Forum
Oj! no tle je moja naj pomislm... 4. samostojna zgodbica (: idejo sm dobila zvečer hihi
upam, da bote brale
........................................
Prolog:

Komaj sm zadržvala solze in nosila kovčke v avto. Harry me je poklical. "Amy!" On je bil razlog, da sem jokala. Objel me je. "Nekaj sem spesnil zate," mi je rekel.

Ne morem verjeti, da pakiraš svoje stvari
in komaj zadržuješ solze.
Imela sva se najboljše,
zdaj je le najslabše
toda morava reči adijo.

Ne obljubi, da boš pisala,
ne, da me boš poklicala.
Obljubi le, da se boš spomnila tega kar je bilo.

Ti si bila moja čez poletje,
oba se zavedava, da se bliža konec.
Počutim se kot takrat, ko je sneg v Septembru
a tega nokdar ne bom pozabil.
Ti si bila moja poletna ljubezen,
ti boš vedno moja poletna ljubezen.

"Oh, Harry!" sm rekla in ga objela. Odhajala sem iz Holmes Chapela kjer sem bila med poletjem na obisku pri bratrancu, čigar najboljiši prijatelj je bil Harry.
...........................

Bote brale?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. november 2012
u109536
u109536
Neeext!!
25. november 2012
Neext
25. november 2012
Bom zdle nextala (:
za unaprej pa rabm vsaj 7 nextov, da nadaljujem
............................................
Vozila sem avto. Ravn prejšn teden sem dobila izpit. Z mano je biu v avtu brat( sej vete, zarad tega kr sm komi dobila izpit in se loh vozm s spremljevalcom). No, naj se predstavm. Sem Amy Evans. Stara sem 18 let.

Mam brata Percyja, ki je usekan na pravila. Star je 21. Drugač je pa glede na to, da je usekan na pravila tut car.

Potem pa sem na radiu zaslišala pasen zarad kere sm se skor zaletela.

In v telefon sm že tipkala njegovo telefonsko številko( v nasledn nextu bo pisal čigavo)
25. november 2012
u106935
u106935
Next
25. november 2012
u27814
u27814
neeeeext
25. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. november 2012
neeext!
25. november 2012
ja, in pozabla sm povedat
ta zgodbica je v celoti posvečena pesmi SUMMER LOVE
katere moj prevod je v čist 1. nextu (:
...................................
V telefon sm utipkala telefonsko številkomoje poletne romance, poletja pred 6 leti. Harry-ja stylesa. Poklicala sm ga. Sam bog ve, če ma še to številko. Na moje presenečenje se je oglasil on.
(H- Harry, j- jst)
H: Ja, Harry Styles pri telefonu. Želite?
J: Harry! Amy tuki.
H: Amy! Kako si? Že dolg se nisva slišala.
J: Ja, že šest let. Kje živiš? Baje maš u londonu hišo.
H: Ja. A ti dam naslov?
J: Lepo prosim.

Harry mi je zaupal svoj naslov. In že sem se peljala tja. Ko sem se ustavila pred razmeroma razkošno hišo sem Percyja vprašala: "Greš z mano? Al boš počaku v avtu?" Percy je zagodrnjal nejkaj v tem smislu, da bo počakal v avtu. "Ok," sm rekla.

To je harryjeva hiša:
[img]http://garden-chick.typepad.com/.a/6a00e553af986f88340133ec64e3d1970b-800wi[/img]

In že sem pozvonila. Odprl je Harry. "Harry!" sem zavpila in se mu vrgla okrog vratu. Zaslišala sm u-je in o-je iz dnevne sobe. "To so pa, naj uganem. Louis, Zayn, Liam in Niall?" Harry je pokimal. Harry me je pospremil v dnevno sobo. "Dragi fantje, tle je Amy. Ko sva bla stara 12 let sva bla smrtno zaljubljena." Zamrmrala sm: "Pršla je jesen pa je blo že vsega konc. Sam 2 mesca." Nadaljevala sm glasneje: "Pršla sm prov zarad tega. In vaše nove pesmi Summer love." Louis me je pogledal: "Kaj je z njo?" Zavzdihnila sem. "Točno to mi je v verzih in to dobesedno povedal Harry. Prvo kitico in refren te pesmi." Niall je rekel: "Harry, zdej pa vem od kje ti ideja!" Harryja sm uprašala: "No, sm še vedno tvoja 'poletna ljubezen' al maš že kero drugo?" Usi so se zasmejal. "Ne zdej si moja skoraj zimska ljubezen." Res smo bli že konec Novembra. In še bl smo umiral od smeha. "Spremljala sm x-factor." sm rekla kr tko mim grede. "In?" je uprašu Niall. "Ponasna sm, da ste pršl tko delč." sm nasmejano pripomnila. "Zarad vs sm se skor zaletela. Komi pred enim tednom sm dubila izpit." sm rekla. "Aja, pa Percy čaka u avtu, Harry sej se spomnš, moj bratec." Harry je pokimal. Tistega poletja nism nikdar pozabila. Vedn k sm mu dala poljubček na lička in obratno je rekel, da sva premlada za take stvari. "Se še kej vidmo," sm rekla, "zdej se mi mudi domov. Sam u trgovino naj bi šla neki iskat." Poslovil smo se in že sem bla v avtu. "In kako kej Harry?" je uprašu Percy. "Super se majo." sm rekla. "Kako to mislš," je uprašu, ko sm odpeljala iz pred hiše. "Svojimi najboljšimi prjatli Liamom, Louisom, Zaynom in Niallom majo boyband," sm odgovorila, "Še nikol slišu za One direction?" Percy je privzdignil obrvi. "Sem pa mislu, da so pedri, pa je biu en s tabo. Spremenu sm mnenje." Do doma sva bla tiho.
...........................
a) bota po šestih letih Amy in Harry spet skupi?
b) ušeč?
c) next?
25. november 2012
u27814
u27814
neeeext
25. november 2012
res odgovarjite na vprašanja, hvala :'********
aja pa še okrog 5, 6 nextov za nadaljevanje
25. november 2012
u27814
u27814
ok
a)mislim da bosta
b)ja ful je carskaa
C) neeeext
25. november 2012
ja morta bit.... ja zelo.. itaq nujno
25. november 2012
a) bota po šestih letih Amy in Harry spet skupi?jaaaa.
b) ušeč?ful!
c) next?jaaaa!
25. november 2012
α) ʝααααʔ
Ⴆ) ȥҽʅσσσσ
ƈ) ɳҽҽҽҽҽҽҽxƚ
26. november 2012
nextam čez dva nexta (:
26. november 2012
a) bota po šestih letih Amy in Harry spet skupi?jp
b) ušeč?jp
c) next?obvezno!!!!!!!!!!! <3 <3 <3
26. november 2012
še en next (:
26. november 2012
next
26. november 2012
next!:3
26. november 2012
upam, da vm bo nov next ušeč
.............................
Kmalu sm pripeljala domov. Iz avta sm izstopila čisto pretresena. Takoj, ko sem tisto kar sm nakupila s Percyjem odnesla v hišo sem stekla v sobo in zaklenila vrata. Na yt sm poiskala Summer love in zakrila oči z rokami. Pred oči sem si priklicala prvi dan počitnic v Holmes Chapelu, prvi dan, ko sem srečala Harryja.

....................pred šestimi leti, Holmes Chapel, poletje...................

S Percyjem sva nosila kovčke v hišo od bratranca. On je bil starejši le eno leto, se pravi 13 let. Percy, ki je ravno prejšnji dan dopolnil 15 let je ravno dobil darilo od tete. Laptop. Men pa ni nikol podarila česa takšnega. "K Harryju grem," je rekel moj bratranec, James, "Greš z mano?" se je obrnil k meni. "Ja, loh," sem rekla. Prečkala sva kar prometno cesto in takrat sem ga zagledala, princa mojih sanj. Zagotovo ni bil popoven, zame je bil.

"Harry," se je predstavil. "Amy," sem rekla. Podala sva si roko. Zanimalo me je če je tudi on občutil enako. Kot bi ga stresla nekakšna sila.

_________________sedanjost_______________

Komaj zdaj sem se zavedla, da je pesem potihnila. Roke sem imela moker od solz. Solz sreče. Srečna sem lahko, da sem spoznala to krasno osebo. Harryja. Čez obraz se mi je razvlekel širok nasmeh. V telefon sem spet želela utipkati njegovo številko. Takrat pa mi je zazvoniu telefon. Bil je on. Harry.
(J- jst, H- harry)

J: Ja?
H: Ej Amy, si za kavo. Pol okrog petih.
J: Ja lahko. Zakaj?
H: Rad bi se neki pomenu s tabo.
J: Prov, se potem vidva.
H: Dijo.
J: Dijo.

Odložila sem in se nasmehnila. Poletje '06 se ponavlja.
26. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
26. november 2012
u106935
u106935
Neeeeeeeeeext
26. november 2012
next
26. november 2012
neeeext
26. november 2012
next
26. november 2012
Neeext in nova bralka
27. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey!! ponawla se ) sam upam da se uno od kowčkow k pospravla ne bo ponovilo ) <3 <3 <3
27. november 2012
o moj bog, veste kok ste me razveselile z nexti, čist vlažne oči mam od sreče (:
...........okrog 5pm, sedanjost.............

Uzela sem še torbico in rekla, da me ne bo približno pol ure. Vžgala sem avto in speljala. Percyja nism uzela s sabo sej bi mi samo težil. Končn sm pršla do kavarne v kateri naj bi se dobila. Nism vedla kaj mu bo srečanje v kavarni z najdražjo ponudbo. Lahko sem le domnevala, da bo to tisto kar sem si želela že pred 6 leti. Stopila sem v kavarno in takoj zagledala Harryjevo kodrasto glavo. Ko sm pršla do mize sem pozdravla: "Oj." Harry je dvignil pogled iz menija z astronomskimi cenami in odzdravil: "Oj." Nasmehnil se je. "Poveš zakaj si me povabu v najdražji lokal v mestu?" sm vprašala in se nasmehnila. "Vseen ker lokal je, sam sej veš, tisto pred šestimi leti," je rekel, "rad bi se pogovoril." Pokimala sem. "Veš, tut js sm o tem razmišlala." sem rekla. Rekel je: "No, ko sem ti prvič ponudil roko, takrat ko sva se spoznala, sem se počutil..." "kot bi te stresla neka sila." sem ga nezavedno prekinila. "Kako veš?" je vprašu. "Jas sem začutila isto," sem mu povedala. Najina pogleda sta se staknila. "Prišel je čas, da ti nekaj povem," je rekel, "od tistega poletja dalje mislim le o tebi. Bi... bi bila moja punca?" Pokimala sem. Zašepetala sem: "Ja Harry, vedno." V tistem trenutku ga nisem gledala kot mojega bivšega najboljšga prjatla, ne kot člana najslavnejšega boybanda na svetu, ampak kot normalno osebo. Takrat mi je zapiskal telefon. Bila je moja bff Nika. "Trenutek," sem rekla potem sem se oglasila.
(N- Nika, J- js)
J: Ja? Kaj je?
N: Kje si?
J: povem potem k pridem do tebe.
N: Ok.
J: se vidmo.
N: papa.

Potem sm prekinla. "Kdo je bil," je vprašal Harry. "Nika," sem kratko odgovorila, "Saj se spomniš, ko sem ti povedala o njej." Mislim, da sva zdaj oba razmišljala isto. Pred oči se mi je napreč prikradel prizor, ko sem Harryju prvič omenila Niko.

..................pred šestimi leti, poletje, začetek julija.....................

S Harryjem sva sedela na klopi pred njegovo hišo. "S kom si ves čas dopisuješ prek telefona?" je vprašal. "Z Niko, mojo bff," sem odgovorila. Harry je rekel: "Povej mi kaj o njej." Začela sem: "Predlani je prišla iz Slovenije, smo sosede. V prometni nesreči sta ji umrla oba starša, tako, da se je preselila k svoji teti, k je bla že pred tem naša soseda." Harry se je nasmehnil in mi nemo povedal, naj neham pripovedovati.

....................sedanjost...................

"Takrat je blo zlo lepo," je rekel Harry z zaprtimi očmi, "po tem sva gledala sončni zahod poleg tega pa je James prinesel daljnogled, da smo gledal zvezde." Pokimala sem. Dobro sem se spomnla kako je Harry pokazu na Venero in reku, da je zjutri ne vid več ker sem za njega edina zvezda na svetu in nebu. Takrat sm se čist stopila.
........................
27. november 2012
aww:$ neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
27. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg