Forum
u53440
u53440
O moj bog kako je lep. Božanski in na sploh zeeloooo kul. Nemorem verjeti, da sem ga spoznala. In to kar tam pred našo hišo. Če bi se upala, bi ga kar poljubila. Nemorem verjeti, da se je to zgodilo prau meni-Lauren Cole. Očitno sem pa res srečnica. Takoj moram povedati Anni Marii. Ana Maria skrajšano Anna je sicer moja prijateljica že od otroštva in so nama od vedno ušeč iste stvari. In točno vem, da ji bo tipček ušeč in bo kar pozelenela od ljubosumja. Ona vedno pravi, da sem nesrečnica, ker ne dobim fanta oz. se z vsemi kregam ona pa ga niti enkrat ni imela! Hihi komaj čakam da vidim njen obraz. Kako se bom zabavala! Sicer pa sem prepričana, da se s tem tipčkom nikoli ne bom razšla če bova hodila.

next? xP

PIŠEM?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. avgust 2011
u53440
u53440
Btw. rabim vsaj 2 nexta od različnih oseb. In še nek: To je DRAMA.
16. avgust 2011
u26059
u26059
Next
16. avgust 2011
u53440
u53440
OK HVALA ŠE EN NEXT PLEASE. JS DAM ŠE SLIKE:

Js, Lauren(Laura), 16 let:

On, nevem-kako-mu-je-ime, nevem-koliko-je-star:

16. avgust 2011
u53440
u53440
prijateljica/sošolka, Anna Maria(Anna),16 let:

16. avgust 2011
u53440
u53440
zej grem jest na kosilo bom pol nadaljevala slike. vi pa komentirite!
16. avgust 2011
u53440
u53440
moja SUPER dvojčica (ki si nisva prav nič podobni, vendar sva dvojčici (dvojajčni)) , čeprav se pogosto kregava, Nicole, 16 let:

moja sestrca, Lilly, 8 let:

(Lina )

starejši zaročeni brat, Justin, 21 let:

16. avgust 2011
u53440
u53440
mama, Julia, 37 let:

16. avgust 2011
u53440
u53440
oči, ki ga vidim le ko so poletne počitnice (z mami nista ločena vendar je služba kriva), David, 40 let:

16. avgust 2011
u53440
u53440
oki nextam za ano*8*
16. avgust 2011
u53440
u53440
No to se je začelo, ko sm zjutri v mestni smetnjak nesla smeti. Bila sem noro dobre volje in kar naprej sem se smejala. Z vrečami smeti sem opletala sm ter tja in niti nism slišala ko mi je na tla padla plastenka. Še naprej sem opletala z vrečami, dokler ni za mano nekdo zakričal. Obrnila sem se. Ko sem videla, kako je lep, so mi vreče padle iz rok. Tipček se je smrtno ustrašil in pritekel k meni: "kaj se je zgodilo?" me je uprašau. Moja dobra volja se je pouspela na višji nivo. Preslišala sem use njegove besede in zijala v njegove modre oči. "Me slišiš?" Sem komaj slišno zaslišala v ozadju. Tipček je zavil z očmi in se sklonil. Zakaj neki se sklanja? Nato sem zagledala na tleh dve veliki prazni vreči, okrog naju pa so poležavale smeti. Takrat sem se le zbudila iz sanj. "Aja to, eh kar pusti, saj pravzaprav to sploh ni moje." Tip se je zasmejal. "Haha, kako ni tvoje če sm te vidu kako jih nosiš." "Ah, ne to. Sosedi delam uslugo." Tipček me je čudno pogledal. "Jejj, učke." sem zavpila in se takoj ugriznila u jezik. Kaj sem rekla?!!!

nextam poznej
16. avgust 2011
Next.
16. avgust 2011
u53440
u53440
ahh! Brat je kar naprej na računalniku pa nimam niti dostopa! No zdej morm že it-.- mogoč jutr.
17. avgust 2011
next
17. avgust 2011
u53440
u53440
Tipček me je začudeno pogledau. Njegovi rjavi lasje so mu padali čez eno očko, tako, da ga nisem videla prav dobro. Začela sem mahati z rokami, nato pa le izjavila: "Ah ne ti. En moj prijatu je za tabo" Obrnil se je in nekaj časa primiru stal. "Adijo!" sem zaklicala kot da je ravnokar odšel. "Prepozno si se obrnil" sem rekla. "odšel je" skomignila sem z rameni. "am je use ok?" tip se je umaknil korak proč od mene. Zmedel me je. In to kako! "Seveda!" sem pritrdila. Si misli da sem neumna?! "Am, veš zdaj pa moram..."pogledala sem smeti. O moj bog, fant me je spoznal, ko sem nosila smeti v rokah! Še nikoli me ni bilo takoo sram. "Ja..." je fant potiho odvrnil. Tudi jaz sem si lase poveznila čez oko, da bi bila podobna njemu. Fant se je nemudoma začel smejati. "Nebeška si" je dejal. "Kkaj????" hotela sem še enkrat slišati to besedo. Ne hotela, morala! "pozabi" je dejal. "No zdaj pa že odnesi te smeti. Družina se najbrž sprašuje kje si." "Ah ne" sem rekla. "Mami nikoli ne skrbi kje sem. aja pa by the way (baj d wej), js sm tuki vsak dan. Tale hiša tuki je moja. Tip je prikimal. "Super" je reku. "Prikimala sem in stopila korak nazaj. "Zdej pa no, adijo.." Tip mi je odzdravil ni že stekel izza ovinka proti središču mesta.

next? (vedno morata bit usaj 2 nexta različnih oseb!)
20. avgust 2011
next
21. avgust 2011
next
21. avgust 2011
u53440
u53440
Po tem trenutku sem divje zdirjala v hišo.
Kot ponavadi me je v moji sobi pričakala Lilly. "Woohoo" me je pozdravila Lilly. "Kaj?? Si videla?? Si videla vse kar se je zgodilo??" sem jo zasula z uprašanji, zato ker je tako čudno pozdravila. "Lilly je postala resna. "K-kaj se je zgodilo??" Zardela sem in jo pobožala po glavi. "eh, pajka maš na galvi" "Iiiu!" je pisknila in me prestrašeno prijela za roko. Ponavadi je sicer Lilly važna, jezikava, ter se dela neki 'veliko'. In zato takoo uživam, ko se reč obrne in postane mala plašna Lilly. "Hahaha" sem se začela smejati, ter se vrgla na posteljo. Bila sem rdeča kot paradižnik. "Heej" Lilly me je jezno pogledala. "Aja pa by the way.. (moja največkrat izgovorjena beseda) kua ti spet delaš u moji sobi?!" Pogledala sem jo resno in jezno. "By the way" je ponovila za mano in zavila z očmi. "Grozljiva sestra" Bila je prav smešna, ko je poudarila besedo grozljiva in se pri tem hudo namrščila. "Aj mrš iz moje sobe" sem ji še dejala. Opazovala sem jo, dokler se niso vrata zaprla. Skočila sem pokonci, zaklenila vrata in vzela moj lepi lap-top. Po triurnem brskanju po spletu in klepetanju po msnju in fbju s prijateljicami sem se le odklenila in odšla pogledat, če so usi še živi. Na mojo srečo(žalost) so bili še usi živi. Odšla sem nazaj u sobo in se zaklenila. Odprla sem rolete in zazijala k smetnjakom. Stala sem tam in gledala, če bo spet prišel ta tipček. A ga na mojo žalost ni bilo. In tako se je use skup 'končalo'. seveda zgodbice še ni konec, ampak to je zdaj preteklik. Sedaj pa moram it, kosilo pa to. Potem pa bom pisala u sedanjiku.

next??(2 nexta) - dones se mi ne da pisat pa je bedno vem -.-'
27. avgust 2011
u53440
u53440
neext?
30. avgust 2011
next
27. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg