Forum
Hello, no js sm se odločla da bom napisala še eno zgodbico o One Direction.

»Sovražim ga!« sem zaklicala, zaluputnila z vrati in odhitela v sobo. Vržem se na posteljo in jokam v vzglavnik. »Alina?« »Pojdi stran!« zakričim. »Ne nebom odšel preden mi ne poveš, kaj se je zgodilo!« »Ne bom ti povedala Niall!« »Alina povej!« »Ne bom in pojdi že.« »Povej mi zdaj takoj!« »Sovražim ga iz dna srca!« »Koga?« »Boba!« »Kaj ti je storil?« »Niall prosim pojdi ven. Kasneje obljubim, da ti povem. Rada bi malo samote.« »Prav. Če me boš rabila veš, kje me najdeš.« Prikimam. Kako mi je lahko to storil? In jaz koza sem mu zaupala. Nikoli več se ne zaljubim. Prisežem! Saj kaj ti pa ljubezen lahko da razen tega, da trpiš? Pogledam po sobi. Kaaaaaj?! Stegnem se po okviru v katerem je bila najina slika. Vzamem jo ven iz okvirja in jo prižgem. Vidiš Bob? Tako, kot ti izginjaš iz slike tako boš izginil tudi iz mojega življenja. Prisežem, da te bom pozabila.
Next?
01. januar 2013
u111191
u111191
Neext
01. januar 2013
next
01. januar 2013
u111191
u111191
http://www.igre123.com/forum/tema/they-don-n-know-abaut-us/48130/
bi še kera brala ? :*
in nexti že noo
02. januar 2013
Next
02. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt <3<3<3
02. januar 2013
Prisežem, da te bom pozabila. V sobo prideta Greg in Niall. Oba sta moja brata. Greg je starejši potem Niall in jaz sem najmlajša. »Si se že odločila, da nama poveš?« me je vprašal Greg. Prikimala sem in začela: »Vse skupaj se je začelo na srednješolski zabavi. Tam sem spoznala na videz prijaznega fante. Ime mu je bilo Bob. Kmalu me je povabil na zmenek. Saj fantje veste kako je to.« oba prikimata. »Čez nekje 1 teden sva začela hoditi. Bil je super fant. Najboljši. Par sva bila do danes…« se ustavim in par krat globoko vdihnem in izdihnem. »Nadaljuj.« »Pred 3 dnevi je imel njegov najboljši prijatelj rojstni dan. Seveda smo vsi šli. Čez nekaj časa opazim za de v dnevni sobi mečka s Lukovo sestro Sahso. Takrat sem odhitela ven natančneje domov. In danes… Hja, danes je pa skapiral zakaj gre in se mi opravičeval. Na koncu me je še hotel spraviti v posteljo z njim a mu ni uspelo.« po licu mi spolzi solza. Greg vstane in mi jo obriše. Oba sta me poskušala spraviti v dobro voljo. Ni jima uspevalo najbolj, a sem se vseeno zasmejala ob Ni-jevi (Niallovi) ideji: »HORAN HUG?!« se majčkeno zadere. Vsi skupaj se objamemo.
Odpravimo se v dnevno sobo. »Si ji že povedal?« potiho reče Greg Niallu. Le-ta odkima. Malček se mi je zdelo sumljivo. »Komu povedal, kaj?« »Em, no…« že s tema 2 besedama sem vedela, da nekaj ne bo vredu. »Povej Ni.« »Em, Ali, zelo mi je žal, ampak jutri bom moral oditi nazaj v London.« »Ne, Ni ne greš! NENENENE! NE PUSTIM TE!« in se začnem jokati. Spet. »Moram, saj veš, počitnic je konec. Moram se vrniti k fantom.«
02. januar 2013
Ju3 pride po vsej verjetnosti dalši del. ta je malce krajši. Hvala, d berete <3
02. januar 2013
u111191
u111191
Neeeeext!
Prosim rec da gre z njem!
02. januar 2013
Next
02. januar 2013
u111191
u111191
A bo kmalu next ?
03. januar 2013
nnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxtttttttttt
04. januar 2013
next
04. januar 2013
u118300
u118300
next
04. januar 2013
»Moram, saj veš, počitnic je konec. Moram se vrniti k fantom.« »Ne Niall ne pustim te!« »Alina, saj tudi jaz nočem iti.« »Potem pa ostani tukaj!« »Ne morem. Svetovno turnejo imamo. Na koncu se ustavimo tukaj. Na Irskem.« »Ni ti se zavedaš da je to leto in nekaj mesecev?!« »Ja. Ampak prisežem, da bom po turneji tu ostal dalj časa kot sem sedaj.« Pogledam ga v tiste prelepe oči, ki sva imela enake. Danes bom spala pri njem. V sobi ima 2 postelji, zato bom tam na drugi jaz. Še zadnjo noč hočem preživeti, z mojim bratom.
bom tam na drugi jaz. Še zadnjo noč hočem preživeti, z mojim bratom.
*Naslednje jutro.
Vstala sem zelo zgodaj. Nisem hotela, da bi Ni odšel brez tega, da se posloviva. Oblekla sem se v:

in počasi smo se odpravljali na letališče. Še 15 minut do vzleta. Najraje bi šla z njim a kaj če mami in oči ne pustita. . »Ni nočem, da greš.« »Tudi jaz Ali. A kaj, ko ne morem fantov pustiti samih.« objamem ga. »Obljubi, da boš pisal ko pristaneš, ali poklical.« »Seveda bom.« »In obljubi, da ne boš pozabil name.« »Seveda, ne bom.« »Pinky promise?« iztegnem mezinčka. »Pinky promise.« reče in se zasmeji.
05. januar 2013
Oh, če bi ta objem lahko trajal večno. Kaj bi dala za to. Kmalu je moral iti. Še zadnjič me je objel. Po licu mi spolzi solza, nato še ena in še ena..
Odpravimo se domov. Letos bo prvič, da bom božič in novo leto preživela brez Ni-ja. Greg me objame preko ramen. Ko pridemo domov odidem v kuhinjo. Odprem hladilnik. Haha, Niall zdaj boš pa tam praznil hladilnike kaj? Naročim pico in se vržem na kavč.
*Niall
Rad bi jo vzel s seboj, a je ne morem. Let je bil dolgočasen, kot zmeraj. Na letališču opazim fante. Počasi se odpravim ven. Vse pozdravim. »Kje si stari? Pogrešali smo te!« se oglasi vedno glasen Harry. Odpravimo se do avta ter nato v hišo. Čez 2 dni začnemo s turnejo. Najprej smo tukaj v Londonu, nato pa se odpravimo v Ameriko, Avstralijo, Italijo, Španijo nato pa še na Irsko. Če bo vse po načrtih, bomo prišli v Irsko točno na Alinin rojstni dan.

*beden next wem in ja predstaulite si da je to use skupi.
05. januar 2013
u111191
u111191
Neeext + ni bedn
05. januar 2013
next
05. januar 2013
še en next.
06. januar 2013
Next
06. januar 2013
Next dobite nekje u petek kr se mam ful dost za učit.
08. januar 2013
~Alina
Minil je še en dan, od tega, ko je Niall odšel. Vsak, dan ga bolj pogrešam. Nemorem verjeti. Človek star 19 let, pa še vedno samski. Saj ne, da me to moti. Moti me to, da mu mami non stop ponuja in si prizadeva, da bi s Samantho postala par. In verjetno se sprašujete kdo je Samantha. Naša nova soseda. V našo sosesko se je preselila pred dvema letoma. Stara je toliko kot jaz. Odlično postavo ima ni kaj. Še blond lasje s odtenki rjave.

Ojoj! Čisto sem pozabila se predstavit! No torej sem Alina Horan. Sestra Nialla Horana. Imam dolge svetlo rjave lase in temono modre oči. Stara bom kmalu 18. Sem najmlajša v družini.
Imam najboljšo prijateljico Sarah. [img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=64902765[/img]
11. januar 2013
next
11. januar 2013
Na zadnji sliki je Alina. In ja še 2 next-a
12. januar 2013
u111191
u111191
next
next
mas dva nexta (zdej tri) tk da napis :-D
12. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
12. januar 2013
Čez kako uro pride next (:
12. januar 2013
Imam najboljšo prijateljico Sarah. Ima svetle lase, ki ji segajo do ramen, velika in suha oseba. Sicer me vedno razume in zna svetovati. Odločila sem se da bi z njo bilo lepo poklepetati ob kavi. Zato ji pošlem SMS: Hejlaa. Kaj praviš za kavico?
Kmalu dobim odgovor: Hooj, ja seveda. Smile ob 9.00?
Odgovorim: Ja see ya.

Ura bo kmalu devet zato se kmalu odpravim v kafe. O ne. Nebom te gledala tu.

~Sarah

Kmalu potem ko sem vstala sem prejela SMS od Ali. Zmenili sva se, da se dobiva v SMILE ob devetih. Počasi sem se uredila in odpravila do kafeja. Ko opazim Ali naenkrat okameni. Aha. V kafe je prišla nezaželjena oseba...
ju3 dobite več.
12. januar 2013
next?
12. januar 2013
next
12. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg