Forum
u36312
u36312
Ali naj začnem pisat zgodbico Wrong Love / Napačna ljubezen.? Ubistvu bi ble osebe iz The suite lifea; ampak druga zgodba. Zack in Cody bi se zaljubila v Bailey, ona pa neve za kerga bi se odločila. Na skrivaj je v Zacka zaljubljena London, vendar to ve samo njena najboljša prijateljica Bailey. Da se zgodba še bolj zaplete, je v London zaljubljen Woody, kar kasneje izve Zack.
Pišem.? NUJNO RABM vsaj 5 odgovore.

Ali naj začnem pisat.? ^^

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. februar 2011
u36293
u36293
Jaaa!! Neeext!
02. februar 2011
u36312
u36312
No bom napisala kratk uvodn del, da boste vidl, kako to sploh zgleda. *
Zack in Cody sta sedela v učilnici; bila sta zadnja, ki sta ostala. Zack zato, ker je kot vedno spet 'pozabil' nalogo, Cody pa se je pripravljal na sperejm nove učenke. Učiteljica je prišla nazaj v razred in Zacku naložila par dodatnih nalog. Takoj ko je odšla iz razreda, da bi odšla po novo učenko je Zack porinil svoje zvezke na Codyevo mizo:"Na, delaj, meni se neda." Cody je zagodrnjal in se pritoži:"Zack, tvoje naloge delam že od kar sva bila stara šest let; in resno imam počasi dosti tega." Zack je sarkastično pripomni:"To pač delajo bratje. sploh pa sem starejši od tebe. Začni." Cody je pograbil svoj svinčnik in polglasno momljal:"Petnajst minut. Teh prekletih petnajst minut." Zack se je le nasmehnil in dal noge na mizo. Cody je v nekaj minutah izračunal in napisal vse. Podal je zvezke Zacku in mu rekel:"Zdaj, ko sem končal TVOJO nalogo, mi boš pa ti pomagal." Zack ni bil ravno navdušen nad pomaganjem, pa je še vseeno rekel:"Pri čem?" Cody je izstrelil:"Pomagal mi boš pri sprejemu nove učenke." Zack se je strinjal:"To sploh ne bo problem." Takrat je v učilnico prišla London in se vsedla zraven Zacka. "Kaj počneš?" je vprašala, kot že nekajkrat tisti dan. Zack ji je vse razložil in London se je nasmehnila, čeprav ji zamisel ni bila všeč. Bala se je, da mu bo nova punca prevzela Zacka, ki se ga je trudila osvojiti, že odkar so bili na ladji. In njeni strahovi niso bili zaman. Kmalu so se odprla vrata in skoznje je stopila učiteljica, za njo pa nova učenka. Cody jo je zagledal prvi in njegova čeljust se je povesila. Ko jo je zagledal Zack pa je ostrmel. London mu je sprva z roko pomahala pred obrazom, nato pa si še sama ljubosumno ogledala novo učenko...
Se nadaljuje; tko nekak bi zgledal. ^^
NADALJUJEM.?
02. februar 2011
u36293
u36293
Neeext!^^
02. februar 2011
u34817
u34817
neext
02. februar 2011
u36133
u36133
next.
03. februar 2011
u33794
u33794
NeeeeeeeeeexT!
^____________________^
03. februar 2011
u36312
u36312
Bila je nekako enake višine kot London, z približno enako barvo las kot Cody, le malo svetlejšo in rada se je smejala kot Zack. Bila je kmečko rdečelična in navadno oblečena. Vendar je bilo nekaj v njenih očeh, da je bil Cody v trenutku pri njej:"Živjo; ime mi je Cody. Danes te bom pospremil po šoli." Zack ni mogle dopustiti, da bi bil Cody sam skupaj z novo učenko, zato je, še preden se je uspela predstaviti, že stal pri njej:"Zack." je bilo vse, kar je spravil iz sebe. Novinka se je nasmejala in se predstavila:"Bailey." Nazadnje je k njej prišla še London in se nejevoljno predstavila. Ko si je Zack zbistril glavo je rekel:"Jaz te bom pospremil po šoli." Cody je zajel sapo in rekel:"Ne, mene je učiteljica določila." "Saj je vseeno. Dama se noče družiti z luzerjom." Codyu je prekipelo:"Bi me lahko nehal poniževati?" Zack je posmehlijo rekel:"Ne, gospod s slabo frizuro." "Enaka je kot tvoja." "Ampak na tebi ne deluje." In tako sta se pričkala. Medtem je učiteljica na novo določila London, da razkaže Bailey naokoli. Nejevoljno se je London strinjala in razkazala Bailey ladjo. Takoj ko sta prišli z učilnice je Bailey pokazala na Zacka in Codya ter rekla:"Sta vedno taka?" London je prikimala:"Jap, poznam ju že odkar sta bila stara enajst let. Verjemi, tole je še vredu. Cody se je enkrat oblekel v punco, Zack pa se je pretvarjal da je ena." Bailey se je namrščila, nato pa skomignila z rameni. London je zavila z očmi in rekla:"Ker je moja soba edina še prosta, boš spala tam." Bailey jo je dvomeče pogledala:"Ti to ni všeč." London je skomignila:"Nevem no. Pa saj je vredu." Ko sta si ogledale vse, sta se namenili v sobo.
Se nadaljuje. Comment.? ^^

03. februar 2011
u36146
u36146
Next. ^___^
03. februar 2011
u35195
u35195
next^^
07. februar 2011
u36293
u36293