Forum
u200824
u200824
Hej jap zopet jaz in moje zgodbe
------------------------------------------
To sem jaz in moj brat iz 5SOS:

no pa bom začela
------------------------------------------------------------------
''Jade ne prekini jasno'' ''JADE'' Se zadere v slušalko moj stari brt ''Zaka ne'' ''Zato Točno vem da si šla učeri na ono zabavo ne morem verjet starša ni doma 5 mesecev in si jima oblubila da neboš hodila na zabave!!'' ''Ja pa kaj ena sama mala zabava'' ''JOJ NE RAZUMEŠ'' se še bolj zadere in utihnem.No moj brat je bila na turneji z njegovim bendom joj kak mi gredo na živce. ''Ok zdaj pa mam dovolj domov pridem'' ''PA NE NO'' Sem se mu nazaj zadrla še bolj ''Aja pa tudi fante bom pripeljaj ''Ne da si ne upaš priperljati onih idiotov sem si slišal'' In je že prikinil.Ok dovolj ga mam zdaj pa res tote idiote mi bo po hiši vlekel in res mislim... Šla sem lepo počasi do hladilnika in si uzela pašteto njum njum. Ok domislila sem se maščevala se bom pa me briga ok ok to je v mojih mislih Dam v vedro violčno barvo katero jo sovraži in jo nastavim gor na vrata na katera jih bo odprl in točno veste kaj se bo zgodilo in potem si bo itak hotu oprat glavo zato bom not v šampon nalila neko snov ko barva nebo šla dol hahahahahhaahahha to bo zadostovalo ker bo privlekel svoje idiote domov... in je minila kašna urica in slišim njihov avtobus ''Adijo'' se nekdo zadere in so že bli not ''JAAAAAAAAAADDDDDEEE'' Se zadere Mikey in zopet slišim ''JAAAADDDDEEEE!!'' In tudi nekaj smejanja od fantov ''KDAH SI MI TI TO NAREDILA!!'' ''Danes'' sem rekla mirno in šla nazaj v snevno sobo z smehom na obrazu ''OMIT SI GREM LASE IN ČE SE TOTA BARVA NE SPRAVI NAZAJ BO HUDO!!'' ''okidoki'' mu rečem nazaj še z večjim veseljem ''JAAAAAAADEEEEEE'' Hitro se ustanem in začnem teči ''Dobil te bom'' se zadere za mene .In ko me je končno dobil me je tako močno prijel da JOJ ''Jade kdaj si postala takšna'' Takrat mi je smeh prešinil iz obraza in se začela dreti ''OD TAKRAT KO SI ZAČEL NA TA PROKLETI YT VIDEE KAK POJETE IN STE POSLALI SLAVNI Z SVOJIMI 1D-JI'' V največjem joku tekla v mojo sobo....
21. november 2015
next
21. november 2015
next
21. november 2015
nexttttttttttttt
carskoooo
21. november 2015
oo god tole nav dobr,sploh ne....
NEEEEEXT!!!!
21. november 2015
u200824
u200824
delam
21. november 2015
yeesss
21. november 2015
u201439
u201439
next
21. november 2015
u200824
u200824
to je next za moje prve bralce na tej zgodbi
------------------------------------------------------------------
Vržem se na pojstlo in že slišim trkanje ''Jade'' sem slišala iza vrat ''Luke je tu'' ''Ka bi'' sem z vso jezu rekla nazaj ''Je vse vredu?'' ''Ja vš nikoli bolje'' rečem v sarkazmu in žogo vržem v vrata da je luka sigurno ustrašil in rekel ''OKOK grem'' Ko sem bila trujena in bilo mi je dč (dolgčas) sem šla ven iz sobe in dol v kuhinjo po sendvič potem smo v tišini gledali tv in čez nekaj minut so šli fantje spat jaz pa tu zaspala sem na kavču drugo jutro zaslišim glasem vriskk ''aaaaaaaahhhhhhhh'' ''WTF pa se dogaja'' se zaderem ko vidim da se Calum in Ashton lovita po stavbi in žgečkata.Ko hočem iti nazaj spat sem slišala neko šepetanje .nakar se eden od njiju zadere ''NA JADE!!'' Začela sem bežati in kar sem mogla in tudi enkrat sem se zadrla ''' oo hell no!'' Ko sta me dobla sta me začela žgečkat ''NEHITA IDIOTA ''NOPE'' ''MIKEY!!!'' Sem se zadrla in doba focnila a na žal jima ni pomagalo in odtakrat sem začela postati vedno bolj in bolj jezna in caluma z vso silo boksnila v mednožje Ashtona je na žlost to isto dočakalo.Ko je Mikey pridervel dol sta bila dobadva na tleh in potem še pride brezvezni Luke supr ''Kaj sijima naredila'' sta rekla v enem glasu ''Ja kaj nista mi prišla dol pomagat pa sem mogla sama narediti vse stvari...'' ''Jaja pomagala jma boma ostati ti pa se obleči v Macdolnald gremo'' In že sem se šla preobleč oblekla sem:

Vzela rolko in šla dol vsi so me gledali kot nori ''WOW'' je izustil samo Luke ''Hvala'' sem rekla in pokazala rolko ''Z avtobusom gremo'' se je oglasil obogi Calum in me pogldal ''nikam ne grem z vami in vašim avtobusom kjer boo vaše ''fenice'' norele ''
------------------------------------------
to je to
Kaj pa Luke?
Kaj se ji bo zgodilo med potjo? (če se ji bo)
21. november 2015
nexttttttt
nwm
21. november 2015
next
21. november 2015
ne vem ne veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmm
NEEEXT!!!!
POPOLNOOOOOOOOOOOOO
21. november 2015
u201439
u201439