Forum
Hodil je proti meni. Srce mi je začelo nabijati. Bližal se je..bil je že skoraj pri meni. Lep kot princ na belem konju. Njegova lepota me je popolnoma prevzela. Le še nekaj korakov je manjkalo in bil bi ob meni.. Hotela sem ga poljubiti, nato pa ..: '' Špela ! vstani ! Ura je 7.30 ! '' to ni bil nihče drug kot moja mami. Sredi najlepših sanj..:'' Špela ! Si pokonci ? Zamudila boš ! '' je zopet zavpila.. '' Ja ja , že grem. '' sem odvrnila. Počasi sem se odvlekla do kopalnice in se umila. V sobi sem odprla omaro in kot vsako jutro stala ter razmišljala kaj naj oblečem. Zopet zaslišim glas; tokrat je bila babi : '' Špela, boš kaj pojedla ? '' Vsako jutro enaka zgodba. '' Ja babi, bom.'' Sem odgovorila. Nekaj sem dala nase, pripravila torbo in odšla k babici na zajtrk. Ura je bila osem. Oči me je peljal v šolo..
Nisem se še predstavila! Ime mi je Špela, stara sem 14 let in hodim v deveti razred osnovne šole. Živim blizu Ljubljane. Imam mlajšo sestro Majo, ki obiskuje šesti razred. Toliko zaenkrat.
Oči me pripeljal pred šolo. Poslovila sva se. Ko sem prišla v šolo, pa ..
14. januar 2011
NEEEEXT *-* < 33333
14. januar 2011
u34032
u34032
nexteeeeeej *-*
14. januar 2011
bom naprej k bo mal več komentarjou : D
14. januar 2011
N
14. januar 2011
e
14. januar 2011
x
14. januar 2011
t
14. januar 2011
!
14. januar 2011
Sošolki Barbara – kličemo jo Bibi , in Anja ; sta prihiteli k meni. Nisem ju utegnila pozdraviti, že sta začeli..
Bibi : Špela ! Nekaj ti morava povedati !
Anja : Ja , res ! Nujno !
Jaz : Ja povejta že !
Bibi : Anja daj ti ..
Anja : Nevem če bi..
Jaz : Prosim vaju ! Vseeno katera ! Povejta že !
Bibi : Bom jaz .. No .. Včeraj sem na poti iz šole videla nekega gospoda.. Bil je zelo čuden. Nosil je dve vreči..
Anja : Ogromni vreči !
Bibi : Ja , ogromni vreči.
Jaz : In kaj potem? Saj je vseeno. Zamudile bomo pouk. Še preobula se nisem.
Bibi : Počakaj ! To še ni vse ! Zdel se mi je tako zelo čuden..Da sem ga zasledovala. Hodil je in hodil, dokler se ni naenkrat ustavil. Nikoli ne uganeš kje se je ustavil.
Jaz : Ja ljubi Jezus, povej že !
Bibi : Pred Bredino hišo ! ( Breda je naša sošolka )
Jaz : Mogoče je prišel h komu na obisk. To je bilo tako nujno? Res sta smešni.
Anja : Ali lahko prosim počakaš da pove do konca ?
Bibi : Poslušaj .. Odprla mu je Breda. Razgledal se je naokoli in opazila sem da sploh ni tako star kakor se mi je zdel sprva. Okoli petnajst let. Šla sta v hišo. Vzela sem mobitel in poklicala Bredo. Oglasila se je vsa navdušena. Vprašala sem jo, če je kdo pri njej in zatrdila je da je sama doma. Prekinila sem. Čez dve uri me je poklicala nazaj in vsa zadihana prosila naj pridem do nje. Nisem imela časa. Zaupala mi je, da se ji je nekaj zgodilo..pripovedovala mi je o nekem fantu..bila je sama doma..hotela sem jo nekaj vprašati, vendar je prekinila.
Jaz : hm..Čudno. Jo boš vprašala ko pridemo v učilnico.
Anja : Brede ni v šoli..
Jaz : Verjetno je zaspala. Bo že prišla.
Bibi : Mogoče..
Šle smo do omaric, da sem se končno preobula in slekla jakno. Ko smo prišle v avlo, ni bilo nikogar več.
Jaz: Super ! Zaradi vajinih zgodbic bom dobila še neopravičeno uro.
Anja: Oprosti..

Stopile smo v razred in videle, da učiteljice še ni. Oddahnile smo si. Opazila sem, da Brede še ni. Vzela sem mobitel in jo poklicala. Oglasila se je..
14. januar 2011
u34032
u34032
nextej:3
14. januar 2011
Neeeeeeeeeeeeeext!! < 33333333
14. januar 2011
nadaljujem?
15. januar 2011
Oglasila se je..Breda.

Breda: Halo ?
Jaz: Breda, živjo! Zakaj te ni v šoli?
Breda: Špela živjo. Am..em..grozno me boli trebuh.
Jaz: Si prepričana da je samo to?
Breda: Ja, ja seveda.
Jaz: Aha, no adijo.

Prekinila sem. Začel se je pouk.
Po koncu šole sem pohitela na prvi avtobus in odšla k Bredi. Pozvonila sem, odprla so se vrata in ..
15. januar 2011
In .. kua je blo pol !! Nexti že 1x *___________* < 333
15. januar 2011
u34817
u34817
deeej nextiiii . ;D
15. januar 2011
Pozdravila me je breda. Ko sem jo zagledala sem otrpnila. Imela ne veliko brazgotino na obrazu. Spraševala sem jo kaj se je zgodilo in stokrat mi je ponovila, da se je udarila ob rob mize. Seveda ji nisem verjela. Imela sem dovolj vsega laganja, zato sem ji povedala vse kar sta mi povedali Anja in Bibi. Medtem ko sem govorila, se je Breda pričela jokati. Utihnila sem, in jo prosila naj mi pove vse po resnici. Začela je : '' Špela veš..na facebooku sem se dolgo časa pogovarjala z nekim fantom. Ime mu je Tilen. Odločila sva se da pride k meni domov, da se bolje spoznava. Res je prišel in odprla sem mu vrata v hišo. Nisem si predstavljala da je tako..velik, močan, odrasel. Hotela sem samo fanta, ki bi me tolažil kadar sem slabe volje, me nežno poljubljal.. on pa je drugačen. Hotel je več, jaz pa na to še nisem pripravljena. Pojasnila sem mu, vendar me ni poslušal. Močno me je prijel in začel slačiti..''
Jaz : Dovolj ! Vse mi je jasno..Kako pa se je znašla brazgotina na tvojem obrazu?
Breda : Bil je tako grob, da sem mu mogla pobegniti. Zaletela sem se v omaro in padla na tla. Ko sem se pobrala, ga ni bilo nikjer več.
Jaz : Ne vem kaj naj ti rečem. Nikoli se ne smeš s fantom ki ga ne poznaš dobiti sama! Zapomni si to! Kar se je zgodilo naj ostane med nama. Obljubim da ne bom nikomur povedala, ampak tudi ti mi nekaj obljubi.
Breda: Ja, karkoli !
Jaz : Obljubi da se kaj takega ne bo nikoli več ponovilo.
Breda: Obljubim.

Objela sem jo v slovo in se odpravila domov. Iz torbe sem vzela mobitel in videla, da je ura šest in da imam sedem neodgovorjenih klicev. Bil je oči. Seveda! Zelo ga je skrbelo, saj mu nisem povedala kam grem. Tekla sem do doma in stopila v hišo. Zagledala sem..
15. januar 2011
u34817
u34817
šeeeeeee.! ;D
Pa ušeč mi je da me umenš u knigi (:
15. januar 2011
u31432
u31432
next
15. januar 2011
Neeeeeeext!! Ušeč mi je FUUUL *-* < 3333
15. januar 2011
Zagledala sem mami kako se joka in v rokah drži telefon.
Jaz: Živjo mami.
Mami: Špela ! Kje si bila ? Vsi smo te iskali !
Jaz: Oprosti res..Bila sem pri Bredi, ker ima težave..
Mami: Lahko bi poklicala.
Jaz: Saj vem..Nebo se ponovilo. Grem v sobo.
Mami: No, upam da res ne.

Prišla sem v sobo, se ulegla na posteljo in razmišljala. Spomnila sem se, da bo kmalu konec šole. Zaradi stvari ki so se mi dogajale, sem na to skoraj pozabila. Pričela sem se veseliti, saj to pomeni odhod na morje. Spet bom videla prijatelje. Razmišljala sem o tem..dokler nisem naenkrat zaspala. Zbudilo me je zvonjenje mobitela…
15. januar 2011
Naiz stori < 33
Love iT < 3
P.S. ; N.e.x.t. < 333
15. januar 2011
Neeeeeeext! Dej mal nejca umeši no *O* xD < 33333
15. januar 2011
haha, pride tud on na vrsto ; D
15. januar 2011
u34817
u34817
neeeext* (:
15. januar 2011
Bila je Katja. Katja je moja najboljša prijateljica. Oglasila sem se. Nekaj mi je pripovedovala, jaz pa sem bila z mislimi daleč stran. Rekla sem ji, naj me pokliče pozneje in prekinila. Prižgala sem računalnik in gledala filme pozno v noč. Zjutraj sem se zbudila in pogledala na uro. Bila je enajst. Zamudila sem pouk. Za dve uri se mi ni splačalo v šolo, zato sem ostala doma. Kmalu me je klicala Bibi. Rekla je :
''Špela ! Kje si?''
''Doma sem. Malo prej sem se zbudila..''
''Joj, Brede ni v šolo. Skrbi me zanjo.''
''Vse bo v redu ne skrbi. Pozdravi Anjo.''
''Upam. Adijo.''

Čez nekaj dni, sta me oči in mami poklicala v dnevno sobo. Rekla sta, da mi morata nekaj povedati. Z zanimanjem sem ju poslušala. Skrbelo me je. Mami je začela govoriti. Povedala mi je ..
15. januar 2011
u34817
u34817
neeext!!!!!!!!!!!
15. januar 2011
u35224
u35224
Nextiii!!!
15. januar 2011
Next !!! zanimivo je plis next takoj!
15. januar 2011
Povedala mi je.. da bom en teden prej šla od pouka, saj gremo na morje. Bila sem navdušena. V šolo sem morala le še petkrat. V ponedeljek sem to povedala sošolcem, ki se seveda niso strinjali, vendar so se sprijaznili. Napočil je dan odhoda. Sobota. Vse je bilo s pakirano in naloženo v avto. Čez tri ure smo prispeli v kamp Zelena Laguna na Hrvaškem, kjer ima moj dedek prikolico. Pospravila sem vse svoje stvari in se odpeljala naokoli z modrim ponijem. Ustavila sem se pri sladoledarju. Medtem ko sem naročevala sladoled, sem zagledala..
15. januar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg