Forum
u110366
u110366
Evo, to je moja druga zgodbica in upam da vam bo všeč

Sem Blue Cheer. Imam dvojčico Pink. Jap, sva modra in roza in tudi obnašava se imenom primerno.. Jaz razgrajam in delam prepovedane stvari, medtem, ko se ona drži za glavo. Stari sva 17 let. Imava skodrane blond lase, vendar nisva neumni. Sva suhi in visoki, lahko bi rekli lepi a nevidni. Nimava veliko prijateljev, le enega fanta, ki mu je ime Zack in je darker. Jaz imam fanta Codije, Ima rahlo skodrane blond lase in je star 18 let. Imava trčene starše in neznansko nadležnega mlajšega brata Blacka. Živiva v Londonu. Zelo si želiva biti slavni pevki. Jaz se v šoli veliko pretepam, zato me je ravnateljica za en teden izključila, ko sem napadla fanta, ki je rekal da imam čudno frizuro. Ko sem odšla iz ravnateljičine pisarne, sem se ji zto zahvalila. Tako mi ni bilo treba v šolo in sem se sprehajala po mestu. Zagledala sem velik oder, bile so avdicije za petje. Če zmagaš, dobiš svojega menedžerja. Hitro sem se obrnila in stekla do šole. Kot nora sem priletela v razred, Pink zgrabila za roko in jo odvlekla do centra. Ko sva se končno ustavili mi je vsa zadihana pritisnila klofuto. >Jah prav imaš, najbrž si zaslužim,< Se ji nasmehnem in pokažem na oder. Ker me butasto pogleda zavijem z očmi in ji v roke potisnem listek, na katerem piše avdicija. >prav, ampak sem še vedno jezna.!< >hh meni je prav.< Prijaviva se. V roke dobiva mikrofon. Zapojeva stupid girls. Na sredi pesmi me nekaj zmoti. V množici zagledam lepotca, s skodranimi, rjavimi lasmi. Skarj bi pozabila nastopati. ko končava, je publika glasna. ko odideva iz odra Pink že teče proti šoli. Zgrabim jo za roko in jo skušam ustaviti, vendar silovido trčim v nekoga in padem po tleh. Opravičujem se in skušam ustati, vendar utihnem v trenutku, ko pogledam gor. Pred mano stoji tisti lepotec, ki me je prej skoraj odvrnil od nastopa. Nasmehne se mi in idide naprej, vandar opazim, da se obrne. Pink takoj pošljem sms o tem. Ko pride domov me nakuri tudi zaradi tega, saj ji je učiteljica skoraj vzela telefon, Vendars e kmalu pomiri in hoče vedeti vse o njem. Nevem ji povedati veliko. Samo zasanjano jo gledam. Naslednji dan grem mimo trafike, kjer so obešeni posterji. Sem že nekaj metrov naprej vendars e ustavim in se ritensko vrnem. Izbulim oči, ko na posterju zagledam lepodca od včeraj. Kupim revijo in grem domov. Na steno si obesim plakat, da ga ''preučim''. Kmalu ugotovim, da sem se zaletela v člana skupine One Direction- Harrija. Ko domov pride Pink se zastrmi v steno. Nekaj časa gleda, vendar opazim da gleda vlondinca. >kdo je to?< sprašuje razna uprašanja, ki se mi o njih še sanja ne. Na koncu zahteva revijo. Naslednji dan je polepljena tudi njena stena. obešenih ima toliko slik blondinca, da se mi ubogi zid skoraj zasmili. Gleda čez okno in sploh ne opazi, da sem tam. Naj bi se učila, vendar ji po celem zvezku piše NIall, Niall, NIall... Z rokami ji krilim pred obrazom, da se zbudi. Šokirano me pigleda. Usedem se zraven nje in skupaj gledava na ulico. Zagledava skupino 5 fantov. Med njimi sta tudi Harry in Niall. Spogledava se in zletiva iz stanovanja po stopnicah. Živiva v 11 nadstropju. Jaz se uridim že po treh, zato me zgrabi za roko in potegne, da se naslednje nadstropje zvalim po stopnicah. Grdo jo pogledam in tečem naprej. Ko končno prideva vrat, jih tam ni več. Kričiva vendar ni odziva. zato pokličeva dvigalo. Ker to pač ni pri volji, da bi prišlo, greva počasi po stopnicah navzgor.

Nextam?? vm je usec??
31. oktober 2012
u103529
u103529
neeexttt!
31. oktober 2012
u110366
u110366
Ko stopiva v stanovanje zagledava Blacka, ki pred nama stoji z strgnaimi posterji v rokah in se nesramno reži. Takoj se zapodiva vnaj. Lovimo se po stanovanju, kar se mami zdi neznansko smešno (sem rekla da je zmešana). Pograbim metlico za muhe in ga lovim. Ko ga parkrat počim, se začne cmeriti. Izpulim mu plakate, jih dam Pink in odidem v sobo. Naslednji dan me zbudi kričanje. > Zbudi se !! Pošta je prišla takooooojj!!< Pink se včasih vede kot otrok. Vendar pa je imela tokrat dober razlog. Prišla je pošta s podatki od avdicije in.. Bili sva sprejeti v naslednji krig! Kričiva in skačeva po stanovanju, da pride sosed na vrata. Pink me odrine od vrat, ker me sosed zelo živcera. Nekoč me je prosil naj mu nekaj pomagam pa sem ga le čudno pogledala in se zarežala, zato me ne mara in si vedno izmišljuje, da sem nekaj naredila. Nekoč me je tako spravociral, da bi ga skoraj zadušila, če me nebi Cody ustavil. Spomnim se> Ti veš da je danes četrtek?< >Ja ve.. O shit!< Skače po sobi in na koncu odide z mojo majico in svojimi hlačami. ko je že nekaj metrov od vrat se histerično vrne po jopico. Ves čas sedim na stolu in se ji smejim. Nastop za polfinale je ju3. Premišljujem, katero pesem bi izbrala in se na koncu odločim za Beautty and a beat in jo predelam, tako da jo lahko pojeva midve.

next?
01. november 2012
u103529
u103529
neext!
01. november 2012
next
01. november 2012
u110366
u110366
Naslenji dan me zbudi trušč in bolečina v trebuhu. Black skače po moji postelji in je v enem skoku zgrečil posteljo in z nogami pristal na mojem trebuhu. Zakričim in on se udtraši in pade s postelje. Neklaj čaa ga grdo gledam, nato pa poberem najtršo blazino, ki jo imam na postelji (imam zeloooo veliko blazin če bi se med njih skrila, bi mislili da so me ugrabili.) In jo z vso silo Blacku v obraz. Začudeno me pogleda in gre klicat 'mamico'. oblečem se v modro in črno in ko sem zadovoljna izgledam takole:
http://www.google.si/imgres?q=blue+fashion&start=0&num=10&hl=sl&biw=2559&bih=1304&tbm=isch&tbnid=BtG1irwUY99tkM:&imgrefurl=http://weheartit.com/entry/10965836&docid=a2MB776STf2Y4M&imgurl=http://data.whicdn.com/images/10965836/belt-black-blue-fashion-high-fashion-jacket-Favim.com-51090_large.jpg&w=400&h=319&ei=J-mTUPr6LdDR4QTtooHACQ&zoom=1&iact=rc&dur=472&sig=111904418974496871794&page=1&tbnh=135&tbnw=172&ndsp=110&ved=1t:429,r:73,,i:223&tx=108&ty=64

Pink pa tako:
http://www.google.si/imgres?q=nice+pink+fashion&start=255&hl=sl&biw=2559&bih=1304&tbm=isch&tbnid=LI6Yrd4q4P2L9M:&imgrefurl=http://stylelaurahelena.tumblr.com/&docid=RBugx8t6d4JZJM&imgurl=http://24.media.tumblr.com/tumblr_m30n58ZpQo1qeqo40o1_500.png&w=500&h=360&ei=nuiTULjFIcqP4gTpzYCIBA&zoom=1&iact=hc&vpx=179&vpy=945&dur=237&hovh=190&hovw=265&tx=126&ty=101&sig=111904418974496871794&page=3&tbnh=142&tbnw=182&ndsp=133&ved=1t:429,r:73,00,i:223
02. november 2012
u110366
u110366
hh suvražm ta safari... -_-
02. november 2012
u110366
u110366
mami je Pink apisala opravičilo za šolo, da sva lahko še vadili. Odpravili sva se. Ko prideva, je tam že veliko ljudi. Dajo nama mikrofon in že nastopava... Konec je in kmidve se treseva, saj bojo rezultati za finale prišli že takoj. Voditelj stopi na oder in razglasi rezultate. Poskušam, da nebi mislila na nič. >Pink držim za roko tako močno, da boli tudi mene. Zaslišiva svoji imeni. Spogledava se in začneva skakati od veselja. V finalu tekmujemo samo še trije. Mi2, neka zame preveč umirjena daklica in dva fanta, ki razbijata po bobnih in se dereta v mikrofon. >zakaaj se mi zdi da bova zmagale?< pogledam Pink in se začnem smejati. Prikima mi in pokaže palec. Tudi finali bodo sedaj, vendar nama pesem določijo neki ljudje. Dajo nama Wherever you will go. To je takoooo zelo mirna pesem. Malo je manjkalo, da nisem tiste ženske lopnila, ko sem slišala naslov. Imeli sva pol ure, da se pripraviva. Na vrsti sva zadnji. Uboga mala, umirjena deklica je dobila pesem So what in vsa prestrašena stoji sredi dvorane in neve kaj naj stori. Hotela sem že iti do nje in zamenjati pesem, vendar sem se spomnila, da sem zlobna in ji bom pustila, da se osramoti sredi odra z njenim mirnim glasom. ko je na vrsi, ji mikrofon skoraj pade iz rok, ko zasliši kitaro v uvodu. Pokvari pesem So what je moja pesem in ona jo z tihim glaskom uničuje. No ja je pa vsaj smešno. Na pol pesmi spusti mikrofon in v solzah steče iz odra. Malo se mi smili, vendar se ji nesramno režim, ko gre mimo mene. Na vrsti sta fanta. Za razliko od gospodične mirne, sta kar v redu. Ko končata, sva na vrsti midve. Primeva se za roke in z nasmeškom odkorakava na oder. Ko odpojeva se mi zdi, kot, da so ljudje še bolj glasni kot prejšnič. Pošljem poljub in pomaham, nato pa veselo odskakljam iz odra. Tudi nPink stori enako. do naju pride nek moški. Zelo je majhen in ima kratke lase. >Jaz sem vajin menedžer< mi poda roko in se nasmehne. stisnem jo in mu vrnem nasmeh. >Prvo kar rabita je ime< zamislim se in pogledam Pink, ta pa je ime očitno že načrtovala. >Yes siter?< haha. Najprej se mi zdi smešno, a ker se jeaz ne spomnim ničesar, kar nebi bilo povezano s črno ali modro, ji prikimam. Tudi menedžer prikima. Ime mu je Mario. Hja zakaj se mi zdi da je italjan? Ah saj je vseeno. Italjani so mi všeč. Včasih, ko smo šli na morje sem jih z dalnogledom opazovala. Seveda je daljnogled hotela tudi Pink, zato sva ga razdelile in je vsaka imela eno stran. Izgledali sva kot ostali del družine- trčeni. Mario vzame najini številki in nam ada svojo. >da bomo na vezi< reče in odide stran. Začutim, kako me nekdo prime za ramo. Obrnem se in zagledam Harrija. nasmehnem se mu in ga pogledam v njegove modro-zelene popolne oči.
02. november 2012
u110366
u110366
>Erm.. hey.. Bi ti.. emm..< živčno Govori in jaz se začnem smejati. Nerodno mu je zato utihnem in m na roko napišem svojo številko. Kuli sem izpulila iz rok enemu od žirantov. Nasmehnem se mu in odidem. Skušam priti ven iz množice, ki še vedno stoji okrok odra in me skoraj pohodi. Okrog mene je toliko ljudi, da ne najdem izhoda. Nekdo me prime za roke in zvleče iz množice. Zagledam Codija in Harryja. Vsak me drži za eno roko. Ally se že slika z blondincem-Niallom, ki ji je očitno pomagal iz množice. Cody nekaj časa gleda Harryja, ki me takoj izpusti. Nekaj časa me še čudno gleda potem pa odide. Objamem Codija in skušam spremeniti temo. >Hey u ponedeljek pridem nazaj v šolo bova kaj spet prekršila?< Grdo me pogleda in hodi naprej. Vso pot sva tiho. Ko prideva do stanovanja, ga na hitro objamem in izginem. V ponedeljek se sprehajam pošoli z Zackom in Pink. Mimo gre popularne blondinke, ki ji je ime Jessy. V rokah drži knjige in me posmehljivo gleda. Ko gre mimo mene se zaletim vanja z vso silo, da pade po tleh in se knjige razletijo po celem hodniku. Nesramno se ji zarežim (zdaj to že obvladam) in ododem naprej. Spotoma brcnem še eno knjigo na drugi konec hodnika. To vidi tudi predraga učiteljica slovenščine- Romana. >BLUE!! Kaj se pa greš?< Jessy se na silo joka. >daj takoj boš uprašana!< Skomigne z rameni in grem mimo nje. Usedem se za njeno mizo (na drugo stran) in čakam, da se pripravi. Nalašč me vpraša tisto, ki se ji zdi teško, vendar sem jaz v bistvu veliko bolj pametna kot zgledam in dobim 4. Nasmejim se ji. V očeh ji vidim, da bi me najraje zadavila (saj ne da si upa). Sredi matematike dobim sms. Neznana številka je.:Hey! Oprosti, če sem kaj narobe naredil.. Je bil tisto tvoj fant? Opraviči se mu. <3: Takoj vem kdo je bil. napišem mu :Haha hey! Ne ne sekirajs e nimam fanta tisto je bil moj prijatelj: Seveda da nebom napisala, da imam fanta?! Dobila sem sms od Harrija Stylesa, najbrž da bi Codija pustila zanj. tega ne povem nikomur. Na skrivaj se dopisujem z njim. tako se pogovarjava in me vpraša, če se lahko dobiva. Ura je bila pol polnoči. Ravno prav, da ne bo težav. Hitro se oblečem in grem skozi vrata. Stojim sredi ulice in ga čakam. Končno pride. Sprehajava se po tmnem Londonu in se pogovarjava. Ko prideva do mosta se ustaviva. Nekaj časa si gledava v oči potem pa.. Začutim tople ustnice. Veliko bolje se poljublja kot Cody. Ga imam sploh še rada? Nevem bom še videla. Tam stojiva v objeu kakih 15 min. potem pa se odpraviva nazaj.

next??
kaj mislte da bo? Bo Cody zvedu?
a) ja
b) nee
05. november 2012
u110366
u110366
KONEC
Tkoaltko nuben ne bere pa se bedna je...
18. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg