Forum
_________________________________YODO________________________________________

YᵒᵘO ᶰˡʸDᶤᵉ Oᶰᶜᵉ.

,,čE NE PRIDEš DOL...!'' sem zaslišala hud vreščeč glas mtke ki je itak odbita.Z počasnim korakom sm se zaklenila v sobo in nabijala musko do fulla. http://www.youtube.com/watch?v=fWNaR-rxAic&feature=BFa&list=FLY4R8uQrHpE5B_CP6PFqcoA
Slišala sm samo še momljanje a me ni motilo.Pod oknom me je že čakau Nick.,,Heej.'' se mu nasmehnem in supustim svoje stvari na vlažno travo.,,Greva.'' mi zašepeta.Še sama se zvrnem iz okna in stečem do njegouga..Ah,ne spoznam se na 'aute' ...

Že sva se peljala po 'neskončni cesti.' Oči so se mi ponovno zapirale.Naenkrat pa sm se zbudila v bolnici.,,KJE JE NICK!!!'' sm kričala k d sm mal nora.,,He's dead.'' se mi je nasmehnil en od zdravnikou.,,NEEEEEEE!!!'' sm spet zajaukala.Kako bom našla boljšega prijatla.,,Izvoli oporoko.'' mi jo je dal enden od..nevem koga :Đ. ,,Zame?'' sm žalostno točila solze.,,Jup.'' se mi nasmhne.,,Use je zapustiu men?'' sm zakričala in v solzah stekla do razturanega auta in pogledala na telefon.12neodgovorjenih kliceu in 6smsjeu.,,Shit.'' sm si zašepetala in stekla do bara kjer sm se skrila...

Nick.17let

Emma.15let.

26. maj 2012
Next.
26. maj 2012
Jokala sm še nadaljnih 3dni.Sama.Nisem mela nikogar ki bi mi pomagal.Pristala sm u norišnci.,,Haloo!'' sm ji tepla na uso moč.In ja.Tm sm ustala še dlj kokr so mi pred pisal.

_________________________1 MAJ_______________
,,Punce ustat!'' sm zaslišala glas glaune urednice usega tega.,,Mele se bomo fajnn!'' se hudobno nasmeje in se usti pri moji celici.,,Gud morning.'' se zaspano pretegnem in skomignim z rameni ko me še kar naprej gleda.,,Preobleci se.!'' mi pokaže sredice.,,To je pa preveč.'' si zašepetam in si iz torbe uzamem obleke.,,Preveč.'' ponovim in v 5min. sm že oblečena.

...
26. maj 2012
Next. 'o'
26. maj 2012
Očitala sm si in toi skooos.Zakaj js?...
Odpraula sm se do 'umazane' kopalnice in si umila obraz.Počasi se je polnilo.,,Phahahhah.'' se buljile vame in se režale.Glavo sm dvignila proti ogledalu in zagledala svoj 'črn' obraz.Solze so se mi zlile po obrazu in čutila sm nemoč.V ogledalu sm lahko videla uso množico punc in žensk.A le ena se ni smejala.V njej sm prepoznala sestro Nicka.,,Cher!?'' sm se obrnila proti njej.Planila je v smeh in me z neskončnim veseljem objela.,,Izvoli.'' mi je ponudila brisačo z katero sm si obrisala obraz.,,Zakaj si tuki?'' sm jo veselo stiskala k sebi.,,Punce,kaj se dogaja!?'' je zazjala urednica in se krohotala.,,Fuck off.'' je rekla Cher in ji pokazala sredinca.

Cher.15let.

...
-- > nexti bojo bl zanimivi :33
26. maj 2012
Next.!!
26. maj 2012
Cher se mi je nasmehnila in me popeljala do njene celice.,,Kaj torej delaš tukej?'' sm jo ponovno uprašala.Odgovor je bil nem.Bila je le tišina.,,Ubila sm prijateljico.Ne..'' se mi je nasmehnila in prijela mojo dlan.,,Ne mislt,da sm morilka.To sm nrdila pod prisilo.'' nasmehnila sm se ji in si ogledovala njeno celico.,,Cher,Emma!'' sm zaslišala šepetanje.,,Prihajavaa!'' sm zakričala.,,Greva'' sm prijela Cher za roko in jo odpeljala do množice ljudi.,,No punce.Danes bomo KONČNO v skupino dobile moške.Kar je bilo prej nemogoče!'' je mrs.Kuril.No tako jo kličemo.Pokazala z prstom na dva popolneža.,,Zdravo.Sm Mike.'' je eden od fantou pokazal vrsto belih zob.,,Haj.Sm Richard.'' ,,Bedno ime.'' sm zašepetala Char.Ona pa je že zaljubljeno buljila vanj.,,Beed.'' sm si zašepetala in se nasmehnila fantoma.,,Cher in Emma.. '' je poklicala naju z Char.,,Ker sta bili 'poredni' bosta morali sobo delitiz fantoma!''
....

Neeext?
26. maj 2012
Mike.16let.

Richard.16let-

26. maj 2012
Next.
26. maj 2012
Next< 3
26. maj 2012
-- > ko si odpočijem:3
27. maj 2012
next :3
27. maj 2012
Zavila sm z očmi in si z dlanmi pokrila obraz.,,Si uredu?'' mi je z obraza Cher odrinla roke.,,Niti ne.Ti je Richard ušeč?'' sm skomignila z rameni.,,Ja no..'' si je izmišljevala.,,No ja?'' sm jo nasmejano pogledala.,,Pridita.Razkazali vama bova celici.'' sm preknila na hitro brezvezen pogovor in prijela njihove potovalke.,,So pa težke.'' sm si obrisala potno čelo.,,Naj jaz.'' mi je roko ponudil Mike.,,Aghh..Hvala.'' sm se nasmehnila.Le osvaja me,sm si mislna in skomoignila z rameni.Cher em je veselo pogledala in z prstom nakazala na našo celico.Fanta sta že zavila notri.,,Malo..'' sm se zrinila med njima v celico in si pospravila stvari.,,Welcome.'' sm se nasmehnila in jima pokazala 2postelji zraven naju.,,Nekam majhni sta.'' se je zasmejala Cher.Vedela sem.Hoče da Richerd spi v njeni postelji.Ohh.. ,,Res sta..'' se je nasmehnil Richard in me ošinil z pogledom.Vrnila sm mu nasmeh in odgovorila na Cherino besedo.,,No,Cherina pojstla je velika za 3..'' Cher me je grdo pogledala in natto z umetnim nasmehom pogledala fanta.,,Ni res.'' začeli sva se prepirat a je kmalu ta prepir razrezala Sky.Sky je 15letna punca ki je tako kot Cher ubijala.NI kay,a njen oče ji je delal grozoto ki je ni mogla pretrgati z ničemr drugim,razen z umorom.
27. maj 2012
~ Sky - o Sky.
Sky je 15letna punca ki je tako kot Cher morila.Namreč umorila je svojega 50letnega očeta ki ji je delal grozoto.Ni imela izbire.Sky ime blonde lase.

27. maj 2012
next
27. maj 2012
,,Oprostite.'' se je nasmehnila in mi z očmi pooslala kupček mladih obžalovanj.V oči so mi naenkrat prišle solze.Zakaj? ..,,Emma?'' me je žalostno pogledal Mike in me stisnil k sebi.,,Nevem zakaj jokam.'' sm se še sama bolj stisnila k njemu.Use to sm delala brez nadzora.,,Ja Sky?!'' jo je Cher jezno pogledala.,,Prišla sem..'' naenkrat so ji besede pretrgale žalost.Stopila je korak bliže k meni.Pogoltnila je velik zalogaj sline in me potolažila.,,Emma se me spomni.'' se je obrnila proti Cher ki je ševedno jezno tavala okoli Sky.,,In?'' si jo je ogledovala.,,Cher!'' je z nežnim glasom rekel Richard.Takrat je utihnila.Končno,sm si mislna in si obrisala dolge mokre in slane solze.,,Cher,veš,da nisi edina ki jo imam rada.'' sm jo z razmazanim make upom pogledala.,,Oh Emma!'' me je stisnial k sebi.,,Oprosti.'' je nadaljevala..Z fantoma smo se kar dobro zabavali nadaljnih enkaj ur.Pridružila se nam je seveda Sky.Ohh,kako prisrčna punca:$.Med mano in Mikeom je poskočila majhna iskrica saj ko sm prvič jokala je bil on zraven,on me je prvi stisnil k sebi in mi svojo glavo položil na moja kolena.Uauu! Use to v enem dnevu:3
27. maj 2012
nexti :3
27. maj 2012
V skupni 'dnevni sobi' smo gledal grozljivko.Bilo je okoli 30sedežev in 10kaučeu.Midva sva zasedla cela dva.Če ne štekate. Js in Mike! ..Ravno je bilo najbolj zanivmivo ko smo zaslišali glas: ,,Konec!'' oddahnila sm si da me za brezveze kličejo.A to veselje je kmalu uglasnilo.V meni se je prižgal ogenj. Mike me je prijeu za roko in me povlekel v celico kjer naju je zaklenil.,,Nekej ti morm povedat.'' je z mintnim zadahom komaj izgovoril.,,Imaš čigum?'' sm se nasmehnila.Iz žepa je izvlekel ceu paket gumijeu in mi jih stlačil v usta.,,Mmm..Hwala.'' sm mu na lice pritisnila poljub in že hotela oditi.Priel me je.Močno.Nisem čutila ničesar razen...

~ 1 next!
27. maj 2012
~~~ > še neki mi povejte: vam manjkajo fotke? < 3
27. maj 2012
ja dej plis fotke pa next
27. maj 2012
Priel me je.Močno.Nisem čutila ničesar razen vlažnih zaves ki me božajo.Zbudila sm se na plaži.Nad mano je sijalo ogromno sonce.,,Izven celice?'' sm si zašepetala in se dvignila an noge.Bolele so me.Zelo.Zraven sebe sm zagledala pismo ter lovilca sanj.

Pismo sm prijela v roke in ga začela brati.Anonimno pismo.Raztrgala sm ga.V oči so mi priplavale solze in vedela sem,da bo nekoč moja ljubljena oseba spet z mano - Nick.
27. maj 2012
next
27. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg