Forum
нαℓσσ!
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

Am ja... še ena moja zgodbica. Oglaševale boste lahk sam z mojim dovoljenjem. Next bo vsaj 2x na teden. Če ga nebo niti 1x to pomeni da sem zaposlena z šolo ali čim drugim. Zdaj bom dala neki slikc in ja to bo to za začetek! Upam da se bomo razumeli

Sem Kayla Marrs.

Imam sestro Emmo Marrs.

In moja bff je Sonny Summer.

21. januar 2015
u179323
u179323
neext
21. januar 2015
Next
21. januar 2015
res hvala vama
21. januar 2015
next
21. januar 2015
u179323
u179323
še ti plis na moji ka sm ti jo poslala tnkš
21. januar 2015
ja saj sem
22. januar 2015
Prvi next je posvečen vsem! Upam da bo vse vredu.
Uživajte .**

Kayla⋆Chapter 1⋆

Zbudila sem. Pomaknila sem zaveso ter pogledala ven.
22. januar 2015
se opravičujem... po pomoti sem kliknila pošlji... napišem še enkrat...
22. januar 2015
Prvi next je posvečen vsem! Upam da bo vse vredu.
Uživajte .**

Kayla⋆Chapter 1⋆

Zbudila sem. Pomaknila sem zaveso ter pogledala ven. Bilo je poletje. Hitro sem stekla v kopalnico ter se uredila. Vzela sem torbo ter se brez zajtrka odpravila na avtobus. Hodila sem po pločniku ter strmela v tla. Usedla sem se na klopco ter čakala na avtobus.
Za mano je prišla Emma. Usedla se je poleg mene ter si iz torbe vzela učbenik za zgodovino. Prebrala si je nekaj strani saj bomo danes preverjali in učiteljica nima rada če kdo nič ne ve na preverjanju. Ja am to še neveste ampak z Emmo hodiva v isti razred.
Pripeljal se je avtobus in počasi sem stopila na njega. Usedla sem se na sedež poleg Emme. Saj bi sedela z Sonny vendar ona hodi peš v šolo. Med vožnjo sem še malo ponavljala zgodovino kot Emma. Pripeljali smo se. Izstopila sem iz avtobusa ter se napotila v šolo.
Ob omarici me je že čakala Sonny. Stopila sem do nje ter jo pozdravila.
"Hei," sem dejala ter odprla svojo omarico.
"Hoj!" je rekla ter me počakala da opravim svoje. Skupaj sva se napotili v razred
to bo to za danes
22. januar 2015
next
22. januar 2015
u179323
u179323
next
22. januar 2015
Ahoj!!
Nextek sledi!!
4 dni ni blo nexta in mislim da to ni ravno dolgo. Mogoče kdaj nebo 1 teden al 2 nexta ker je šola pa to..
Kakorkoli......
Enjoy

Kayla⋆Chapter 2⋆

Zazvonilo je in usedla sem se za svojo klop. Poleg mene je sedela Sonny. No sem vam že rekla da sem priljubljena? Ahah zdaj sem vam. Ja priljubljena sem zelo. Kakorkoli. Med poukom že nisem morala poslušati učiteljičinega bednega godrnjanja, zato sem kot vedno nekaj ustvarjala v svoj zvezek. Čez čas mi je Sonny v roke potisnila pismo.
Počasi sem ga odprla ter začela brati.
"Kayla... I love u!!" Počasi sem zaprla pismo ter ga dala v svoj zvezek. Zvezek sem zaprla ter ga dala na rob mize. Učiteljica je nekajkrat udarila z ravnilom po mizi.
"Kayla Marrs! Takoj k tabli!" Vstala sem ter odšla pred tablo. Čakala sem na to kakšno kazen mi bo dala.
"Dobro... Pa mi reši tale račun." Postavila sem se pred tablo ter začela reševati račun. Ah pa daj prosim kakšna kazen pa je to? Seveda sem ga rešila tako kot sem vedela in to res ni bilo dobro.
"Ne ni dobro.. še enkrat. Želiš slabo oceno?" Moje oči so se razširile. Kaj?! Ocena! Saj pa o tem nimam pojma! Zbrisala sem rezultat ter poiskusila rešiti še enkrat.
"Sedi se. To niti za 1 ni. Jutri si vprašala še enkrat in vsi ostali tudi. Zato se lahko zahvalite Kayli," Namršila sem se ter se usedla na mesto. "Kayla povej staršem da naj pridejo na sestanek." Prikimala sem a v glavi sem naredila prav nasprotno. Nočem da bi mama in oče vedela da sem slaba v šoli in da ne poslušam.
No ja tak je bil cel dan. Dolgočasen.
Po šoli sem Sonny pokazala pismo. "Ali mogoče veš kdo bi to bil?" Se jo vprašala ter namršila.
Odkimala je ter se napotila proti domu.
Am samo 1 uprašanje.. naj dam daljši ali krajši next?
26. januar 2015
u179323
u179323
neeeeext dalšeee
26. januar 2015
am ja no bom kar nadaljevala kljub 1 nextu
08. februar 2015
Holla!!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kayla⋆Chapter 3⋆

Hodila sem domov. V glavi so mi samo še odmevale besede "Kayla... I love u!!". Res nisem vedela kdo je bil in niti sanjalo se mi ni. Bila sem že skoraj doma in nekako sem si zbistrila misli. Občutila sem roko na moji rami. Pred sabo sem zagledala Dallasa. Nasmehnil se mi je ter mi v roke potisnil kos papirja. Njegov obraz mi je govoril 'daj no odpri že to'. Počasi sem odprla list. Na njem je pisalo "Kayla... I love u!!". Moj dih je zaustal. Torej je bil to Dallas? Čakaj kaj? Dallas?! Nasmehnila sem se mu. Vanj sem bila zaljubljena kar nekaj časa in mislim da sem še. Objela sem ga. Vedno sem si želela občutiti ta njegov topel objem. "Dallas... Ne morem zdaj," to so bile moje zadnje besede. Obrnila sem se stran od njega ter hodila proti domu. Spet sem občutila tiste tople roke. "Čakaj kako to misliš da ne zdaj?". Pogledala sem v tla. Nisem se več vedela izogniti tej situaciji. "Glej ne morem." obrnila sem se ter odšla.
Bila sem že v naši hiši. Mama je stala pred kuhinjskimi vrati ter me gledala. "Je kaj narobe?" sem jo vprašala ter upala da ni nič. "Ja ti povem kaj je. Učiteljica je klicala in rekla da ne sodeluješ pri pouku. Danes bi spet skoraj dobila 1!" namršila sem se.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Am ja vem da sem obljubila da bo ta next daljši ampak moram iti... sori
08. februar 2015
neext
08. februar 2015
u179323
u179323
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
09. februar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg