Forum
u196646
u196646
So... Hey
No odločla sem se nardit temo, kjer vam bom pomagala pri pidanju zgodbic. Nardila jo bom ker sama ful rada pišam *-*. Upam da vam bom pomagala (
Nevem če tema obstaja, ne me ubit če (:

No.. Pravila so sledeča...
Jaz bom pisala ideje za zgodbice, če se bom sama česa spomnila. Lahko mi pa tudi napišete na kakšno temo želite (ff, ljubezenska, depresivna.....).
Osebam bom jaz dajala imena in naslov zgodbici tudi. Prosim da tega ne spreminjate.
Pisala bom prologe, flashbacke, storyline-e... Kakor se bom odločla. Vi boste dobili idejo potem pa sami pisali zgodbo.
Če vam bo ideja všeč in jo boste uporabili, to NUJNO napišite na to temo, in svojo temo. Napišete moje ime in tudi link te teme po želji.
Če boste uporabli, mi tudi pišite na zs, za uprašanja, in da vam polvem kaj lohk spreminjate itd.
Vse jasno?
~~~
#hopeyoulike it :"D
Byee :*
15. julij 2015
Uuu
Anja/Ana ma tako temo- the best shit ever *-*
Komi čakam na tvoje ideje, zanima me kaj se ti po glevi mota
Najbrš bodo nastili, damn god ffji iz tvojih idej, zato sam piši, piši
Neext!
15. julij 2015
next :3 drgač zlo dobra tema, sam jo že ena ma :33 + ne pišem zgodbic, ker jih ne znam. Sem bolj za pesmi če že ;33
15. julij 2015
u196646
u196646
Awh hvala *-*
Aa nism vedla, ne fejkam
15. julij 2015
u180171
u180171
kul tema:Đ me že zanimajo zgodbe pa še niti začela nisi hehe. next
15. julij 2015
u196646
u196646
Ma kdo kašno željo?
15. julij 2015
next
15. julij 2015
u196646
u196646
1. ideja:
The truth

~
Storyline
Emma je 15-letna najstnica, ki živi v Rimu. Hodi v 2.letnik glasbene srednje šole, kjer je zelo uspešna. V šoli je popularna, ima veliko prijatelev... In leto starejšega fanta Luka. Neizmirno ga ljubi. Zanj bi dala cel svet. In prepričana je bila da on misli isto. Vse do tistega dne. Učenje, disciplina in delavnost so se prelevili v norenje. Pijančevanje, drogiranje, kajenje. Tista noč je bila vsodna za Emmino prihodnost. Mama je ponorela. Največ besa ji je vlilo to, da je Emma po nekomu takšna. Ni si mislila da je lahko dedno. Ni mogla brez priznanja svoji hčerki. Ni mogla še naprej živeti v laži. Emma je bila v njenih očeh bila odrasla. Za prelepo žensko, na pogled skrbno mamo se je skrivala pošast. Emma takrat ni vedela kdo jo je vzgajal celih 15 let. Mama ali zločinka?
Bi bilo drugače če je Luke ne bi zavedel in povabil v napačno družbo? Bi vseeno vedela s kom živi? Bo prišla resnici do dna?
~~~~~~~~~~~~~
Omg, ne vem če bi to objavila. Res je na hitro napisano, ne vem če sploh kaj razumeste. Naslednjič bo boljše. Obljubim.
Vaše mnenje?
15. julij 2015
u180171
u180171
dj piši naprej, mene že zanima, hočm zvedet kaj se pol zgodi, next nujno
15. julij 2015
u196646
u196646
Ma to nebo moja zgodbica to je sam ideja za koga k bi rad jo napisu
15. julij 2015
u180171
u180171
mogoče bom celo jst:'D bom vidla hehe
15. julij 2015
u196646
u196646
Če hočš bom ful happy *0*
15. julij 2015
u196646
u196646
Še vsaj 3 nexte (:
15. julij 2015
next ;** Ja Drejč, piš *__* razn, če boš počakala še na kakšno drugo idejo :33
15. julij 2015
next + ful dobra tema!
15. julij 2015
u196646
u196646
Še 1 next (:
15. julij 2015
u192644
u192644
Neeext
15. julij 2015
dovolj nextov maš :33
15. julij 2015
u196646
u196646
oky tkoj dobite
15. julij 2015
u196646
u196646
2. ideja:
Daisies
~
Flashback
Mama mi je podala žogo. Ampak ni mi je uspelo uloviti. Noče se ustavit! Tečem za njo že skoraj čez cel travnik!!! Huh, končno se je ustavila nrkaj metrov pred mano že na začetku gozda. Tukaj še nisem bila. Samo še nekaj korakov do žoge. Končno sem tu! Sklonim se in jo poberem, ko pred sabo zagledam celo majhno jasico marjetic. Mojih najljubših rož. Začnem jih nabirati kakor hitro morem, ko zaslišim: "Daisy, kje si?!" Mama. Očitno sem izgubila občutek za čas. Zakličem nazaj:" Tkaj, pridi, pridi, nekaj sem našla!" In res, mama je bila hitro tukaj. Tudi ona je bila vesela in mi pomagala pri nabiranju. Vprašala sem jo, kaj bova z vsemi temi prečudovitimi cvetovi. Odgovorila je, da mi bo nekaj pokazala. S polnimi rokami marjetic se vrneva na travnik in se usedeva v senco. Mami dam vse rože in nekaj začne delati, bog ve kaj. Nekaj časa jo opazujem potrm pa se naveličam: "Kaj delaš?" Mama se mi nasmehne in odvrne, boš videla. Tako se zamislim ib zazrem v daljavo. Opazujem ta prelep, miren, magični kraj. Kako lepo je tukaj, si mislim. Zdaj mi je pa počasi res dovolj:"Boš kmalu?" nestrpno vprašam. Mama reče: "Samo še minutko..." in res, čez minuto mi je v roke položila prekrasen obroč iz marjetic.
~
End of flashback
8 let. 8 let je minilo odkar mi je mama naredila ta obroč. Prekleto dobro se spominjam dne, ko se nisem zavedala kaj imam. Nisem se zavedala, da bom že naslednji dan izgubila to bogastvo. Mamo, ki mi je pomenila vse. Negibno je ležala v mlaki krvi, za hišo. Nič več nisem mogla. Bila sem sama.
Še vedno v skrinjici poleg njene fotografije in sveče skrbno hranim, že posušen obroč. To je največjo spomin nanjo. Naredila ga je z ljubeznijo. Prižgem svečo, in že spet vzamem vencek iz skrinjice. To ponovim skoraj vsak dan in vedno potočim solzo. Ko gledam njeno sliko in moje solze kapljajo na obroč v meni vre mešanica žalosti in besa. Smrt ni bila naravna. Bil je umor. Prisežem, da bom našla morilca.
~
What do you think? (:
15. julij 2015
depresivno, ampak misterija tko da mi je všeč! Next!
15. julij 2015
SVETOVNO *OO* I like it nujn next :**
15. julij 2015
u196646
u196646
hvalaaa <333
15. julij 2015
u192644
u192644
Alone nekak bi rada mela FF tkoda ti jutr po zsju vse povem pač kaj hočm pa to
15. julij 2015
u196646
u196646
okš :*
15. julij 2015
waw *-* next
zanima me kak ti grejo ffji bi lahko enega napisala? sicer ne bi pisala ampak všeč mi je način pisanja *.*
15. julij 2015
u196646
u196646
ja pač loh idejo (:
pa hvala
15. julij 2015
one direction ff, naj ne mojo slavni, ali pa če si zbereš samo enega
in np samo resnico govorim <3
15. julij 2015
u196646
u196646
želja za Lσυ'ѕƁιтcн :*

3. ideja
Flashlight

Prolog
''Kdaj me boš pustil živeti?!'' vpijem v solzah, ko in klečim pred njim. Zlobno se nasmehne, in spet na že ranjeni koži čutim močen udarec: ''Prej bi mogla misliti!'' Ne, nebi mogla. Kako bi vedela? Tisti dan je bil tako prijazen, rešil me je. Ne vem kako bi preživela tisto noč. ''Zdaj si moja last,'' reče s posmehljivim glasom. Dovolj mi je. Tega ne zdržim več. Vsak dan znova me pretepe. To se dogaja že več kot mesec dni. Več kot mesec dni nisem videla belega dneva. Vstanem še enkrat vdihnem in zasliši se ''plosk''. Na njegovem licu vidim odtis moje roke. Ampak dejanje že v naslednjih sekundah obžalujem. Z vso silo me porine na tla, da udarim z glavo od steno. Pretepa, brca me in iz povsod mi že teče kri. Rotim ga, naj neha. Po desetih minutah lahko končno sama ležim na trdi, majhni postelji ob mrzli steni. Po licih mi tečejo solze, vse me peče.
~
Storyline
Bliar je 19-letna Američanka, ki se je 4 leta nazaj preselila v London. Zelo čudno je, da se še zdaj ni vklopila v družbo. Nima najboljše prijateljice, v šoli se je vedno držala bolj na strani. Vse do tistega dne. Sprehajala se je po gozdu ob robu mesta, ko jo je ujela huda nevihta. Ni mogla nazaj domov, zato se je zatekla v neko jamo. Ko so grmenje, dež in strele ponehali je vstala in poskusila poiskati pot do doma. Vendar ni ji uspelo. Bila je že tema. V daljavi je zagledala luč in se ji začela približevati. Ko je bila dovolj blizu je zagledala prelepega blondinca, ki ji je takoj prevzel srce. Ni se ji uspelo skriti, saj ji je pod nogo počila veja. Tako jo je opazil. Skupaj sta preživela noč pod borovci. Naslednji dan v šoli je bilo vse drugače. Niall jo je predstavil svojim prijateljem, ki so bili bolj popularni. Življenje se ji je spremenilo. Ni vedela da je naredila napako.
Vem, da je ful slabo napisano -.-''
Kj se pa vam zdi?
15. julij 2015
u196646
u196646
ups na koncu mi ni prjel presledka pri ''Vem, da je ful slabo napisano -.-''''
15. julij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg