Forum
u119629
u119629
Heii Odločla sem se, da napišem svojo zgodbico, ki bo seveda govorila o naših srčkih One Direction<3 Next-i bodo (upam) vsak dan. Vem da jih je že milijon, ampak ena več ne bo škodla. Upam da vam bo všeč. Tu pa je prvi del.

1. 28.3.2013
Dragi dnevnik!

Pravijo, da je vse za nekaj dobro, kar koli že je. Šele čez tedne, mesece ali celo leta, ko pogledamo nazaj, lahko vidimo, za kaj je bilo to dobro, kar se nam zdaj zdi slabo. Pravijo tudi, da se vse zgodi z razlogom. Pa je to res? Ljudje velikokrat govorimo stvari, ki jih v resnici ne mislimo. Zakaj potem počnemo takšne stvari? Zakaj potem lažemo sami sebi? Na to nikoli ne pomislimo, saj smo prezaposleni z laganjem in izmišljotinami, ki jih izrečemo. Če ne bi poznali laži, bi bil svet veliko lepši. Vsi mislimo, da z lažmi v življenju pridemo dlje, kot če bi govorili resnico. Laži nas spremljajo skozi naše življenje in vplivajo na vsa dejanja, ki jih storimo.

Tega nikoli nisem razumela. Ali ti razumeš? To je bilo napisano na listu papirja, ki mi ga je babica dala na njeni smrtni postelji. Čeprav je od njene smrti že 9 let, se dobro spominjam besed, ki mi jih je izrekla pred smrtjo:" To, kar je napisano na tem listu ti bo v življenju prišlo prav." Nato pa je z zadnjimi močmi rekla:" Rada te imam." To je bil zame najhujši dan v življenju. Umrla mi je oseba, ki sem jo imela najraje.
Zdaj pa moram končati, saj me mama kliče na večerjo. Adijo!

Zaprla sem svoj dnevnik in se počasi po dolgih stopnicah odpravila v kuhinjo. Pri mizi sta me že čakala mama in oče. Vsedla sem se na stol, vzela kos kruha in ga namazala z Nutello. Nisem bila preveč dobre volje, zato sta me tudi starša pustila pri miru.
☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻
Vam je všeč?
Next?
29. junij 2013
Next
29. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttt
29. junij 2013
u118203
u118203
neeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttt
29. junij 2013
nextt
29. junij 2013
u119629
u119629
Hvala da berete<3 Ta next je za: nina pušnik, мємσяιєѕ..., Naty1Dlover<3 in ℱαιтн.†

2. Naj se vam predstavim. Sem Sarah Clark (ta priimek mi je pršu prvi na pamet). Stara sem 17 let. Na srečo sem edinka, saj že od nekdaj sovražim dojenčke. Z mamo in očetom živimo v veliki hiši ali bolje rečeno vili v Londonu. Smo kar bogata družina saj je mama odvetnica, oče pa ima svojo firmo. Hodim v 2. letnik umetniške gimnazije. Zelo rada rišem in slikam. Imam samo eno najboljšo prijateljico oz. BFF. To je Ana Gray. Tudi ona je kar bogata. Na šoli sva med najbolj popularnimi. Mislim , da je to vse.
Jaz: https://s4.favim.com/orig/50/blond-hair-cute-girl-norwegian-voe-Favim.com-448075.jpg
Ana: https://s4.favim.com/orig/50/callmegiraffe-cute-girl-girl-Favim.com-450823.jpg

Še vedno sedim pri mizi, čeprav sem že zdavnaj vse pojedla. Premišljujem, kako bi bilo če bi bila babica še vedno živa. Zakaj sploh obstaja rak? Zaradi ene same bolezni umre na milijone ljudi. Najhujše pri tem pa je, da nekatere ljudi pozdravijo, za druge pa se niti ne trudijo. Pa saj je vseeno. Vsi bomo enkrat umrli. Eni prej, drugi pa pač pozneje.
Pospravila sem svoj krožnik in se odpravila nazaj v svojo sobo. Vlegla sem se na posteljo, saj sem se zelo dolgočasila. Naenkrat pa mi je zazvonil telefon. Tako sem se ustrašila, da sem padla iz postelje. Ko sem se pobrala iz tal sem vzela telefon in videla, da mi je ana poslala SMS: Heii srčica! Prideš k meni? Saj vem da boš prišla. Dolgčas, saj veš... xoxo Ana
Kot da mi preostane kaj drugega, da grem k njej. Pa saj je sobota. Naloge tako ali tako nismo dobili, pa še dolgčas mi je. Spet sem odšla v spodnje nadstropje, kjer sem si na hodniku obula rdeče All star-ke in oblekla črno usnjeno jakno. Mame in očeta niti ne vprašam če smem iti, ker sta itak prezaposlena s svojim delom, tako da ne bosta niti opazila, da manjka en družinski član. Pa saj je vseeno. Ko sem odprla vhodna vrata je vame zapihal topel spomladanski veter. Počasi ampak res zelo počasi sem se odpravila do Anine hiše. Ona živi 5 ulic proč od moje hiše. Saj bi se lahko peljala z avtobusom ali pa poklicala TAXI, ampak mi je prav prijetno zunaj. Veter piha in mi kuštra lase. Kaj je lahko še boljšega na tako slab dan? Ko prispem do Anine hiše pozvonim. Slišim kako nekdo teče po stopnicah iz zgornjega nadstropja. Ko ta nekdo odpre vrata, pred seboj vidim Ano. Ko me zagleda me takoj objame. Po pravici povedano, sem ta objem zelo potrebovala. Objem ji vrnem in tako objeti ostaneva kar nekaj časa.
☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻☺☺☻
Oprostite za slovnične napake
Vam je všeč?
Naj pišem tudi v imenu Ane oz. drugih oseb?
Next?
29. junij 2013
Da
Nevem
Itakk...
29. junij 2013
u97812
u97812
jaa v 1. osebi je ful bolš...

nexxxxt!!
29. junij 2013
next
29. junij 2013
u118203
u118203
jaaa.se strinjam z CookieMonstercz!!
29. junij 2013
u119629
u119629
Mogoče še danes zvečer dobite en next. Hvala ker berete<33
29. junij 2013
u118203
u118203
ok. ni za kej. sj ne morš da ne bereš takega ff-ja
29. junij 2013
u119629
u119629
aww<33 Hvala:*
29. junij 2013
next
29. junij 2013
neeeeeeeeeeeext
+nova bralka
29. junij 2013
u119629
u119629
Hvala vam za nexte, zlo dost mi pomenjo<33 Ta next je za вєαυтιƒυℓ_ gιяℓ , CookieMonstercz, < 5ra funy girl in zalublena<3

3. Ko sva se nehali objemat, sva vstopili v njihovo hišo oz. vilo. Sezula sem si čevlje in jakno obesila na obešalnik, potem pa me je Ana prijela za roko in odšli sva v njeno sobo. Posedla me je na njeno posteljo in začela govoriti:" Si slišala?!? One Direction pridejo za 6 mesecev nazaj v London!" Je Ana kričala kot zmešana. Sem pozabila omeniti, da je Ana največja oboževalka One Direction, kar jih poznam? Jaz sem za razliko od nje to novico prenesla normalno. Pa saj so lušni in vse, ampak jaz imam rajši Rihanno in Adele (v resnici ni tko :'D). Potem pa je Ana spet dobila napad kričanja:" Pa kaj ti je? Me nisi slišala?! One Direction pridejo nazaj v London, ker bi si radi odpočili od turneje!!! Kaj če jih srečava?!?" Ja, čeprav živiva v Londonu še jih nisva srečali. Pa saj ne, da si jih ne želiva oz., da si jih Ana ne želi. V bistvu se sploh ne prikažejo. Kot bi bili nevi..."Pa kaj je danes s tabo?" Me je pri razmišljanju zmotil Ana. "Nič." Sem ji odgovorila, saj mi ni bilo do njenega nakladanja. Vedela je, da nisem preveč dobre volje, zato ni več drezala vame. Začela je novo temo. Tako sva se pogovarjali do 11h. Takrat pa sem se spomnila. Pozabila sem poklicati starše. Gotovo jih zelo skrbi. UPS. Hitro sem vzela telefon in v imeniku poiskala mamino telefonsko številko. Zvonilo je, ampak ni trajalo dolgo. Ko se je oglasila sem ji rekla, da sem pri Ani in da me do 1h ne bo domov. Nato sem prekinila. Imam še dve uri časa. Telefon sem odložila na Anino omarico. Skupaj sva odšli na njen prenosni računalnik. Prijavila sem se na Facebook in videla da imam 169 prošenj za prijateljstvo. Brez da bi pogledala od koga so, sem vse potrdila. Ko sem končala, sva se z Ano malo pogovarjali o različnih stvareh. 2 uri sta hitro minili in počasi sem se odpravila domov. Doma sem se stuširala, oblekla pižamo in odšla spat.
En malo krajši in beden next. Zvečer dobite še enega, ker se mi da.
Next?
29. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeext
29. junij 2013
Neeeeeeeeeeeext!
P.s. nova bralka
29. junij 2013
u121843
u121843
neeeeeeeeeeeeeeeeext
+ nova bralka ;D
29. junij 2013
prosim dodaj me eva :*
29. junij 2013
pa še neeextttttttt <333333333333
29. junij 2013
next
29. junij 2013
next
29. junij 2013
u126564
u126564
neeeeeeeeeeeeeeext *w*
p.s. sem nov bralec
29. junij 2013
u119629
u119629
Hvala ker berete<33 next je za CrazyDancer, Nika London<3<3, мαѕтer.* in Sтуℓєѕ•ƒσяєνєя
4. ANA
Ojla! Sem Ana Gray. Stara sem 17 let in obožujem One Direction. Najljubši član mi je Louis. On je največji cukrček na svetu. Škoda samo, da ima punco. Živim v Londonu z mamo in očetom. Sem edinka. Hodim v 2. letnik umetniške gimnazije. Smo še kar bogata družina V šoli mi gre odlično in sem kar priljubljena. (slika od Ane je v 2. delu)

No pa začnimo. Dolgčas. Sedim na kavču in gledam poročila. Je lahko ta dan sploh še hujši? Očitno ne. Mogoče pa je lahko. "Aaaaaa! OMG, OMG, OMG!! Mamiii!!! Očiiii!!! One Direction pridejo JUTRI v LONDON! Aaaaaa!!!" Čisto sem ponorela. Zdaj me mama miri. Grem poklicat Sarah, da pride k meni. Ali pa ji bom raje poslala SMS, ker v tem trenutku nisem zmožna govoriti. Vzela sem telefon in Sarah poslala SMS. Čez nekaj časa je pozvonilo. Očitnio je to Sarah. Počasi sem odšla po stopnicah, odprla vrata in objela Sarah. No tako sem vsaj mislila. Ker mi ni vrnila objema sem začudena pogledala navzgor. UPSSS. Bič je dostavljalec pic. V tem trenutku bi se od sramu najrajši pogreznila 10 km. pod zemljo! Opravičila sem se mu in plačala pico. Ker me je bilo tako sram sem pico odložila na kuhinjsko mizo in odšla v svojo sobo. Ni minilo pet minut, ko je spet pozvonilo. Stekla sem po stopnicah in previdno odprla vrata. Pred njimi je stala Sarah. Objela sem jo in objem mi je vrnila. Tako objete sva stale kar nekaj časa. Potem ko sva se nehali objemat sva stopile na hodnik. Sarah si je sezula čevlje in slekla jakno. Potem sva odšli v mojo sobo, kjer sem spet dobila napad kričanja. Kričala sem kar nekaj časa, ko sem ugotovila da z Sarah nekaj ni vredu. Ko sem jo vprašala kaj je narobe, pa mi je odgovorila s preprostim nič. Nisem več drezala vanjo. Tako sva se še malo pogovarjali, ko je Sarah mogla domov. Bilo je že pozno, zato sem se stuširala in odšla spat.
En zlo kratek next ker mi mama teži
Upam da vam je všeč!
Next?
29. junij 2013
u126564
u126564
neeeeeeeeeext *w*
ja zelo
pa hvala a sem med temi katerim si next posvetila *w*
29. junij 2013
nextttttttttttttt+nova bralka
29. junij 2013
next^^ je to tvoja prva zgodba?<3
ušeč mi je.... če hočš ti lohka na zs pošlem dalšo mnenje?
29. junij 2013
u119629
u119629
Malik's bitch to je moja prva zgodba ja<3 hvala:*
če ti hočš mi ga lahko
29. junij 2013
neeeeeeeeeeext+nova bralka
29. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg