Forum
u145668
u145668
Ups
04. junij 2016
u145668
u145668
UMETNIŠKO IME (ne napiši uporabniškega imena!!): Asya
STAROST:13
DATUM PRIJAVE: 4.6.2016
NAJLJUBŠI ŽANR: romanca
MISLIŠ, DA LAHKO ZMAGAŠ? ZAKAJ? Najbrž ne. Ker mi to ne gre in sem začetnica v pisanju.
04. junij 2016
u145668
u145668
UMETNIŠKO IME (ne napiši uporabniškega imena!!): Asya
STAROST:13
DATUM PRIJAVE: 4.6.2016
NAJLJUBŠI ŽANR: romanca
MISLIŠ, DA LAHKO ZMAGAŠ? ZAKAJ? Najbrž ne. Ker mi to ne gre in sem začetnica v pisanju.
04. junij 2016
u202183
u202183
Ɲιgнтcσяє.❤ sprejeta si v tekmovanje
04. junij 2016
u202183
u202183
I. IZZIV

Moram reči, da sem se res premišljevala, kaj bi dala za I. IZZIV. Ker imate vsi različne okuse, stile in ideje sem se odločila, za lažji izziv, da se malo vpeljete v tekmovanje. Za to mi je dala idejo tudi Speedy133.

Za ta izziv imate precej lahko nalogo in več kot dovolj časa. Napisati morate krajši sestavek, ki bo štel od 400-900 besed. Ne sme biti manj ali več. Besedilo je poljubno. Izberite si svoj najljubši žanr in pišite v stilu le tega. Torej, če si izberete znanstveno-fantastiko, boste v sestavek zagotovo vključili nezemeljska bitja. Napisati morate PROZNO BESEDILO.

PAZITE na slovnično pravilnost sestavka in se poizkušajte ogniti čim več napakam. Ko napišete sestavek, pod njim zapišite svoje mnenje s katerim izrazite vaše mnenje glede napisanega. Če imate npr. 883 besed in nato še dolgo mnenje, ki zagotovo preseže dovoljeno mejo besed, se ne bo štelo, kot napaka, saj je to samo mnenje, ki ga podaš o napisanem in se ne bo ocenjevalo.

Vaše sestavke mi POŠLJITE na ZASEBNO POŠTO.

ROK ODDAJE: 18. 6. 2016

Želim veliko kreativnosti pri vašem ustvarjanju in veliko sreče.
Če je kaj ne jasnega mi prosim pišite na ZASEBNO POŠTO.

04. junij 2016
u202183
u202183
Prijave so v času izziva zaprte!!
04. junij 2016
a se zdaj še lahko prijavim?
04. junij 2016
u202183
u202183
Žal ne, počakaj, da bo izziva konec, ko bodo prijave zopet odprte
04. junij 2016
ok.
04. junij 2016
u212559
u212559
Nardim jutr k dobim comp k zdej prenavljajomo sobo
04. junij 2016
u202183
u202183
Prav
04. junij 2016
u145668
u145668
Jaz mam en problem. Mi gremi že 18. Na morje. Pa pač me zanima če je možno da me opravičiš. Bom delala izzive če bom imela wifi.
04. junij 2016
u202183
u202183
Ja lahko si opravičena
04. junij 2016
u145668
u145668
Hwala
04. junij 2016
u202183
u202183
Ni problema
04. junij 2016
u202183
u202183
Samo da povem. Ta profil bom izbrisala in si naredila novega. Verjetno bom imela enako ime. Samo da veste. Vseeno bom nadaljevala pisanje a iz unga profila
05. junij 2016
u212823
u212823
Hej!
Evo. Imam nov peofil. Heh samo da je moje uporabniško ime brez pike kakorkoli. Ker imam nov profil so se mi izbrisali poslani prispevki. Prosila bi, da ponovno pošljete prispevke.
Hvala
Marinette
06. junij 2016
u212823
u212823
Imate še teden do oddaje prispevkov!!
11. junij 2016
u212823
u212823
Prosila bi, da čimprej oddate prispevke do 18. 6 to pa je že ta sobota. Pohitite da vas čas ne prehiti
14. junij 2016
moje se piše
14. junij 2016
u212823
u212823
Ok
14. junij 2016
u212823
u212823
Dekleta. Danes še lahko oddate do 23.00 potem pa se izziv zaključi. Kasneje poslanih prispevkov ne upoštevam več. Že oddani prispevki so bili poslani 1. ocenjevalki in je že podala komentar in oceno. Sedaj samo čakava, da pridejo še ostali prispevki.
18. junij 2016
Jaz ti pošljem okoli desetih
18. junij 2016
u212823
u212823
Prav. Se že veselim
18. junij 2016
u212823
u212823
I. IZZIV je uradno zaključen. Hvala vsem, ki ste poslale prispevke. Prijave so zopet odprte!
Razglasitev bo jutri ob nedoločenem času.
Marinette
18. junij 2016
u212823
u212823
REZULTATI I. IZZIVA:

Najprej bom tole povedala. Pohvala vsem, ki so poslali prispevek, ostali, ki se mi niste opravičili in niste poslali prispevka pa ste me razočarali in pokazali svojo 'odgovornost'. Namreč, če se nekam prijaviš moraš tudi potem opravljati dolžnosti. To je isto, kot če jaz ne bi več hodila na sestanke in vaje godbe, pa čeprav sem prijavljena.

Vsi prispevki so bili odlični in težko se je bilo odločiti, katerega bi uvrstile na katero mesto, a naposled sva nekako skupaj z ocenjevalko šle v podrobnosti, da sva jih lahko nekako razvrstile. Naj vas opozorim, da tega ne jemljite osebno!!

Ocenjevalka je vaše sestavke dobila pod imeni (pisateljica 1, pisateljica 2, ...), da ne boste mislile, da je ocenjevala po imenih. In ona sploh ni tu na igrah in nobene sploh ne pozna. Moje mnenje pa je prav prezrla. Predrznica.

Še preden razglasimo rezultate, pa bom prilepila komentarje za vsak oddani sestavek.

KOMENTARJI:

Speedy133 - Hestia

Ko sem prebrala uvodni del, sem imela občutek, da bo to velika stvar. In tudi je. Pisateljica je lepo prepreda dogodek s čustvi, ki te ujamejo in si del te zgodbe. Med branjem sem uživala, čeprav je sestavek kratek. Upoštevana je omejitev besed. Napak ni zapaziti, kar je pohvalno in besedilo je, lahko z gotovostjo trdim, s strani pisateljice dobro pregledano in popravljeno, da je njej všeč in seveda navsezadnje meni in Alji, s katero ocenjujeva. Pisateljica se je v I. IZZIVU izkazala in v naslednjih izzivih pričakujeva od nje več, saj je dokazala, da zna izpolniti pričakovanja.

___________________________________________________________________________________

Bella_Lunaa - Isabella

Kot pri vsakem sestavku sem najprej preverila število besed, če zadošča omejitvi. In moram priznati, da me je pisateljica presenetila s tem, da je zadela omejitev besed. 900 besed. Bravo. Vprašanje je, če je to naredila načrtno, ali pa sploh ni pazila na dolžino. Sestavek je zanimiv in moram povedati, da je Alja umirala, ko je prebrala sestavek. Izredno se ji je dopadel. No ampak ker sem jaz ocenjevalka, moram sama podati komentar in na to ne sme vplivati navdušenje moje prijateljice.
Torej. Malo so me motile na začetku napake. A proti sredini so se redčile in jih kmalu ni bilo več. Kot sem prej povedala, ustreza sestavek omejitvi in je lepo pregleden z odstavki. Preletela sem napisano mnenje pisateljice in mi je na dolgo opisala njena občutja ob izzivu.
Popolnoma me je pisateljica navdušila, saj je sestavek dajal vtis, kot da je dobesedno izrezan in ene odlične knjige. Resno. Popolnoma si me presenetila. V naslednjih izzivih pričakujem od tebe še več, kot si v tem sestavku dokazala.

___________________________________________________________________________________

Ɲιgнтcσяє.❤ - Asya

Sestavek zadostuje omejitvi besed. Kolikor sem zasledila je del FanFictiona, mar ne? Zayn Malik? Anna Styles? Verjetno. Ne vem. Ne spoznam se na One Direction, kakor moja prijateljica Alja. Kakor koli. Opaziti je napake, ki so slovnične in nekajkrat narobe zapisane besede. Npr. 'Vsedla…'. V resnici se napiše 'Usedla'. Samo toliko. To me je še najbolj zmotilo. Pisateljica me je presenetila z vročo sceno. In vprašanje. A kar v avtu? X''D
Zmotilo me je tudi to, da ni nikakršnega odstavka. Priporočam ji, da dela odstavke, saj je lepše za videti in je bolj pregledno. Če ne ve, kdaj narediti odstavek samo pogleda naj v eno knjigo in bo videla kdaj približno se naredi odstavek. Ne vzeti osebno, a kolikor vem je to tekmovanje zato, da se izboljšate. Torej, za naslednji izziv pričakujem več od tebe mlada pisateljica!

Ginny Diggory - Julia

Sestavek je depresiven in se me dotakne. Pisateljica je odlično zajela občutke vsakega dvajsetega posameznika na svetu, ki občuti depresijo. Dobro je vpletla občutke v sestavek. Upoštevala je omejitev besed, motile so me tudi tukaj napake. V večini je manjkala ena črka. Npr. 'zravje' ali 'tebuha'. Upam, da ne misliš, da ti mečem pod nos, mlada pisateljica, a samo povem. Mogoče še to, da kadar narediš vejico, naredi presledek, saj je to takšno pravilo povsod po svetu. Tako mimogrede še omenim to manjšo napakico.
So odstavki, kar je zaželjeno, saj je pregledno in lepše izgleda.
Na naslednjih izzivih pričakujem več, mlada pisateljica!!

KatSomerhalder - Darleena Salvatore

Sestavek se mi v celoti dopade. Zajema občutke dekleta oz. ženske, ki so prepleteni z dogajanjem okoli nje. Kraj in čas se popolnoma ujemata oz. sta za ta sestavek dokaj prikladna. Pohvala pisateljici, ki je spisala ta sestavek. A verjetno tudi rada odda vse v zadnjem času (;
Upoštevana je omejitev besed. Kolikor sem zasledila in lahko zatrdim, da je pisateljica kakovostno napisala in pregledala, za kakršno koli napako. Vsaj tako se mi je zdelo, saj ni zaslediti niti ene napake, kar je zelo pohvalno.
Dokazala je, česa je zmožna in od nje pričakujem v naslednjem izzivu več!

Tako. To so bili komentarji na vaše prispevke. Ko sem jih prebrala sem se ob enem nasmejala. Eni so krajši, eni daljši. Odvisno kako ste navdušile ocenjevalko.

Sedaj pa...
RAZGLASITEV!

Torej.

1. MESTO: Speedy133 - Hestia ~ 10t

2. MESTO: KatSomerhalder - Darleena Salvatore ~ 8t

3. MESTO: Bella_Lunaa - Isabella ~ 6t

4. MESTO: Ginny Diggory - Julia ~ 4t

5. MESTO: Ɲιgнтcσяє.❤ - Asya ~ 2t

Upam, da ste zadovoljene s svojimi dosežki!

Do naslednjega izziva, ki bo prišel 20. 6 so PRIJAVE ODPRTE!!

Če se kdo želi sedaj prijaviti se lahko!!

19. junij 2016
u145668
u145668
A to pomen da sem jaz izpadla?
19. junij 2016
u212823
u212823
Ne. Na tem tekmovanju se ne gre na izpadanje
19. junij 2016
Hvala vama za drugo mesto
19. junij 2016
u145668
u145668
A oki hwala. Cestitke zmagovalki in ostalim.
19. junij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg