Forum
"Cornelia! Sram te bodi! KAKO SI SI DRZNILA!". Maria je Cornelii prisolila klofuto! "KAKO SI DRZNEŠ UDARITI SVOJO LASTNO HČI!". Cornelia je užaljeno stekla iz hiše na žgoče sonce kjer so se ji v miru posušile solze. V roke je vzela mobitel in poklicala svojo najboljšo prijateljico Mio. "Dost imam tega! Pobegniti hočem!". Nekaj časa je bila na drugi strani tišina. "ampak... Cornelia.... tvoja mati!". "RAVNO ZATO!". Je jezno vendar odločno pribila. "Dobiva se danes zvečer za tvojo hišo! Bodi pripravljena!". In nato je ob tla vrgla telefon da se je popolnoma razbil. Imela je dosti vsega! Njene mati, njenega očima, njenih sošolcev! Želela je stran! In Mia je hočeš, nočeš, pač morala ubogati saj je Cornelia vedno dobila vse kar je hotela. Doma je Maria, mati od Cornelie zakrsbljeno s prsti ropotala po mizi. Prišla je njena služkinja Ramiera. "Kaj je narobe srčica?". Jo je zaskrbljeno vprašala. "Mi hija! Moj Hčerka! Ponorela je! Ne posluša me! Spet je oddrvela iz hiše! Oh kaj naj storim Rami? Oh joj!". Je obupano naslonela glavo na pult. "No te preocupes, corazon, ne skrbi, srce, skozi obdobje gre!". Ramiera je Mario pobožala po rami. "kaj če mi kaj prikriva?! Kaj groznega? Mi laže?!". Je obupano jokala Maria. "te španske vasi so polne skrivnosti mi corazon! Pusti ji dihati! Amor necesita! Ljubezen potrebuje! Samo to!". Jo je skušala pomiriti in potolažiti. "Ji je ne nudim dovolj?". Ramiera je zavzdihnila in se usedla na stol zraven nje.

puta = kurba, prostitutka
10. februar 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
10. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg