Forum
živjo to je moj prvi ff upam da vam bo ušeč
O ne, to so sanje, to se ne more dogajati. Preprosto ne gre. Vedno jih je sovražila, vedno jih je prezirala. Ne more zdaj postati njihova oboževalka. Verjetno se Ana zafrkava z mano. Ja to bo to, vedno se je zafrkavala z mano. Že odkar sva se spoznali. »Sam si OK?« sem zaslišala glas moje mlajše sestre Nine. »Ja super sem, zakaj nebi bila?« sem zamrmrala in se obrnila nazaj proti računalniku. Še enkrat sem odprla sporočilo, ki mi ga je poslala Ana, verjetno se mi je samo sanjalo. Ampak ne, na ekranu se je pokazala velika slika teh petih idiotov. Zraven pa je pisalo: »Sam veš saj niso tako napačni in Story Of My Life, omg to je best komad 4ever. Poslušaj ga no, ne moreš celo življenje poslušati tiste krave pa tistega kozla na s.« » ANA, DA NIKOLI VEČ NE REČEŠ AVRIL LAVIGNE KRAVA IN EDU SHEERANU KOZEL, RAZUMELA? IN VEM DA SE ZAVRKAFAŠ Z MANO, NIKOLI NEBI POSTALA NJIHOVA FENICA ALI POSLUŠALA NJIHOVE PESMI, BREZ DA BI BRUHALA ZRAVEN. POZNAM TE ŽE DOVOLJ LET, DA VEM DA JIH SOVRAŽIŠ IZ DNA STRCA.« sem ji odpisala. Kako si drzne reči najboljšima pevcema na tem svetu krava in kozel? Za to ji bom težko oprostila. Skoraj sem že ugasnila računalnik, ko sem dobila sporočilo od Ane: »Ne verjameš mi? No boš videla jutri v šoli.« Zavila sem z očmi in ugasnila računalnik. Seveda bom videla jutri v šoli, videla bom Anin namrščen obraz, ki ga naredi vedno, ko ji koga ne uspe pretentati. Jutri je prvi šolski dan in jaz grem v četrti letnik. Zakaj sploh moramo hoditi v šolo? Najraje bi odpotovala nazaj v čas in ubila tisto kraljico, preden bi uspela reči, da morajo vsi otroci obvezno hoditi v šolo. »Sam, spat. Jutri imaš šolo,« se je iz kuhinje oglasila mama. »Ja ja,« sem ji zaklicala nazaj. In se zvrnila v posteljo.

se opravičujem za vse slovnične napake pa te stvari, še za vse nexte k bojo naprej
02. december 2013
u153281
u153281
neeeeekšššt!!! ;D full dobr začetek!
04. december 2013
u155980
u155980
omg kok dobr <3
neextić
04. december 2013
u152357
u152357
neeeeeeeeeeext
05. december 2013
Nexy
05. december 2013
u139353
u139353
Next
06. december 2013
u142227
u142227
next
06. december 2013
tnx za vse nexte
###########################################################

*Samantha Lily Wildmart*
»Samantha Lily Wildmart da mi takoj vstaneš in spokaš tvojo leno rit dol iz moje postelje,« se mi je Nina zadrla v uho in se zahahljala. »Mimogrede čez pol ure imaš pouk,« je še izdavila med tem, ko se je od smeha skoraj zadušila. Kaj je tako smešnega če vržeš svojo osemnajst letno sestro iz postelje in to ob osmih? Nikoli ne bom razumela te male spake, da me budi pol ure pred poukom, ko pa dobro ve, da vedno vstanem deset minut do začetka pouka. Vrgla sem se nazaj na posteljo in poskušala zaspati vendar sem po približno eni minuti obupala nad tem in se šla urediti v kopalnico. No uredit je malo premočna beseda nikoli se nisem ukvarjala kako zgledam. Vedno sem se samo umila in oblekla prav tako kot danes. Čez glavo sem si potegnila še majico in se odvlekla v kuhinjo. Mama me je samo čudno pogledala in mi v roke potisnila dva kosa kruha z marmelado. »Kaj te je pa prineslo sem tako zgodaj?« me je začel nadlegovati moj očim Damjan. Že sem mu hotela zabrusiti, da me je njegova ljubka krastača vrgla iz postelje, ko me je že prekinila mami z skovikanjem, da zamujam v šolo. Zato sem mu samo pokazala jezik in stekla v šolo. Stala sem pred veliko mučilnico imenovano šola in se spraševala ali naj se grem zadeti, ali naj grem k pouku. Droge se slišijo veliko bolje, sicer nimam nobenega razloga, da se zadevam ampak mi je preprosto všeč. »Samantha zakaj nisi pri pouku?« sem zaslišala glas najbolj tečnega profesorja za mojem hrbtom ravno, ko sem iz skrivališča jemala droge. »N Nič rav ravno sem pobirala smeti,« sem zamomljala. »No potem pa jih odnesi v smetnjak in pridi v ravnateljevo pisarno. No zdaj pa že odvrzi te smeti v koš,« me je nahrulil in pri tem zgledal prav zadovoljno. Tukaj nekaj ni vredu, profesor je bil vedno slabe volje. No ravnateljeva pisarna, ni nekaj novega. Z njo se srečujem približno enkrat na teden. Ponavadi so majhne stvari kot moje zamujanje, pri drogah me še nikoli niso ujeli no so ampak takrat so bili zraven še moji prijatelji, ki ravno takrat niso imeli pojma zakaj se gre. Tako sem se lahko zlagala, da sem jim prišla povedati, da se je pouk začel. Votlo je zadonelo, ko je vrečka belega praha pristala na dnu smetnjaka. Saj se bom tako ali tako vrnila ponjo takoj ob začetku naslednje šolske ure. Odpravila sem se po dolgih hodnikih, do ravnateljeve pisarne in se spraševala kaj mi bo podtaknil danes. Hrano ukradeno iz jedilnice? Mogoče da se mu zdi sumljivo, da sem dobila pet pri angleščini? No saj ima prav ni bila ravno poštena petka, dobila sem jo s pomočjo mojih zvestih plonkcov in piflarja, ki je sedel zraven mene in si obupno želel pozornosti najbolj priljubljene punce na šoli. »Naprej,« se je zaslišal globok ravnateljev glas, ko sem potrkala na vrata pisarne. V mene je buhnil že dobro znan zatohel zrak. Kako mu je sploh uspelo narediti takšen svinjak? Prisežem še pomaranče so pametnejše od tega človeka. Včasih je učil biologijo, ampak tistemu bi lahko rekli vse prej kot biologija. Večino časa smo spali, če pa se je že našel dan, ko smo bedeli smo večinoma poslušali o tem kako je današnja mladina grozna. »Samantha, sedi prosim,« »Tako mi je čisto super ,« »Kakor želiš. Torej obvestili so me, da si zamujala na prvi šolski dan in, da si se potikala okoli šole in ,kakor si povedala profesorju, pobirala smeti. To pa se, vsaj meni, zdi zelo čudno zato torej Samantha, kaj si zares počela?« »Pobirala smeti,« sem mu še vedno skušala lagati čeprav sem vedela, da me predobro pozna, da bi nasedel. Srečevala sva se še prepogosto. Vendar je šlo samo za manjše prekrške, zaradi droge pa me lahko izključijo in to niso ravno moje najljubše sanje. mislim meni bi bilo čisto vredu, ampak res nisem pri volji poslušat mamo kako je razočarana nad mano. »Aha no meni se ne zdi tako, še posebej ker to ne zgleda kot čisto navadna smet,« je rekel in pokazal na vrečko belega prahu, ki sem jo prej odvrgla v smeti.
06. december 2013
u142227
u142227
next
06. december 2013
u155250
u155250
Maša da mi takoj next napišeš drugač te bom killala takoj ko bom lahko (približno leta 2020, ti že veš zakaj) in pa ko boš končala zgodbo tko da ajde, ajde, ajde!!!
16. december 2013
u155068
u155068
next
28. december 2013
u155250
u155250
Maša resno sm misla takoj next!!!!! Go go go!!!!
30. december 2013
u155250
u155250
Maša resno sm misla takoj next!!!!! Go go go!!!!
30. december 2013
u158916
u158916
Next+nova bralka
Fuuuul fajn
30. december 2013
no tlele maš Naja ta tvoj next k sm ga zdej na hitr napisala tko da je vrjetn ful napak notr pa ful je kratek k sm ga na funu pisala in se mi na konc ni več dal
*****************************************************************************************
Zdogločaseno sem gledala mamin šokiran obraz, ko ji je ravnatelj razlagal, da me že nekaj časa opazujejo pri jemanju drog. Ampak do danes niso imeli dokaza, da je ta bel prašek res droga in ne kaj drugega. Resno? Kaj drugega bi še lahko bilo? 》Samantha? Kaj? Kako? Prosim reči, da to ni res,《 je zahlipala mama. 》V osnovni šoli si bila vzorna in pridna učenka. Zakaj zdaj to?《 njen glas je postajal vedno bolj šibek in nakoncu je samo še šepetala.》Nevem,《 sem odgovorila na njeno zadnje vprašanje.》In še kako res je,《 sem odgovorila še na njeno prvo vprašanje. Po licih so ji počasi začele teči solze.Ta ženska se joka za vsako stvar, včeraj se je zjokala zaradi tega ker sem Nini spletla samo eno kitko ne dveh. Počasi bom začela sumiti, da je noseča. Še en froc, ki bi ga mogla čuvati groza. Že misel na to ni bila prijetna kaj šele, da bi se to res zgodilo.》Samantha, pridi greva domov.《 je rekla z glasnim in tresočim glasom, ki se jev njeni glavi vrjetno slišal kot odločen glas brez trohice katerega koli čustva.

Opazovala sem Danjomov obraz, ko mu je mama razlagala, da jemljem droge itd. bil je podoben njenemu le, da je bilo na njem več zadovoljstva. Ni bilo treba biti genij, človek me pač ni maral. Zanj sem bila le velik črn madež, v njegovem popolnem življenju.》Samantha, ljubica pojdi malo v svojo sobo prosim,《 je zahlipala mama, medtem, ko jo je Damjan skušal potolažiti.》To se je slišalo kot, da hočeš, da izginem iz tvojega življenja,《 sem se ji sladko nasmehnila in pobegnilav svojo sobo preden bi mi uspela odgovoriti. Bog kako sovražim to žensko. Saj vem, da je moja mama ampak še vedno jo sovražim. Mogoče bi zdaj lahko poklicala Ano ona se me ne bo probala izogibati. Znan pisk, ki naznanja, da oseba katero sem poklicala treutno noče govoriti z mano. Mi je zbrisal nasmešek z obraza, sporočilo, ki sem ga dobila po tem pa mi je robove ustnic zavihal navzdol. Večkrat sem ga morala prebrati, da sem razumela kaj je bilo napisano: DROGE JEMLJEŠ?! TI SI ENA TISTIH LJUDI, KI SE JIH IZOGIBAM KOLIKOR JE V MOJIH MOČEH?! NISVA VEČ PRIJATELJICI IN NIKOLI NE BOVA. POLEG TEGA SOVRAŽIŠ ONE DIRECTION. Bruhnila sem v smeh. Bila je skoraj taka kot moja mama. Telefon sem vrgla na posteljo in se odpravila nazaj v dnevno sobo. 》Samantha pogovoriti se moramo,《 mi je resno rekel Damjan. 》Na odvajanje v New York greš,《
**************************************************************************************
ok zdej mam pa eno uprašanje s kom(iz 1D) naj se spentlja?
paaa nexty vrjetno nebojo tok pogodti kr no mam tko 2-3 bralke in mislm da ve 2-3 bralke razumete
30. december 2013
u155068
u155068
z najlom
next
30. december 2013
u154915
u154915
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext omg svetovno je hitro neeeeeeeeeeext
+nova bralka <33333333
30. december 2013
u155250
u155250
Maša zdej pa posluši to je totalno prekratko tko da mi zdej spokaš svojo leno rit pisat nov velik daljši next! Razumela? aja pa itak z Louisom al pa če je treba z naillom. aja pa pozabla sem ti povedat nnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxttttttttttttttttt pa SVETOVNA ZGODBA!!!!!!!
30. december 2013
u155250
u155250
Aja pa tega da nexty nebojo pogosti nerazumem maša,dej no usmili se me pa dej next vsaj 2x na teden????
30. december 2013
u158916
u158916
Začela sem prevajati novo zgodbo in bil bla vesela,če bi jo bral.
http://www.igre123.com/forum/tema/perfectly-imperfect-emerson-davis-1d/66061/1
SORY za oglaševanje
02. januar 2014
u152357
u152357
neeeeeeeeeeeeext
02. januar 2014
u147737
u147737
niall alpa harry. neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext +nova bralka
05. januar 2014
u155895
u155895
neext
05. januar 2014
Omg full dobrrr nextttttt;33
05. januar 2014
+nova bralka ;^^^
05. januar 2014
u152357
u152357
neeeeeeeeeeeext! pliss
07. januar 2014
next
+nova bralka
15. januar 2014
fullllll sorry k ni blo nexta sam mam ful za šolo delat se bom potrudla pa jutr al pa u petek pride
15. januar 2014
ni kaj
15. januar 2014
neeext harry/louis
18. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg