Forum
sm alča in to je moja prva zgodba

zgodba bo govorila o deklici Nesti, njenih dveh prijateljicah Iz in Lucy.

naj pišem

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. julij 2011
no bom napisala prvi del pa tud če nebo nuben bral

»Kje sploh si Nesta« se je drla Lucy na drugi strani žice »slabo te slišim kje si.«
»Na stranišču na vlaku iz pekla« sem zastokala.
Slišala sem da se reži, zakaj se zdi ljudem tako zabavno, kadar se moj svet postavi na glavo?
»ne resno ti pravim obtičali smo nekje bogu za hrbtom. Že zdavnaj bi morala biti doma«
»sliši se, kot da imaš glavo v čebru« je rekla Lucy. »Odmeva. In zakaj si na stranišču«
»zato da nebi prisluškoval cel vagon ker sem mislila da me lahko potolaži domnevno moja bff«
»saj te razumem Nesta in vlak bo kmalu speljal«
»če verjameš v pravljice«
Hotela sem jo še nekaj vprašat a se je zveza žal pretrgala. Razmišljala sem ali naj si spletem kito ali si pustim lase razpuščene. Odločila sem se za razpuščene. Ko sem se vrnila v vagon se je neki fant vso pot spogledoval z mano in sploh ni bil slab. Najbrž me je hotel osvajati. Potniki so zijali vame – tega sem že vajena. Sem namreč pol Italijanka in pol Jamajčanka. Iz pravi da izstopam ker sem tres' zapeljiva. Meni se zdi ker poskušajo ugotovit iz kot sem.
Ko sem se prerivala po hodniku se je iz zvočnikov zaslišalo obvestilo »opravičujemo se za zamudo in gnečo. K sreči bomo prispeli v birmingham čez nekaj minut.«
Sploh nisem več našla svojega sedeža. Ogledala sem si potnike, ker sem že mislila, da sem v napačnem vagonu. Ah ne neka starka se je usedla na moje mesto k sreči je gospod nasproti tistega luštnega fanta vstal. On pa mi je pomignil naj prisedem.
28. julij 2011
neext ful dobr eej. ~ another time :3 ----> če prebereeš?
28. julij 2011
ok bom pa next bo tud jutr dans se mi neda več
28. julij 2011
no bom zdej nextala pa če bo kdo brav nej bere čene pa nč

V tistem trenutku se je vlak začel ustavljati, izgubila sem ravnotežje in mu pristala v naročju. »Živijo , mislil sem da boš sedela nasproti ampak tudi tukaj je v redu« se mi je zarežal.
Nekaj trenutkov sem še slonela v njegovem naročju ker je bilo zares udobno, potem pa sem se mu zapeljivo nasmehnila. Šele potem sem vstala. »Prav, mogoče pozneje« sem rekla in sedla na prazen stol.
»ha? Prav kakor hočeš, jaz sem Simon. Živijo« je zmedeno odgovoril. »Bilo je tako romantično,« sem razlagala še tisti dan pri Iz »kot v filmu kar padla sem mu v naročje.«
Bile smo v Izijini sobi. Vlak je prispel v London šele ob pol sedmih. Mami je prišla pome na postajo, domov sem odnesla prtljago, potem pa mami pregovorila, da mi dovoli ven.
Pogovor- j-jst i-iz l-lucy

l-vajina zgodba! Sta se šele spoznala
i-in če te poznam si mu v naročje padla zanalašč ponesreči
j- nisem, ne. Vlak je zabremzal
i-povej nama vse
j-potem mi je čas na vlaku minil blazno hitro, ker sva klepetala. Kar na enkrat smo bili v Estonu.
l- kako mu je ime?
j- Simon Peddington Lee. Živi v Holland parku in ima osemnajst let
i-kako zgleda
j-visok je temen in lep. Krasne rjave oči ima
i- zakaj je bil na vlaku
j-šel je na ogled univerze st. Andreas, ker se bo mogoče vpisal tja po maturi. Mogoče bom šla tja tudi jaz ta univerza je zdaj hip.
l-na tisto šolo hodi tudi princ William, kajne
j-ko se boš ti vpisala bo že diplomiral.
i-ga Simon pozna
j-ne ampak njegov bratranec je bil s princem na Etonu
l- Simon hodi na Eton
j- ne v neko drugo zasebno šolo sm že pozabla kero
i-sepravi da sodi med smetano
j-rekla sem mu da tudi jast hodim na nobel šolo
n-ampak to ni res
j- pa je meni se ta stavba zdi prav nobel. Najbrž si bom spremenila ime v Neste costello-Williams ali obratno kaj je bolje
i- ne začenjaj s temi neumnostmi
j-mislila sem da bosta veseli končno sem srečala fanta ki mi je všeč
l -saj sva veseli si prepričana da se želiš zapletati s fantom ki se bo odselil proč
j- šele jeseni če se boma všeč se lehko po končani šoli preselim k njemu
i- nisi rekla da hočeš postati igralka tam verjetno nemoreš postati igralka
j-mogoče pa saj moraš pri mojih letih imeti rezervne opcije
i- zdaj govoriš kot moja mama. Je rekel da bi te rad spet videl?
j- ja jahat bova šla
l-jahat konje
j-jasno
i- si že kdaj sedela na konju
j- ne ampak prepričana sem da se bom takoj navadila
l- upam da si mu povedala da nisi še nikoli jahala
j- ne saj nemore biti težko
l-ne nesta
i- pust jo bo že sama videla
potem smo še malo klepetale in počasi sem odšla domov
še ena zanimiva novička moj brat ima novo punco. Med poljubljanjem si je izpahnil čeljust. Kako mu uspe kaj takega?
29. julij 2011
kr očitno noben ne bere bom zaključila z zgodbo
07. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg