Forum
u71017
u71017
Torej,sem Joy.Živim na obrobju mesta v majhnem stanovanju z mamo ter očetom.Oče je pijanec.Vsak dan se napije do onemoglosti in kriči na naju z mamo.Težko je to poslušati,še posebej,če so besede ostre kot nož.Kako lahko mama to prenaša?Zelo težko,a ne more se ločiti,saj prinaša oče domov večji del dohodka in če ga nebi bilo,bi z mamo najverjetneje komaj preživele.Oče je po poklicu mizar,zato ga večino časa ne vidim,ko pa ga,je pijan in kriči.Mama je čistilka,dela v majhnem podjetju Canqes(izmišljeno ime).Sem edinka in v šoli sem odlična.Šola je od moje hiše oddaljena 2km,zato se tja peljem z avtobusom.Ker sem odlična,si lahko predstavljate fovšarijo mojih sošolcev in sošolk.Prav zaradi tega,se me je prijel vzdevek *PIFLARKA*,kar me neizredno moti,saj se snovi ne učim na pamet,temveč jo razumem.Prijateljev nimam prav dosti,imam le dve pravi prijateljici.To sta sosedi Maja in Saša.Spoznale smo se že,ko smo bile v plenicah,a se tega ne spominjamo prav dosti.Že dolgo sem zaljubljena v sošolca Miho,ki pa mene žal ne opazi.Še več,on je glavni krivec za moj vzdevek.Morala bi ga sovražiti,a preprosto ne morem,preveč ga ljubim.
31. januar 2012
u71017
u71017
Nadaljujem,ko bo 5 nextov
31. januar 2012
Neext
NeXsT
Neeeeeeeeeeeeeeexstaaj!
Neexstii
neeeeeeeeeeeexst
evo ti jih 5!
31. januar 2012
u71017
u71017
>>Driiin,driiiin>> je že stotič zvonila moja trapasta budilka.>>Saj že grem>> sem jezno rekla in izklopila budilka.Ura je bila 7:32 in do avtobusa sem imela natanko 18 min.Odprla sem svojo,sicer staro omaro.>>Kaj naj danes oblečem,hmmm>>sem naglas razmišljala.>>Tole ne,preveč otročje,pogrebno,preveč barv,...idealno!>>sem naenkrat zmagoslavno vzklinila,ko se iz omare potegnila dobro kombinacijo.Bila je rumena majčka s belimi črtami in kavbojke svetlo modre barve.Nataknila sem si svoja obupna očala,ki še potrjujejo moj *piflarski *vzdevek.Imam še 5 min sem ugotovila,do postaje pa rabim 4 min.Začela sem teči in pravočasno pritekla do postaje.Seveda so bili zaničljivi pogledi učencev in učenk naše šole neizbežni,a sem se jih navadila.Končno je prišel avtobus in usedla sem se na svoje stalno mesto na sredini avtobusa ter se zazrla ven.>>Lahko prisedem?>> je rekel tih, skoraj neslišen glas.Sunkovitoma sem se obrnila in pred mano je stalo meni neznano dekle.Pokimala sem in prisedla je.>>Kako ti je ime?>> sem jo med potjo vprašala.>>O,hm,saj res ...>>
31. januar 2012
u71017
u71017
http://browse.deviantart.com/?q=nerd&order=9&offset=72#/d15ez9z
Joy
http://browse.deviantart.com/?qh=§ion=&q=tom+kaulitz#/d1fw6w7
Miha

aia PSliko neki noče pokazat :/
31. januar 2012
u71017
u71017
Okj,upam da kdo bere,useen bom nextala

>>O,hm,saj res sem Sonny Connor>>.>>Hm,zaminiv priimek imaš,se mi zdi,da sem ga že slišala?>> sem dejala začudeno.Končno smo prišli do šole.Ko sem prišla do omarice in odprla omarico 342 je iz bil v njej listek.Pisalo je:Joy,vem,kdo si,a ti ne veš,kdo sem jaz.Če se hočeš znebiti svojega naziva priti po šoli na igrišče.Čaka te prijetno presenečenje.Z začudenjem sem pospravila listek v žep kavbojk ter se po hitrem postopku odpravila pred učilnico biologije,ojej imam res samo še minuto časa?Zadihana sem hkrati z učiteljico prišla tudi jaz.Vstopila sem v razred z olivno prepleskanimi stenami in se usedla na svoje *stalno*mesto.Učiteljica je razlagala o zgradbi človeka,jaz pa sem bila tako zatopljena v občudovanja Mihe,da so besede šle kar mimo mene.Naenkrat pa je učiteljica dejala:>>Gospodična Jurny,lahko ponovite,koliko kosti vsebuje naše telo?>>.Ojej,bila sem v kaši.Koliko,koliko!!mi je šinilo v glavi.Prestrašeno sem skomignila z rameni,učiteljica pa je jezno dejala:>>Mislim ,da boš nadaljnih 5min imela enake odzive,saj si vprašana>>To pa ni dobro,sem si mislila.Pa ne,da si bom pokvarila oceno,zaradi trapastega Mihe.Odšla sem pred tablo,nakar ...
01. februar 2012
hmmm... kaj naj rečem? ....
NEEEEEEEEEXT!
01. februar 2012
u71017
u71017
Oo tnx res,bom zdele

Torej,zdajle bom pisala v vlogi Mihe.
MIHA:
Začutil sem njen pogled na sebi.Da ne rečem,kako mi je ugajal.Sicer je že res,da dekleta na sploh privlačim in sem popularen,a ona ni bila običajno dekle.Zasanjano me je gledala,nakar jo je učiteljica vprašala,nekaj v zvezi z snovjo.Seveda ni znala odgovora,saj ni poslušala,temveč je opazovala mene.Učiteljica je bila danes še posebej slabe volje in jo je poklicala pred tablo.Vstala je in njeni lesketajoči se lasje so vzplapotali.Bila je tako ...lepa.Oh,kaj pa govorim,saj je samo navadna piflarka.Naenkrat pa se je slišalo trkanje.Učiteljica je dejala,naj vstopi.Pred vrati je stalo dekle,ki je prej še nisem videl.Imelo je dolge črne lase,spete v čop.Učiteljica jo je povabila naprej in jo predstavila.Bila je naša nova sošolka Sonny Connor.Dejala je,da se je na novo preselila sem,ter da so jo dali v naš class.Učiteljica ji je pomignila,naj se usede v sprednjo klop,zraven Joy,ki je bila še prazna.Ravno,ko je hotela učiteljica zastaviti prvo vprašanje Joy, ...
01. februar 2012
u71017
u71017
Ok bom nadaljevala,ker mam čas.
En kratek next ...
MIHA:
Ravno,ko je hotela učiteljica zastaviti prvo vprašanje Joy,jo je odrešil zvonec.Vsa vesela je odšla do svojega mesta in skupaj s Sonny zapustila razred.Čakaj malo,s Sonny?Od kje pa jo pozna?
nadaljujem v vlogi Joy ...
JOY:
Ne morem verjeti.Kako sem vesela,da je Sonny prišla ravno pravi čas v razred in da je zvonilo.Le kaj si bo o meni mislil Miha?Sigurno ve,da sem vanj in se mi s prijatelji skupaj posmehujejo.Zakaj mora biti življenje tako težko?Bil je konec pouka in žalostna sem odšla do omarice.Tam sem zaihtela in solze so pritekle na plan.Z roko sem si obrisala solze in si prigovarjala,da ni vreden.Nekaj sem začutila.Le kaj je to,sem sama sebi rekla,ko sem iz žepa potegnila listek.Saj res!to je povabilo na igrišče.Naj grem?Se kdo norčuje?Bila sem v dilemi,a na koncu sem se odločila,da grem do igrišča.Ravno sem prišla do igrišča,ko je bil/bila tam ...

Le kdo je čakal Joy na igrišču?
01. februar 2012
u71017
u71017
Okj spet next,k mam doost cajta.
igrišče:

O moj Bog,pa saj to je nemogoče.Hotela sem steči stran,a me je oseba poklicala.>>Joy,počakaj!>>.Bil je Mihaa.Le kaj on počne tukaj?>>Oprosti,nekoga čakam,pa ga ni tu>>rečem z malce nesramnim tonom.>>Koga pa?>>vpraša z zanimanjem,čeprav točno ve,da njega.>>Nekoga že ...>>odvrnem.>>Poslušaj,vem,da čakaš mene,drugače pa sem listek napisal jaz in zares sm si mislil,da si pametnejša>>je rekel in iz grma so prikorakali njegovi prijatelji,on pa se je začel smejati.Nisem mogla več,kako si drzne,v oči so privrele solze in začela sem hitro teči,nakar ni bilo pred mano ničesar več,le tema.

Kratk del
01. februar 2012
u71017
u71017
Ok,nobeden več ne bere?
02. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg