Forum
To je moja prva zgodbica. Upam,da vam
bo všeč čeprav dvomim.
26. julij 2017
V redu pa začnimo z nekakšnim prologom

Ko gledam skozi okno sirotišnice HollyKoo se počutim osamljeno. Toliko sem izgubila starša,mojo najboljšo prijateljico Katherine in na sploh sem se sama izgubila v mojih mislih. V mislih se kar utapljam. Ne vem kaj naj naredim. Čisto sama sem,no imam mojega kužka Hardyieja. Kmalu posije sonce,sama pa se razveselim z mislijo na lepe trenutke s Katherine, ko je bila še živa

Ali to dobi kakšen Next?
26. julij 2017
Pa oprostite za tako kratek prolog in ker delam napake pri slovnici
26. julij 2017
bom kr kej napisala,da malo izveste. Jaz sem Adnes,ja še nazdaleč nisem navadno dekle,nisem popularna in kul kot ostala dekleta vendar mnenje raje zadrži zase in se skriva bolj v ozadju. No zdaj pa k moji preteklosti in pozabila sem še ometi, da sem stara sedemnajst.

12 let kasneje(recimo)

Kot otrok nisem bila deležna materine in očetovske ljubezni. Martina (moja mama) in Taylor(moj oče) sta se spoznala v La-ju,saj je moja mama šla na službeno potovanje iz Mehike in seveda se je morala zaplesti z mojim očetom. Na začetku je bil zelo prijazen,vendar je po poroki in, ko je dobil mene pokazal drugo plat. Postal je grob,neprijazen,za naju se sploh ni več brigal. Takrat so bili res hudi časi zame in za mamo. Ko sta mislila,da jaz spim sta se prepirala,vendar jaz nisem spala prisluškovala sem skozi zaprta vrata. Najprej sta se prepirala bolj poredko in ko me ni bilo zraven potem pa vse pogosteje tudi ko sem bila jaz. Večkrat sem jima kaj rekla a me nista poslušala,večkrat sem dobila tudi kakšno klofuto od očeta. Neki dan pa je oče tako pomenil,da je razbil mizo,pretepel mamo in tudi mene. Naslednji dan je odšel,rodila sem ga naj ostane A ni. Še poslovil se ni,le gledala sem kako odhaja z mercedesom po cesti. Jokala sem kot dež,bila sem res zelo žalostna. Kljub temu kakšen je bil sem ga pogrešala zelo zelo močno. Vbistvu sedaj ko sem starejša ne vem zakaj sem bila tako žalostna,a ne kaj je ostalo od otroštva z nji
je odšel delček mojega srca,delček mene. Nikoli več ne bom taka,mislila sem,da se bomo kmalu pobotala vendar se nismo nikoli več pogovarjali. Od tistega dne ga nisem nikoli več videla. NIKOLI.
26. julij 2017
Next
26. julij 2017
Next zanimivo!
26. julij 2017
Hvala I LoveMoonlight za Next. Na začetku sem mislila pred dvanajstimi leti,ne dvanajst let kasneje.

No z mojo žalostno preteklostjo še ni konec. Res sem bila zelo žalostna,ko je ati odšel. Tako, da sem morala jemati zdravila. Uboga Mama! Moji mami se je že počasi začelo mešati,postala je bolj depresivna in nasploh zelo nenavadna. Prej me je velikokrat branila pred očetom,sedaj pa je še ona postala bolj neprijazna. Velikokrat je iz muhe delala slona. Večino dni je jokala v svoji spalnici in se ni zmenila zame,kot,da me sploh ni ob njej. Večkrat sem jo potolažila in ji govorila, da bo bolje. Gledala sem jo kako joka, v spalnici a ona je samo zaloputnila vrata in še bolj jokala. Na koncu je bilo tako hudo, da me je nekam poslala.

"mama,kam greva" sem jo vprašala tisti usodni dan,ko sem jo zadnjič videla. "Veš,Adnes vpisala sem te v kolonijo za nekaj dni v ustanovi,kjer so tudi ostali otroci,spoznala boš ostale prijatelje. Čez nekaj dni pa pridem pote
27. julij 2017
ups
pote,da greva domov. Razumeš Adnes" Vendar jaz sem vedela kam greva. V sirotišnico HollyKoo. Najhuje je bilo,da mi je lagala,lagala lastni hčerki. Nikomur ni povedala, da me bo poslala v sirotišnico. Dala mi je denar in obe sva se poslovili drug od druge.

Kakšen Next
27. julij 2017
Moje stanje me spominja na tale video,le da na koncu ni srečen.

27. julij 2017
Next zanimivo! Čimprej več fantazije
28. julij 2017
Nekaj slikic
1.slika: Adnes, ko je bila otrok.

2.slikarepiranje staršev od Adnes

28. julij 2017
ups prepiranje
28. julij 2017
28. julij 2017
Sedaj pa novi Next. Ta Next posvečam pisateljici. Iskreno hvala, ker si mi dala Next in, ker si prebrala zgodbo

*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_
Gledala sem za mojo mamo,kako je odhajala peš po cesti domov. Nevem kako me je lahko, kar sama pustila v tej grozote. No takrat sem se počutila grozno, kot odpadek, še hujše kot to. Vendar sedaj vem, da me je hotela obvarovati. Ampak pred Kom? Pred očetom. Ne,ne,ne on jo je itak popihal z mojega lajfa. Mogoče pred krutostjo tega sveta? Mogoče,sam zaradi tega te ne more mama kar pustiti v sirotišnici. Pred Kom pa? No sedaj vam ne povem,boste že enkrat izvedeli resnico. No zdaj pa k stvari moji mami Martini Alesto Smith se je zmešalo. Ja ta trditev bo kr držala. Pustila me je v vsem tem in me pustila samo. No zej pa dost mojega jamranja. Razgledala sem se naokoli po mestu,uuu danes je pa vroč dan in zdi se mi nekam nenavadno,kot, da me nekdo ali nekaj opazuje. Kaj delaš Adnes spet fantaziraš. Trenutno bi si prilegel sladoled. Malo se sprehodim po mestu in vstopim v najbližjo slaščičarno,ki sem jo opazila. Vav res je bila lepa in ooo koliko sladic je tukaj,da se mi kar cedijo sline od vsega tega sladkorja. Najprej pomislim, da bi kupila čim več sladic,vendar se te misli takoj znebim,saj bi me bolel trebušček in ou moji zobje kakšni bi bili potem. Stopim proti zamrzovalniku,kjer hranijo sladoled. Omg koliko okusov imajo. Jaz seveda izberem svojega najljubšega čokolado. Kaj pa drugega? Sej je najljubši okus sladoleda šestletnikom ponavadi čokolada. Hitro plačam in se zahvalim,mimogrede pa tudi poslovim. Že se napotim proti sirotišnici,ko zagledam pliškota samorog s pisanim rogom. Takoj grem in ga kupim. Nato pa se odpravim proti sirotišnici. Sem pred pragom. Vdihnim vroč avgustovski zrak in si sama pri sebi rečem ta dan bo pa še zanimiv. Prestopim prag sirotišnice HollyKoo...
Kakšen Next?
28. julij 2017
in oprosti pisateljica za tako kratek Next sam se ti na telefonu zdi da si zelo veliko napisal nakoncu pa ko objaviš vidiš,da si bl Mal napisal
28. julij 2017
Še slikici slaščičarne

1.slika

2.slika

28. julij 2017
Next Next Next Next
28. julij 2017
Sedaj pa pride novi Next. Ta Next posvečam I LoveMoonlight. Hvala za toliko Next.

Razgledom se okoli sebe. Vav tega nisem pričakovala. Tako lepa je,no sej to je neki čisto navadnega v La-ju. To je mesto znano po slavi pa po tem in tudi Los Angeles se mi zdi zelo lepo mesto in še ob morju je. Ima tudi prekrasne plaže. Nenadoma se zaletim v neko gospo,ki nosi prav posebno uniformo za uslužbence sirotišnice HollyKoo. Malo sem mi zavrti saj sva se kar precej zadeli,vendar kmalu vrtenje preneha in je vse spet po starem.
"Kaj pa vi delate tukaj gospodična?" je presenečeno-zanimivo vprašala uslužbenka. Kot, da se prvič zaleti v otroka. Jaz ji odgovorim,da me je mama pustila pred pragom in odšla. Gospa mi je rekla naj počakam pri tistih lepih sedežnah,na otroškem oddelku. "Zakaj,pa tam" zajedljivo vprašam. Vedno sem bolj tiha in se težje spoprijateljil z novimi prijatelji. "Samo po nekaj papirjev,za bivanje skočim in pridem pote. Saj boš počakala tam,kot sem ti naročila...kako pa ti je ime" Ponosno ji rečem "Jaz sem Adnes Alesto Smith. Ona odide po papirje jaz pa proti otroškem oddelku. Spet se malo zasanjano,kot je v moji navadi. Nevidim, da se mi neka deklica moje starosti približuje. Nenadoma gre vse tako hitro. Jaz se itak zaletim vanjo,saj sem znana po tem, da se zaletavam v ljudi in da sem velik štor. Precej močno se zaletavam. Takoj hitim pojasnjevati" Oprostite,nisem vas opazila,saj veste zelo sem zasanjana...Me prav nič ne briga ti nekoristni parazit,drugič malce bolj pazi,štor" me vzvišeno prekine. Kaj pa misli,da je? Nekakšna princeska,ki vsem ukazuje in vse hoče. Ooo,ne,ne mene ne bo tako laska. Ji bom že enkrat, ko bo prišel čas za to ji vrnila milo za drago in se ji maščevala. Tega ne bom pozabila zlahka. Vprašam jo"Kako ti je ime" "Oo jaz sem Angela Siender" reče.
"Jaz sem Adnes Alesto Smith" z najbolj ljubkim glasom rečem, kar ga lahko naredim.
"Nobeden te ni vprašala za mnenje,punčara" mi sarkastično odgovori. Ja ona bo na vrhu seznama za tiste, ki bi jih zadavila. "In poleg tega" oo še vedno ne odneha"je to res grozno ime,jaz bi se ga dala že spremeniti"
Poslovim se in odidem. Še dolgo čutim, da me ta sarkastična klepetava princeska opazuje,dokler ne izginem za ovinkom. Uff,končno sem se jo znebila. Čez nekaj minut opazim tisto gospo. Pomaham ji,ona pa mi pomaha nazaj. Čez nekaj trenutkov je že pri meni v roki pa nosi tiste papirje o katerih je govorila prej. Poda mi jih,pa še pisalo seveda saj z jezikom na znam pisati. Kmalu so listi,da bom stanovala tukaj in hodila v najbližjo šolo... podpisani. Skupaj se počasi odpraviva proti moji sobi št. 43. Pove mi, da imam sostanovalci torej novo cimro. Upam,da bo prijazna in, da se bova razumeli. Da ne bo tako kot s tisto ušivo princesko. Že hodiva po hodniku, ampak nekaj je narobe, ne ni narobe da je tudi lep hodnik ampak,da imam občutek kot, da mi neko ali nekaj sledi,nekaj hoče od mene ampak ne vem kaj.
Stojim tik pred vrati v mojo novo sobo in še kopalnico bom imela. Potrkam. Nato pa primem za kljuko,ta da bo še zanimiv si rečem v svoji glavi,mislih in čisto počasi odprem vrata...

Kakšen Next? Kako se vam zdi? Jutri pride slikca tiste sarkastične princeske. Samo ne vem, če bo jutri kakšen Next,saj grem v arboretum volčji potok. No čav in lahko noč vsem.
28. julij 2017
Slika Angele Siender

29. julij 2017
Next Next Next!!!!!!!!!!!!!
29. julij 2017
kratek Next bo verjetno bolj zvečer,saj se moram še stuširat. Toliko,da bo verjetno Next čez kakšno uro in na koncu bo zelo zanimiv
29. julij 2017
Odločila sem se,da danes ne bo nexta ampak bo čez kakšen dan.
29. julij 2017
Odočila sem se, da bom Next napisala jutri saj,bi danes rada pogledala kakšen film in teti vošila za rojstni dan
30. julij 2017
Oprostite. Next sem mislila napisati zjutraj,sej sem ga ampak se mi je čisto vse zbrisalo,toliko, da sam slike pošiljam po računalniku. Ta Next pa bo bolj kratek in na koncu bo postal napet.
Razgledala sem se po sobi. Nisem vedela, da bo tako lepa čeprav smo v La-ju,si nisem mislila, da bodo tako lepo. Moja postelja je stala ob balkonu. Ko sem bila majhna sem ves čas govorila, da so to majhna okenca,čudno kajne? Na drugi postelji pa je sedela punčka mojih let. Nenadoma pa se zavedam, da je zelo zelo tiho. Seveda jaz začnem pogovor. "Hej nova sem tukaj in kot kaže bom tvoja sostanovalka in mimogrede sem Adnes Alesto Smith" rečem in ji podam roko, da bi se rokovali. Plašno jo sprejme in odvrne"O hvala,jaz pa sem Victoria Justice." Nenadoma pa jaz začnem z vprašanji,res nenavadno pri meni"Koliko pa si stara?Koliko časa si že tukaj?"Si me vesela?" Uu kar veliko vprašanj za prestrašeno deklico. Zelo plašno odvrne"Stara sem šest let,no rojstni dam imam pa 18.3.,Tukaj sem že skoraj eno leto in ja vesela sem te." Sedaj pa samo še tišina. Kmalu se oglasi uslužbenka" No Adnes mislim, da se bosta ujeli in postali dobri prijateljici. In Adnes jutri te bom poiskala, da ti bom še povedala pravila in ti dala nekaj papirjev itd. v redu? "Ja" zdolgočaseno rečem. Že odprem vrata ko izstreli. "Victoria svoji sostanovalki razkaži še kopalnico." Nato je zaprla vrata in odšla po svojih opravkih. Victoria me povleče za roko in mi namigne naj ji sledim. Primeva za kljuko in vrata se počasi začnejo odpirati. Vav tudi kopalnica zgleda fantastično. Samo poglej to belo kad in te lepe ploščice. Navdušena sem nad izgledom mojega novega doma,še več prevnavdušena sem. Victoria odide v sobo,jaz pa ostanem v kopalnici. Privoščim si dolgo,toplo kopel. Prav zapasala se mi je. Ustvarim veliko pene in se potapljač. Igram sem, da sem morska deklica in, da je pod vodo čisto drugačen svet. Svet, ki ga ljudje še nismo odkrili in ga tudi ne bomo. Sploh ne opazim kako sem zasanjana. Mislim kako bi bila morska deklica... vendar zmeraj gradim gradove v oblakih. Sama vem,da je to samo neumna trapasta želja otrokov. Vendar se kmalu postavim na realna tla. Stopim iz kadi se obrišem v brisačo in se preoblečem v sveža oblačila. Malo še pospravim. Oo, zdaj pa me čaka sušenje las s fenom. Ne da se mi,zato se seveda ko je vse pospravljeno odpravim v sobo. Usedem se na mojo posteljo in začnem razpadati svoje stvari. Ko razpakiram se odločim,da grem malo na balkon na sveži zrak. Takrat Victoria začne poslušati glasbo na slušalkah. Žaluzije pustim dvignjene,zavese odgrjene. Za sabo zaprem vrata saj jo nočem motiti. Uživam v razgledu. Kmalu mi postane vroče,saj je vendar poletje in odločim se,da grem v sobo. Victoria še vedno posluša glasbo. O ne nekdo me je zaklenil,zgrabi me panika slabo mi postane,ker je tako vroče zunaj,kot na žaru. Victoria me ni mogla zakleniti.Pomislim,kdo me je zaklenil, če me ni Victoria.
Kakšen Next?
Kdo mislite, da jo je zaklenil,če je ni Victoria?
Slikice pa pridejo kmalu.
31. julij 2017
Slika spalnice

Slika sostanovalke Victorie Justice

Slika kopalnice

31. julij 2017
Next+nova bralka
Moj komentar: super zgodba. Samo tako nadaljuj. Komaj čakam na Next. Komaj čakam, da se začne fantazija!
08. avgust 2017
pr sestih letih pise pa pospravlja pa una ima slusalke pa musko??! zaklenla jo je una tipica od prej
Next
08. avgust 2017
Hvala ti LoveDogs<3 za tak lep komentar. To mi res veliko pomeni. Jaz sem mislila, da ko v enem tednu nisem dobila niti enega nexta, da jih pač druge nič ne zanima in je vse zanič. Res hvala ti. Ta Next pa bo posvečen tebi.
Pomislim kdo me je zaklenil, če ne Victoria. Omg še vedno nemorem verjeti kdo bi me lahko zaklenil. Začnem razmišljati in sama sebi dajati ideje torej brain storm. Kaj pa Angela,mogoče me je ona, saj ne pozna mej, ampak to bi opazila Vik. (Vik je skrajšava,vzdevek za Victoria,tako, da boste vedeli) Mogoče je bila uslužbenka, ne ne ne ona ni mogla biti, saj je šla po opravkih ali pa je bil to samo izgovor kaj pa vem zdi se mi preveč prijazna in ne zdi se mi, da bi ona to storila. Kaj pa kakšna čistilka, ne to ne bo mogla držati, vse ideje so neumne. No v najhujšem primeru lahko začnem razbijati po vratih,kričati. Samo potem se sebe predstavljam kot cmero tedna. Prešine me ideja, kaj pa če se vržem z balkona, no to idejo sem takoj opustila saj smo v tretjem nadstropju, kakih deset metrov nad tlemi, tok, da bi jaz nastala pašteta. Uuggh! to pa nočem postati. Toliko se zamislim v svoje misli, da skoraj ne slišim trkanje. Jej Victoria me je opazila, obremenitev se, to ni Vik, ampak nekdo drug.

Na drugi strani vrat stoji deček, ki je samo kakšno leto ali dve starejši od mene. Nevem zakaj ampak občutek imam, da je to otroški čarovniški vajenec. Ne Adnes samo meša se ti pa to. Pomanem si oči. Ne res je tam tisti deček. Brez razmišljanja mu rečem" Lahko odkleneš vrata,prosim". Najprej prestrašeno pogleda mene ampak na koncu vseeno odgovori na moje vprašanje" Ja, ampak kako me vidiš". Zavedam se, da je nekaj narobe in ga sploh ne bi smela oziroma mogla vidt. Malo grdo mu odgovorim" Sej zaradi tega pa imam oči, mali" Takoj, ko se zavem kaj sem rekla mu rečem" Oprosti, nisem mislila resno,včasih kaj bleknem ne, da bi pomislila pred tem. Kmalu zatem sem slišala klik in balkonska vrata so se odprla. Stečem k dečku in se skoraj prevrnem. Že ga želim objeti, ko ga ni več. Izginil je.
Oprostite za napake vendar pišem na telefonu, saj računalnik zelo šteka,ko sem na forumu. Ta Next je bil malo bolj zanimiv.
Mnenje,teorije?
Kakšen Next.
Pa res hvala LoveDogs<3
08. avgust 2017
Sory samo,nekaj sem potrebovala, da bi kej napisala. Men se tudi zdi neumno, da Victoria posluša glasbo na slušalkah samo mogla sem neki naredit ker bi potem vsi mislili, da je Victoria zaklenila Adnes. Hvala za komentar. In upam, da boš še naprej brala zgodbo, saj mi primanjkuje bralk in bralcev.
08. avgust 2017
hvala za razlago in ja bom brala se naprej (:
08. avgust 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg