Forum
u82298
u82298
''Hej zbudi se zaspanka!!'' se je drla sestrica Mia ''Evo sem že budna'' 'skočila' iz postelje saj je danes.....''Pridi na zajterk'' oh sovražim ko me prekinjajo ''pridem!'' sem bolj zadrla kot rekla.No danes je moj najboljši dan odpotujemo v London.Oblečem si oblekico in se odpravila.Zadišalo je po palačinkah ''Njami'' in začnem.
Oblekica:

Upsss:
Nisem se še vam predstavila.Sem Acacia Brinley Clark,prijatelji me kličejo Aca stara sem 16 let in ja vsi mislite ''oh kako si je želim spoznati'' a vam povem cela država me pozna,res.Ne važim se! Na šoli smo vsi enaki nič se ne žalimo nič se kepo pogovarjamo.
Jaz:

''Acacia gremoo!!'' vzamem torbico in se odpravim v avto.Pot je bila dolgočasna in prispeli smo opravimo kar potrebujemo in se odpravimo na letalo.Poleg mene je bila moje sestrica Mia ''Lahko prisedem?'' sem zašlišala neznan glas ''Lahko'' vmaknem Mio in si jo dam na kolena ''je to tvoj otrok?'' reče ''ne moja sestrica Mia'' ''Jaz sem Louis Tomlison'' ''Acacia Brinley Clark kliči me Aca'' tako sva se pogovarjala dokler ''Acacia se me res ne spomniš?'' ''Ne'' '' Ko sva bila še mala in sva s lovila,ko me je moja mama poklicala da......''' ''dauresičiš svoje sanje in odideš brez slovesa,vsak dan sem mislila na tebe'' sem ga prekinila. Sovražim ga! In zaspala. Zbudilo me je nežno a hkrati tečno cukanje za rokav ''Acacia zbudi se '' je rekla Mia moja mala zvezdica.Potem pa........

------------------------------------------------
Sovražim ga! Sovražim ga!Nočem ga videti! Zakaj se je vrnil v moje življenje!? Zakaj?! Spomnim se tistega dne ko sva se zaletela in en teden pozneje mi je rekel da sem zanič prijateljica da mu nič ne pomagam.Veste zaradi česa? Zaradi stave zaradi bogatsva samo denar je videl potem se je spremenil in postala sva par.Po 3-4 tednih me je prevaral z Acacio Black Bich.Vem čudnen priimek.Potem je odšel za 12 let in po 12-ih letih se je vrnil,ampak zakaj se je vrnil in se vsedel in mi začel pripovedovati najino zgodbo.Mama ga je bila seveda vesela saj se ni družila tako kot sem se jaz z njim imela sem ga rada ali pa še več kot to.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ti je všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. januar 2014
Next!
04. januar 2014
next
05. januar 2014
u28319
u28319
Neeeeeext<3
05. januar 2014
u155253