Forum
u182144
u182144
Okej ammm ne vem kako sm se odločla da napišem to. Ne prčakujte rednih nextov ker sm ful lena.
Jst sm ful pikolovska in samokritična tko da sm velik razmišljanja namenla stilu in načinu pisanja. Nekak najbliži mi je pisanje v 1. osebi sedanjika. Pa prosm ne govort da za kom fejkam. Večina zgodbic na forumu je FF od 1D ipd. ampak glede na to da ne poslušam take glasbe sem se odločila da napišem The Doors FF. Tisti k ne poznate: to je band iz 70ih. Najprej zahvale. Prvo bi se zahvalila .Santa↣Claus.❄ ki piše res najbolšo zgodbo na forumu in zarad katere sem tud dobila navdih za pisanje (njena zgodbica je ◆I don't care◆ ~ Guns'n roses ◆FF◆ in res usi bi jo mogl prebrat). Zahvala gre še mojim ostalim rock obsessed people na chatu Nirvana's child's chat, torej Australia<3, Dℇ℣Iℒ's✚Gℐℜℒ. in Cobain** Zdele ugotavlam kok jest preveč nakladam in da bi blo dobr če bi začela že pisat ta uvod.

●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●●▬▬▬
Moje telo ponovno preplavi bolečina. Obupno si želim prižgati cigaret. Ne morem prenesti tega. Začnem se tresti. Na sebi začutim sočutne poglede. Kot že tolikokrat v zadnjih dneh sem na robu joka. Ne morem se premakniti. Moje oči začnejo preplavljati solze. Ne tukaj! Ne pred vsemi temi ljudmi! Si govorim. Pogledam proti nebu v neuspelem poskusu zadržati solze. Sije sonce. Ne zdi se mi prav. Kako lahko sije sonce, ko je v meni taka žalost? Spet začutim željo po cigareti. Ne. Ne smem. Pomislim na njegov topel nasmeh. Oh kako si ga želim ob sebi. Hrepenenje se razleze po mojem telesu kot strup in počasi se prebujam iz otopelosti. Najraje bi zbežala. Stran. Stran od vsega tega. Od sveta. Od zavedanja, da ga ni več. Ni več…
21. februar 2015
u172703
u172703
Nexti. Takoj. Zdej.
Tole je tok prfect
Men se zdi da je to tretji ff. o starih bendih na igrah (še moj pa od .Santa↣Claus.❄)
Tako da ja, neeeeeeext
21. februar 2015
Omg, jaz sem takk.. ne da se opisat
jaz ne vem zakaj bi bla ti pri tem samokritična če je super Spelca nasa
in ona če prav sije sonce joče!
Uuu pa moja zgodbica je omenjena, ritka se mi smeje hah, pa hvala ful mi pomeni.
next
21. februar 2015
u182144
u182144
haha valda da more bit omenjena tvoja zgodba če je biu pa to 1. FF o starih bendih tuki+do nedavnega edina k sm jo brala
21. februar 2015
Omg nexti Špela! ;3 pa kaj je s tabo no? ne morš bit pri tem samokritična, ko pa tko svetovno pišš no...ti res nisi normalna stara
tnx, da si nrdila to zgodbo *_* ful sm happy
21. februar 2015
u182144
u182144
hahaha nisem normalno stara morm zdej počakat da dobim nrjeno naslovnco da grem lahko oglaševat
21. februar 2015
aja pa tnx, ker si me omenla udzgori!
naslovnico od koga? ;d od Anje? *_*
21. februar 2015
u182144
u182144
hah no problem
ja od nje
21. februar 2015
u173906
u173906
next
21. februar 2015
neext
21. februar 2015
Next,fuuul dobr pišš
21. februar 2015
Oml,pa kaj je dans z vami!!!!!!?????Pizdite me,preveč prfekcij za dan,lepo vs prosm,srčnga bom fasala,od vačih popolnih nextov!!!!!!!!!!!!
NEXT!!!!!!!!!
21. februar 2015
O lej jo limona na the doors ff.
next napisi speluh
21. februar 2015
u182144
u182144
bom napisala k ti napišeš next pr svoji zgodbi
21. februar 2015
u189407
u189407
omg svetonvooo <33
neeext
21. februar 2015
Next,next,next,next,...
21. februar 2015
Ahahah ja živjo Beka,stric iz ozadja
So...Beka pejt next pisat,če ga še nisi ,da ga bo ona xđ,ej ker ultimat,svetovno
NEXT!!!!!!!!!
21. februar 2015
u182144
u182144
hahahah učinkovito
21. februar 2015
Ahahah vedno
21. februar 2015
Špeluh - se mi je zdel ja *_* zdj še bomo čakal al kaj? upam, da bo hitr.
amnesia girl - jaa! vsi tok popouno pišejo no. Nwm, zakaj niso že prej. nwm zaka mormo sploh čakat? -.-
Beki - hah limonca ;d men je tut ušeč. sma že dve, ki jo tko kličema hah...ponavljaš ♥ lol
Tears - jap, res je
21. februar 2015
u182144
u182144
haha vse je odvisno od Rose k njej se prtož
21. februar 2015
Pa dej no ne izkoriščaj me lena sem pa en cover delam
21. februar 2015
u182144
u182144
še js sm premagala lenobo tko da je next že skor napisan morm te mal izkoriščat no
21. februar 2015
Ahahah js sm Limonca,BTW ,aneda,same popolnosti!!!!!!!! °-°
Aahha pohit
21. februar 2015
u182144
u182144
yassss Rose je oblubila da bo dons next drgač je ful nenavadno da sm že zdej napisala next tega drgač ne prčakujte haha. in še mal reklame za moje ostale rock obsedenke: Igi in Momsen pišeta najbolša bloga: ♛ Gorgeous Blօց ♛ in All about me - blog in pa seveda Frances ki piše perf Nirvana FF - A Little Bit Depressed (Kurt Cobain ff.)
Oseb ne bom pisala ker se stalno menjajo in bi blo brezveze. Edino kar rabte vedt sta glavni osebi:
James Douglas Morrison – znan tudi kot Jim Morrison
Pamela Susan Courson – znana tudi kot Pam, Susie Courson

*click on it*

years before...

»Kdo je to?« pomignem proti postavnem fantu iz odbora za izbiro igralcev v krajšem šolskem filmu. Lisa se zahihita.
»James Morrison. Sem se je preselil z očetom. In ja. Samski je ampak njegova razmerja nikoli ne trajajo dolgo.« še doda ko vidi moj pogled.
»Lisa utihni.« zavije z očmi Melanie. Moji edini prijateljici.
»Jim!« zakliče Mel. Shit. Z roko si živčno sežem skozi rdečkasto oranžne lase.
»Pridite bližje!« zakliče Jim in si tudi sam seže z roko skozi dolge, kodraste lase. Zardim, toda vidim, da nisem edina na katero je naredil vtis. Cela vrsta deklet, ki čakajo na avdicijo se poskuša spogledovati z njim. Večina jih je v obraz tako rdečih kot jaz. Toda izgleda, da jih on sploh ne opazi. Vstane od mize in se nam približa.
»Jim, to je Pam.« me predstavi Melanie.
»Me veseli.« rečem sramežljivo in stegnem svojo roko proti njemu.
»Tudi mene.« reče in me prijateljsko objame.
Stojim tam, v šoku, z napol odprtimi usti in opazujem njegove neverjetne ličnice, medtem ko se on pogovarja z Liso, ki bo kot kaže dobila vlogo v filmu.
»Zakaj se nam še ti ne pridružiš? Glavna vloga je še prosta in mislim, da bi popolnoma ustrezala.« se zopet obrne proti meni.
»Raje ne.« izustim.
»No, če se boš odločila drugače me lahko najdeš po šoli v glasbeni učilnici.« mi pomežikne in odide.
»Uau Susie! Glavna vloga! Zakaj nisi sprejela? Zanima me, če sem mu všeč.« razpravlja Lisa, toda ne poslušam je. V dilemi sem. Sprejmem? Ali ne? Nikoli nisem marala pozornosti. Vendar on me je povabil. Zmajem z glavo. Kaj pa mislim? Kaj se dogaja z mano? Ne. On je le še en izmed popularnih fantov, ki strejo dekletom srce. Seveda se ne bom prijavila za bedast film! Sovražim nastopanje. Toda droben glasek v meni se vseeno oglaša in mi govori, da mi zanj ni vseeno pa naj se še tako branim tega zavedanja. Udušim ga in se spet zberem.
»Oprostita punci. Na kosilo moram.« rečem in hitro poberem svoje stvari. Ko hitim po hodniku se v veliki razdalji ognem Morrisonu, ki klepeta z dekleti, ki upajo, da bodo prišle v šolski film ali pa v njegovo posteljo.
Ne potrebujem takšnega življenja.
21. februar 2015
Iiiiii,ne zavedaš se kok popolno,si to napisala ne????!?!!!WAW!!!!!!!!!*-*
Aww!!!Ona dva bosta,v filmu,ne???Al,pa tud ne
Sam nakonc bo neki
Waw,res nimam besed!!!!
NEXT!!!!
21. februar 2015
u172703
u172703
Popolno *-*
Sej bo sprejela vlogo v filmu,ne?
pa tnx za reklamo
Lepa slika
neeeext
21. februar 2015
Waaaaw, res ti nimaš pojmada je to noroo dobro. Ne šalim še. Btw neka novih bralčev se dobiš link sem objavla na zgodbi
torej res ta punca ni navadno dekle, ki bi sprejelo to od njega če prav je slaven to mi je všeč
next

Špeluh zakon si. Poudravček od beke!
21. februar 2015
u182144
u182144
haha hvala <3333 amm ubistvu še ni slaven. sam pač tok je lep da ga usi hočjo hahahaha
21. februar 2015
Omg no, ne morem verjet, da je moj blog v začetku nexta omenjen! ;d
Upam da sprejmeta vlogo v filmu! *_* morta no hah
Jst se bom stopla ob tem gifu no :$$ kok je šekšy (sexy)
+ nujno next! prfekcija od prfekcije...še ena superdupermegamelofantastičnodramastičnospecialtopperfectpopolnost hah...okej what's wrong with me? what's up? men se meša ;O

Beki - Všeč mi je, da uporablaš te uzdevke ko jaz *w* I'm so proud. Me veseli, da so ti všeč.
22. februar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg