Forum
u100210
u100210
"Bumf" padla sem na tla in vsi zvezki so se mi stresli na tla. "Sorry sorry sorry" se mi je osea, ki se je zaletel vame začela opravičevati. "Saj je vredu" sem rekla. "Sorry what?" sem slišala. "Oh you are not from Slovenia. It's ok." Podal mi je roko. Prijela sem jo in vstala. "Boš uredu?" (ne da se mi več u angleščini pisat) me je vprašal. "Ja" sem odgovorla. Fant je imel kapuco čez glavo. "Kako ti je ime?" me je vprašal. "Natalija in tebi?" sem mu rekla. "Ne kriči in ne skači ; moje ime je Justin Bieber" je rekel. "Oprosti, kako?" sigurno je nekaj narobe z mojim sluhom. Ni mu ime Justin no Nataljia prisluhe maš! sem si rekla. "Justin Bieber" je bolj razločno povedal. Rabila sem nekaj sekund da sem se zavedla kje sem, zakaj sem tukaj, kdo sem jaz in sploh vse.

12. oktober 2012
u76183
u76183
neeeeeeeeeeeeeeext
pa če lahko poveš katera je nasliki1,2,3, in še 4
12. oktober 2012
u100210
u100210
hvala ti ful Pa nimam pojma tlele sem našla: https://www.igre123.com/forum/tema/eec-ame.-..c-ck-here.*/41953/3
13. oktober 2012
u108905
u108905
Neext!Zakon začetek *___* Pa punci je ime Acacia Keys c:
13. oktober 2012
u100210
u100210
Potem sem nekaj časa z odprtimi usti strmela v njega in izgledala kot popoln idiot ;D "Ker sem se ponesreči zaletel vate te pelem na sladoled da mi ne boš zamerla" mi je rekel "Ok" sem rekla in ga še zmeraj začarano gledala.
Z Justinom grem ravnokar na sladoled! WIII! Prijel me je za roko in stekla sva. Šla sva do kavarne zvezde.

13. oktober 2012
u100210
u100210
Hvala ti fuuul Pa hvala da si povedala
13. oktober 2012
u108905
u108905
Neext haha!Ni problemaaa c:
13. oktober 2012
u100210
u100210
ok next :
Stala sva v vrsti. Naročil mi je vanilijev sladoled on pa sebi čokoladnega. Potem sva šla malo naokoli in še zmeraj nisem mogla verjeti, da se pogovarjam z Justinom! "kje pravzaprav živiš?" me je vprašal. "Tukaj blizu, lahko greva k meni domov če hočeš." sem rekla. "Ok." je rekel.
-----------------------------------------Doma-------------------------
"Zakaj pa si sploh v Sloveniji?" sem ga vprašala. "Počitnice" mi je odgovoril Pogovor:
j-js jb-justin
j-a lepo kje je pa Selena?
Na nek način sta mi bla Justin in Selena najlepša pikija, na nek način pa sem bila zaljubljena v Justina in nisem hotela, da bi imel punco...
jb-No samo tebi bom povedal ok? No midva... Sva se razšla ampak res te prosim da tega ne poveš novinarjem...
j-ok nebom
Bila sem vesela a ne bi smela bit!
Potem me je spet pogledal. Tudi jaz sem pogledala njega, no jaz sem bol buljila v njega ;P

kliknitee
17. oktober 2012
u100210
u100210
26. oktober 2012
u108905
u108905
Neext
29. oktober 2012
u100210
u100210
Tnx ampak če naum dobila 5 nextov nev+bom nadaljevala sorry
04. november 2012
u100210
u100210
*nebom
04. november 2012
u108259
u108259
nextnextnextnextnext 5 nextov je
nadaljuj!
full dobr pišeš!
10. november 2012
u100210
u100210
hvalaa ampak od različih oseb ampak mogoče bom jutri prav za vaju dve ki še bereta
10. november 2012
u108259
u108259
dej nooo
dans
pa tut če bo kratek next
plooosim!♥♥
10. november 2012
u65741
u65741
next
13. november 2012
u100210
u100210
ne bedno je ne bomm
18. december 2012
u108259
u108259
prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosimprosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim
18. december 2012
u108259
u108259
NEXTAJ!
18. december 2012
u100210
u100210
awh thx ))))))))))
20. december 2012
u108259
u108259
nextaj!!!
05. januar 2013
u100210
u100210
OBLJUBIM da med vikendom nextam res častna!
23. januar 2013
u108259
u108259
pa če se ne motm je tista punca na 1,2,3 pa 4 sliki Acacia Clark ne Acacia Keys...
23. januar 2013
u86741
u86741
next!!!!
23. januar 2013
u100210
u100210
thanks !!!!! res hvala usem ki berete pa če se vam da mal oglašujte ker drgač ni velik bralcev
25. januar 2013
neeeeext. Mors nextat.....ce vete se za kako zgodbico k je justin not mi dejte prosm link....drgac pa itaaaaak neeext
27. januar 2013
next
27. januar 2013
next
27. januar 2013
u108259
u108259
*NEXT* !
za vikend si oblubila da boš nextala pa nisi!
30. januar 2013
u86741
u86741
next!!!
30. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg