Forum
super use
zdej počakamo samo še pisateljico in letter, potem pa dam ocene ...
13. julij 2012
u76444
u76444
2 Girls, 1Direction -
http://www.igre123.com/forum/tema/simply-awsome/37664/
14. julij 2012
u87462
u87462
se opravičujem ker ste me čakali

!*!*!*!*!*!
"Mudi se gospodična Loshee," je nervozno rekla gospodinja Ruby in mi podala trak modro-zelene pentlje. "Bila je od tvoje matere," je rekla in sklenila roke. Nemo sem pokimala in še nekaj časa po rokah 'vlačila' trak in si ga ogledovala.
Nato sem vzdihnila, si pokimala in si zavezala trak v lepo pentljo. "Res imate talent," se je nasmihala gospodinja ob ogledovanju mojih umetnin, ki so stale na stojalih v kotu moje sobe.
"Hvala," sem se vljudno zahvalila. "Vendar ni nič posebnega," sem nadaljevala. "Torej, gospodična... ste pripravljeni?" je vprašala gospodinja.
"Recimo, da sem," sem pogumno izdavila in vstala. Noge so me že neznansko bolele od visokih pet, ki sem jih imela obutih že najmanj 3 ure. "Božica," je žalostno zavzdihnila Ruby in stresla s svojimi sivimi lasmi.
Počasi s težkimi koraki sem stopala proti veliki sobani. Glas pet se je odbijal od štirih sten. Tečejo zadnje minute. Zadnje minute samskega življenja. Manjka le še nekaj trenutkov in že bom v zakonu s Zacom. Kolena so se mi rahlo zašibila in za trenutek sem že pomislila, da se bom sesedela.
Moj oče, je odprl velikanska vrata iz hrasta. Tedaj sem stala pred tisočimi ljudmi. Ki jih pravzaprav ne poznam. Srce mi je začelo divje biti. Nekaj trenutkov sem mirno čakala na mestu, ko sem med rebrami začutila rahel udarec. Udarec je bil od očeta. Razjarjen me je gledal in pri tem nakazal na množico, ki je v tišini čakala na pomembni trenutek. V trebuhu me je zaščemelo in nisem vedela če imam moč, to narediti do konca. Pogoltnila sem slino in počasi začela stopati po marmornatih tleh. En napačen korak in že bi lahko pristala na trdnih bolečih tleh.
Približevala sem se Zacu, ki me je čakal z izstegnjeno roko.
Oče 'me je izročil' Zacu in vsi so navdušeno zaploskali. Tedaj je bil na vrsti župnik.
Vse je potekalo kot po maslu, dokler nisem zaslišala nenavadno znanega glasova avtomobila. Z očmi sem hitro preletela dvorano, nato pa pogled ustavila na velikanskem oknu. Pogledala sem skozi njega na dvorišče. Na njem je čakal bel avto in v njem ženska. Tista ženska, ki me je vedno želela ločiti od Zaca.

"Khm... gospodična Loshee?" je zakašljal župnik in tako zmotil moje misli. Nisem bila več zbrana. Moje misli so se zatekale k ženski s kratkimi črnimi lasmi.
"Ali vzamete Zaca za moža?" je vprašal.
Pogoltnila sem slino. Še enkrat sem se ozrla v žensko v avtomobilu. Ta je razjarjena čakala, v rokah držala fotoaparat in me jezno pogledala. Nikakor nisem bila izbrana. Ženska po imenu Rachel, ki je čakala v avtu, mi je zagrozila, da če se poročim z Zacom, me bo neke noči ubila, oče pa mi je zagrozil, da če se ne poročim z njim mi bo trda predla. Kaj naj naredim?
Naenkrat sem izgubila nadzor nad telesom. Čez trenutek sem sebe videla skozi oči drugega človeka. Videla sem sebe, ki sem 'ugašala kot sveča'. Počasi sem padala in padala. Moji lasje so plapolali okrog mene. Naenkrat sem s bučnim treskom padla na tla. Iz ust mi je prlilila kri. Mar sem umrla?

*!*!*!*!*!*!*!*!

upam, da je v redu ...
14. julij 2012
Jenni, če se s tem prijavljaš, si sprejeta ... samo še poljubno sliko prilepi in napiši zgodbico (v povezavi s sliko) do jutri do 14.00
Letter, super
Samo še pisateljica mora napisati!
14. julij 2012
jaz se odjavlam oprostite ://
14. julij 2012
u76444
u76444
Nisem se mislila prijaviti, mogoče drugič...
14. julij 2012
Dobro. Ocene dobite še danes
15. julij 2012

OCENE!
Lily Bieber< 3
Ušel mi je, da si zgodbo povezala s sliko. Lahko je opazit rdečo nit skozi zgodbo, ampak me malce moti tvoje narečje/sleng (sma - sva). Zgodba je na trenutke tudi malce nezanimiva, saj podrobneje predstaviš dogodke, ki nimajo tolikšnega pomena za razvoj dogodkov, slednje pa izpustiš. Pazi tudi na povezovanje besed. Ne navajaj le dogodkov (Šla sem v kino. Bila sem v trgovini.) Sicer pa mi je všeč, da si upoštevala navodila in se po najboljših močeh potrudila. Drugič pa le pazi na stvari na katere sem te opozorila.
twinkle:3
Zgodba je povezana in lepo teče. Povezave med sliko in zgodbo ne moreš spregledati. Pazila si na dolžino in tudi na pravilno slovenščino. Pazi le na prepogosto uporabo istih besed in nasprotij, ki jih navajaš v zgodbi. In priporočam ti, da v zgodbah upoštevaš pravilo - dramski trikotnik. Zaplet, vrh, razplet. Tako boš še izpopolnila svoje zgodbe.
мrѕ мalιĸ
Ti moraš predvsem paziti na prepogosto uporabo istih besed in istih stavkov. Mogoče bi včasih poskusila bolj opisati dogodek oz. čustva človeka, njegovo mišljenje, kot le navajala preproste stavke, ki počasi postanejo nezanimivi. Ampak zgodba je zanimiva in tudi lepo napisana v pravilni slovenščini. Slika se lepo poda vanjo in zgodba te nekako pritegne.
Kєℓℓү*Lσνє < 3
Tvoja zgodba je bila prva, ki me je resnično navdala z veseljem, ko sem jo brala. Je zanimiva, povezana, lepo napisana, z dramatičnim dogodkom, ki te pripelje do konca, ko ti vzame dah. Na žalost pa ni ravno povezana z zgodbo, čeprav bi se na začetku njen izraz na obrazu lahko opazi v navdušenosti nad poroko. Ampak zgodba je na splošno žalostna. Drugič le pazi na takšne malenkosti, ker lahko popolnoma uničijo predstavo o zgodbi.
Nik@-1D LOVE
Opisala si koncert Hanne Montane iz njenega vidika, nad čemer sem navdušena. Zgodbo med seboj lepo povezuješ. Prosila bi te le na to, da ne uporabljaš slengovskih oz. privzetih besed (fani) in se natančneje izražaš (in podobne stvari). Mogoče bi naslednjič vanjo vpletla še kakšen zaplet. Sicer pa sem zadovoljna s tvojim delom.
.Leттeя.♥
Tudi tvoja zgodba me je že na začetku pritegnila. Všeč mi je tvoj način pisanja in kako se ustaviš pri dogodkih, ki zgodbo še dodatno popestrijo. Mogoče bi naslednjič le nekoliko pazila na izražanje. Poišči bolj eksotične sopomenke za kakšno besedo, kar bo tvojo zgodbo naredilo še bolj zanimivo. Za slike pa ti priporočam, da jih ne uporabljaš toliko - bolj zanimivo je izvedeti skozi zgodbo kako kdo izgleda, saj lahko slike včasih zasenčijo zgodo. Najbolj od vsega pa mi je všeč tvoj dvoumni zaključek.
pιѕαтeljιcα - se odjavlja
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Zmagovalka prvega izziva je ........................................... .Leттeя.♥
Čestitam!
Poraženka pa je pisateljica, saj ni napisala (se je odjavila).
Naslednji izziv dobite še do konca dneva
15. julij 2012

OCENE!
Lily Bieber< 3
Ušel mi je, da si zgodbo povezala s sliko. Lahko je opazit rdečo nit skozi zgodbo, ampak me malce moti tvoje narečje/sleng (sma - sva). Zgodba je na trenutke tudi malce nezanimiva, saj podrobneje predstaviš dogodke, ki nimajo tolikšnega pomena za razvoj dogodkov, slednje pa izpustiš. Pazi tudi na povezovanje besed. Ne navajaj le dogodkov (Šla sem v kino. Bila sem v trgovini.) Sicer pa mi je všeč, da si upoštevala navodila in se po najboljših močeh potrudila. Drugič pa le pazi na stvari na katere sem te opozorila.
twinkle:3
Zgodba je povezana in lepo teče. Povezave med sliko in zgodbo ne moreš spregledati. Pazila si na dolžino in tudi na pravilno slovenščino. Pazi le na prepogosto uporabo istih besed in nasprotij, ki jih navajaš v zgodbi. In priporočam ti, da v zgodbah upoštevaš pravilo - dramski trikotnik. Zaplet, vrh, razplet. Tako boš še izpopolnila svoje zgodbe.
мrѕ мalιĸ
Ti moraš predvsem paziti na prepogosto uporabo istih besed in istih stavkov. Mogoče bi včasih poskusila bolj opisati dogodek oz. čustva človeka, njegovo mišljenje, kot le navajala preproste stavke, ki počasi postanejo nezanimivi. Ampak zgodba je zanimiva in tudi lepo napisana v pravilni slovenščini. Slika se lepo poda vanjo in zgodba te nekako pritegne.
Kєℓℓү*Lσνє < 3
Tvoja zgodba je bila prva, ki me je resnično navdala z veseljem, ko sem jo brala. Je zanimiva, povezana, lepo napisana, z dramatičnim dogodkom, ki te pripelje do konca, ko ti vzame dah. Na žalost pa ni ravno povezana z zgodbo, čeprav bi se na začetku njen izraz na obrazu lahko opazi v navdušenosti nad poroko. Ampak zgodba je na splošno žalostna. Drugič le pazi na takšne malenkosti, ker lahko popolnoma uničijo predstavo o zgodbi.
Nik@-1D LOVE
Opisala si koncert Hanne Montane iz njenega vidika, nad čemer sem navdušena. Zgodbo med seboj lepo povezuješ. Prosila bi te le na to, da ne uporabljaš slengovskih oz. privzetih besed (fani) in se natančneje izražaš (in podobne stvari). Mogoče bi naslednjič vanjo vpletla še kakšen zaplet. Sicer pa sem zadovoljna s tvojim delom.
.Leттeя.♥
Tudi tvoja zgodba me je že na začetku pritegnila. Všeč mi je tvoj način pisanja in kako se ustaviš pri dogodkih, ki zgodbo še dodatno popestrijo. Mogoče bi naslednjič le nekoliko pazila na izražanje. Poišči bolj eksotične sopomenke za kakšno besedo, kar bo tvojo zgodbo naredilo še bolj zanimivo. Za slike pa ti priporočam, da jih ne uporabljaš toliko - bolj zanimivo je izvedeti skozi zgodbo kako kdo izgleda, saj lahko slike včasih zasenčijo zgodo. Najbolj od vsega pa mi je všeč tvoj dvoumni zaključek.
pιѕαтeljιcα - se odjavlja
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Zmagovalka prvega izziva je ........................................... .Leттeя.♥
Čestitam!
Poraženka pa je pisateljica, saj ni napisala (se je odjavila).
Naslednji izziv dobite še do konca dneva
15. julij 2012
Ah ja, se opravičujem zaradi nepreglednosti, ampak mi drugače ne gre ... se bom potrudila za naslednjič
15. julij 2012
u87462
u87462
Joj, hvala! Sploh nisem pričakovala, da bom zmagala! Vsekakor si mi polepšala dan.
In.... kdaj bo nov 'izziv'? Komaj čakam!
15. julij 2012

2. IZZIV
Zdravo dekleta! Sedaj, ko smo zaključile s prvim izzivom upam, da boste pozorne na svoje napake in jih v bodoče poskušale popraviti. Vedite, da so moje kritike le dobronamerne, tako da upam, da si nisem prislužila nobene zamere iz vaše strani. Morate vedeti, da ima prav vsaka od vas potencial za odlično pisateljico.
Za tokratnji izziv sem vam pripravila nalogo, da se prelevite v pustolovke. Ste že gledale film Iniana Jones ali Knjižničar? No, vaša naloga je, da napišete SVOJO zgodbo bo zgledu teh filmov. Pazite, da vaša zgodba ne bo preveč podobna filmoma. Bodite izvirne! Poleg tega morate za vašo zgodbo izbrati pravi naslov. Pri tem pazite na to, da bralce k knjigi najprej pritegne naslov. Pazite na slovnično pravilnost, dolžino (ki je enaka kot pri prejšnji nalogi) vašega sestavka in ponavljanje besed. Pazite tudi na opombe, ki ste jih prejeli pri prejšnji nalogi.
Vedite, da to ni tekmovanje, kdo bo v najmanj stavkih napisal najboljšo zgodbo. Naj vas ne bo strah napisati nekoliko daljše zgodbe. Potrudite se, saj gre tokrat na izločanje!
Časa imate do srede, do polnoči. Kdor ne naredi naloge izpade.
Veliko sreče!
15. julij 2012
u87462
u87462
evo

*!*!*!*!*!*!

KLJUČ UMRLIH

"Rachel! Tu! Nekaj sem našel!" glas Jerry-ja se je odbijal od kamnitih sten. "Da? Že grem!" sem mu zaklicala in luč preusmerila v kamnite vlažne stene. "Kje pa si?" sem vprašala. Podrgnila sem roke in tako odgnala mraz. Globoko sem zavzdihnila in svoja pljuča napolnila z zrakom, kateri je po mojem mnenju vseboval najmanj 50 % vlage.
"Tu sem!" je odvrnil in stopil izza velikanske skale. "Ja, kakšen pa si?" sem presenečeno dejala in obstala na svojem mestu. "Kako kakšen? Takšen," je rekel in iz žepa kavbojk privlekel svetlikajoči se kamen. "Kaj je to?" sem razburjeno vprašala. "Kamen umrlih.... globoko v njem je skrit majhen ključ. Ključ umrlih," je rekel in ga podrgnil z rokavom svojega puloverja.
"STOJTE NA MIRU!" zaslišalo se je kričanje Grkov. Moj utrip se je pospešil. Srce sem lahko občutila na vseh delih telesa. "NAŠLI SO NAJU! Kaj pa bova zdaj?" sem skoraj zajokala. "Moje noge ne bodo več zdržale takšnega pritiska," sem žalostno in hkrati vznemirjeno zašepetala.
Globoko sem dihala. "Vse prepusti Jerry-ju, se pravi meni," je rekel popolnoma mirno in mi pomežiknil. "Jerry! Če naju ne rešiš iz te godlje kot si naju spravil vanjo se me paaaaaaazzzzzzziiiiiiiiiiiiiiiii...." naenkrat me je prijel pod roko, z drugo roko se je oprijel vrvi in se spustil z mano vred nad prepadom. Srce mi je razbijalo kot noro. Bila sem šokirana. Veter se je upiral v moj obraz, lasje pa so plapolali okrog mene. Čez nekaj trenutkov je že stal na trdih tleh na drugem koncu. Nežno me je spustil na tla in nekaj časa buljil vame. Le kaj si tokrat misli o meni?
"Kaj čakaš? Greva!" sem rekla in ga rahlo udarila po licu. "Joj oprosti, zamislil sem se," je rekel in stresel s svojimi kodri. Tekla sva proti izhodu, ki je bil od naju oddaljen le še nekaj metrov, ko pa se je tik pred najinim nosom zaprl edin prehod ven in noter. Zdaj so se tam postavile rešetke. "Oh, ne!" sem zavzdihnila in se naslonila na rešetke. "Kaj pa bova zdaj?" sem jezno vprašala Jerry-ja. "Nič drugega nama ne preostane kot ključ umrlih..." je zašepetal in pobrskal po žepih. Na dan je privlekel svetlikajoči se vijolični kamen in ga položil na tla. Sedla sem po turško in gledala, kako se je mučil kame razbiti na dva dela.
"TAM STA! sem zopet zaslišala jezne glasove Grkov. Stali so na drugi strani prepada in iskali rešitev kako priti do naju. Do naju. "Oh, joj! Pohiti prosim!" sem rekla Jerry-ju, ki je bil že cel prepoten. Roke so se mi tresle, oči pa so mi švigale sem ter tja. "Konec je z nama..." sem zastokala in si z dlanema pokrila obraz. "Rachel, izvedel sem... tu se moram ubiti. Moram. Da boš ti lahko preživela. Jaz sem tisti, ki ga hočejo. Ne ti. Zato prosim vzemi kamen..." je rekel in mi kamen potisnil v roke. S solznimi očmi sem se zazrla v njegove modre, kot je modro nebo. "Ne smeš Jerry...." "Zbogom..." me je prekinil, vzel zalet in skočil v prepad. Vse sem videla v počasnem posnetku, ki se mi je vedno znova predvajal v glavi. V oči so mi stopile solze. Stala sem na miru. Nisem se premaknila. Kar naenkrat sem za seboj zaslišala odpiranje rešetk. Rešena sem! Moje počutje je bilo nepopisno. Nisem si želela več živeti. Tu se je ubil Jerry. Ne morem živeti s tem. 'Teči ven!' mi je govoril nek glas v meni. Pred očmi se mi je začelo megliti. Grki so že plezali na drugo stran prepada k meni, nekateri pa so presenečeni buljili v v prepad za Jerry-em in se zraven nasmihali. Opogumila sem se in počasi tekla ven... že sem stala na trati sredi sadovnjaka tete Marie. Grki so prihajali za mano a tik pred njimi so se znova pojavile rešetke. Res je... Jerry me je rešil. Žrtvoval se je zame.
V oči so mi znova stopile solze. Gledala sem Grke ki so obupano tolkli po rešetkah in kričali, naj jim pomagam. Ne morem. Prešibka sem za to...
Komaj sem še stala na nogah. Preveč se je dogajalo v zadnjih minutah... Jerry pa bo še vedno in vedno v mojem srcu. Kamen mrtvih sem jezno zalučala v potok zraven Mariine hiše, nato pa sem se sesedla na tla. Vse skupaj je PREVEČ zame....
!*!*!*!*!*!

upam, da je ok?
16. julij 2012
u97971
u97971
Zaklad
***********************************************************************************************************
Sredi noči sem hodila po dolgi temačni poti, dokler nisem pred seboj zagledala pošasti. Bila je ogromna in kosmata. "Nič se ne boj! Sem samo pošast." je rekla tista ogromna pošast. "Aaaaaaaa!" sem zakričala. Nato pa sem se pomirila in dejala: "nisem vedela, da znate pošasti govoriti. Mimogrede; kako ti je ime? Jaz sem Veronika." "Jaz pa sem
Mambo." se je predstavila pošast, "morda veš, da se nekje v bližini skrivata dva
vijolična zemljevida? Na njih naj bi bila narisana pot do zaklada." "Res? Pa pojdiva najprej po zemljevida." sem veselo rekla.
Naredila sem samo nekaj korakov in že sem videla svoj zemljevid; "tukaj je!" Odprla sem svoj zemljevid in videla sem pot. "Si ga že našla? Jaz sem tudi svojega našel." je rekel Mambo,"Najprej morava po neki poti, nato vzeti ključek zaklada in palico, zaradi nesramnežev...".
Nato, pa sem rekla: "Mambo, ti pojdi po levi poti, jaz grem po desni. Če najdeš zaklad, ga prinesi k potočku." Potem, pa sem odšla po desni poti in iskala sem ključek. "Oh, kje je?" sem se spraševala. Ko sem ga končno zagledala sem ga vzela in zraven njega je ležala palica. Vzela sem tudi palico in sem nadaljevala pot do nekega gradu, dokler nisem zagledala nesramneža. "Kaj počneš tu?! Če si prišla po zaklad, ne boš morala v grad." "Oh, lepo te prosim!" sem rekla in nesramneža udarila po glavi. "Auuuuuu!" je kričal. V gradu sem šla po polžastih stopnicah, ki so me pripeljle do srebrne sobe. V njej ni bilo nobenega zaklada. Zato sem se odločila, da grem v zlato sobo, ki je bila nasproti srebrne. V zlati sobi sta bila dva nesramneža, ki sta me želela prijeti za roke in vreči ven iz sobe, zato sem še nju udarila s palico. Hitro sem vzela zaklad in zbežala ven iz grada.
Ko sem prišla do konca polžastih stopnic, sem šla ven iz gradu, kjer je bil nesramnež. "Ne boš ušla!" je godrnjal. "Spusti me!" sem rekla in nesramnež me je spustil in mi iz rok hotel vzeti zaklad. Nato pa sem ga udarila po kolenih in odšla do potočka, pri katerem me je že čakal Mambo. Povedala sem mu za nesramneže, kako sem prišla do zaklada..."Veronika, kaj če bi kar odklenila zaklad." Pokimala sem in zaklad sem odklenila. V njim je bilo polno zlata, zlatih obeskov, nakita..."Kaj bova s toliko zaklada?" sem vprašala. "Če želiš, ga odnesi domov." je rekel Mambo. "Res? Kaj pa, če bi si razdelila zaklad?" sem predlagala. "Dobra zamisel!" je rekel Mambo. Potem sva si zaklad razdelila in odšla sem v svoj šotor, ki sem ga imela postavljenega pri nekem gozdu.
16. julij 2012
Opravič me od donc do 2.8 hvala
16. julij 2012
u59458
u59458
Pustulovske sanje
Bila je prečuduvita noč. Zunaj je sijala polna luna in lahko si slišal glas čričkov. Jaz pa sem se šele odpravljala v posteljo. Ura je ravno odbila polnoč ko sem se ulegla in stisnila k sebi mojega medvedka. Padala sem in padala v globok spanec. Zbudila sem se v Deževnem gozdu. Vstala sem in odšla po potki ki sem jo zagledala.

Ko sem prišla do konca poti sem zagledala deblo vsedla sem se in potočila krokodiljeve solze.

Ne joči mi je rekel neznan glas. Pogledala sem okoli in videla nisem nič. Kje si sem vprašala. Tukaj zgoraj. OO videla sem čudovito Aro bila je prečudovita.

Še nekaj časa sma se pogovarjali in potem odšli po gozdu. Videla sem vse živali od
Snežnega tigra do najmanjših ščurkov. Bilo je prečudovito a kar naenkrat je name nekaj padlo nisem videla kaj ampak vem da sem v tistem trenutku omedlela. Zbudila sem se doma v moji prečudoviti mehki postelji. Še srreča da so bile to samo sanje sem si rekla in zaspala nazaj.
16. julij 2012
super!
še Kelly in Nika
Mrs Malik, imaš opravičeno, ampak opravi izzive čim prej, ker grem jaz na morje 28.7.
17. julij 2012
u68138
u68138
jaz bom poskusila izziv naredit še danes al pa ju3 zjutraj
17. julij 2012
Nika in Kelly pohitita, ker imata čas le do polnoči!
18. julij 2012
u68138
u68138
-profesorja z učenko:

Zjutraj me je zbudila budilka, spet šolo. Vstala sem se in uredila, pojedla zajtrk in stekla v šolo. Sovražim šolo: Saj imamo profesorja, ki me grozno nadleduje Po pouku moram ostat v učilnici,takrat me otipava in poljublja. Učitelj mi je zagrozil, če komu pisnem samo besedo,bo uničil celo mojo družino. Res se ga grozno bojim in grozno ga sovražim. Danes imamo celo 2 uri matematike. Torej spet se bo ponovilo njegovo nadlegovanje. Najraje bi špricala ti 2 uri, vendar se bojim, da dobim ukor, ali pa še kaj hujšega. Ko sem se preoblekla in preobula,ter se naarahlo naličila ter uredila pričesko sem odšla v šolo. Šola ni oddaljena daleč od doma,zato me mori še takrat,ko ni šole. Ko sem prispela sem odšla na WC. A me je ustavil Nekdo. Ta Nekdo je bil kdo drug kot učitelj. Odcapljala sem za njim v matematično učilnico kot priden kužek za svojim lastnikom. Ko sva prispela se je začelo vse dogajati,začel me je otipavati,... Bilo je še veliko hujšega,a tega raje ne bom naštevala. Tako je bilo vse do tretje ure. Uri matematike sta odpadli in lahko si mislite zaradi česa... To sta bili 2 uri nočne more. A se je v 2. uri vmešal ravnatelj. Nepričakovano je vstopil v razred in videl kako odrivam učitelja od sebe,ko me otipava. Zdaj je učitelj odpuščen in ima prepoved stopiti v Slovenijo.

JE VREDU? Oprosti,ker nisem napisala do 12.00,ker mi nagaja internet :/
19. julij 2012
u68138
u68138
upsiii! NAPAČNA TEMAAAA!!!!
19. julij 2012
u87462
u87462
rezultati??? =o
19. julij 2012
u59458
u59458
ocene??
19. julij 2012
ocene pridejo danes zvečer ... prej me ni doma
19. julij 2012

OCENE:
.Leттeя.♥: Waw! Ponovno si me popolnoma prevzela s svojo zgodbo. Zares sem se potopila vanjo in skoraj zajokala, ko se je Jerry žrtvoval, da bi rešil Rachel. Mogoče bi naslednjič le omenila zakaj je dober ta ključ umrlih? Zakaj se je bila zanj vredno "ubiti" oz. spraviti v nevarnost. Ampak me ni razen tega nič zmotilo. Naslov je imeniten!
twinkle:3: Zgodba je zanimiva in všeč mi je, da si vanjo vpletla to prijazno pošast. Mogoče tudi pri tvoji zgodbi pogrešam nekaj podatkov - kako je izvedela za zaklad, zakaj ga potrebuje Mambo, ... Malce smešno mi je tudi bilo, da si uporabila besedo nesramnež za te varuhe zaklada. Všeč mi je, da si upoštevala moj nasvet o dramskem trikotniku. Naslednjič ga le malo bolj izpopolni in naredi vse skupaj bolj dramatično. Naslov je preprost, ampak te pritegne k branju.
Lily Bieber< 3: Izbrala si zelo dober naslov, ki me je takoj pritegnil. Všeč mi je tudi, da si upoštevala moje nasvete o narečju in da sedaj zgodba gladko teče, saj ni več le enozložnih povedi. Ampak žal sem pri tej nalogi pričakovala več akcije. Tudi tebi bom dala predlog, da upoštevaš dramski trikotnik, ki se zelo pogosto uporablja v književnosti - zaplet, vrh in razplet. Sicer pa mi je všeč, saj si se zelo izboljšala.
мrѕ мalιĸ: opravičeno
Nik@-1D LOVE: /
Kєℓℓү*Lσνє < 3: /
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Zmagovalka tokratnega izziva je ..... ponovno .Leттeя.♥! Kot kaže si zares dobra pisateljica, ampak zaradi tega nikar ne popusti. Prav lahko te katera izmed še ostalih tekmovalk lahko prekosi.
Tokrat pa bosta izpadli dve. To sta seveda Nik@-1D LOVE in Kєℓℓү*Lσνє < 3, saj nista naredili naloge. Punci, zelo sta me razočarali, saj sta bili hudi tekmici ostalim tekmovalkam. Ampak kot pri vsakem tekmovanju je tudi tukaj vestnost ena izmed najpomembnejših lastnosti. Želim vama vso srečo!
20. julij 2012

3.IZZIV
Drage tekmovalke. Le še štiri ste ostale in tekmovanje se vedno bolj zaostruje. Tokrat ne boste imele tako močno začrtanih smernic, saj želim videti vašo kreativnost. Pri zadnji nalogi ste orale same izbrati najbolj udaren naslov, ki bi pritegnil bralce. Tokrat bo naloga malce obrnjena, saj vam bom jaz izbrala naslov, imele pa boste le tri smernice.
1. smernica: Napišite kratek sestavek z naslovom - ZANJ
2. smernica: Želim, da je zgodba pravo nasprotje tistim zgodbam, ki ste jih objavile pri svoji prijavi. Želim, da je nekaj inovativnega.
3. smernica: Ne omejujte se. Pustite domišljiji prosto pot. Zgodba je lahko roman, drama, kriminalka, grozljivka, ...
Tokrat od vas pričakujem zgodbo, ki bo dolga VSAJ eno stran A4 formata oz. dve strani A5 formata (priporočeno oz. zelo bi bila vesela, če bi bilo daljše). Pazite na slovnično pravilnost in ne napišite dramskega besedila!
Časa imate do ponedeljka, do 20.00
Veliko sreče!
20. julij 2012
p.s.: Še vedno sem MayLin, le iz drugega profila
20. julij 2012
Povem še tukaj!
Kelly in Nika imata še zadnjo možnost, da napišeta svojo pustolovsko zgodbo do ju3 do 19.00, sicer ju ne sprejmem več nazaj. Bolje za vaju, da bosta zgodbi odlični
20. julij 2012
oz. do danes (petek)!!
20. julij 2012
u68138
u68138
a obe nalogi danes do 19:00 ure???
20. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg