Forum
u115787
u115787
Stara sem 16 let,živim trenutno v Londonu ampak sem slovenka,sem itak največja fanica od One direction in mam full velke sanje postat pevka.No nedougo nazaj sem po TV videla reklamo za xfactor,takoj sem šla vprašat starše če se lahko prijavim,ker so ravno počitnice,in nimam opravkov s šolo. Starša se od začetka nista strinjala s potem sta se odločila da grem lahko. Takoj sem vzela svoj računalnik in se prijavila. Na e-mail so mi čez nekaj časa poslali kdaj bo avdicija in komaj sem čakala. Pograbila sem denarnico in hitro stekla v šoping po obleke.
Ko sem nekaj dni prespala in se zbudila nisem mogla verjeti da je samo še nekaj dni do avdicije. Vse obleke sem si že pripravila da ko bo napočil dan da samo pograbim in grem.
No še nekaj noči je minilo in je tukaj že samo en dan do avdicije. Nisem mogla dočakati,1000x sem odpela presem ki jo bom zapela na avdiciji,tako da sem bila pripravljena. Ker sem to vadila cel dan je bila že noč ko sem končala. Takoj sem stekla v posteljo in zaprla oči.
Zjutraj sem se zbudila,vzela stvari in odšla do dvorane,nekaj časa sem med gnečo čakala do avdicije. Ko pa sem se zazrla na vhod in videla OGROOOMNOO presenečenje......
mnenje?
10 nextou?
To sem jaz:

17. december 2012
u114352
u114352
Neeeeeext + na začetku raj pričakuj 3 nexte
17. december 2012
u113067
u113067
next!!!
17. december 2012
next
kul,carsko,odlično,fantastično,perfekto....
še kaj???
17. december 2012
u115787
u115787
hvala za nexte,mnenja,okej če bo še kašen next okej,drugače nadaljujem jutri
17. december 2012
Next!
17. december 2012
u115787
u115787
....Na vhodu sem videla fante One direction,ki si tudi prišli nastopat.Takoj sem stekla do njih po avtogram in sliko,ker pa se je tam rinilo veliko punc sem na vrsto prišla bolj med zadnjimi. Izvedela sem da oni nastopijo ravno za mano,zato so se usedli ztaven mene. Začeli smo se pogovarjati,in postali smo skoraj najboljši prijatelji.Najbolje sem se razumela s Harryjem in Liamom. No napičil je čas da stopim na oder in pokažem kaj znam. Na odru je bilo ogromno luči,in ljudi,pa še žirantje so me ostro gledali,tako da sem mislila da mi sploh nebo uspelo. Potem ko sem pa slišala glasbo sem pa močno prijela za mikrofon in odpela svoje. Na koncu me je bilo malo strah kaj bodo žirantje rekli,ampak se je vse dobro izšlo dobila sem vse DA-je tako da grem v nasledni krog. Ko sem končala sem se v zaodrju že prirpravljala da odidem,medtem so pa na odru bili One direction. Seveda bodo tudi oni šli v naslednji krog. Ko so končali so me vprašali če imam dolgo pot do doma,rekla sem da imam kar dolgo. Nati so me povabili h sebi domov za toliko časa kolikor traja xfactor,da bomo lahko skupaj šli do dvorane.Takoj sem poklicala domov in povedala staršema,da sem napredovala in da me One direction vabiji domov. Starša sta mi dovolila,da ostanem nekaj časa pri njih.Ko smo se z limuzino pripeljali do njihove hiše in vstopili sem zagledala.......
5 nextou?
mnenje?
18. december 2012
Next ! ..zanimivo;*
18. december 2012
next
soprise me
18. december 2012
u114352
u114352
neeeeeeext
18. december 2012
u113067
u113067
next
18. december 2012
neext
27. december 2012
u115787
u115787
.... In. Idm tok lepo hišo,tok lepo in urejeno stanovanje,da sem mislila da sem pri angelih. Pač ko sem prišla noter,sem odložila prtljago in se razgledala. Ko sem odprla sobo sem videla ogromno posteljo na kateri ponavadi spi Harry,ker pa mi je ravno on najbolj všeč mi je dovolil da spim pri njem. Cel dan smo se tako zabavali da zvečer nisem mogla zaspat. Naslednji dan smo odšli na plažo,kjer sem se usedla zraven fantov in se začela pogovarjati,da se bolj spoznamo. S Harryjem sem se najbilje razumela in postala sva najboljša prijatelja. Vsako uro sva bila skupaj in se zabavala. Nekega dne pa se je med nama pojavila iskrica......
27. december 2012
u115787
u115787
5 nextou ...
27. december 2012
NEXTTT ;p
27. december 2012
next
28. december 2012
next
29. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani