Forum
Hej. No jaz sem se odločila napisat fanfiction in upam da vam bo všeč haha
Naredila sem tudi trailer in upam, da vam bo všeč.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Normalno življenje si zagotovo vsi želijo kajne? Prav tako kot Annabelle. Normalno življenje, simpatije, prijatelji, ljubezen, načrti za prihodnost, vglavnem vse kar bi si človek želel. Večino tega je imela. Nore prijatelje iz bratovega benda in tudi skrito simpatijo. Vsi načrti ti lahko splavajo po vodi čez noč. Prav tako se je zgodilo tudi Annabelle, ko je v življenje njenega brata stopila njena sovražnica iz šole. Jade. Njeni mrki pogledi zagotovo niso bili dober znak. In prav je imela. Zaupanje prijateljev je izpuhtelo, vendar nekdo je ostal. Ji bodo fantje verjeli kakšna je Jade?
03. marec 2015
nextttt <3 <3
03. marec 2015
Next!
04. marec 2015
Next
04. marec 2015
Annabelle Vicky Hood /Chapter 1/

"Annabelle vstani!" sem zaslišala kričati mojega brata Caluma. Še med počitnicami me ne pusti spati pri miru. "Annabelle Vicky Hood." je zdaj že nepoterpežljivo rekel Calum. Odprla sem oči in prva stvar, ki sem jo naredila sem pogledala na telefon in ura je bila že 13:30. Ups, zdaj razumem zakaj me je Calum budil. "Je res nujno gledati telefon vsako jutro, ko se zbudiš?" je vprašal Calum in odgovorila sem mu:"Tiho bodi!" Res nisem jutranji tip človeka, no jutro je že minilo. "Razlog zakaj me budiš in ne moreš počakati, da se sama zbudim?" sem ga vprašala in zavil je z očmi. "Zato, ker je že popoldne in fantje pridejo čez par minut." je rekel in v trenutko sem se dokončno zbudila. "In ti moraš vse povedati v zadnji minuti?!" sem rahlo zakričala nanj in takoj odšel iz sobe. Hitro sem stekla v kopalnico in se uredila. Ravno, ko sem končala sem zaslišala zvonec. Fantje. Res se mi ni dalo iti v dnevno sobo v kar se da hitrem postopku, ampak sem si vzela čas. Končno sem prišla v dnevno sobo in vsi so se že smejali kot zmešani. "Um, kaj je tako smešno?" sem vprašala in vsi so se obrnili v smer kjer sem stala. "Hej." so rekli vsi naenkrat in se dalje smejali. Ravno sem se obrnila, da bi šla v kuhinjo je Calum rekel:"Ven gremo jest." Ven? Ni se mi dalo stati zato sem se vsedla na fotel in jih opazovala. No nisem opazovala vseh ampak samo enega. Luka. Ja moja dola, dolga skrita simpatija, jaz pa sem zanj samo najboljša prijateljica. Z Lukom se najbolje razumem, no saj se tudi z drugimi dobro razumem. "Anna pridi jest gremo." je rekel Luke. "Kaj? Ja že grem." sem rekla in jim sledila v avto. Danes ni moj dan, ko bi bila polna energije. Iz avta sem opazovala okolico in ljudi. Že vidim, da bo 'zanimiv' dan. "Kaj si tako zamišljena?" je vprašal Luke in odgovorila sem:"Moj predragi bratec me je zbudil in dobro ve, da mi gre to na živce." "Saj bo." je rekel Luke in Calum se je samo smejal in rekel v smehu:" Tudi jaz te imam rad sestrica." Če bi mi bil na dosegu roke, bi ga zagotovo udarila. Končno smo prispeli v picerijo in zdelo se mi je kot cela večnost. Med čakanjem na pico sem razmišljala. Spet. Normalno življenje? Zagotovo je normalno samo takrat, ko fantje nimajo norih izpadov, ki so prav pogosti. In moja prihodnost? Še sama ne vem kakšna bo. In ljubezen, najbolj občutljiva tema pri meni. Preprosto nimam sreče. Odmislila sem svoje dolgočasne misli in ujela del pogovora fantov. Nekaj časa ne bodo imeli turneje. "Anna o čem razmišljaš?" je radovedno vprašal Luke. Večinoma ve za vse moje skrivnosti, razen ene seveda. "O svojem neke vrste normalnem življenju, prijateljih, prihodosti." sem rekla. "Očitno si danes zatopljena v svoje misli." se je oglasil Mickey in namenila sem mu zelo čuden pogled. Končno je prišla pica. Sestradana sem. Po dolgi uri smo končno šli domov. Danes se mi res ne da nič. Spala bi. Prišli smo domov in takoj sem stekla v hišo in se vrgla na kavč. Res se mi ni dalo iti po stopnicah v sobo. "To zagotovo ni postelja in čas za spanje tudi ne" se je zasmejal Luke. "Seveda je če te zbudi Calum Hood. Boljše budilke res ne moreš imeti." sem rekla nazaj in glavo zakopala v blazino. "In kaj bomo počeli zdaj?" je vprašal Ashton. Na mene ne računajte jaz bi spala. "Lahko bi šli spat." sem rekla in dvignila pogled. "Ne moreš spati ves čas." je modeloval Calum. "Spanec je najpomembnejši in najbolši del dneva." sem mu odgovorila in rekel je:"Včasih si res preveč pametna." "Seveda pamet je nekaj česar ne poznaš prav dobro sem rekla in že v naslednjem trenutku me je Calum začel žgečkati. Po dobrih petih minutah je končno odnehal. Mislila sem že, da bom umrla od smeha. Vsi so buljili v TV, ki je očitno najpomembnejša stvar na svetu. In potem Calum meni glede telefona, sam pa je odvisen od televizije. Včasih so res pravi telebajski. Samo upam, da se jim ne bo spet malo zmešalo.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nekaj kratkega sem napisala
Mnenja?
Next?
04. marec 2015
Kull nextt?
04. marec 2015
u189657
u189657
next
05. marec 2015
Annabelle Vicky Hood /Chapter 2/

Zbudilo me je petje. Petje? To ni bilo niti malo podobno petju in ja očitno sem spet zaspala. Odprla sem oči in videla fante, da so peli pesem telebajskov. Telebajskov? Zagotovo se jim je spet utrgalo. Zemlja prosim vzemi me. "Am, a je z vami vse ok?" sem jih vprašala in takoj so utihnili. Hvala Bogu. "Poglejte zvezdica zaspanka se je zbudila." se je zasmejal Luke. "In zakaj ste si peli pesem telebajskov?" sem vprašala in pameten bratec Calum začel:"Bil nam je dolgčas in bil sem prepričan, da te bomo zbudili." "Calum a si prebral knjigo o bujenju sester?" se je začel smejati Ashton in vsi so se mu kmalu pridružili pri smejanju. "In jaz bom vsak čas začela jodlati?" sem jih vprašala in začeli so se še bolj smejati. "Sploh veš jodlati?" so vprašali in gledala sem jih kot, da bi prišli iz Marsa. "Izgledam kot človek, ki bi znal jodlati?" in spet so popadali v smeh in med smehom govorili komaj razumljivi 'ne'. Opazovala sem jih, ko so se krohotali. No seveda ne vseh, samo Luka. Ko bi le vedel ampak to bi zagotovo uničilo najino prijateljstvo. Ja spet govorim o moji ljubezni do Luka. In zakaj ravno on? Zakaj se zaljubim v nekoga, ki me ima samo za prijateljico? "Spet zatopljena v svoje misli?" je vprašal kdo drug kot Luke. Zmedeno sem prikimala in nasmejal se mi je. Ta nasmeh ubija. "Kaj bomo počeli?" je vprašal Mickey in vsi so začeli vneto razmišljati. "Jedli?" sem vprašala in vsi so 'izstopili' iz svojih misli. "Sploh ni dobra ideja." so se strinjali z mano. Uf, danes mora biti praznik, da so se strinjali z mano. Takoj sem se pognala v kuhinjo. Bila sem sestradana, da bi pojedla tudi nekaj česar ne maram. Odprla sem hladilnik mojo drugo ljubezen zraven Luka. "Pogrešala sem te prijatelj." sem rekla hladilniku kot, da če bi bila zadeta. Spet sem zaslišala smeh. In to popoln smeh. Zagotovo sem buljila v hladilnik kakih 5 minut in še vedno nisem vedela, kaj bi vzela ven. Zaprla sem hladilnik in se spomnila na Nutello. "Sploh misliš kaj jesti?" je začel zbadati predragi bratec in namenila sem mu pogled naj utihne, če hoče preživeti. Končno sem našla svojo predrago Nutello in jo namazala na kruh ter pojedla. Fantje pa so me samo gledali. "Kaj?" sem vprašala in vsi so odvrnili:"Nič." Brez besed sem odšla v svojo sobo in se vrgla v mojo mehko posteljo ter kmalu zaspala.
Znašla sem se pred zelo staro hišo. Že na zunaj je izgledala zelo strašljivo, kaj šele notranjost. Nekaj je zašumelo in zagledala sem dekle. Dekle? Na takem strašnem kraju? Nemogoče. Oblečena je bila v črno in njeni blontni lasje so ji prekrivali obraz, ker jih je veter nosil v vse strani. In v desni roki je imela nož. Čakaj, nož? "Jaz bom tvoja najhujša nočna mora." je rekla blondinka in zaradi njenega strašljivega glasu me je samo zmrazilo. Začela se mi je približevati in takoj sem začela teči. Tekla sem naravnost v temačen gozd ampak zdaj mi to ni bilo pomembno. Ozrla sem se za dekletom in tudi ona je začela teči. Tekla sem kolikor so me nesle noge in oči so se mi začele solziti. Nisem dobro videla in sem se zaletela v drevo. Zakaj se ni preprosto umaknilo? Glava me je močno bolela in vedela sem, da me bo blondinka vsak čas ujela. Zaslišala sem zloben smeh in bilo je tisto dekle. Nekaj časa si je ogledovala nož in nato mene. Solze so se mi ulile iz oči in še bolj se je zasmejala. Nato je neznosna bolečina prestregla moje telo.
Zbudila sem se v svoji postelji vsa prepotena in solze so se mi ulile iz oči. Kdo je bila ta blondinka. Nisem hotela ostati sama v svoji sobi, zato sem šla na hodnik. Fantje so se zagotovo odločili prespati tu. Šla sem do prve sobe za goste in jo odprla. Mickey odpade. Odprla sem drugo sobo in v njej je bil Ashton. Odpade. Odprla sem še zadnjo sobo in v njej je bil Luke. Šla sem do postelje in ga nekaj časa opazovala kako je spal. "Luke." sem zašepetala. Nič. "Luke." sem rekla še bolj glasno. "Annabelle?" je rekel s svojim zaspanim glasom. "Kaj počneš tukaj?" je vprašal zdaj že bolj zbujen. "Imela sem nočne more in nisem hotela ostati sama v sobi in sem prišla k tebi, ker si moj najboljši prijatelj. Lahko spim pri tebi? Prosim?" sem ga vprašala in upala, da bo privolil. "Seveda." je rekel in nato sem zaspala v njegovem objemu.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Mnenja?
Vredno nexta?
06. marec 2015
Nextttt
07. marec 2015
Next
07. marec 2015
Next
07. marec 2015
next
07. marec 2015
u189657
u189657
nexttttt
07. marec 2015
Annabelle Vicky Hood /Chapter 3/

Zjutraj sem se zbudila in ugotovila, da Luka ni več v sobi. Vstala sem in se kot mrtvec odpravila v kuhinjo. Tam so bili že vsi. Ni se mi dalo pozdravljati, zato sem samo pomahala. "Sestrica ali boš danes spet samo ležala?" je zbadljivo rekel Calum in malo je manjkalo, da ga nisem namazala z Nutello. "Ne, od danes naprej ne bom več spala." sem rekla in vsi so me presenečeno gledali. "Si ti na kakih tabletah?" je prvi spregovoril Ashton. Bolj izvirnega vprašanja pa še ne. Seveda sem navaden psihopat, ki v lastnih sanjah umre. "In danes te ni bilo v tvoji sobi." je začel izivati Mickey. "Ti tudi nebi, če bi te v sanjah umorila blondinka." sem rekla in Luku se je zaletel sok. Ups, vedel je, da sem imela nočne more, ampak ni vedel o čem. "Res ne jemleš nobenih tablet? Ker bi jih zagotovo rabila." je rekel Ash in najraje bi ga ubila s pogledom. "Ne nisem na tabletah. In ne ni me bilo v moji sobi." sem rekla in šla gledat televizije. Čez nekaj časa je v dnevno sobo prišel Luke. Luke? Prosim ne me spraševati o nočnih morah. "Hej, lahko podrobneje poveš, kaj se je zgodilo v nočnih morah?" je vprašal in za sekundo sem otrpnila. "Bila sem pri strašni hiši in malo vstran od mene sem zagledala blontno dekle. Obraza se ni videlo zaradi vetra, ki je lasi nosil na vse strani njenega obraza. Videla sem nož v njeni roki in začela teči po gozdu. Nato sem se zaletela v drevo in padla po tleh. In na koncu me je ubila blondinka." sem končala svoje sanje čim hitreje. Luke me je pogledal in objel. V njegovem objemu se vedno počutim varno in daje najboljše objeme na svetu. "Hej, kaj se pa tukaj dogaja?" je rekel Cal, ko je prišel v dnevno sobo. "Nič." sva rekla z Lukom hkrati. V dnevno sta prišla še Ashton in Mickey z popovko. Očitno bomo gledali filme. "Kak predlog?" je vprašal Cal, ki mu je očitno zmanjkalo idej za filme. "Annabelle." je rekel Luke in takoj sem se obrnila k njemu. Na ustih mu je igral njegov popoln nasmeh. "Nisem mislil tebe mala. Mislil sem film Annabelle, no v bistvu je grozljivka." je nadaljeval. Takoj za tem se je slišal Calumov smeh. Seveda od koga drugega pa. "Kaj je smešno?" sem vprašala in takoj se je umiril. Ash je pripravil film in začeli smo gledati. Ko se je na ekranu prikazal demon sem zakričala kot majhna punčka in si oči zakrila z blazino. Očitno se lahko pripravim na še ene nočne more. "Lahko gledamo kaj drugega?" sem vprašala fante in na mojo srečo so prikimali. Gledali smo The hunger games. Že boljše kot Annabelle, pa še isto ime ima. Po filmu smo naročili pico in jaz sem brez življenja gledala dogajanje okoli sebe. "Spet zamišljena?" me je iz misli 'predramil' Luke. Samo prikimala sem nato pa me je začel žgečkati. Iz oči so mi pritekle solze zaradi smeha in bila že na robu smrti, je Luke na srečo nehal. "Vsaj malo si se smejala." je rekel in se nasmejal. Vrnil se je nazaj k fantom jaz pa sem se šla preobleč saj sem bila že ves čas v pižami.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
beden in kratek next vem ja-.-
mnenja/kritike?
next?
08. marec 2015
Neeeeeeeeeeeeeeeext

Ful mi je ušeč
Ena nova ideja kle gor haha + ušeč mi je tvoj stil pisanja

PS. logično d ji je ušeč Luke k je hud.... *-*
09. marec 2015
u189657
u189657
nexttttttttt
ful dobr
09. marec 2015
Aja pa pozabla prej napisat
---> ful dober trailer
09. marec 2015
Jade Eveline Roberts /Chapter 3/

Kako jo sovražim. Zelo, zelo sovražim. Najraje bi jo ubila ampak ne vem kako.Govorim o Annabelle Vicky Hood. Ah, točno! Okoli sebe ima 4 fante in zagotovo bi lahko katerega dobila. Njena šibka točka je gotovo njen brat Calum. Če vse obrnem proti njej se bo kar sama ubila. Še toliko bolje. Ničesar nebi bila kriva. Cele dneve razmišljam, kako se je znebiti. Preprosto se nisva nikoli marali. Spet sem bila v sobi z svojim orožjem. No seveda sem kakega človeka kdaj ubila. Nihče ne ve za to. Na srečo živim sama brez staršev, ki bi me imeli ves čas pod kontrolo in nebi mogla izvesti načrta. Lahko jo mučim, lahko pa se je znebim v sekundi. Ampak seveda raje mučim ljudi. V šoli so se norčevali iz mene, še posebej Annabelle. To je neke vrste razlog, da jo sovražim. Kot lahko ugibate je bila Annabelle popularna na šoli. Seveda je bil razlog njen slavni brat. Nekateri pa smo se skrivali v sencah in zdaj je čas, da se ji maščujem.
~~~~~~~~~~~~~~~
kratek in beden next
kritike/mnenja?
next?
10. marec 2015
u189657
u189657
Neexxttt
11. marec 2015
u189657
u189657
In kaj sploh sprasuješ?
Najboljše je
11. marec 2015
OMG O.o
(ta ženska je mau 'bolna'...)

čimprej najprej, k me zanima kva bo

Neeeeeeext logično
11. marec 2015
u186207
u186207
nekšt
11. marec 2015
En beden next, ki sem ga napisala med poukom haha
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Annabelle Vicky Hood /Chapter 5/

Zbudila sem se še vedno oblečena v oblačila od včeraj. Očitno sem zaspala po tistem, ko sem se preoblekla. Pogledala sem na uro in kazala je ob osmih zjutraj?! Šla sem v kopalnico in opravila svojo jutranjo rutino ter se preoblekla. Šla sem v kuhinjo in si naredila zajtrk ter ga pojedla. Fantje so zagotovo odšli domov, torej sva z Calumom sama. Ni se mi ljubilo gledati televizije, zato sem na list na hitro napisala, da grem na sprehod. Za vsak slučaj, da nebi bil moj predragi bratec v skrbeh. Vreme zunaj je bilo sončno. No saj je vedno in včasih mi gre sonce pošteno na živce. Zavila sem v park, moj najljubši kraj, ko hočem biti sama. Še dolgo sem se sprehajala po parku in brcala kamenje. "Hej." me je pozdravil Luke? Kaj on počne tako zgodaj v parku? "Hej. Kaj pa počneš tako zgodaj tukaj?" sem ga vprašala, on pa me je samo začudeno pogledal. "Am, ni niti tako zgodaj, ker je ura ob desetih." je rekel, mene pa je skoraj zadela strela. "Kako dolgo si že tu, da si naredila šokiran obraz?" je vprašal. "Kako uro in pol. Nisem mogla spati." sem rekla, on pa se je zasmejal. In takrat sem jo zagledala. Jade. Punca s katero sva se sovražili že od nekdaj. Najhuje je bilo v srednji šoli. Enkrat mi je prišla tako globoko do živcev, da sem jo udarila.
*FLASHBACK*
Bil je normalen šolski dan. S sošolkami smo se sprehajale po hodniku, ko sem zagledala Jade. Nikoli se nisva prenesli in vedno sva bili v sporu. "Glej koga imamo tukaj." sva rekli obe hkrati, ko sva stopali druga proti drugi. "Dekle, ki je popularno zaradi njenega brata." je rekla hinavsko. S tem pa je šla predaleč Stisnila sem desno roko v pest in jo z vso močjo udarila po nosu, da se ji je ulila kri. "In udarec imam tudi po bratu." sem ji rekla. "Hood! Roberts! K ravnatelju takoj!" je iz druge strani hodnika zakričala učiteljica. Ups, zaslužila si je.
*END OF FLASHBACK*
"Annabelle, kam si odplavala?" je vprašal Luke. Zmedeno sem ga pogledala in rekla:" Am, samo nečesa sem se spomnila." "Česa?" je radovedno vprašal. "Sošolke s katero sva se od nekdaj sovražili in malo prej sem jo videla tukaj v parku." sem rekla, Luke pa je samo prikimal. "Grem zdaj domov, Caluma zagotovo skrbi." sem rekla in Luke me je objel. Njegovi objemi. "Adijo." je rekel. "Adijo." sem rekla in se odpravila domov. "Od kdaj sprehodi trajajo tri ure?!" je histerično vprašal Calum. "Od takrat, ko se zbudiš ob osmih in nimaš kaj za početi." sem rekla in čudno me je pogledal. Pa kaj imajo vsi danes s čudnimi pogledi? "Vstala si ob osmih?" je vprašal. "Ja. Problem?" sem vprašala in šla v sobo.
~~~~~~~~~~~~~
menja/kritike?
next?
11. marec 2015
u189657
u189657
Superrerrrrr-to je perfekcija
Next itak
11. marec 2015
Next!
11. marec 2015
Omg haha to tok dobr opisuješ kok je ona zalublena vanga d je skor tko kt d mene opisuješ (sam d se jst pa on ne družva pa tud objema me ne... -.-)

Neeeeeeeext
11. marec 2015
Nextttt
11. marec 2015
Wow *0* to je fulllllllllll dobr ff!!!! Komj čakam next pa oblubm da bo pr her diary next jutr!! Pa tvoj more tud nujn bit jutr če ne bom znorela!!
Nnnneeeexxxxxtttttt + nova bralka <33
11. marec 2015
next posvečam ✩SтαяƑяσмƝιαƖƖ✩ ker sem ji obljubila, da bom danes nextala(:
pa pri nextu, kjer je Jade razmišljala bi moglo pisat chapter 4
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jade Eveline Roberts /Chapter 6/
Očitno me je danes opazila v parku, glede na to kako je obstala na mestu. Mogoče sem ji malce sledila, ko sem jo videla, da se sprehaja. In zagotovo vsi mislite, da nisem normalna. Sem ampak je želja po maščevanju zelo, zelo velika. Ne bo ostalo pri šolskih pretepih in zbadanju. Samo Caluma si nekako pridobim in jo imam v pesti. In moja skrita 'misija' se lahko začne. Samo kako pridobiti Caluma? Zagotovo počne nekaj vsak dan.
Annabelle's p.o.v
*next day*
Sedela sem na kavču in gledala neko bedno odajo. "Jaz grem ven." je rekel in to je v trenutku odvrnilo pozornost od televizije. "Kam?" sem vprašala kot majhna radovedna punčka. "Na sprehod." je odvrnil in takoj sem bruhnila v smeh. "Ti in sprehod? Kateri praznik je danes?" sem vprašala, ko sem se končno umirila po napadu smeha. "Ne vem. Jaz se sprašujem kateri praznik je bil včeraj, ko si bila ti na sprehodu." je rekel in se smejal. "Včeraj mi je bil dolgčas. Dolgčas pomeni, če nimaš kaj za početi greš ven." sem rekla. "Spet pametuješ sestrica." je začel moledovati. "Če sem pa pametna no. In sem sama doma?" sem vprašala in prikimal je. To, sama doma. "Lahko greš?" sem nepotrpežljivo vprašala Caluma in ga pogledala z ubijalskim pogledom. "Ja, ja sestrica že grem." je rekel in odšel. Stekla sem v svojo sobo in si vklopila glasbo ter začela skakati po sobi.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
mnenja/kritike?
next?
12. marec 2015
u189657
u189657
Wow
Spet super!!!!!!
Itakkkk
12. marec 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike