Forum
u101690
u101690
Moje ime je Miranda Leon. Sem dokaj čudno dekle iz Anglije. Sem edinka dvema najboljšima staršema na svetu. Moja mama Eliza je slavna igralka, oče pa slaven fotograf. Kljub natrpanemu urniku sta mi vedno na voljo. Da mi ni nikoli v življenju dolgčas pa je tu moja najboljša prijateljica Ana Katarina Mari Brown. Najboljši prijateljici sva že od malih nog in z njo sem preživela najlepše trenutke svojega življenja. Je preprosto najboljša. Stari sva 17 let. Jaz obiskujem umetniško gimnazijo v Londonu. Obožujem risanje, fotografiranje, petje, plesanje in naravo. Pozabila sem na One directon. Sem še ena najstnica, ki je obsedena z njimi. Najljubši mi je Harry, ker je tako srčkan, in tako lepo poje. Za razliko od mene jih Ana sovraži. Kako lahko sovražiš najbolj popolne fante na svetu? Poleg 1d obožujem tudi Quenne, Johna Lennona, The Beatles in Pink floyde. Še par slik o meni.

Jaz:

Naša hiša:

Moja soba:

27. avgust 2012
Oi sem Ana Katarina Mari Brown.Imam mamo Katarino, ki je znana odvetnica in ponjej sem dobila svoje srednje ime.Oče je slikar z imenom Mark.Imam BFF Mirando, ki ima prav tako čudovite starše in mi z zabavo popestri moje dolgočastne dneve.Moj vzdevek je Ancy ampak ona me kliče kr Ana.Mira(to je vzdevek za Mirando)je tudi moja sošolka.Stari sva 17 let in mera je 2 meseca starejša od mene.Rada plešem,pojem,rišem,plavam,drsam,sketam in deskam pa še kaj se najde.Obožujem rok glasbo in sem nasprotje Mere ki obožuje neko skopino one prfection.
me
http://www.blog2013.net/images/2012/07/beautiful-emo-girl-1.jpg

hiša(kot vidite smo bogati)
http://www.stavbno-pohistvo.org/tiny_upload/hisa-z-bazenom.jpg

moja soba
http://www.ilambienti.com/db/finander/image/Novice/spalnice_41.png

oče in mami
http://images.fanpop.com/images/image_uploads/Bella-Swan---Edward-Cullen-lion-and-lamb-630929_608_790.jpg
________________________________________________________________________________
se opravičujem za napake
27. avgust 2012
u104143
u104143
neeeext!!!
27. avgust 2012
u101690
u101690
''Ljubim te Miranda!'' je rekel in me že skoraj poljubil in nato sem začutila curek mokre vode. ''AAAA!!!'' sem se zadrla. ''Ljubim te Harry daj mi poljub!'' me je začela oponašati Ana. ''Kako veš kaj sem sanjala?'' sem rekla vsa mokra. ''Kako nebi če si govorila v spanju in malo je manjkalo da bi ti iz ust začel sladkor tečt.'' je rekla Ana in se začela smejat. ''Nesramnica.'' sem rekla in nato odšla v kopalnico. Stopila sem pod tuš nato pa sem si umila zobe ter namazala trepalnice in ustnice. Odšla sem nazaj v svojo sobo in se spraševala kaj dela Ana tukaj. Šele nato sem se spomnila, da greva danes kampirat v nek gozd. Ana je sedela pred računalnikom in si dopisovala z nekom prek facebooka. Ohh ta Ana. Oblekla sem se v tole:

Vzela sem še nahrbtnik in v njega spravila oblačila, telefon ter šotor in spalko. ''Greš?'' sem rekla. ''Ja šefe!'' je rekla Ana in nato ugasnila računalnik ter vzela svoj nahrbtnik. Odšle sva v jedilnico in pojedle palačinke, ki jih je spekla moja mami. Ko sva se najdele sva odšle. Hodile sva približno 1 uro nato pa sva prišle. Odločile sva se, da kampirava v manj znanem gozdu. Našle sva lep travnik in tam postavile šotor. Ko sva končale sva odšle na sprehod po gozdu. Kar na enkrat pa sva zaslišale glasove. Glasovi so bili fantovski in dokaj znani. Odločile sva se, da jim slediva. To je bila slaba ideja. ''Uroš, poglej koga imava tu.'' je rekel zeloo znani glas. Glas, ki ga sovražim. Bil je moj bivši. Ime mu je Miha. Prevaral me je več kot 5 krat. Miha me je prijel za roko in me povlekel za sabo. Ana me je hotela rešiti, vendar je njo prijel Uroš. Odpeljala sta naju do njunega šotora. ''Dolgo te že nisem videl ljubica.'' je rekel Miha in me začel poljubljat. Hotela sem jokati, pa nisem mogla. Nato me je Miha začel otipavati in čez 5 minut je zahteval, da se slečem. Seveda nisem hotela. A to je bila slaba ideja. Miha je prijel nož in ga podal Urošu, ta pa je nož nastavil Ani na vrat. ''Res nočeš?'' je rekel Miha posmehljivo. Ni mi preostalo drugega kot, da se slečem. Slekla sem se do perila in Uroš ter Miha sta začela žvižgati. Nato se je morala slečti še Ana. Obe sva začeli jokati in se dreti. Miha in Uroš sta prišla do naju in naju začela še slačit. ''NA POMOČ!'' sva se drli jaz in Ana. ''Pustite ju na miru!'' je rekel neznani glas...
u102679
u102679
nexttttttttttttttttttttttttt
27. avgust 2012
Ko sem se zjutraj vstala sem se hitro oblekla saj grema z Mero kamperat v nek gozd.oblekla sem se v to
http://www.extremevital.com/cwear/images/foxracing/legend_short_w_den.jpg

in

http://www.informacija.net/img/Product/b0009660sadness229_screen.jpg
ko sem prispela mi je njena mami povedala da še spi.Ko sem prišla v njeno sobo sem jo budila 10 min a se ni zbudila.šla sem po ledeno mrzlo vodo in jo zalila,saj je v spanju govorila to:Ljubim te harry daj mi poljub.nato pa je zakričala ker sem jo polila ko se je ona odšla oblečt in omit sem šla na fb in se menla z enim fful lušnim tipom.ko je prišla sva šle pojesti odlične palačinke od njene mame.Vzele sva nahrbnike ter se odpravile v gozd.Hodile sva približno 1 uro in ko sva si postavile šotor sva šle na sprehot ko sva slišale neke glasove.Kar na enkrat pa nekdo zakliče ej uroš lej kdo je tu.To sta bila najina sošolca in miha je biv bivši fant od Mere.Uroš je od nekdaj zaljubljen vame.Zvlekla sta naju do šotora in miha je Miri ukazal naj se sleče a ga ni poslušala zato je od nekot privlekel noš in ga dal urošu on pa ga je naslonil na moj vrat.zato se je Mera slekla in nato še mene.Ko je bil uroš že brez majice mi je odpel moderc.Na enkrat pa se iz grma pojavi 5 postav nato reče neki črnolasec naj naju postita na meru.ker sta se lepotec(tak pravijo mihu)in popolneš(to pa je uroš) spustila smo se midve hitro oblekli...
27. avgust 2012
next!!!!!
27. avgust 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeeext

cool pišeš (;
27. avgust 2012
u101690
u101690
dve piševa
27. avgust 2012
u101445
u101445
neeext
28. avgust 2012
u104143
u104143
neeext!!!!
28. avgust 2012
u101690
u101690
Ozrla sem se proti glasovom in videla bogove. 5 bogov. Skupina One direction je stala pred mano. OMG! Uroš in Miha sta naju res spustila in nato ušla. Bilo mi je nerodno, saj sem bila samo v spodnjem perilu. Hitro sem se oblekla, nato pa odšla do Harrya in ga močno objela. Nevem kaj mi je bilo. Tudi on me je objel, sicer presenečeno. Objemala sem ga 1 minuto in se šele nato zavedala kaj delam. ''Opsala, oprosti zaneslo me je.'' sem rekl in zardela. ''Ni panike.'' je rekel Harry in se nasmehnil. Pogledala sem Ano in videla kako gleda Nialla. ''Kdo sta bila tedva kretena? Sta vredu?'' je tišino prekinil Louis. ''To sta najina sošolca Uroš in Miha. Miha je Mirin bivši, Uroš pa je že od negdaj vame. Vredu sva in zahvala gre vam.'' je rekla Ana. ''Kako vama je sploh ime?'' je rekel Zayn. ''Moje ime je Miranda in to je Ana.'' sem rekla pogumno. ''Oo... Najbrš se nam ni treba predstavljat.'' je rekel Liam in se nasmehnil. ''Sta dictionerki?'' je rekel Harry. ''Jaz sem, Ana ni.'' sem rekla. Niall je bil vidno razočaran. ''Kaj, ko bi odšli z nami na sladoled?'' je rekel Harry. ''Emm ja lahko, navsezadnje ste nama rešili življenje.'' je rekla Ana in se nasmehnila. ''Harry čez pol ure moramo biti v studiju si pozabil?'' je rekel Liam. ''Aja. No potem pa nam dajte vajine številke, da se zmenimo za en obisk kina. Dogovorjeno?'' je rekel Harry. ''Ja lahko.'' sem rekla in bila vidno vesela. Pogledala sem Ano, ona pa je samo skomignila z rameni. Dali sva jima številke in se odpravili nazaj domov. ''Nikoli več ne grem taborit.'' sem rekla in se začela smejat. ''Hvala, enako!'' je rekla Ana. ''No ampak saj One direction sva spoznale. Omg Harry je bog!!!'' sem začela govoriti in Ana je začela zavijati z očmi. ''Joj Ana nehaj, saj sem videla kako gledaš Nialla. Ana je zardela in bila tiho. Poslovili sva se in odšla sem domov. Odločila sem se, da bom malo zaspala. Zbudilo me je sporočilo. Le kdo bi bil to? Pogledala sem in številka je bila neznana. Odprla sem sporočilo:
Zdravo lepotica tole je moja številka xoxo Harry Styles
OMG HARRY STYLES MI JE POSLAL SMS! Hitro sem mu odgovorila:
Zdravo dišeči fant Kaj delaš?
Ni minilo dolgo, ko sem že dobila sms:
Mislim nate lepotička. ti?;*
Ravnokar sem se zbudila
28. avgust 2012
u101690
u101690
lepo oprosti moram iti, Liam me preganja jesti adijo lepotička
28. avgust 2012
u104143
u104143
neeext!!!!
28. avgust 2012
u101690
u101690
adijo lepotec. pozdravi vse xoxo
28. avgust 2012
izmenjali smo si številke in on ta blontni mi je biv zlo všeč.eh ana kaj pa govoriš?ni ti všeč oni so piflarji!!!!!!!!!!ja pa kaj še tok so cute da se ne najdm vn.o ana sj nisi zalublena v zvezdo ti trapa?seveda nism samo zakaj jih ne maram?????????Tako sta se kregale moji dve polovici srca.res sem ze zaljubila pa kaj.poklicala sem Mero in ona mi je takoj začela govoriti kok so cute pa da ji je pudl napisu sporočilo pa tk.js pa sm jo sam poslušala in rekla aaaaaaaaahhhhhh zalubla sem se.KKKKKKKKKKKKKKKKaj je zakričala js pa sem samo oh ta blondinc z modrimi učkami je tok cute
u104143
neeeext!!!
28. avgust 2012
next
28. avgust 2012
u101445
u101445
neext
28. avgust 2012
next!!!
28. avgust 2012
u80719
u80719
neeext!!!
28. avgust 2012
u101690
u101690
Vsa zasanjala sem se ulegla na posteljo in razmišljala. Harry Styles mi je poslal sporočilo. Poleg tega je napisal, da sem lepotička. Nikoli si nisem mislila, da ga bom spoznala kaj šele, da bi me objel in podobno. Sem pa res srečnica. Tako sem bila zamišljena, da nisem opazila da pred vrati stoji mami. ''Mami!'' sem zakričala in stekla do nje. ''Zdravo ljubica moja.'' je rekla mami in me objela. ''Kaj praviš, da bi nocoj odšli na večerjo? Ti, jaz in očka.'' je rekla. ''Ja, seveda!'' sem rekla navdušeno. Že dolgo nismo šli nikamor skupaj. ''Prav ljubica. Zdajle grem še nekam. Ob pol osmih bodi urejena.'' je rekla in odšla. Vsa vesela sem se odpravila na računalnik. Prižgala sem twitter in videla, da imam polno novih followerjev. To so bili tudi Harry, Zayn, Niall, Liam in Louis. Vse sem sprejela in nato odšla dol z računalnika. Odločila sem se, da grem malo tečt, saj že dolgo nisem. Tek me je nekako sproščal. Tekla sem kar dolgo in na enkrat dobila sporočilo. Pogledala sem in pisala mi je Ana.
Mislim, da mi One direction postaja všeč hahahahah
Ravno sem ji hotel odgovoriti a sem se zaletela. Padla sem na tla. ''Oprosti! Si vredu? Ojoj Miranda?'' je rekel glas. Pogledal sem gor in videla: Harrya Stylesa. ''O bog. Vredu sem. Oprosti, ravno sms sem dobila in sploh nisem gledala kam hodim.'' sem rekla. ''Jaz sem pa stran gledal, ker sem hotel zbežati od ponorelih oboževalk. Takoj, ko je to rekel so iz vogala pritekla oboževalke. ''Ojoj mislim, da bi morala iti.'' sem rekla. ''Tudi jaz!'' je rekel Harry in me prijel za roko ter mi pomagal vstat. Prijel me je za roko in začela sva tečti. Tako dolgo še nisem tekla. Ko sem že skoraj omagala sva se z Harryom ustavila. ''O bog. Kako so nadležne. Nisem vedel, da znaš tako dobro teči.'' je rekel Harry in se nasmejal. O bog kako ima lep nasmeh. ''Mislim, da bom umrla.'' sem še uspela reči in se nato usedla. ''Pridi, greva na en sladoled.'' je rekel Harry in me spet prijel za roko. Odšla sva do bara in tam naročila sladoled nato pa odšla na sprehod. Imela sva se zelo lepo. Pogovarjala sva se in se smejala. Harry mi postaja všeč. Ampak nimam možnosti. Harry se nikoli nebi zagledal v tako dolgočasno pošast. ''Kam si odplavala lepotička?'' je rekel Harry in me pobožal po licu. ''Ehh nič. Nekaj sem se spomnila. Danes grem z družino na večerjo in me zanima če bi šel z mano. Nič te ne slimi. Če nočeš pa...'' sem rekla a me je Harry prekinili. ''Seveda hočem. Uživam v tvoji družbi in rad bi spoznal tvoje starše.'' je rekel Harry in se nasmejal. Mislim, da sem zardela. ''No, zdaj pa moram iti. Ob pol osmih pridi na ta naslov.'' sem rekla in mu napisala naslov. ''Komaj čakam.'' je rekel Harry in me objel. Zakaj mi to dela? Ta njegov vonj... ''Adijo do pol osmih!'' mi je še rekel in odšel. AAAA! Vsa vesela sem stekla domov in poklicala Ano. Kričala sem kot nora, Ana pa me je mirila. Pogovarjale sva so skoraj pol ure in šele takrat sem ugotovila da je ura že sedem. Hitro sem se poslovila in nato odšla v kopalnico. Hitro sem se stušerala in si posušila lase, nato pa sem si namazala tanko plast pudra, nežno roza šminko, maskaro ter si z eyelinerjem naredila tanko črto nad trepalnicami. Še malo sem si nakodrala lase in nato odšla v sobo. Imela sem še 10 minut zato sem histerično iskala pravo obleko. Nato sem zagledala obleko, ki mi jo je kupil oči v Nemčiji. Oblekla sem jo in bila mi je kot ulita. Našla sem še prave čevlje in jih obula. Bila sem zares lepa. Stekla sem še po roza lak in si nalakirala nohte. Nadela sem si še prstan in uhane in bila sem urejena. Ravno takrat pa sta prišla domov starša. ''Mami, ati!'' sem zakričala in stekla k njima. ''Wau!'' sta rekla oba. ''Sem lepa?'' sem rekla in se nasmehnila. ''Prelepa.'' je rekel ati. ''No, na večerjo sem povabila mojega prijatelja Harrya Stylesa. Tistega iz skupine One direction. Saj je lahko zraven a ne?'' sem rekla. ''Ooo ja seveda.'' je rekla mami in se nasmehnila. Ravno takrat pa je pozvonilo. ''Prišel je!'' sem zakričala in tekla odpret. Tam je stal z šopkom vrtnic. ''UAU!'' je rekel in me gledal. ''Zelo si lepa.'' je rekel in mi podaril vrtnice. ''Hvala ti, tudi ti si zelo lep.'' sem rekla in odnesla vrtnice v vazo. ''Mami, oči to je Harry.'' sem rekla in ga predstavila. Takoj so se ujeli. ''No, da se ne bomo preveč naklepetali bi predlagal, da kar gremo.'' je rekel ati in se nasmejal. In že smo bili v avtu. Peljali smo se v zelo lepo restavracijo. Harry je imel celo vožnjo oči na meni. Samo molila sem, da nisem zardela...
Še slika kakšna sem bilamoj oči me mora vedno poslikati)

29. avgust 2012
No ko sem prekinla pogovor po telefonu sem šla na leptop poslušat mojo naj skopino AC/DC nato sem odšla na sprehod.zagledala sem stylesak i je tekel proti meni se ustavil in rekel:Mari kako si ej morm it oboževalke pač.zahihitala sem se ko mi je ena važička vrgla svoj čevel v glavo in reklan je moj ti pr****a.obležala sem na tleh in kri mi je tekla iz glave ko me kar na enkrat nekaj prime v naročje ter me nese nekam.ko pogledam gor sem ležala na neki postelji in nad mano si je nekdo slekel majico ter jo položil pod mojo glavi ko pa sem vredu pogledala sem vidla Zayna.Kar na enkrat pa nekdo vstopi v sobo to pa je bil niall in za njem še zdravnik.Ko je zdravnik odšel sem se zahvalila Zayno saj me je prinesev sem.on pa je rekel da ni problema in da zdaj gre.z Niallom sva ostala sama.Mislim da se bom stopila ko me kar naenkrat nekdo začne klicat ana kam si odplavala zdrznila sem se ter ga pogledla.tok je biv lep.Ana on je fiflar neh razmišlat o njem.pogledav me je in me vprašal če sem vredu
js-j niall-n

ni vredo nekam čudna in tiha si?
j:mm ja sej sm vredi sam zaljubila sem se
n:aja v koga pa?
j:kk ti nj povem da sem se zaljubila v la las istega tipa ko pa si ti?
hitro sm si prekrila usta on pa se je zahihitav odmaknil roke ter me poljubil
j:ka je blo pa to
n:ana katarina mari brown a bi postala moja punca
j:mmmmmmmmm jaaaaaaaa itk sm nwm če bi ti postav moj fant (ga zapeljivo vprašam)
________________________________________________________________________________
odgovorte plys na vprašanje
A)ka bo nialler reku?
B)vm je všeč zgodba?
I love us
29. avgust 2012
next
31. avgust 2012
u101690
u101690
Večerja je minila zelo zabavno in lepo. Mami in oči sta mi še cel teden govorila kako super je ta Harry in zakaj nisva z Harryem skupaj. Odgovora nisem vedela. Harryu nisem bila všeč. Zanj sem bila le zelo dobra prijateljica.
Zjutraj me je zbudilo zvonenje telefona. Le kdo bi klical ob tej uri. Klicala je Ana.
''Želiš?'' jo uprašam
Začela se je dreti, da sta z Niallom skupaj in, da je v bolnici ker ji je neka nora oboževalka vrgla čevelj v glavo.
''HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH saj se hecaš?! Čevelj ti je v glavo vrgla? In čestitam ljubica za razmerje z Niallom.'' sem rekla
''Bi lahko prišla k meni, da ti vse razložim?'' je rekla
''Pridem za 15 minut. Se vidiva.'' ji rečem in prekinem.
Še enkrat se pretegnem nato pa odidem v kopalnico. Ko so moji zobje umiti in sem naličena se oblečem v tole in nato odidem:

Šla sem peš, ko mi na enkrat nekdo po piska. Kdo bi mi piskav? Obrnem se in zagledam Harrya.
''Hej lepotička, kam pa ti tako zgodaj?'' mi zakliče čez okno in se nasmehne.
''Ana je v bolnišnici, pa jo grem obiskat.'' sem mu odgovorila
''Kako lepo, tudi jaz se pojem v bolnišnico. Niall je kar tam prespal pa ga grem iskat. Prisedi.'' reče
''Ooo, emm ja seveda.'' rečem in se vsedem v avto.
''No hočem ti povedat, da sem se imel včeraj zelo lepo, in bi šel še kdaj s tabo na večerjo.'' reče in pomežikne.
''Emm ja tudi meni je bilo zelo všeč.'' rečem in zardim.
Harry se nasmehne in nato pelje dalje. Ohhh kako je lep. Miranda umeri se. Dihaj. Hvala bogu. Prispela sva. Harry mi je odprl vrata. ''Za tabo lepotička.'' še reče in se mi odmakne. Poleg tega, da je lep je tudi đentlemen. OMG vse v kompletu.
Hitro sem odšla do Anine sobe in tam videla lep prizor. Nad Ano se je sklanjal Niall in jo poljubljal. Ooo. Ko bi bila jaz Ana in Harry Niall. ''Lepa sta skupaj kajne?'' reče Harry in se nasmehne potem pa me objame od zadaj. ME JE RAVNOKAR OBJEL NAJLEPŠI FANT NA SVETU?!
''Ja....res....emm sta lepa.'' komaj rečem in zardim
''Tako si lepa ko zardiš.'' reče Harry in me še bolj objame. V mojemu trebuhu je roj ptičev, ne pa metuljev.
In takrat me zagleda Ana. Začela je kričat in mahat. Ojoj hitro moram k njej, da ne bo kaj preveč mislila in posledično bleknila.
''Hej Ana, nehaj se dret!'' rečem
''Niall, ljubček a bi šel za minuto ven?'' reče Ana in pomežikne.
Niall ji, da še poljub in nato odide. ''OMG A VEDVA Z HARRYOM STA SKUPAJ'?'' se Ana zadere kot neumna. ''NE TI KRAVA NEUMNA NE HODIVA, NEHAJ SE DRET PROSIM NEVEM KAJ JE HARRYU. NISVA SKUPAJ, PA SE OBNAŠA KO DA SVA NAJMANJ POROČENA. NEVEM ZAKAJ ME ZAVAJA, ČE VE DA NEBO MOGEL BITI Z MANO!'' se zaderem nazaj in se začnem jokat. ''Oprosti Miri. Umiri se prosim. Pa še nekaj. Vsak bi hotel biti s tabo. Kaj ti manjka? Lepa, pametna. Samo samozavest ti manjka. Rada te imam.'' reče in me objame. Jokala sem ji v srajco. Hmalu pa začutim roko na moji rami...

Kdo je bil to?
31. avgust 2012
next!!
31. avgust 2012
Pgledla sem in tam videla harry-ja nato pa je Mero nekam odpeljal.Niall je prišel do mene in mi rekev da gre domov in se pripravi za intervju.dala sem mu poljub in nato je šel.Ko je prišel zdravnik mi je rekel da lahko grem domov zato sem se oblekla v to:

Ko sem hodla po parku in lizala sladoled
sem videla niall-a in že sem tekla proti njemu a je do njega prišlo neko dekle ki mu je dalo sladolet in ga zalizalo(poljubilo)poljub ji je vračal zatem pa me je videl js ppa sem hitro stekla in prišla do frizerskega salona.vsedla sem se na stol in naredila rahlo spremembo.
pred spremembo:

potem:

šla sem še v shopping centre in nakupla to:

in še veliko drugo.
nato odhitim na ženski wc in se preoblečem v to

(kompletno z vsem)
in nališpam tako:

nato pokličem Miro in ji povem kje sem nato me pred drgovino čaka limuzina ki me odpelje domov ko pa pridem pred hišo vidim...
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg