Forum
u98479
u98479
"Dea ustani!" je vpila moja mami. "Ja mami." sem rekla in prekrižala noge.Potem sem see počasi usedla in jih položila na tla.Potem pa sem ustala v momentu,ko sem videla da je ura 7:45. Ob 8:00 se dobim z BFF ker greva v šoping za morje. Oblekla sem si kratke jeans rdeče hlače in belo majico. Čez sem dala modro karirasto srajco in si obula visoke pete. Potem sem v žep dala moj Blackberry in odprla vrata. In se obrnila. Šla sem v kopalnico in si nanesla maskaro,barvico za oči,malo glossa in se počesala. Lase sem spela v figo in dodala modro pentljo. In potem sem na hitro pojedla kosmiče in odšla skozi vrata do pesjaka.Vzela sem mojo psičko Fearless saj v trgovskem centru Daydream dovolijo pse.Pred Daydreamom me je čakala Beatrice -Bea- z dveema sladoledoma < 3 in koščkom pasje čokolade za Fearless.
Objeli sva se in ju pojedli potem pa ustopili in se počutili kot v nebesih < 3 Prvo sva zavili v SeaCream kjer imajo kopalke. Kupila sem trojne,ene navadne turkizne,ene baby blue in ene celodelne v oranžni barvi. Bea si je kupila samo dvojne,ene celodelne v rožnati barvi in ene rumene bikinike. Potem sva škli v Fearless kjer sva kupili 6 oblek,za vsako 3. Ena je bila modra in zelo oprijeta,druga karirasta,zelena in tretja je bila navadna bela z izrezom na hrbtu. Potem sva šle v High Fashion kjer imajo čevlje.kupila sem rožnate salonarje in modre all starke,Bea pa modre salonarje in rožnate all starke x'D potem sva v BungaLei kupili 5majic za vsako,eno modro z piščančkom in razbitim jajcem ter napisom Oh bro...Is that you?,eno z britansko zastavo,eno belo od coca cole,eno zeleno z belimi črtami in eno z Eifflovim stolpom in napisom Paris.Potem sva šle v petshop Monstiee in kupili nek rumen plašček za Fearless ker se je prejšnji raztrgal (: In potem je bilo ravno prav denarja za nekaj make-upa in Monster energy

Šlikče.
Moja soba.

Me,Dea.

Beatrice -Bea-

Moja psička Fearless

28. julij 2012
u98103
u98103
next. ;3
28. julij 2012
u98479
u98479
Ko je Bea čez en dan prišla k meni z kovčkom sem bila vznemirjena,živčna in zelo vesela,ker ob 4zjutraj gremo na letališče in odletimo na Havaje. Z Beo sva zvečer pojedli čooookolino in šli spat (: Ko pa sem ob 3zjutraj čakala da pride mami iz kopalnice sem odprla hladilnik in zagledala monster energy < 3 Enega sem popila drugega pa nesla Bei. Potem sem si oblekla belo obleko z izrezom ki sva jo kupili in obula rožnate salonarje. Potem sem stopila v kopalnico in na hitro nanesla maskaro,rožnato senčilo in rožnato šminko ter si lase (spet) spela v figo in jim dodala rožnato pentljio. Potem sem oblekla Fearless.Nadela sem ji luškano rožnato "majčko" z belimi pikami in ji za repek zavezala belo pentljo. "Pripravljena!" sem rekla in jo poljubila na smrček. Potem sem šla k Bei. Imela je oblečeno Zeleno karirasto obleko in modre salonarje,lase je imela spete v 4kratno kito (kito ki jo delaš iz 4 čopkov namesto treh) in okoli roke leseno modro zapestnico. Ko sem jo gledala kako si je v kito spenjala modre in zelene trakce sem se spomnila njenega 15rojstnega dneva ko sem ji trakce,bele,modre,rdeče,rožnate in rumene, v kito spenjala jaz. Potem sem prišla nazaj v realnost. Vzela sem moj kovček in Fearlessino torbo z vodo,hrano in plaščkom,posladki,ovratnico in flexi povodcem,ter jih odnesla v avto,Fearless pa je tekla za mano. Potem sem Fearless posadila na zadnji sedež in zapra vrata. Šla sem po Beo ki si je nanašala maskaro,zeleno senčilo in rožnato Chanel šminko. "Bea,lepa si tudi brez usega make-upa" ji je rekla moja mami. "Hvala Kia."se ji je nasmehnila in jo poljubila na lice. Bea in moja mami sta kot pravi mati in hči. Potem je bea prijela svoj črn kovček in ga nesla v avto. Usedla se je zraven mene in pobožala Fearless.Potems va zagledali mami ki je v oprijeti črni obleki in črnih salonarjih,kodrastimi lasmi in nasmehom na obrazu stopala po potki pred hišo.Sedla je na prvi sedež in oči nas je odpeljal na letališče. Potem smo sedli na letalo in čez pol ure smo se pripeli in letalo je vzletelo. Ker je bila Fearless majhna je seedela pri meni v naročju in ko je laetalo vzletavalo se je privila k meni in zaspala. Potem sem "profil" mojega telefona sremenila v "Na letalu",dala slušalke v ušesa in poslušala glasbo.kmalu sem zaspala.In ker je do Havajev kar dolga pot sem kmalu slišala Beo ki mi je govorila da je kosilo. pojedla sem ga in se zagledala skozi okno.Razgled je bil čudovit.

Ampak presenečenje me je čakalo ob 4h ko smo leteli 12ur. Prinesli so nam na izberio čaj,kavo ali monster energy < 3 Z beo sva se spogledali in rekli "MEEE!" "Oh ovčki,!" je rekla stevardesa in nama dala monster energy
28. julij 2012
u98103
u98103
next. ;3
28. julij 2012
u98479
u98479
ti pa hitro bereš
28. julij 2012
u98479
u98479
Ko smo čez eno uro pristali na letališču ob morju in so spustili tisti napihljiv tobogan sem se podrsala gor,potem pa lezlo po njemu gor,ker sem pozabila Fearless -.- Bila je na mojem sedežu in ko sem prišla do vrat ni bilo tobogana! "BEAAAAAAAA,MAAAAAAAAAMI,OČIIIIIIIII!" sem vpila. "Hey what's wrong?" mi je rekel blondinec. "Umm....I can't get off of the plane." sem mu rekla. "Hmm....Show me you're ID card" pokazala sem mu jo. "Dealite..." "Dea" sem hitro rekla. "OK,Dea.I'm Joe,I'm from Hawaii.You?" "London." sem rekla. "Well....Wron doors babe." se je nasmehnil in me odpeljal k drugim vratom. "Hha...Thank yaa." sem rekla in se spustila po "toboganu" In potem še eno presenečenje.Z visoko peto sem na pol poti preluknjala tobogan -.- "DEA,gO,i'LL PAY!" je vpil Joe. "Than yaa Joe!" sem zavpila in šla :'D
ta je bl kratek,se mi ne da pisat
28. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg