Forum
u108905
u108905
Heelooou:* No pač tu še je ena zgodica od tisočih directionerjev.Eno zgodbico že pišem...Tak da zaj kaj čete ne:* Umm...Pa 1D nebo na začetku vključen...Upam da bo brana:*

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
Heloow!Sem Ella Clark,hčerka znane umetnice.Stara sem 16 let in hodim v drugi letnik v umetnostni srednji šoli.Pojemo,rišemo,vse kar želimo.Najboljše plešem ter rišem.Sicer sem za petje tudi zelo nadarjena,imam tudi manjšo kariero,vendar me preprosto ne mika.In zdaj sem tu,v razredu predstavljam plakat o glasilkah,kako delujejo itd."Odlično Eleanor."Nasmehnem se.Sicer mi je res ime Eleanor,vendar me kličejo Ella."Odlično 5.Ti je kdo pomagal?"Zamislim se."Z Tomom sma šla v knjižnico po knjige,se naučila ter napisala referat."Kak jaz dobro lažem.V resnici sem vse poiskala na compu in Tom mi je pri tem pomagal.

To je Tom:

In to sem jas:

Samo prijatelj je.No,najboljši.Pri vsem mi pomaga,svetuje...Res nevem kaj bi lahko bilo boljšega.Vsedla sem se na mesto.Zraven Toma."Čestitke princeska."Mu je prilezel nasmeh na obraz.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

Nekštam?:3

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. november 2012
u96670
u96670
nexxt ;**
10. november 2012
delaj to se naprej pa vedno imej nekoga zraven da mo zaupas
10. november 2012
next
10. november 2012
u108905
u108905
Še vsaj 2 nexta?
10. november 2012
u95122
u95122
nextt
10. november 2012
u32772
u32772
next, dobr je.
10. november 2012
u112307
u112307
khm..! totalno bedasto?! a se je tep zmešalo?! moja zgodba je N-U-L-A proti tvoji..!
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!
10. november 2012
u108905
u108905
Ja seveda ja -.- Nehaj zaj lagat haha
10. november 2012
Neeeeeeeeeeext:*
10. november 2012
u108905
u108905
Okaaj hahaha :* Pišem že :3
10. november 2012
u112307
u112307
ne lažem!!! -.-
jeeej! tralala hopsasa! tjaša piše nextijaaaa!
10. november 2012
u108905
u108905
Hahahahah zakaj nea rajši greš pesmic pisat?
10. november 2012
u108905
u108905
Hvala za vse nexte :**
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

»Drrrrrrriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing!«Se zasliši zvonec.Vsi na hitro pobašemo stvari v torbe ter odidemo iz razreda. »Prideš k meni pol?« Zakriči Tom. »Nasmehnem se mu. »Valdiš.« Odidem do omarc ter se preobujem in preoblečem.Končno konec.Vsa dekleta me ljubusumno gledajo,fantje pa šmekajo.Odrivam jih vstran. »Bi se poročila z mano?Princeska moja!Kdaj prideš k meni?Rabiš inštrukcije?!« Kaj so na drogah?Zdrznem se ter manekensko grem na svež zrak.Mir in tišina.Končno.Sprehodim se do limuzine ter pozdravim šoferja. »Dober dan gospodična Eleanor.« Se nasmehne. »Dober dan.« Se nasmehnem nazaj.Poda mi trač revijo jaz pa začnem vneto prebirati.Tako sem mu naročila. »Lahko zavijema še na kavo?« ga vprašam. »Seveda.« ter naredi ovinek.Parkira ter gre ven po kavo. Nenadoma me nekaj zbode v srce in v trebuhu se mi zvije.Tam vidim Toma kako se poljublja z neki punco.Ampak zakaj?Saj nisem zaljubljena v njega ali kaj takšnega,ali pač?Stopim ven iz avta ter grem do njega. »Nova punca torej?« Poskušam skriti solze. »Oo!Ella!Sploh te nisem opazil!Jah,Ella to je Alex,Alex to je Ella.« Se zareži.In kaj je tu tak smešnega?
Alex:

Premeri me z pogledom.Od petk do las.Prhne.Roke postavim v bok. »Moram it zaj.Adijo Tom.« Mu rečem ter mu dam poljubček na ličko.Pogleda me ter objame.Ona pa naju zgroženo gleda.Vsedem se nazaj v avto kjer šofer že čaka z kavo. »Hvala.« Se nasmehnem ter hinavsko pogledam ven kako se prepirata.Šofer stopi na gas ter odpelje na parkirišče.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¸ČEZ NEKAJ ČASA¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

Doma ležim ter brskam po internetu.Nič novega razen tega da je Justin sel narazen s Seleno.Taka razmerja pač hitro propadejo.
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
a)Nekšt?:3
b)Je hinavske/prijazna?:*
c)Pohvale/kritike?:$
10. november 2012
u112307
u112307
a) ...
b) ne vem kej misliš.? a alex? čista prokleta S-V-I-N-J-A!
c) sej veš,da sam pohvale!
σмgƒ! нιтя ηєχт, кєя мє вσ ιηƒαякт тяυƒσσσσ! вσℓηιcααα! ηαנвσℓנšι ηєχт ν gαℓαкѕιנι! ηєєєєєєєєєєєєєєχт!
11. november 2012
a) jaaaaaaaaaaaaa
b) alex je pra***a
c) supernorakul zgodbica
in hitro nexT!<3
11. november 2012
u108905
u108905
Alex mislim ja haha :** Hvala vama...Te pa počakajmo samo še en next < 3
11. november 2012
u112307
u112307
:**
11. november 2012
u96670
u96670
a) jaa takoj ;*
b) preveč hinavska (mrzim jo)
c)ammm..... POHVALE halo fhul je dobra ker ko bereš se počutiš kot da si ti to.... v glavnem takoj newt the best storryy ever < 33
hitro NeeeeeeeeeeeeeeeXt < 333;*
11. november 2012
u108905
u108905
Oh,hvaalaaa vseem<3 Dobite zaj next:*

Čez nekaj časa ugasnem računalnik ter pogledam na telefon.Novi SMS.Hmm?Odprem ga ter vidim sms,s katerim me zadene šok. »Hej.Najbrž se sprašuješ kdo sem,kajne?Fant.Zdaj ko to veš,ugotovi še kateri (; !«Kdo za vraga bi mi lahko to poslal?!Hitro moram ugotoviti.Vendar me trenutno preveč reže po srcu.Sigurno veste ta občutek.Ko te po srcu skeli,kot da bi ti nekdo z nožem rezal noter.In z oči ti prihajajo solze,ki bolj pečejo od tistega občutka ko se poliješ z vrelo vodo.In…Čisto brez moči sem.Lahko bi tu ležala minute,ure,dneve,mesce,leta,stoletja.Najrajši bi se ubila.Nikoli nebom dovolj dobra za njega.Ko na to pomislim se mi iz oči vsipa jadransko morje.Naenkrat v mojem življenju ni več nič pozitivnega.Ne vem če sem zaljubljena v Toma…Ali kaj?Verjetno.Začnem glasno hlipati,zvijem se na postelji ter jočem.Mame na srečo ni doma,saj bi mi težila.Saj poznate mame.Vedno jih skrbi za bitja,ki jih nosijo 9 mescov v trebuhu,prve primejo v roke,njihova srca pa za vedno.Verjetno je to najlepši občutek v življenju.V bistvu…Sem ponosna na svojo mamo.Vedno bi mi pomagala,dala bi življenje za mene.In enkrat bo umrla…Jaz pa ji še nikoli nisem pokazala da jo imam rada.Spet se zjočem.Zakaj sploh živim?!Zakaj za vraga?!Oh ja,verjetno za okras.Še enkrat zahlipam in nato zaspim.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨Naslednje jutro¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

Drriiing!Driing!Počim budilko ter se pokrijem z odejo po glavi.Tako ležim nekaj časa.Kakšnih 15 minut. »SHIT!Šolaa!« Se supersupersuper brzinsko vstanem .Pogledam se v ogledalo.Ne noooo…Naj pojasnim:Maskaro imam razmazano po celem obrazu,gloss okoli ustnic,puder pa na laseh,ki so tako mastni daa…Ne omenjamo rajši.Na hitro si operem lase,jih dam v čop,se naličim,ter si lase posušim.Pol osem.Huuuh.Imam še veliko časa.Ob 8.15 imam pouk.Počasi se preoblečem,ter si naredim zajtrk.Vroča čokolada ter kruh z nuttelo.Jah,sladkosnedka,vem hahaha.Šolske stvari si pospravim v torbo ter grem ven,kjer me že nestrpno čaka šofer.Danes sem že malo boljše volje.
Oblečena sem v tole:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
a)nekšt?:3
b)Kaj se bo zgodilo v šoli?:$
c)kritike/pohvale?<3
26. november 2012
a)nekšt:3
b)ko bo vidla toma ji bo hudo
c)vse ful dobro sam bol pogosto piši<3
26. november 2012
u96670
u96670
nexšt ;3 lahko kr takoj
26. november 2012
u108905
u108905
Hvala vama:$ Evo vama next za nagrado ;3
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

Takoj ko pridem v šolo se preoblečem ter preobujem.Počasi pridem do učilnice ter vstopim noter.Ponižno se vsedem na svoj prostor.Vsi ki so si listke metali,se pogovarjali,peli, so me pogledali. "Je kaj narobe?" Je vprašal Tom, ki je sedel pri meni...Zavzdihnila sem. "Poznaš tisti občutek,ko si zaljubljen,vendar ti to osebo spelje nekakšna prasica?" Sem vprašala čisto potiho,solze so mi prišle v oči.Začudeno me pogleda.Jaz pa samo prekrižam roke na mizi ter glavo zakopljem vanje. "Ne..." Odgovori. "Jočeš?" Me prestrašeno vpraša.Zakaj zaboga je še vedno vse tiho?Lahko bi dalje delali njihove hobije!In zdaj...Me tu gledajo kot da sem nekakšna pošast.Nekako me reši zvonec,ki ravnokar zvoni.Učiteljica pride v razred ter zaloputne vrata. "Dober dan učenci!" Nas preudarno pogleda.Nazaj zapojemo prisrčen dober dan. "Dobili ste novega učenca,prosim da lepo ravnate z njim."Nam prijazno pove. "Kar naprej ljubček!Naj te nebo strah!"Jah,kot ste že opazili,je zalo dobrosrčna,z nami ravna kot da smo njeni otroci. "Torej Austin!Dobrodošel pri likovni vzgoji!" Reče ko z nasmehom notri pricaplja najlepša oseba pod soncem.Očitno sem že spet zaljubljena.Spet te bolečine.Kar topim se ko pogleda po razredu ter se angelsko nasmehne. "Predstavi se,ljubček." Reče profesorica.Pokima z glavo."Torej...mmm...Sem Austin Mahone...Prihajam iz Londona,tako kot vi,samo da sem se prešolal." In spet ta njegov nasmeh. "Ummm...Nimam punce hahaha!" Vsi se zarežimo,učiteljica pa zavije z očmi. "Nadarjen sem v petju ter risanju.To je torej vse..."Se nasmehne. "Odlično Austin!" Ploskne učiteljica z dlanmi. "Prepričana sem da te bodo novi sošolci prijetno sprejeli!Zdaj pa se lahko vsedeš zraven Elle Clark,Tom ti idi k Timu,tvojemu najboljšemu prijiatelju,le da nebo pogovarjanja!"Tom in Tim si izmenjata pozdrav,Austin pa se vsede zraven mene. "Uau." potiho šepne.Lase se popravim na eno stran ter se mu zapeljivo nasmehnem.Na listek mu načečkam kratek "hej."Ter pu ga dam na mizo. "Seos (; " mi odgovori.Fantje pač haha.Končno sem spet vesela.

Sigurno vete keri je Austin,če pa ne,pa mate youtube(;

Austin:

27. november 2012
u112307
u112307
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext. že tak dolgo nisem brala te zgodbe. d best je. *o*
27. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext čimprej<3
27. november 2012
u108905
u108905
Hvalaa vama<33 Počakamo še nekaj nextov haha? + Kaj naj vključim 1D al kaj? o.o