lahko bi rekli,da sva doživeli šok.Tam ni bilo nobene mami ali tete Sam."Hej punci.Prišel sem nazaj za počitnice."je rekel Louis.Nisem rekla nič,le stala sem tam.Po enem letu pride in navadno misli,da mu bom stekla v objem?Z Noahom,Louisom,Codyem in Che smo bili še preden je postal slaven dobri prijatelji.Potem pa smo prekinili stike.Res je,da sva s Che okoli tri leta mlajši ampak smo se zelo razumeli."Hej."je nemo rekla Che in me pogledala."Nič objema?"je rekel Louis in se nasmehnil."Am.Jaz moram iti tja.Nazaj."sem rekla in stekla skozi vrata,nazaj do miz.Videla sem kako je Che stekla za mano."Torej?"je vprašal Noah."Nič."sem nemo rekla in se vsedla."Kje bodo ostali čez počitnice?"je vprašala Che."Razmišljaj logično sestrica.Tukaj nam bodo pomagali."je rekel Cody in se nasmehnil.S Che sva se spogledali.Fanta sta dojela da nekaj ni prav."Kaj je z vami?Ste mogoče pomislili,da se razve okoli?Nočem sitnosti.In sploh še več.Kako bodo to sprejeli otroci?"sem obupano rekla."Jade pomiri se.Ne bo se razvedelo.Sploh-"je hotel nadaljevati jaz pa sem ga prekinila:"Ne nimajo oči in ust."Noah mi je pomignil in odšla sva malo bolj stran od mize."Okej.Poglej.Vem,da so otroci in radi govorijo naokoli ampak staršem bomo povedali.Drugače je pa okoli posestva ograja in veš,da nihče ne more čez."je rekel in me prijel za rame."Ja.Ograja pa je directionarjem res velik problem."sem rekla in zavzdihnila."Bomo pač slavni."je rekel in zamahnil z roko."Ti je res vseeno?"sem vprašala."Jade namesto,da bi protestirala,bi bila lahko vesela,da je Lou nazaj."je rekel in zmajal z glavo."Ja za en mesec.In očitno nisi slep,da bi videl njegovo slavo in nove prijatelje?"sem rekla."Obljubim ti,da bo vse v redu.Dva meseca imamo.Spet bo vse po starem.Otroci pa bodo še bolj veseli.Zdaj se pa nasmej."je rekel jaz pa sem zavzdihnila.Vedela sem,da to ni dobra ideja.Vsedla sva se nazaj za mizo."Jade kaj je narobe?"je rekla Jaz."Nič ni ljubica.Kar barvaj.Dobro ti gre."sem rekla in jo pobožala po laseh.Che me je pogledala in vedela sem,da tudi ona ni ravno kaj prida vesela."Sedaj pa počasi prenehajte z barvanjem in se postavite v kolono za Codyem."sem rekla in vsi so ubogali.V kolono sem se postavila zadnja in na obeh straneh sta me za roko držali dve deklici.Tako smo odšli do jedilnice v hišo.Che me je prijela za roko in me pogledala.Vedeli sva,da se bova prej ali slej morali pogovoriti z Loujem."Otroci so se posedli za mize,Cody in Noah pa sta odšla v zgornje prostore.Očija ni bilo na spregled,mami in teta Sam pa sta bile verjetno v kuhinji.Zato sva odšli tja."Bi prosim znosili obroke k mizi?"je rekla Sam in prikimali sva.Vsakemu otroku sva dali en krožnik.Ko sva vse znosili sva se vrnili po limonado in nalili sva jim limonado v kozarčke."Za vas imamo presenečenje."je rekla mami in vstopila v jedilnico.Vsi otroci so se obrnili proti njej."Imate radi one direction?"je vprašala in se nasmehnila.Nekateri otroci so samo gledali in verjetno sploh niso vedeli kaj je to."Jaz jih obožujem!"je zavpila neka deklica.V zadregi sem pogledala mamo."Potem pa te bomo razveselili.Na obisku imamo ta mesec skupino One direction."je rekla mami in v sobo so stopili fantje.Vsi otroci so se nasmehnili,tista punčka,ki jih obožuje pa si je pokrila usta.Lucy je stara 10 let.Lahko bi rekli,da je mlada prevzela vlogo directionerja.Fantje so jim pomahali in se predstavili."Sedaj pa lepo pojejte,potem bomo pa skupaj zapeli kakšno pesem."je rekla mami in izginila v kuhinjo.S Che sva sedeli pri mizi za učitelje.Praznih je bilo še sedem stolov.Kaj bi dala,da bi bila Noah in Cody tu.S Che sva gledali v svoja krožnika in upali,da nama ne bo treba govoriti."Hej punci."je sproščeno rekel Lou in se vsedel nasproti mene,sepravi zraven Che.Zraven mene je prisedel nek rjavolasec.Ostali sva tiho."Je kaj narobe?"je vprašal in naju pogledal.Pod mizo sem butnila Che v nogo in vedela je,da z mano ne bo nič."Lou ne načenjaj."je rekla Che."Kaj sem naredil?"je vprašal.Nekaj otrok se je zazrlo k nam in odkimala sem."Ne tukaj."je ponovila Che."Prav."je žalostno rekel in začel jesti."Jade jaz bi še pila."je rekla Lola in nasmehnila sem se."Seveda.Takoj dobiš."sem rekla in ji nalila limonado.Ko so pojedli sva odnašali krožnike v kuhinjo.Čutila sem,da naju Lou stalno opazuje.Vem,da tudi njemu ni lahko."Tako.Bodo fantje sedaj kaj zapeli?"je rekla Che in otroci so smeje prikimali.Fantje so se nekaj menili med sabo,nato pa zapeli skrajšano verzijo pesmi Live while we're young.Nisem ravno oboževala pesmi.Tudi fantov ne.Nekako sem se počutila ljubosumno ker je Lou dobil nove prijatelje in zavrgel stare.Med pesmijo sva se s Che vsedli na klop za njimi in jih opazovale.Che me je prijela za roko in sočutno sem jo pogledala.
26. december 2012
u93092
u93092
iii fala ta next again *__*
Neext
26. december 2012
neeeeeeext
27. december 2012
u94098
u94098
next!
27. december 2012
next!!!
27. december 2012
u114149
u114149
next
27. december 2012
neeeeeeeext
27. december 2012
u73295
u73295
neeext
27. december 2012
neext!
27. december 2012
u73465
u73465
Neeext!
27. december 2012
u117051
u117051
Fantje so končali s petjem,midve pa sva vstale."Tako.Razdelili se bomo v tri skupine.Prav?"sem rekla in stopila k mizi.Otroci so prikimali."Eno skupino bo vodila Che,drugo jaz,tretja skupina pa bo šla z očkom jahat konje.Ste razumeli?"sem nadaljevala.Otroci so razigrano pokimali."Okej.Ko pokličem vaše ime pojdite v kolono za Che."Max,Ryan,Emma,Tom,Jacob,Luke,Amy,Betty,Dylan in Jaz ste v prvi skupini.Zapomnite si to.Prav?"sem rekla in otroci so se postavili v kolono za Che ter prikimali."Druga skupina bo pri meni.To ste Chris,John,Bella,Anna,Shawn,Justin,Alicia, Kim,Zoe in Sophie."sem rekla in otroci so se postavili v vrsto."Tako.Se pravi ostanete še Zac,Tia,Hannah,Peter,Lucy,Brodie,Gaby,Chloe,Emily in Gemma.Je tako?"sem vprašala in prikimali so."No vi počakajte na Josha.Čez eno uro in pol se zamenjamo."sem rekla."Jade kje sta Noah in Cody.Morala bi iti z nama."je rekla Che."Pazi na moje.Takoj pridem."sem rekla in stekla v zgornje nadstropje."Pa kaj je z vama?Pridita.Noah ti greš z mano,Cody ti pa z Che.Kot smo se domenili."sem rekla in odšli smo dol."Prišlo je do spremembe.Oči je rekel,da je bolj varno če mu s Codyam pomagava pri jahanju."je rekel Noah."S Che ne bova zmogli sami kriti dvajset otrok."sem rekla in odkimala."Saj ne bosta sami."je rekel Cody."Kaj misliš s tem?"sem vprašala.Cody je pomignil na fante."O ne.Ne pride v poštev.Saj ne vedo nič v posestvu.Ne moremo tako."sem rekla.Tudi Che je odkimala."Jaz ga poznam."je rekel Lou in se nasmehnil."Te damo na pol,da boš bil z obema hkrati?"je rekla Che in ga grdo pogledala."V bistvu smo mislili,da bi šel Louis s tabo,ostali fantje bi pa pazili 2.skupino,medtem ko bi jih Jade vodila."je rekel Noah."Nisi resen."sem odkimala."Nimamo druge Jade.Tako ali tako pa nam zmankuje časa.Pojdite že."je rekel Cody.Zavzdihnila sem in se obrnila."Okej druščina.Danes nam bodo pomagali še štirje prijazni fantje."sem rekla in se prisiljeno nasmehnila.Chejina skupina je že odšla ven,tretja skupina pa je čakala na očija,da privede konje ven v ogrado.Che jih je peljala na ogled posestva in jim razložila za kaj kaj rabimo.Jaz pa sem svojo skupino popeljala pogledat živali.Šli smo v hlev,kjer imamo deset konjev."Tako.Josh je Kiki-ja odvedel ven,da ga bodo jahali.Gremo pogledat še druge konje?"sem vprašala in otroci so prikimali."To je Vani.Njen mladiček je tamle.Ravno na začetku počitnic se je skotil.Vani ga zelo brani.Sicer pa ima rada priboljške,kot vsi konji.Bi ji kdo ponudil korenje?"sem vprašala in javil se je Shawn."Pridi sem."sem mu rekla in mu v roko potisnila korenje."Se boš najprej predstavil Vani,da se te ne bo ustrašila?"sem rekla in se nasmehnila."Živjo Vani.Jaz sem Shawn."je rekel in jo pobožal po gobcu.Vani je z veseljem sprejela korenje."Kaj je smešno fantje?"sem vprašala ko sem videla,da so se smejali."Se resno morajo predstaviti konju?"je vprašal eden izmed njih."Kaj hočešda konj ponori.Konji so plašne živali.In verjemi.Kot majhna sem se to naučila.In lahko vprašaš kogarkoli."sem mu zabrusila.Utihnil je."Jade lahko jaz pobožam tistega konja?"je rekla Sophie in pokazala na Korija."Seveda lahko.Si videla kaj je naredil Shawn?"sem vprašala.Prikimala je."No Styles dvigni Sophie da poboža Korija."sem rekla in pomignila tistemu kodrčku."Jaz?"je zmedeno vprašal."Vidiš še koga drugega?"sem rekla in zavila z očmi."Prav."je zamomljal in dvignil Sophie."Živjo Kori.Jaz sem Sophie."je rekla in ga pobožala.Nasmehnila sem se."Tako sem jim predstavila še ostale konje."Gremo sedaj pogledat še ostale živali?"sem vprašala.Otroci so prikimali.Odšla sem za njimi iz hleva."Fantje obnašajte se starosti primerno."sem jim rekla in pokimala."Če je bilo smešno."je rekel Harry.Njihova imena sem si zapomnila še iz X faktorja."Ne bi bilo več smešno če bi Vani ponorela."sem rekla in pokimal je."Obljubim,da bodo pridni."je rekel Liam.Vedela sem,da je on kot očka."Hej.Jaz sem bil čisto resen."je rekel Niall.Zamahnila sem z roko in odšla naprej."Tako.To so naši pujski."sem rekla in se nasmehnila.Otroci so se zbrali okoli ograde."Umazani so."je rekla Emma."Če so pa pujski."je rekel Zay in zasmejala sem se."V bistvu je svinja dokaj čista žival.V blatu se valja samo zato,da se znebi zajedalcev."sem rekla in pobožala Emmo po glavi."Tam je Micy.Na posestvu imamo veliko mačk.Micy je ravno spomladi skotila pet čudovitih malih muckov.Verjetno bomo še kje po posestvu videli kakšno muco."sem rekla in pokazala na Micy.Otroci so vse živali z zanimanjem opazovali."In to sta Jerry ter Hun.Zlata prinašalca.Jerry je nekaj mesecov starejši od Huna."sem rekla in ju pobožala.Otroci so se zbrali okoli njiju in ju čohali."Eww."se je spačila Anna."Kaj je?"sem vprašala."Slina."je rekla in se obrisala ob Liama.Zasmejala sem se."Zakaj je bilo pa to dobro?"je vprašal in se nasmehnil.Očitno fantje le niso tako slabi kot si mislim.No.Samo vzgoja jim manjka.Odšli smo naprej do kokoši."Bi kdo vrgel seme?"sem rekla in vsi otroci so se javili.Zasmejala sem se in vsakemu otroku natresla malo semen v roko.Vesela sem,da jih vse tako veseli."Ena ura bo počasi minila.Gremo k mizam,da se zamenjamo.Mislim,da greste vi naprej z Che."sem rekla in odšli smo do miz.Che je prevzela drugo skupino,k meni pa naj bi prišla tretja.Cody jih je pripeljal in posedli smo se na stolčke.Najprej sem jim povedala nekaj lastnosti o konjih,nato pa smo se odpravili v hlev.Ponovili smo isto kot pri prejšni skupini.Tako sem prevzela še prvo skupino.Tudi s to smo naredili isto.Ko smo končali je prišel Noah k meni."Mami je posnela nekaj slik."je rekel in mi podal fotoaparat."Super."sem rekla in se nasmehnila.Otroci so čakali svoje strarše in do šeste ure so že vse prišli iskat.Razen seveda tiste,ki prenočijo pri nas.S tistimi smo odšli v hišo in imeli smo večerjo.Po obroku sem jih poslala umit.Nato so se preoblekli v pižame."Vam preberem pravljico za lahko noč?"sem vprašala in pomahala s knjigo.Prikimali so.Vsi so že ležali v postelji.Nasrečo jih je bilo samo 9,zato sem jih lažje obvladala.Začela sem brati pravljico.Ko sem tiho končala sem že mislila iti."Jade zapoj uspavanko."je tiho rekla Anna."Mislila sem,da si že zaspala."sem rekla."Prosim."je rekla."Ok.Ampak čisto tiho,da ne zbudiva ostalih."sem rekla in se vsedla na tla,ob njeni postelji.Začela sem peti uspavanko,ki mi jo je včasih pela mami ko sem bila še majhna.Ko sem končala sem se nasmehnila in tiho zašepetala:"Lahko noč."Odpravila sem se iz sobe in po stopnicah navzdo.Vrgla sem se na mojo posteljo in pogledala Che."Kaj je?"sem vprašala.Mislim,da se ji je nekaj zgodilo."Nič."je tiho rekla."Ne grizem veš?Sedaj pa povej."sem rekla in se vsedla."Prav.Ne mi zamerit ampak oprostila sem Louju.Nima smisla,da se ne pogovarjamo."je rekla in me pogledala."Okej.In nevem zakaj bi ti zamerila.To je tvoja odločitev."sem rekla in se nasmehnila."Res?Hvala ti Jade.No zate ne vem,ampak jaz grem spat.Izmučena sem."je rekla in se nasmehnila."Noč."sem rekla in se šla v kopalnico urediti.Preoblekla sem se in se vrnila nazaj v posteljo.Ampak nisem morala zaspati.Bilo mi je vroče.Zato sem odšla ven na zrak.Na verandi sem se vsedla na klop in potegnila noge k sebi."Jade."je rekel nekdo za mano.Ignorirala sem ga."Oprosti mi karkoli sem že naredil."je rekel Lou in se vsedel poleg mene.Zavzdihnila sem."Misliš,da te je lahko gledati z novimi prijatelji?"sem vprašala."Res je da smo s fanti zdaj slavni,vendar to ne pomeni,da sem vas pozabil."je rekel in me objel."Obljubi potem,da boš klical,ko te ne bo."sem rekla in ga pogledala."Obljubim."je rekel in se nasmehnil."Kot si to obljubil za prejšne leto."sem rekla in zavila z očmi."Jade.Rekel sem oprosti.Res nočem,da se cele počitnice grdo gledava."je rekel."Prav.ampak nevem če bom sprejela ostale fante."sem rekla in mu vrnila objem."Boš.Verjemi.Saj so čisto v redu ko jih spoznaš."je rekel in se nasmehnil."No mogoče Liam.Ali Zayn."sem rekla."Prisežem da so super."je rekel in mi skuštral lase."Hej."sem rekla in se zasmejala."Raje pojdiva spat.Jutri imamo še kar delavnice."je rekel in prikimala sem."Lahko noč."je rekel in me objel."Noč."sem rekla in se tudi sama odpravila spat.
27. december 2012
u93092
u93092
Neext
27. december 2012
u93092
u93092
Čimpreeej
^
pozabila prej dodat
27. december 2012
neeeeeeeeext
27. december 2012
u73295
u73295
neeext
27. december 2012
next!
27. december 2012
neeeeeexxxttt nujnooo
27. december 2012
sorii ker oglašujm,ali te moti?
PROSIM BERITE,JE OD 1D
http://www.igre123.com/forum/tema/london-and-one-direction/42898/
27. december 2012
u114149
u114149
next
27. december 2012
u117051
u117051
Nasljednje jutro sem se zbudila pred Che.Pustila sem jo spati,saj je imela še pol ure.Vstala sem in vzela obleke.Oblekla sem bele kratke hlače in rdečo majico s kratkimi rokavi.Odšla sem v kopalnico in se umila.Lase sem si kot ponavadi spela v visoko figo.Obula sem najkice in odšla na zajtrk."Jade greš prosim zbuditi male?"je rekla mami."Prav."sem rekla in prikimala.Pognala sme se po stopnicah v prvo nadstropje."Wow,hvala za budnico."je zaspano rekel Louis,ki se mu je videlo,da se je ravnokar prebudil."Am.Oprosti.Moram it zbuditi male."sem rekla in se nasmehnila."Prepričan sem,da so že zbujeni."je rekel in se zasmejal."Zelo smešno Lou."sem rekla in smeje zmajala z glavo."Počakaj,grem s tabo."je rekel in se nasmehnil.Odpravila sva se v drugo nadstropje,kjer so bile sobe in kopalnica za otroke.Počasi sem odprla vrata in stopila sva noter.Nasmehnila sem se,ko sem videla kako spijo."Vstati bo treba.Hop hop.Zbudite se."je govoril Lou in stopal po sobi."Lou!Bodi malo bolj človeški."sem rekla in se zasmejala."Am.Človeški?"se je zasmejal."Ja."sem se nasmehnila in pristopila do Toma."Tom.Jutro je.Vstati bo treba."sem rekla in ga pobožala po glavi.Obrnil se je in se zaspano nasmehnil.Zravnala sem se in se nasmehnila Louisu.Zavil je z očmi in se zasmejal."Prav.Pa naj bo po tvoje."je rekel."Sedaj ne rabi več biti,ker si bolj ali manj že vse prebudil s svojim izpadom."sem rekla in v smehu šla zbuditi še tiste,ki so spali.Otroci so se preoblekli in umili.Skupaj smo se odpravili na zajtrk.Nasproti mene je sedela Che.Tako kot vedno."Dobro jutro."so veselo rekli fantje ko so prišli v jedilnico."Jutro."sva odzdravile z Che."Kje sta Noah in Cody?"sem vprašala."Videl sem ju,da sta pomagala tvojemu očetu."je rekel Liam.Prikimala sem in se posvetila zajtrku."Okej.Se še spomnite kako ste po skupinah,ne?"je vprašala Che.Otroci so prikimali."Potem pa naj prva skupina pride k meni."je rekla in se nasmehnila."Moja pa sem."sem rekla in postavili so se v kolono.Che je z svojimi že odšla."Kaj bomo danes delali?"je vprašala Bella."Boste videli."sem rekla in se nasmehnila.Odšli smo do pašnika."Tako.Lahko se usedete na tla."sem rekla.Tudi Liam,Niall,Zayn in Harry so se vsedli,zato sem se zasmejala."Pred sabo imate bloke.Na prvem listu so deli telesa konja."sem rekla.Vsi so prikimali."Bi kdo pokazal kje ima konj lice?"sem vprašala.John je dvignil roko."Pridi sem."sem rekla in počasi sem stopila v ogrado."Malik pridi sem."sem rekla.Iz njegovega obraza je bilo lahko razbrati,da se malo boji."Dvigni Johna.Jaz bom držala konja."sem rekla in Zayn me je ubogal."Tule."je rekel John in pobožal konja po licu.Nasmehnila sem se in prikimala:"Bravo John."Stopil je iz ograde in se vsedel nazaj na svoje mesto."Bi kdo pokazal kje ima konj prsi?"sem vprašala."Nima jih.Ta konj je žrebec."je rekel Harry in vsi so se zasmejali.Nasmehnila sem se in zmajala z glavo."Pridi sem Styles."sem rekla in prišel je v ogrado."Živjo.Jaz sem Harry."je rekel konju in ga pobožal."Hitro se učiš."sem mu rekla in prikimala.Prijela sem njegovo roko in jo položila na konjeve prsi.Harry se je zasmejal in tiho rekel:"Uh.Prvič držim moškega za prsi."Smeje sem odkimala z glavo."Nisi resen.Pojdi ven."sem mu rekla in stopil je iz ograje.Še nekaj sem jim razlagala,nato pa sva z Zaynom stopila iz ograde."Mislim,da imate vi sedaj jahanje.Srečno."sem jim rekla in pomahala otrokom,ki so že stekli do očija."Lahko nekaj vprašam?"je rekel Harry."Kaj v zvezi s prsi?"sem rekla in se zasmejala."Ne.Zakaj nas kličeš po priimkih?Počutim se kot otrok."je rekel in se nasmehnil."No vstani otrok.Gremo k mizam pobrati prvo skupino."sem rekla in fantje so vstali.Ko je bilo delavnic konec smo odšli k mizam.Tam so nekateri starši pobrali otroke.Danes smo končali malo prej.Odšli smo noter in z otroci smo skupaj pripravljali večerjo."Bi mogoče kaj zapeli?"je vprašal Liam,ki se je očitno vklopil v otroško družbo.Otroci so pritrdilno vzklikali nekaj podobnega kot 'ja' in 'super'.Nasmehnila sem se in odšla pogledat v kuhinjo."Jade.Ravno prav.Lahko malo poslikaš."je rekla mama in mi v roke porinila fotoaparat.Nasmehnila sem se in odšla iz kuhinje v jedilnico.Slikala sem kako so peli.Nato se je Che postavila zraven mene in naredili sva par odštekanih fotografij.Louis se je obrnik k nama in se zasmejal:"Ženske."Pokazala sem mu jezik in zasmejali sva se.Ko smo pojedli večerjo smo skupaj pogledali en film,nato pa sva z Che spravili otroke spat.Ko sva odšli v dnevno sobo naju je ustavil Lou."Pridita v našo sobo."se je zadrl."Ampak nameravava iti spat."je ugovarjala Che."Me ne zanima."je rekel in naju povlekel za sabo."In?"je rekla Che ko sva stali pred njimi."Nič in.Steklenico resnice se gremo."je rekel Zayn in se nasmehnil."Am jaz grem raje spat."sem rekla in grdo pogledala Louisa.Skomignil je z rameni in se sladko nasmehnil."Daj no.Ne bodita revi."je rekel Louis."Midve?No way."se je zasmejala Che."Daj no.Saj je samo igra."je prosil Liam."Prav.Ampak brez krutih izzivov."sem rekla in se vsedla v krog na tla.
27. december 2012
u93092
u93092
Neeext
27. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg