Forum
♛ ᗯorld ωith ᗩnna ♛

↝ Alohaaa!
↝ Pozdravljeni ljudje, z vami sem Anna.
↝ Večino svojega časa posvečam znani aplikaciji, imenovani youtube. To je moja strast, ljubezen in veselje. Ko končam šolanje, bi rada postala youtuberka. Naj vam naštejem nekaj mojih vzornikov: Shane Dawson, Liza Koshy, David Dobrik, Manny mua, Christian DelGrosso, Kristen McGrowan, Michelle Platti, Eva Gutowski, Joey Graceffa ter eden in edini Felix Kjellberg.

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

↝ Dovolj o moji strasti, na dan z tem, o čem bo ta tema govorila, saj ni top model, ni zgodbica, ni glasovanje za lepšo sliko, ali kej koli drugega vendar bom govorila o Conspiracy theories ali po slovensko Zarotnih teorijah.
↝ Za vse tiste ki ne veste o čem se gre, je nekakšna teorija, ki ponavadi temelji na različnih dokazih. Navezuje se predvsem na znane ljudi in vključuje politiko. Naprimer, glede na dokaze oziroma stvari ki jih najdejo ali izrečejo najbližji pokojnika ali še živečega, ustvarijo teorije, kot so naprimer da so slavni plačali in ponaredili svojo smrt, da so se klonirali in nadomestili zaradi prevelike slave ali pa zaradi tega ker so umrli ali pa samo kakšne govorice.
↝ Vse kar bom napisala v člankih, bom jemala iz spletnih strani in video posnetkov na youtubu. Naj vas obvestim da bom namesto besede youtube uporabila samo yt, ker mi je lažje.
↝ Vsak članek bom podrobno obrazložila, upoštevala bom tudi kakšne želje, ki mi jih lahko napišete v zasebno sporočilo. Naprimer, da želite slišati kakšne teorije od posameznega zvezdnika/politika, ali pa ste celo sami našli kakšno zanimivo.
↝ V vsakem nextu bi uporabila samo eno teorijo, saj ji hočem priti do dna in jo razložiti z dokazi, slikami ali mogoče celo video posnetki.
↝ Upam da vam bo zanimivo!

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

◆ OPOZORILO ◆

■ Popolnoma razumljivo mi je da se nekateri neboste strinjali z vsem kar bom pisala, vendar me prosim ne napadajte in ugotovite, da pišem samo teorije in s tem ne mislim nikogar očrnit ali kaj podobnega!
■ Hvala za razumevanje!

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

↝ Toraj, najprej potrebujem nekje 5 nextov da začnem.
02. julij 2017
Next
02. julij 2017
↝ Hvala, še 4 nexte.
02. julij 2017
Next zanimivo
02. julij 2017
Next
02. julij 2017
↝ Še samo 2 nexta!
02. julij 2017
Next
02. julij 2017
↝ In še samo 1 Next.
02. julij 2017
Next
02. julij 2017
↝ Hvala vsem! Takoj bo Next.
02. julij 2017
Next
02. julij 2017
kdaj bo Next
?
02. julij 2017
♛ ᗯorld ωith ᗩnna ♛

♛ Chapter 1

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

OPOZORILO

Popolnoma razumljivo mi je da se nekateri neboste strinjali z vsem kar bom pisala, vendar me prosim ne napadajte in ugotovite, da pišem samo teorije in s tem ne mislim nikogar očrnit ali kaj podobnega!
Seveda pa nikakor nimam nič proti Avril Lavigne in vsem vključenim! Ravno obratno, tudi sama poslušam njene pesmi.
Hvala za razumevanje!

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

AVRIL LAVIGNE JE MRTVA IN NADOMEŠČENA

Skoraj vsi poznamo kanadsko pevko po imenu Avril Ramona Lavigne. Avril je bila do leta 2003 znana po zelo intenzivni rock glasbi. Sedaj se sprašujete zakaj do leta 2003? Že kot otrok se je Avril zelo povezala z svojim dedkom, ki pa je nažalost preminil aprila leta 2003. Avril je to zelo potrlo in se je celo zjokala na svojem nastopu.
Sedaj pa k sami teoriji. Veliko ljudi misli, da je Avril ne dolgo za tem naredila samomor. Ker pa je bila v tem času v njeni največji slavi, njeni menedžerji niso hoteli da je konec. Zato so jo nadomestili z podobno izgledajočo Melisso Vandello.
Ljudje so na Avril opazili velike razlike. Najprej po izgledu.
Na levi strani vidimo Avril leta 2003 na desni pa leta 2016:

Vendar potem so ljudje razmišlali, da se človek spreminja. Vendar večina stvari se je spremenilo. Celo pisava. Samo poglejte si razliko v intervjujih. Pred letom 2003 je izjavila: "I'm just a rock chick an I want to rock." Medtem ko je pozneje dejala, da je pela v cerkvenem zboru in podobno. Tudi njen glas se je spremenil. Pred letom 2003 je njen glas bil bolj nizek in malo hripau, po letu 2003 pa je biu njen glas popoln ter malo višji. Poglejmo tudi njeno glasbo. Vzamimo primer njeno pesem Complicated, ki jo je izdala leta 2002. Tema pesmi je vbistvu bolj rokersko navdana. In primerjajmo njeno pesem Hallo Kitty ki jo je izdala nekaj let pozneje. Pesem je zelo elektronsko izpololnjena z čistar bolj 'punčkastim' pridihom. Še ena slika Avril pred 2003 in po tem.
Na levi sliki vidimo Avril sedaj, in na desni sliki prej.

Ljudje so šli tako daleč, da so izmerili nekaj stvari na njenem obrazu in primerjali. Na levi sliki je Avril na desni pa Melissa.

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

MOJE MNENJE

Jaz mislim da je to res, saj glede na vse raziskave ki sem jih videla, so me skoraj prepričale v to. Res je, marsikaj lahko zelo spremeni človeka, ampak tako zelo? Nevem.

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

↝ Sedaj bi potrebovala vsaj 8 nextov, da nadaljujem. Prosila bi vas za mnenje.
02. julij 2017
Next
02. julij 2017
Next
02. julij 2017
Next
03. julij 2017
↝ Še 5 nextou. Pomagajte oglaševat prosim.
03. julij 2017
ja
03. julij 2017
Next
03. julij 2017
omg ful dobro *__*

neeext
03. julij 2017
Next! Meni se zdi tale tema zelo zanimiva. Seveda ne verjamem, da so vse teorije nujno resnične. Mi je pa všeč, ker tudi izraziš svoje mnenje. Ampak ne zaidi preveč v medije, te velikokrat priredijo resnico ... samo kot nasvet.
03. julij 2017
↝ Jvala, zelo spoštumem tvoje mnenje in mi je všeč da si se na nek način razpisala. Seveda nočem zait preveč v medije, saj vem da lahko priredijo veliko stvari, zato tudi ničemu ne verjamem 100%. Razmišljala sem da bi dodala odstotke koliko verjamem v teorijo vendar nisem bila prepričana. Če bi hoteli to, mi prosim povejte. Vendar vseeno sem ti zelo hvaležna. - *the_*death*

↝ Hvala za tvoje mnenje! - artistical.

↝ Še samo 2 nexta ljudje!
03. julij 2017
zakon tema
03. julij 2017
Ni panike, se rada razpišem, če se mi seveda ljubi sicer pa ti še predlagam da ne čakaš nextov (ker se lahko zgodi, da čakaš celo malo večnost) ampak samo objaviš, ko pač želiš. Bodo že prebrali tisti najbolj zvesti bralci.
03. julij 2017
se strinjam
03. julij 2017
Tudi jaz se strinjam
03. julij 2017
↝ Hvala vsem! Seveda bom upoštevala vaše želje in sedaj napisala Next.
03. julij 2017
Next+ nova bralka+ ful je zanimiu
03. julij 2017
Next fuulll zanimivoo
03. julij 2017
♛ ᗯorld ωith ᗩnna ♛

Chapter 2

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

OPOZORILO

Popolnoma razumljivo mi je da se nekateri neboste strinjali z vsem kar bom pisala, vendar me prosim ne napadajte in ugotovite, da pišem samo teorije in s tem ne mislim nikogar očrnit ali kaj podobnega!
Seveda pa nimam nikakor nič proti Louisu Tomlinsonu, Harryu Stylesomu, Larryu Stilinsonu in nasplošno skupini One Direction. Osebno sem directionerka že od leta 2013 tako da, nikakor nočem govoriti nič grdega.
Hvala za razumevanje!

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

LOUIS TOMLINSON NI OČE

Najprej naj začnem z kratkim opisom Louisa. Je sedaj že 25 letni moški in kaj je lepšega kot da bi imel družino? Ali pa je zgodba malo bolj zapletena. Seveda vsi poznamo slavno teorijo o Larry shipu med Harryem in Louisom, ki sta oba člana slavne skupine One Direction. Govorice so se sprožile že na začetku, a o tem v drugem delu. Sedaj se vrnimo nazaj, k Louisovem otroku. Nekateri mislijo da je fake, zaradi tega, da bi prekrili razmerje med njima.
Kot vsi vemo, se je Louisov sin Freddy rodil 21.1.2016. Ali pač? Zelo zanimivo je, da je Briana objavila sliko ter opis, da se je Freddy rodil 21.1.2016, vendar je Louis na twitterju objavil twit, v katerem je napisal, da se je njegov otrok rodil VČERAJ. Twit je bil objauljen 23.1.2016, toraj bi se Freddy rodil 22.1.2016. Njegovi zvesti fani pa so opazili majhno razliko. Louis je zmeraj naredil presledek med textom in klicaji. Vendar v tem twitu ni. Zato mislijo da je bil prisiljen v to, ali pa sploh ni bil on.

Ja, zanimivo kajne?
No začnimo od začetka. Brianin fan profil, je bil na twitterju objavljen le nekaj dni pred tem, ko so Louisa prvič opazili z njo. Vendar najprej en pomemben podatek. Preden je Louis bil razglašen za očeta, je ena od njihovih producerk imela dvojčka. Mnogi mislijo, da so uporabili njenega otroka za to sliko, saj je tudi Louis ob času rojstva dvojčkov preživljal čas v Los Angelsu. To se je začelo razvijati po tem, ko so ljudje opazili, da je slika z otrokom ena edinih, ki jih je Loui objavil kot črno belo sliko, vse ostale so pisane. Ker je črno bele slike lažje urediti z photo shopom, so sliko osvetlili in ugotovili, da se otrok sploh ne sotika njegovih prsi. Zato mislijo, da je slika photoshop z dvojčkom.

Poglejmo si še naslednjo fotografijo Louisa in Freddyja. Ta slika izgleda zelo realno, vendar so spet ugotovili majne razlike. Loui ima znan tattoo na roki, in sicer sabljo, ter na prdih ima številko 78. Vendar tega ni na sliki. Zato nekateri mislijo da je slika spet kak drugega kot, photo shop.

Sedaj smo res že imeli veliko dokazov, vendar jas imam še dva. Vrnimo se nazaj, ko je bila Briana v bolnišnici. Med tem je njena prijateljica vsa presrečna objavila to sliko.

Kako prisrčno kajne? Vendar ljudje so naredili preizkave in našli enako sliko na čisto drugem profilu, objevljeno mnogo prej.

In še nazadnje. Ko normalna mamica zapusti bolnišnico nekaj časa po porodu, skoraj ne mora hoditi. Zato rabi pomoč in ni zmožna nositi ničesar. Zato je veliko mamic na invalidskem vozičku. Vendar Briana je posebna, celo lepo oblečena, in drži otroka ki je težak!

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

♛ MOJE MNENJE

Moje mnenje je, da se mi zdi to zanimiva poteza, če bi bilo res. Je pa res, da že od začetka shipam Louisa in Harrya. Zato delno verujem v to.
Odstotki verjetnosti: 80%

✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧✧

↝ Sedaj pa me zanimajo vsa vaša mnenja.
03. julij 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg