Forum
Alohaa! Kako ste vsi? Začela sem pisat že mojo tretjo zgodbico, in upam da vam bo tudi ta všeč! Uživajte ob branju!
"V London se bomo pristali čez 5 minut. Počasi se pripravite na odhod." "Končno smo prispeli!" Je veselo zakričala moja najboljša prijateljica Katy. Vsi v letalu pa so nas le čudno pogledali. Jaz sem se le narahlo zasmejala. "No, kaj je prvo kar boš storila, ko pridemo v London?" Sem jo vprašala. Nekaj časa je razmišljala nato, pa rekla : "Stekla bom v hotel in jim pojedla vse sladice, ki jih imajo! Kaj pa drugega?" Zasmejala sem se, ter odkimala z glavo. "Kaj pa ti, El?" "Začela bom takoj iskati Starbucks in ti mi boš pomagala!" Sem veselo rekla, zasmejala se je, pokimala in se obrnila proti letalskem oknu. Pozornost sem obrnila proti telefonu, vzela sem slušalke, priključila sem jih v telefon in jih dala v ušesa.

*** 20 minut pozneje ***

"Je to naš hotel?" Me je Katy vprašala. "Ja, no kakšen se ti zdi?" "V živo je še lepši!!" Je zavriskala in začela veselo skakati.

"Greva! Takoj! Zdaj!" Prijela je najini prtljagi, ter me porinila skozi vrata.

"O, moj bog!" Sem rekla. Obe sva si z odprtimi ogledovali hodnik, nato pa se je nenadoma nekdo zaletel vame. Jaz in moja prtljaga sva pristali na tleh. Pred mano je stal visok fant, na glavi je imel kapo, na sebi je imel oblečeno črno majico s kratkimi rokavi in jeans hlače, obute pa je imel bele all star-ke. Najbolj zanimive so bile na njemu zeleno-modre oči, ki so mi sesale življenje. Nisem upala niti dihati. Bil je tako lep, ampak jaz mu ne bom, dala vedeti, da je. "Si v redu...?" "Ella." Nato pa sem ugotovila, da še vedno sedim na tleh. Ponudil mi je roko, prijela sem jo in vstala. Vzel je mojo prtljago in mi jo dal. "Oprosti." "Ni se treba opravičevati." Sem rekla, ter se mu nasmehnila. "Kako pa je tebi ime?" Sem ga vprašala. "Res ne veš? No, potem pa boš morala sama ugotoviti." Pomežiknil mi je in odšel. Kaj za vraga je bilo to? ...
a) Kako se vam zdi zgodbica?
b) Kam mislite, da je izginila Katy?
c) Next?
07. junij 2013
a) supeeeer
b) amm.... nevem
c) neeeext
10. junij 2013
u136975
u136975
a) Kako se vam zdi zgodbica?Fjna
b) Kam mislite, da je izginila Katy? V hotel po sladice
c) Next?jaaaaaaaa
09. avgust 2013
u146386
u146386
neeeeext
09. avgust 2013
u150732
u150732
neeeeeeeeeeeext
01. oktober 2013
next!!!
01. oktober 2013
Bom objaula naslednji del najvrjetneje v soboto!
10. oktober 2013
u153281
u153281
neeeeeeeeeeeeekstt
17. november 2013
neext
23. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
23. november 2013
neeeeeeekt
+nova bralka
23. november 2013