Forum
No midve z just me sva se odločile napisat zgodbo upam da vam bo všeč !

No živijo moje ime je Jessica Nastasia Bell in odhajam v Manchester ker bom imela tam x factor avdicijo in zelo sem navdušena.
No moja zgodba se pa začenja takole:
Zjutraj sem se zbudila in se oblekla v tole:

in odšla dol po stopnicah na zajtrk moja mama pa še je trdno spala jas pa sem lepo pojedla zajtrk in se odpravila v šolo in bil je zadnji dan pred zimskimi počitnicami.
Vzela sem mojo torbo in odšla v šolo bila sem zelo vsesela da je zadni dan ker pač nimam nobenih prijateljev in seveda tudi ker sem ni priljubljena ampak vseeno odhajam v Manchester med počitnicami in mi je bolje tako.
Torej sopila sem k omaricam in se naslonila in potem odprla potem sem videla mojo veliko ljubezen
Josha Parkera. No potem sem začela peti to pesem:

po petju sem odšla v učilnico in vidla da je šel priti meni Josh in potem je prišla moja sovražnica in njegova punca Emily Stone in ga poljubila jas sem bila zelo žalostna komej sem čakala da bo konec pouka in bilo ga je in hitro sem zbežala na WC. Zelo sem jokala in morala sem vzeti tablete ker pač imam previsok pritisk če ne vzamem tablet.
In takrat je prišla na WC z njenimi kolegicami ki sta dvojčici Ashley Olsen in Mary- Kate Olsen.
in jas sem odšla in in se zaletela v Josha in hitro vstala ter odšla v naslednjo učilnico.
Po pouku sem odšla domov in si dala slušalke na ušesa in poslušala to pesem:

Josh Parker:

Emily Stone:

Jas:

Ashley in Mary Kate Olsen:

boš brala ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. januar 2013
Zdaj pa jaz
Sem Paulina Cant hodim na veliko šolo kjer me imajo vsi za norca.Sem največja tarča v šoli zato komaj čakam,da se odpravim v Manchester na avdicijo x faktorja.Nimam prijateljev niti fanta.Sem pa zelo zaljubljena.
Zjutraj me je zbudila nesramna budilka in me pregnala v kopalnico.Tam sem si spela lase v čop in se umila.Malo sem se naličila.Nanesla sem čisto preprost make up.

Šla sem v jedilnico.Tam me je pridno na mizi čakal čokolino.Pojedla sem ga in se opravila nazaj v mojo sobo.Malo sem še prižgala računalnik in šla na fb.Sprejela sem nekaj prošenj in pogledala če je kaj novega.Ugasnila sem ga in se preoblekla.Dolgo sem izbirala in nazadnje oblekla to:

Pripravila sem si torbo in se odpravila v šolo.Tam me je že pred vrati čakal Jack.Tisti ki me najbolj zasmehuje in me nadleguje porinil me je dol po stopnicah da sem
padla.Padla sem pod noge Jassice moje največje sovražnice in obenem je dekle moje velike ljubezni.

Pljunila je name in me brcnila.Vstala sem in jo pogledala v oči.Bilo mi je dovolj bil je zadenj dan in zdaj lahko pokažem kakšen bes je v meni.Pljunila sem ji v obraz da je poskočila,stopila sem ji na noge in ji rekla nekaj nesramnih besed.Nato sem se odpravila v razred.Končno sem dočakala konec pouka in se odpravila do moje omarice.Bil je zaden dan zato so se vsi prerivali.Nekdo me je porinil v mojo simpatijo.Ime mu je bilo Alex.

Nič ni rekel samo nasmehnil se je.Nato je k meni stopila Jassica in me udarila.Padla sem po tleh.Brcnila sem jo v nogo nato pa stekla na WC.Po licih so mi stekle solze.Vzela sem torbo in se odpravila domov....
18. januar 2013
next
18. januar 2013
Ok za Liam's girl je tuki next in hvala za next

Pozneje sem šla dol in objela mamo ker je prišla domov iz službe in pojedla kosilo in nato sem šla na sprehod v park in tam videla pare ki so se sprehajali vse okrog mene pa sem videla naju z Joshom mhm in potem sem hitro odšla po parku se sprehajat in malo na gugalnico in tam sem začela peti pesem ki jo bom pela za avdicijo

in po petju me je poklicala mama in najin pogovor je potekal takole:

m- mama j-jas

m- hej ljubica klicali so me iz Manchestera in rekli da moraš priti na tja že danes za avdicijo
j- kaj? oki priddem ok prosim spakiraj koučke mami
m- ok bom ljubica sej že pakiram hehe
j- adijo
m- čau

prekinila sem in se odpravila domov in potem sem prišla domov in moja mama je že čakala z karto za letalo in potem sem jo vzela in koučke dala v prtljažnik in mami me je odpeljala na letališče v Los Angeles in rekla ja sej karta velja ker sem se pogovorila z delavci na letališču in stevardeso.
Jas sem bila tiho. Z mamo sve prispele na letelaišče in mami je spustila solzo.

in zelo me je bolelo ko sva se poslovili šla sem na letalo in dala koučke na polico in vzleteli smo in potem sem malo zaspala.
Ko sem se zbudila sem slišala pilota ki je rekel da smo prispeli v Manchester
tak je bil:

ko sem odstopila sem odšla v gledališče kjer bi mogla prit in kjer bom mela mojo avdicijo

zelo je bilo veliko in lepo zelo tudi razkošno.
Nato sem pa videla da je prišla ena punca ...
18. januar 2013
Pa moje.
Doma me je že čakala mama pozdravila sem jo in objela.Povedala mi je,da so klicali iz Manchestera za avdicijo.Avdicija naj bi bila danes!!!Ojej.Hitro sem odbrzela do moja sobe in začela pakirat spakirala sem si nekaj zelo lepih oblek in nekaj navadnih za proste dneve saj tam ne bom samo za nastop ampak bom tudi tam ostala po njem.Izbirala sem obleke.Nato sem stekla v kopalnico si izbrisala ves make up in si naredila novega.

Preoblekla sem se v to:

Moji kovčki so bili spakirani.Dodala sem še zadnje stvari in se odpravila nazaj dol.Spodaj me je že čakala mama.Oblečeno je imela Rdečo majico in črne hlače.Odpeljale sve se na letališče.Takoj sem stekla na letalo.Mami je po licu zdrsnila solza in mi rekla naj se zelo potrudim ampak tudi če mi ne bo uspelo bo zelo vesela zame da sem sploh prišla tja.Vsedla sem se na svoje mesto in premišljevala kako zelo bom pogrešala mamo.Letalo je vzletelo.Zaspala sem.Prebudil me je glas na radiu ki je govoril da bomo kmalu pristali.Začutila sem rahel tresljaj in že sem stala zunaj.Pograbila sem moje kovčke in se odpravila na avdicijo.Tam je že bila ena punca,ki se je razgledovala po dvorani tudi jaz sem osupnila ko sem jo zagledala.
18. januar 2013
Next super zgodbica.. ce zelis lahko preberes mojo zgodbico ne bo ti zal http://www.igre123.com/forum/tema/poljubil-me-je!!!/48511/6 sory za oglasevanje
18. januar 2013
hvala za next in še 1 nnext

jas bom brala ja
19. januar 2013
u116630
u116630
next
19. januar 2013
zdej pa jas in hvala za nexte

No takrat sem stopia k njenj in rekla živijo jas sem Jessica Nastasia Bell in prihajam iz Malibu in kdo si ti ?
Ona pa je se predtsvila da ji je ime Paulina Cant in zelo je bila vesela potem pa sve odšle na oder in takrat so prišli še drugi tekmovalci in žirantje ki so bili:

Simon Cowell:

Rihanna:

Demi Lovato:

in potem sve hitro odšle v zaodrje in tam sve bile zelo napeti obe in začele sve se malo pogovarjati in najin pogovor je tekel takole:
J- jas O- ona

J- ali si zelo živčna
O- ja sem ja ti ?
J- ja zeloooooo ne moreš verjet niti kako sem
O- sej jas tudi sej veš vse bo kul obljubim
J- nevem bom vidla
O- hehe mhm
J- hehe
O- ok jas grem mami poklicat čau
J- ok jas tud čauu

in nato je odšla jas sem pa tudi poklicala mami vzela sem telefon in jo poklicala najin pogovor je tekel takole :

J- jas M- mama

J- o hej mami jas sem že v Manchesteru
M- o hej ljubica a res no super a si kej lačna
J- ne ne mama ne skrbi znam poskrbeti zase oki ?
M- oki no sej sem ti dala v Torbo denar lahko si kupiš karkoli želiš
J- oki hvala mami morm it čau
M- ja oki ljubca poklič me še kaj čau

in prekinila sem. Nato sem se odpravila k Paulini in nato sva se objeli in sklenli prijatelstvo in nato sve odšle sedet na klopco in ko je prišla gospa in rekla da sem prva za avdicijo.
In bila sem bolj živčna kot kdajkoli.
Na odru sem bila še bolj živčna no potem sem začela peti to pesem:

in vsi so mi po nastopu rekli ja in tudi Simon bila sem zelo presrečna ne morem pisat nato ne bila na vrsti Paulina in na odru je lepo pela...
Moj telefon:

Jas na odru:

prosile bi z just me za 4 nexte please !!!!!!
19. januar 2013
u116630
u116630
nexttttt
19. januar 2013
prvo še mora just me napisat in pol lohk nextaš hehe
19. januar 2013
nnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxttttttttttt
19. januar 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!
19. januar 2013
u114149
u114149
next
19. januar 2013
Hmmm ne vem če bi pisala nekam malo nextov je hahah!Še 2 nexta pa nextam!!!
20. januar 2013
Next
20. januar 2013
u116630
u116630
ɴeхт
20. januar 2013
Hitro next!!!! <3<3<3<3
Pa a bi se prjaula, please?
http://www.igre123.com/forum/tema/the-winners-modni-oblikovalci/49130/1
Sorry k smetim.
20. januar 2013
Takoj bo next samo malo.
20. januar 2013
Am aja pomota še 1 next pa bo.Ker če dvakrat eni in isti napišjo next ne velja.
20. januar 2013
ja se strinja,
20. januar 2013
strinjam
20. januar 2013
Škoda, pa sm že misl jz dt next!
20. januar 2013
Louis girl s kom?
20. januar 2013
u56210
u56210
heey!!
ja vem, da vsi sovražite oglaševanje,
sam kak naj drugač dobim najbolše redne
bralke??
noo, z mojo frendico bi bli res veseli, če bi
brale!! <33
http://www.igre123.com/forum/tema/behind-the-scenes-ff.-one-direction/49128/1
20. januar 2013
Z Tabo just me
26. januar 2013
just me dej next dolgo že čakajo
26. januar 2013
Oprostite popolnoma sem pozabila na to....
K meni je stopilo lepo dekle in se mi predstavilo.Tudi jaz sem se predstavila in zdelo se mi je,da bova midva še zelo dobri prijateljici.Kmalu za nama s prišli še drugi tekmovalci in žirija.V trebuhu sem čutila metuljčke,strah me je bilo.Z mojo novo prijateljico sva odšle v zaoderje. Obe sva bile zelo napeti.Nekaj časa sva se pogovarjali.Bila je zelo prijetna punca in komaj sem čakala,da jo še malo bolje spoznam.Odločila sem se,da bom poklicala mojo mamo in ji vse povedala.Na kratko sem se poslovila čeprav sem vedela,da se bova kmalu spet videli.Vtipkala sem mamino številko.Telefon je nekaj časa zvonil a nekdo se je kmalu oglasil.Bila je mama."Živjo mama prispela sem in vse je tako lepo!Spoznala sem novo punc in mi je res zelo všeč." "Kako lepo.V torbico v zadnjem predalu sem ti dala kupček denarja,da boš lahko uživala na polno.Zdaj pa moram iti adijo in veliko sreče" "Adijo mami in hvala"Odložila sem.Kmalu je prišla tudi Jessica objeli sva se in sklenili da bova prijateljici za vedno.Usedle sva se na klop in kmalu je prišla gospa,ki je rekla da je Jesscia prva za avdicijo.Videla sem kako je živčna držala sem pesti za njo in izkazala sej je odlično.Pela je zelo lepo.Vsi so ji rekli DA.Bila sem presrečna za njo.Zdaj sem bila na vrsti jaz nisem bila tako zelo živčna znala sem obvladati strah a kljub temu me je v želodcu zvijalo.Ko je Jessica pela sem se na hitro preoblekla.Na odru sem imela to:

Začela sem peti pela sem pa to pesem:http://www.youtube.com/watch?v=tl2uU1oVRCA
Pela sem odlično vsi so mi rekli DA jaz pa sem presrečna stekla v objem moji novi prijateljici.Skupaj sva se veselili in odšli sva na kavico v neko kavarno.
26. januar 2013
next
26. januar 2013
Neext
26. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg