Forum
To zgodbico sem si že dolgo želela napisati ampak do zdaj nisem našla priložnosti.
Govori o 17-letni Alice Grace, ki se odloči za potovanje, ki bo spremenilo njeno življenje.

2 nexta za 1. del.
13. februar 2014
u139181
u139181
next
13. februar 2014
next
13. februar 2014
u123401
u123401
next!
13. februar 2014
next
13. februar 2014
Jaja neeeext
13. februar 2014
next
13. februar 2014
next
14. februar 2014

part 1
-------
Končno začetek poletnih počitnic. Jutro je in ležim v svoji postelji. Razmišljam kaj bi lahko počela, saj grem lahko to poletje kamorkoli hočem. Že od otroštva sanjam, da bi šla v Francijo. Denarja imam dovolj. Čeprav me ta misel veseli, se mi zdi, da hočem nekaj drugega. Nekaj pustolovskega in tveganega. Z mano bi šla lahko Evy. Nimam ravno veliko prijateljev in tudi Evelyn ni ravno moja prijateljica. Bolj dekle s katero se družim v šoli. Ima dolge lase, ki si jih barva na vijolično, modro ali kakor ji pač zapaše. Vedno nosi svetle barve. Lahko bi ji rekli hipi ampak ona tega noče slišati. Pravi, da ima veliko boljši okus za modo.
Ko razmišljam o Ivy se nenadoma spomnim nore ideje. Skočim na noge, se umijem in oblečem ter odhitim k njej. Tako se mi mudi, da izpustim celo zajtrk. Ko pridem do njene hiše je ona že na balkonu in bere strip.
"Ivy!" se zaderem.
Pogleda izpod svojih sončnih očal in mi pomigne naj pridem k njej. Stopim skozi vrata in v nos mi udari močan vonj po barvi za lase. Ko pridem na balkon se usedem na stol in prekrižam noge.
"Ivy ali še imaš tisti stari Cadillac?"
"Ja imam, tista kripa še vedno prav dobro dela, zato jo bom prodala in od nje pričakujem kar veliko vsoto."
"Kaj praviš o tem, da je ne bi prodala?"
Začudeno me pogleda.
"Da je ne bi prodala? Zakaj? Saj je ne rabim?"
"Sedaj jo boš rabila. Imam noro idejo."
"Če je nora mi je všeč. Povej."
"Kaj praviš, da bi odšle na izlet, ki bi trajal celo poletje?"
"Jaz sem za."
"Res?"
Nisem pričakovala, da jo bom prepričala tako hitro.
"Ja, kdaj odrineva?"
"Takoj ko bo mogoče."
"V redu, potem pa pojdiva."
"Danes?"
"Ja. Ti pomagaš spakirati meni, jaz pa tebi."
"Neverjetno..."
Ne morem verjeti, da se to dogaja.
"Kaj praviš, da spakirava danes, odrineva pa jutri na vse zgodaj?"
"Vseeno mi je."
Ko obe spakirava je ura že krepko čez 5 zato oddideva na kosilo.
"Pa res misliš, da nama bo uspelo?"
"Hja, saj me poznaš jaz sem pustolovski tip. Ne morem verjeti, da si se ti odločila za kaj takega."
Tudi sama ne morem verjeti. Vse se je zgodilo tako hitro. Upam, da bova imeli dovolj denarja. Svojih skrbi nočem zaupati Ivy, da se ne bi premislila, zato ne rečem nič.
Ko zvečer ugasnem luč še dolgo ne morem zaspati. Kar naprej razmišljam o jutrišnjem dnevu. Ko končno zaspim je ura že 2 zjutraj.
14. februar 2014
next
14. februar 2014
slikce

ivy

alice grace

cadillac (ja vem ne vidi se ga dobr sam tko nekak nej bi zgledu)
14. februar 2014
u123401
u123401
Next!
14. februar 2014
nextt
14. februar 2014
next!!
15. februar 2014
NEXT
15. februar 2014
u167739