Forum
Živjo. Kako ste kaj? Stavim, da dolg čas prenašate ali na računalniku, pred televizijo, morda ste na morju ali na bazenu uživate z prijatelji. Za vas vse, ki pa se utapljate v brezdelju pa predtsavljam pisateljsko tekmovanje.
Vse, ki bi v bližnji prihodnosti rade kaj napisale in dobile nagrado je to pravi naslov za vas. Pred vami bo 10 izzivov, kjer boste med seboj tekmovale in se potegovale za glavno nagrado. Za vsak izziv bo ena izločena ali dve. Tiste, ki veste, da ne boste imele časa za redno opravljanje izzivov se prosim ne prijavljajte. Aja, prijavi naj se vas 10 za začetek lahko tudi kakšna več. Vas zanima nagrada?
Imele boste možnost, da vašo najboljšo stvaritev pokažem založbi Murano, kjer če bo glava urednica Tanja opazila talent celo sklenila pogodbo z vami. Zato se pridno potrudite pri vseh izzivih. Vodim vas jaz.
Zdaj pa prijavnica:
Tvoj vzdevek, ki želiš, da ga uporabljamo na tekmovanju:
Kaj ti pomeni pisanje?
Koliko časa že pišeš?
Katera je tvoja najljubša knjiga?

Prijavite se hitro, da nam ne bo zmanjkalo časa.

05. julij 2013
u76594
u76594
Anja;3
vsee
Umm, pišem sam na igrah123, pa malp več kot eno leto in pol;*
5 prijateljev (use knjige)=)
05. julij 2013
Hvala za prijavo < 33
05. julij 2013
Tvoj vzdevek, ki želiš, da ga uporabljamo na tekmovanju: Naj bo samo Manca.
Kaj ti pomeni pisanje?: To je moja strast,zdaj,ko je dolgočasno doma pišem scenarij za moj film JUST FRIENDS,napisala sem že polno zgodb in pri tem dobivam pohvale. Preprosto - branje mi je kot dihanje!
Koliko časa že pišeš?: Uf,od 5 leta,ko sem zmagala na junior tekmovanju.
Katera je tvoja najljubša knjiga?:Nevesta je žal rekla NE!
05. julij 2013
Hvala za prijavo, Manca< 3
05. julij 2013
Ni za kej. A kej oglašujem ? ?
05. julij 2013
Ja, proosim..
05. julij 2013
u46345
u46345
Tvoj vzdevek, ki želiš, da ga uporabljamo na tekmovanju: The_Nice_Girl, krajše TNG
Kaj ti pomeni pisanje? Pisanje je moje vse; strast, ljubezen prav vse. Brez pisanja bi bil moje življenje res kar nekaj, čeprav sem v Gimnaziji si še vedno vzamem čas, da pišem in se sproščam.
Koliko časa že pišeš? Em... Že dolgo. Najprej sem pisala scenarije za igre( ki pa so bili kar nekaj), potem pa sem v kakšen 7 razredu začela pisati zgodbice mogoče že prej ne spomnim se najbolje. Sem pa sedaj tri leta zelo aktivna na tem področju.
Katera je tvoja najljubša knjiga? Ojoj.. Težka. Vsi deli VA (Richelle Mead je moja vzornica) in pa Zaljubljena, Zatreskana... Lahko bi še naštevala, ker je polno knjig, ki jih obožujem. Dobesedno sem knjižni molj.
05. julij 2013
Uh, hvala za prijavo < 3
05. julij 2013
u27814
u27814
Tvoj vzdevek, ki želiš, da ga uporabljamo na tekmovanju: lahk kar Ana
Kaj ti pomeni pisanje? pomeni mi use, ob pisanju se sprostim in prepsrosto uživam... v šoli tudi vodim šolski radio, pišem razne govore za razne priložnost in če je potrebno tudi napišem scenarije za šolske predstave(za prvo triado).
Koliko časa že pišeš? od tretjega razreda
Katera je tvoja najljubša knjiga? moja vzornik je seveda od Nicholas Sparks, obožujem pa še knjige od Nore Roberts pa še kire bi se našle...
05. julij 2013
Tvoj vzdevek, ki želiš, da ga uporabljamo na tekmovanju: Zalči
Kaj ti pomeni pisanje? Vse
Koliko časa že pišeš? nwm,kako leto?
Katera je tvoja najljubša knjiga? Harry Potter,Vsi deli somraka,...
05. julij 2013
aja pa še knjiga VA
05. julij 2013
Tvoj vzdevek, ki želiš, da ga uporabljamo na tekmovanju:Urši
Kaj ti pomeni pisanje? Pisanje mi pomeni nekaj fajnega, ko se sprostim in domišliji pustim prosto pot
Koliko časa že pišeš? Pesmice pa to, od nekdaj (na šoli) pišem jaz, na igrah pa 2 mesca, ker sem si komi naredla profil.
Katera je tvoja najljubša knjiga? ravno sem jo prebrala (darilo) in je super: Pirati srca-Jane Jonhson
05. julij 2013
Še 4 se morjo prijavit,najmanj,če se ne motim>? Js bi rada čim prej začela... :9)))+
05. julij 2013
Tvoj vzdevek, ki želiš, da ga uporabljamo na tekmovanju: maysilee
Kaj ti pomeni pisanje? vse. res ljubim občutek, ko se poglobim v misli mojega karakterja in pozabim na probleme v resničnem življenju ter se zavedam da je življenje nekega lika v mojih rokah. ob pisanju se res sprostim in mi ponavadi prsti pišejo sami od sebe, od mojega navdiha.
Koliko časa že pišeš? uh, dolgo. že v prvem razredu sem svojo zgodbico napisala.
Katera je tvoja najljubša knjiga? velik je. obsedena sm z fantazijskimi in akcijskimi. torej: v pajkovi mreži, VA, harry potter, hiša noči, vampirskin dnevnik, pesem ledu in ognja, prekletstvo rivertona, beautiful creatures in še ogromno drugih
05. julij 2013
u135108
u135108
Tvoj vzdevek, ki želiš, da ga uporabljamo na tekmovanju: Ana :3
Kaj ti pomeni pisanje? Čustva dam na papir. Pač počutm se svobodno, grem v svoj svet.
Koliko časa že pišeš? Uhh, od kakega 8 leta čeprau so bli takrat sam verzi x'đ
Katera je tvoja najljubša knjiga? Harry Potter, Somrak *w*
(od 8.7. pa do 15.7. sm u koloniji, če mi opravičiš :'D)
05. julij 2013
Še 2 najmanj,se mi zdi,a ne??
05. julij 2013
u131842
u131842
Tvoj vzdevek, ki želiš, da ga uporabljamo na tekmovanju: Tjaša
Kaj ti pomeni pisanje? Vseeeeeeeeee.
Koliko časa že pišeš? Dolgo. Od vrtca,ko sm se naučila napisat svoj nejm.
Katera je tvoja najljubša knjiga? Blazno resno....(zbirka)
05. julij 2013
u119883
u119883
Tvoj vzdevek, ki želiš, da ga uporabljamo na tekmovanju: america girl
Kaj ti pomeni pisanje? Vse.
Koliko časa že pišeš? Dolgo časa.
Katera je tvoja najljubša knjiga? Somrak saga......Pač cela ta zbirka--> Jeeej
05. julij 2013
kdaj bo iziv?
05. julij 2013
Tvoj vzdevek, ki želiš, da ga uporabljamo na tekmovanju: Anja
Kaj ti pomeni pisanje? Skori nč,to je moje prvo tekmovanje in morm zmagat
Koliko časa že pišeš? Skori nikoli nism.
Katera je tvoja najljubša knjiga? Zgodbe Urške Čepin.

Kdaj bo izziv!!!???????
05. julij 2013
u63177
u63177
Se lahko še jaz prijavim?
05. julij 2013
u131842
u131842
Mislim,da lahk. Sej piše,da se lahk prijavi kaka več,a ne??
05. julij 2013
u63177
u63177
Tvoj vzdevek, ki želiš, da ga uporabljamo na tekmovanju: Wolf
Kaj ti pomeni pisanje? ... Kar veliko, sanjarim, da bom nekoč morda celo napisala knjigo, a za zdaj potrebujem še veliko izkušenj. (Moja slabost je, da naredim ogromno slovničnih napak :/)
Koliko časa že pišeš? Kakšno leto se malo preizkušam ^^
Katera je tvoja najljubša knjiga? Teh je ogromno! Rada berem fantazijske knjige, včasih pa me zanese tudi v realnost, kdaj preberem kakšno knjigo za dušo.
05. julij 2013
Ja, seveda se še lahko prijavite. Toda prijave bodo trajale le do konca prvega izziva. Zato pohitite. In prosim ne bit tečne, ne morem bit 24 ur na igrah. Torej Cullen's.:3 tebi opravičim...

*Prvi izziv*
No, drage moje prijavile ste se kar v lepem številu. Izziv bo za opravo možen do 8.7.2013, ker imam zelo rada, da čimprej opravite lahko napišete že danes. Pri zgodbi upoštevam vse: slovnične napake, slog, kreativnost, drznost.. na drugi strani pa tudi vaše obnašanje do pisanja.
Torej prvi izziv se glasi:
Napišite kratko pripoved, ki temelji na vašem motu. Primer: kar te ne ubije te naredi močnejšega napišite nekaj na to temo. Zgodba mora biti dolga vsaj eno stran v wordu z velikostjo pisave 11. Biti mora izvirno ter realno.
Kaj naj rečem: Očarajte me.

xoxo
05. julij 2013
u76594
u76594
Kaj? Jst ne razumem!
05. julij 2013
Lej: Tvoj moto je recimo kar te ne ubije te naredi močnejšega.. in ti napišeš recimo nekaj o eni punci, ki jo doleti recimo tragedija in na koncu spozna, da je močnejša.. To je samo primer in upam, da razumeš.
05. julij 2013
u76594
u76594
Ja recimo..
Ta moto je kot verz ali?
05. julij 2013
u63177
u63177
Je kaj važno ali pišemo v prvi ali tretji osebi?
05. julij 2013
Ja, recimo.. in zgodbe pošljete na zs.
05. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg