Forum
moja prva zgodba upam da boste brali
06. oktober 2013
You and I 1.part
Živjo sem Lorelay,lahko me kličete tudi Lulu.Sem iz Slovenije toda sedaj živim v Londonu.Živim z mamo Lindsay,očetom Tedom in sestro Mary-Grace toda vsi jo kličemo Gra ali Mary. Živimo v bloku pri London Eye-u.Moja soseda je moja sošolka in moja bff ime ji je Ashley Barbara Wilson. Obe sva stari 18 let.ona ima fanta Justina toda jaz sem samska. 

Jaz:

ash:

Justin:

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Za začetek 3 nexte
06. oktober 2013
Next next next!!
06. oktober 2013
u126564
u126564
neeeeeeeeeeeeeeext!
06. oktober 2013
še en
09. oktober 2013
LuLu:
Zjutraj sem se zbudila in oblekla v mojo najljubšo obleko.Stekla sem po stopnicah do vrat in kar skočila sem skozi vrata.Stekla sem po ulici in se ustavila nekje na pol poti,v ušesa sem si dala slušalke in hodila naprej,poslušala sem 1D,mimogrede nora sem na njih, najlepši je Harry.Sproti sem delala domačo nalogo,ker jo zmeraj pozabim.Na poti sem se zaletela v nekoga.Oba sva padla po tleh.Tisti fant se mi je opravičil in mi v rook potisnil listek z njegovo številko.Pogledala sem kaj piše in videla da piše: Harry Styles. O moj bog! Ravno sem srečala Harryja.Šprintala sem do šole in ko sem vstopila sem se kar čez cel hodnik zadrla: Ash!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ona pa se je zadrla nazaj: LuLu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vsi so naju pogledali,nama pa je bilo vseeno,samo tekli sva druga do druge in se objeli.Povedala sem ji kaj se je zgodilo in ni mogla verjeti,začela je verjeti šele ko sem ji pokazala listek.Šli sva do najinih omaric in se pripravili na pouk malo sva še klepetalo do zvonenja,potem pa sva se umirili in čakali da je bilo konec pouka.yay!!!!!!! Danes nam odpade zadnja ura. Z Ash sva šli nakupovati. Zvečer sem poklicala Harryja. L-jaz H-Harry
H: ja?
L:Živjo jaz sem tista punca v katero si se zaletel
H: živjo,kako ti je ime?
L:Lorelay
H:A bi kdaj prišla k nam?
L:a lahko s sabo pripeljem mojo prijateljico Ash?
Heveda
L:Louis je njen najljubši
H:Zanimivo ker Lou še nima punce
L: hahaha mogoče bosta pa še skupaj
H: ja mogoče res,no sedaj pa adijo se vidimo kasneje pa še moj naslov:London Maple Street 43
L: očitno ste naši sosedi
H:lepo
L:no dijo!
Poklicala sem Ash in ji povedala bila je zelo presenečena pa še povedala mi je da jo je Justin pustil.Hitro sva se oblekli in šli k njim,ko sva pozvonili je odprl Harry in me objel.Ko sva vstopile in je Louis zagledal Ash je kar obstal z odprtimi usti.Vsi smo se začeli smejati Harry pa ga je boksnil da se je zdramil.K-Kdo je to je vprašal Harryja on pa mu je odgovoril:To sta Ash in LuLu.Vsi ostali so v en glas rekli : me veseli!!! Niall je predlagal da se gremo flašo resnice vsi smo se strinjali in zgodilo se je: Harry me je poljubil na usta,Niall je plesal Tango z blazino,Zayn je imel v laseh piškote in Lou je se je moral stuširati v pomivalnem koritu-oblečen.Bilo je noro,zvečer sem klicala mamo,da bom prespala pri njih.Spala sem v sobi za goste.Zjutraj je v sobo prišel………
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Najbolj smešen del?
Vem da je slabo
Pohvale?
Kritike?
Next?
11. oktober 2013
next
11. oktober 2013
u152450
u152450
~ "Ash!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ona pa se je zadrla nazaj: LuLu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vsi so naju pogledali"
~čist kull je c:
~supr pišeš ;D
~ni jih
~nekšt!
11. oktober 2013
u126564
u126564
Najbolj smešen del? super je ...
Vem da je slabo sploh ni slabo ampak prav d-best...
Pohvale? itaq
Kritike? jih ni
Next? itaq nujno
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
11. oktober 2013
Še en next ker čez teden ne bo nexta pa vem da je zgodba d-worst
________________________________________________________________________________
Zjutraj je v sobo prišel Harry.Tako me je prestrašil da sem padla s postelje prišel je do
mene in se mi opravičeval,saj sem vedela da ni bilo nalašč,samo malo sem ga hecala in sem se zaklenila v kopalnico,začela sem se dreti kot da jokam,na lica sem si dala malce pudra,se naredila žalostno in si malce pudra pihnila v oči da je izgledalo kot da jočem.Harry je sedel na postelji in jokal.Prišla sem do njega in ga poljubila na usta.Vrnil mi je poljub in končala sva v postelji.Kasneje sem se spomnila,da še nisem jedla zajtrka toda ura je bila že 12:00. Z Harryjem sva odšla na kosilo in v kuhinji videla Louisa in Ash kako se poljubljata.Z Harryjem sva zavpilappppppppaaaaaa!!! Toda njiju to ni motilo.Z Harryjem sva pojedla in rekel mi je naj pridem k njemu v sobo. Odšla sem in tam me je Harry vprašal če bi bila njegova punca.Seveda sem pritrdila in takoj sva se poljubila,potem pa je v sobo vdrl Niall in naju vprašal če greva z njimi v klub.Rekla sva da greva in šla sem se preoblečt,z Harryjem sva se oblekla in dobila pred vrati,Harry mi je kupil čevlje res so bili cool.Odšla sva in v klubu sva se usedla in pogovarjala.Kmalu me je začel boleti trebuh in z Harryjem sva šla k zdravniku,šla sem na celkup preiskav in zdravnik je povedal da sem noseča.Z Harryjom sva se razveselila in izbrala ime ker je zdravnik rekel da bo punčka izbrala sva:Hanna-Eveleen Styles.

Čez devet mesecev:
Pred eno uro sem rodila lepo Hanno-Evo.Sedaj je tudi Ash noseča,njenem sinu bo ime:Jason-Robert Tomlinson.Včeraj jo je Louis zaprosil in čez dva tedna bo poroka,midva s Harryjem pa se poročiva čez tri tedne ko bodo Ash,Lou in Rob prišli z medenega tedna.Čez dva dni grem domov in doma je že pripravljena soba v stanovanju od mene in Harryja.Vse je bilo chic urejeno in kmalu se vselimo.

Čez dva dni:
Prišla sem domov.Eva me utrudi v dveh urah ampak ko jo pogledam se skoraj stopim tako je cute,pa še moja je.Popoldne sem zaspala ob 18:00 pa sem dobila obisk:Ash,Lou in Rob se je rodil včeraj tako da je lahko šla danes domov.Skuhala sem kavo in se usedla,kar naenkrat pa tema,mogoče sem omedlela nwm.Zbudila sem se v beli sobi ob meni je bil Harry in bil je žalosten,rekla sem:H-H-H-Harry on pa me je pogledal in rekel LuLu a si ok? Jaz sem mu odgovorila da sem kar vredu.Prišel je zdravnik in mi povedal da imam astmo.Nisem bila tako žalostna kot Harry in rekla sem mu da to ni nič.Potem pa je prišel policist in mi rekel da sta moja starša umrla v prometni nesreči in da Gra rabi skrbnika,Harry je brez premisleka rekel da bova midva poskrbela za Gra in policist je rekel da lahko.Od vsega sem bila utrujena in ko je Harry odšel sem zaspala.Ko sem se zbudila je bila pri meni Gra in v rokah je držala Evo,na nočni omarici so bile rože in listek na katerem je pisalo da je Harry moral na vaje in da se vrne ob 14:00.Rekla sem Gra da se uleže poleg mene in v roke mi je dala Evo in se ulegla poleg,pogovarjali sva se o šoli pa o oblekah,čevljih,igračah,živalih in še o čem.Ob 13:00 je zaspala Eva in nato še Gra.Kmalu je prišel Harry in me poljubil nato pa sem šla na stranišče in ko sem prišla nazaj sem videla da se Harry igra z Gra,ta prizor je bil res srčkan.Zvečer je Harry odpeljal Gra in Evo domov spat,jaz pa sem zaspala še zadnjič v tisti postelji-vsaj upam da bo tako. Naslednji dan me je Harry odpeljal domov in doma sem še nekaj dni počivala,Harry mi je kupil inhalatorje in mi jih dal v vrečko skupaj z ogrlico.Ko mi je prinesel vrečko nisem vedela kaj je notri toda ko sem videla sem bila presrečna.Naslednji dan nas je Harry nekam peljal.Ko smo stopili iz avta smo videli da smo v………

Kam so prišli?
Pohvale?
Kritike?
Next?
Vem da je bedno
11. oktober 2013
Next!!!!!!!!!!
12. oktober 2013
Ko smo stopili iz avta smo videli da smo v lunaparku. Gra je takoj prosila Harryja da gre z njo v hišo strahov,Harry je bil za,toda ko sta prišla nazaj je imel Harry bolj prestrašen obraz kot Gra.Jaz in Eva sva šli na nekakšne počasne žužke ker je Eva cel čas kazala na njih.Ko smo prišli domov smo šli takoj v postelje ker smo po lunaparku šli na kosilo v Nandos in potem še plavat v bazen.Naslednji dan sta k nam prišla Lou in Ash in Ash mi je povedala da se bosta z louisom poročila malce prej. Bila sem srečna ker bosta res uživala in midva z Harryjem tudi,
Čez nekaj mesecev: Z Harryjem sva ravo prišla z medenih tednov, bila sva na Hawaih.
Z Ash in Louisom smo se dogovorili da naredimo dvojni krst tako da se bosta James in Eva krstila na enak dan.Vse je lepo uspelo in ko sem se naslednji da zbudila sem v kuhinji videla Harryja da se objema z drugo punco.Razjokala sem se in se zaklenila v kopalnico.Ko je Harry prišel je bila z njim tista punca in rekel je da mi mora predstaviti Jessico njegovo…
Kaj je Jessica Harryju?
Kaj se bo zgodilo?
Next?
01. november 2013
u152450
u152450
Sestrična?? ali pač..
Nwm. Tvoja zgodba je.
Nekkštttttii
01. november 2013
u126564
u126564
nwm verjetno je kakšna sorodnica...
se bom pusto presenetit :-))
itaq da nujno
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
01. november 2013
Ko je Harry prišel je bila z njim tista punca in rekel je da mi mora predstaviti Jessico njegovo sestrično.Stopila semi z kopalnice v spalnico in ji podala roko.Rekla mi je da jo lahko kličem Jess. Harry mi je povedal da bo bila pri nama 1 mesec.Na usta sem dala lažni nasmeh in šla sem skuhati kosilo.Po kosilu me je Jess vprašala če grem z njo v shopping,rekla sem da lahko in med nakupovanjem sva postali dobri prijateljici,po kupovanju sva šli na kavo in poklicala sem Ash da pride,ko je prišla sem ji predstavila Jess tudi onidve sta se spoprijateljili in ko smo vse prišle domov je rekel Harry da lahko tudi Ash in Lou prespita ker je bil Lou ravno pri Harryju in Lou je pripeljal tudi Jamesa.
Zvečer smo poklicali še Liama,Nialla in Zayna da so prišli z svojimi puncami, samo Niall ni imel punce in všeč mu je bila Jess.Čez eno uro smo ju pustili sama in ko smo prišli nazaj smo ju ravno prekinili sredi poljuba.Nista bila ravno jezna na nas in potem smo igrali flašo resnice in spet se je končalo smešno.Nato smo se razporedili po sobah ker sva z Harryem imela veliko sob za goste.
Naslednji dan:
Jutri je šola in Ash in Jess bosta z mano v razredu ker smo se tako dogovorili z ravnateljem.Popoldne smo šli v DZS kupit potrebščine.Srečali sva Sally največjo važičko na šoli,začela se je obešati po Harryju toda Harry se ni dal prišel je do mene in me poljubil na usta da je Sally dala mir.Potem smo odšli domov in tam smo dekleta pripravile potrebščine.

Zjutraj:
Dekleta smo se zbudile in oblekle,nato smo šle v avto in Harry nas je odpeljal v šolo.V šoli so nas vsi gledali toda nam je bilo vseeno in šle smo do razreda in tam smo počakale pouk.Po pouku so prišli vsi do nas in vprašali so če lahko dobijo avtograme,me smo se jim podpisale in nato šle domov.

Naslednji dan so vsi skakali okoli nas in Sally ni imela več svojih pajdašev.Me smo bile kraljice šole in nihče nam ni nič mogel narediti. Sally se nam je opravičila in sprejele smo opravičilo.
IN TAKO SE KONČA TA ZGODBA
A NAJ NAPIŠEM ŠE KAKŠNO?
KAKO SE VAM JE ZDELA TA?
03. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg