Forum
u199774
u199774
Hey! What's up people??
Še enkrat...
Hey! Si predstavljaš, da te v šoli napadajo z žaljivkami... da nimaš nikogar? nikogar ki te bi potolažil, ki bi te razveselil, ki bi te spodbujal?? potem pa se pogovarjaš z 'namišljenim' prijateljem in drugi mislijo da si nor? potem pa greš v gozd in treniraš sam lokostrelstvo, ki sploh neveš kako si se ga naučil?? hm... tole zgodbo sem že slišala od svoje babice... babica je od svoje babice... in tako naprej... naj vam predstavim Beo White..
Bea White je punca ki je 'zavržena'. vsi v šoli jo napadajo z žaljivkami, noben ni od nje prijatelj... niti piflarji je ne pogledajo... Večkrat se vpraša zakaj je ne marajo... Mogoče ker živi sama brez staršev? niti en fant je še ni pogledal v oči... v bistvu je skoraj noben ni še pogledal v oči... zadnja in tudi prva je bila njena mama ki jo je zapustla ko je bila stara 6 mescov in bila zapuščena...potem je bil še tukaj 1 in zadnja rejniška družina ki jo je imela potem so jo brez razlogov vrnili nazaj v sirotišnico a je čez 1 leto pobegnila... noben je ni pogrešal... in takrat se je začelo tisto kar ni pričakovala...

Starost: 16
Višina: 179 cm
Lasje: Rjavi
Oči: Rjave
Kraj bivanja: Finska, Roveniam
Družina: ne pozna
BFF: nima
Simpatja: nobene še ni imela

Upam da boste uživali v zgodbici!
PLUS
to zgodbo posvečam vsem svojim prijateljom na igrah123!
26. november 2015
u202401
u202401
next
27. november 2015
u199774
u199774
zbudila sem se. Ura je bila 6 zjutraj. oblekla sem si svoje najljubše oblačila:

nato sem pa šla iz sobe v kuhinjo kjer sem si naredila zajterk.
po zajtrku sem samo dala šolsko torbo na rame in šlaproti gozdu ki vodi proti šoli. ko sem prišla v šolo sem hotela odid v učilnico če me nebi zaustavila najpopularnejša punca na naši šoli. Beth Smith. misli da je neka odaljena sorodnica nekega smitha. a jaz se ne brigam za to. rekla je '' kam pa kam LUZERKA'' zadnjo je zelo poudarla zadnjo besedo. gledala sem v tla nato končno dvignila pogled. zadahnil se ji je dih ko je videla moje oči. spreminjali so se ko sem dvignila pogled. prvo sem imela normalne rjave oči ampak zenica se mi je večala in večala na koncu sem imela črne oči.rekla sem
'' Bi še kaj rekla? ni dovolj da si mi pol otroštva pokvarila zej mi še pa hočeš pokvarit življenje! ne bom se ti pustla Beth!''OMG!!! kaj se je pravkrat zgodilo sem se prvič da sem se postavila zase??? ko sem hodila proti učilnici so me vsi gledali z izbuljenimi učmi saj sem edina ki je se postavila proti Beth. Nadela sem si kapuco. vstopila sem. noter še nobenga ni bilo vsedla sem se za zadnjo klop. in vzela iz torbe zvezek. odprla sem na neki strani in začela čečkati. nato so noter vstopili piflarji. oni me niso žalili ampak še vedno gledali z izbuljenemi očmi kot da so marsovci. nisem se brigala za njih ampak samo risala naprej 3 minute pred poukom so prišli ta popularni. začeli so se smejati. in se posedli na svoja mesta ko je prišel učitelj nisem ga poslušala naenkrat seje na mizi pojavil nek listek odprla sem ga in noter je pisalo...
BETH:

27. november 2015
u202401
u202401
nexttttttttttttttttt
27. november 2015
Next
28. november 2015
u199774
u199774
noter je pisalo 'Maščevanje je sladko... jutri dobimo 1 punco in 1 fanta in oba bosta na naši strani...' pogledala sem Beth ki je me izivalno se krohotala. v preostanku ure sem raje poslušala tečnega profesorja ki je nam razlagal zanimivo snov.
PO 5 URAH
Končno je konec! danes so me skoraj vsi pustili na miru a ne Beth se je numno krohotala ko grem mimo njihove družbe.. no zdaj sem že v gozdu. ne da se mi še it v mojo hiško.ostala sem vni pred hiško. torbo sem samo dala not in vzela svoj lok in malo odšla. naenkrat se je zaslišalo nekakšno renčanje odšla sem pogledat kaj je to skrila sem se za grm in pogledala sitoacijo.. bili so nekakšni boji zgleda da lastniki mučijo uboge pse oz. recimo haskije. malo sem še gledala ko sem opazila tam majhno punčko stara je bila okoli 8 let in se je jokala. stala je pri drevesu in jokala šla sem potiho do druge strani jase in punčko nežno primla za roko. hoela je zavreščat ko me je opazila da nisem noben bav bav
nežno sem ji rekla samo ''pridi'' šla je za mano ko sva bile par metrov oddaljene od hiše sem jo vprašala ''mi poveš kaj se je zgodilo? '' malo hipajoče je začela '' nimam doma, nimam družine, edino kar sem imela je bil majhen kuža po imenu Tray'' Objela sem jo in rekla '' jaz imam podobno zgodbo tudi jaz nimam družine in tudi pri tvojih letih nisem imela doma, pridi boš prišla k meni...'' Morale sva iti nazaj ampak nekaj me je prešinilo pasje borbe rekla sem ji '' zakaj imajo tu v gozdu pasje borbe?'' odgovorila mi je '' nevem pravzaprav.'' rekla sem ji '' ustavit jih moreva.'' šle sva tja in se postavila ob drevo namerila sem na sproti sosednjemu čez drugo stran jase točno med psoma ustrelila sem. psa sta se ustrašila in skočila narazen. A sem že tam omenila da so stali na vsaki strani vsaj 10 ljudi? no vsak iz svoje strani je prišel en človek in naenkrat rekla ''KDO JE TO NAREDIL??'' stopila sem iz za drevesa in rekla ''jaz sem bila'' in dvignila kapuco vsi so se začeli krohotat ne ona dva pa ne videla sta moje oči spet se mi je povečala zenica in spet imam črne oči. Spet sem namerila v tisto drevo in puščica je predrla drugo puščico. nehali so se smejat in jaz sem rekla '' če še vas enkrat vidim tukaj v mojem domu vas ubijem in mučim vse po vrsti STE RAZUMELI!'' odšla sem od tam punčka je stala tam jaz sem ji pokleknila na noge in rekla '' Kako ti je ime?'' odvrnila je ''nimam imena'' ok malo čudno ampak tudi jaz nisem pravzaprav imela imena ampak sem si ga sama določila
'' sama si ga določi'' odvrnila je '' prav Tallia bom '' rekla sem ji '' Tallia White zdaj imaš družino in dom.'' obrnila sem se oni še so vedno tam stali in me bulili vame rekla sem še ''če je kdor koli vzel Tallienega psa Traya naj ga takoj vrne čle ne se bo hudo pletlo!!'' drevesa je pokukal majhn Haski. Tallia si je ubrisala solze in zavpila '' TRAY!!'' zgelda da je ta pes Tray. A se je en fant mislim da 5 let starejši od meneje stopal k meni. rekla sem ''NISEM REKLA DA IZGINITE IZ MOJEGA DOMA!'' še vedno je korakal proti meni 5metrov je bilo med nama še vzela sem puščico in lok in namerla in rekla ''En korak pa bo po tebi!'' zasmejal se je in rekel '' nisem vedel da je moja sestra takoo žilava'' odvrnila sem mu in se približala '' jaz nisem nikoli imela družine zdaj jo pa imam Tallijo!'' in ga brcnila v koleno da je pristal na tleh obrnila sem se in nakazala Taliji roko prijela jo je in odpravili sma se k najinem domu...
TALLIA:

FANT:

PES TRAY:

28. november 2015
Pes izgleda lodoben lisici ali malemo volku

Neeeexxxxxttttt
28. november 2015
u199774
u199774
vem ja ker je nekaj od tega...
28. november 2015
Pa vseeno zeloo dobraa zgodba ♢♢♢
28. november 2015
u199774
u199774
jp in jaz že pišem next
28. november 2015
komaj cakam naslednji del
28. november 2015
u201358
u201358
Next
28. november 2015
u201358
u201358
Next+nova bralka
28. november 2015
u199774
u199774
Prispele sva preden sem odšla sem si vzela še puščice in.. nove moram tudi narediti. Jutri bo Tallio Vpisala v šolo in jaz sem njena skrbnica.. Z Tallijo sva šle v mesto po stvari za v šolo Hodile sva. preden sva začeli kar koli kupovati z v šolo sva kupili povodec za Trayca. ko sva se odpravljali vn sva zagledali tam Beth z njenimi prijateljicami in njenim pudlom. Spet se mi je povečala zenica a se mi je takoj zmanjšala ko zdaj vem da imam Sestro in majnega psa. Njen Pudel je začel lajati preobrnila se je Beth in se začela smejati. Ampak nisva se menili za njo samo šle sva naprej malo sva še kupovali in šli v kitajsko restavracijo in si kupili za na pot... ustavili sav se na travniku in razgrnila sem odejo za vsak slučaj zaradi Talije vzele še eno škatlico za Trayca ampak on ne je špagetov. Trayca sva spustili iz povodca in glej pri njem je že stal nek drug kuža. Za njim je tekla ena punca isto stara kot jaz predvidevam. Ko je bila par metrov pri kužeku sta začela dirjat. Punca je prišla k nama rekla sem ji ''Hey je to tvoj pes?'' odgovorila sem ji ''ja in tisto tvoj?'' prikimala je pogledala sem talijo in nakazala na kitajsko hrano pokimala je punci sem ponudila izvedla sem da je Sally in ima brata dvojčka in prišla bo v našo šolo!! OJOJ TO JE ON PUNCA KI JO JE OMENILA BETH!!!! Povedala sem ji moje probleme in imama zeloo podobne razen tisto da ima Brata Dvojčka ki je popularen ni isto. zvečerilo se je na travnik j prišel en fant ki je klical Selly rekla je nama '' lepo se je bilo pogovarjati z vama se vidimo jutri!'' in šla proti fantu midve pa domov. Šle sva mimo jase še vedno so bili tam. a tistega fanta mi bilo tam ki se je izdajav za najinega brata.Vsi so utihnili ko sva z taliyo in Traycom prečkali jaso iz torbe sem vzela lok in namerla nekam bilo je točno tisto drevi ki sem ga zadela ko sem bila tu. Šle sva naprej. Ko sva prišli pred hiško je tam stal oni fant ki se je izdajal za najinega brata rekla sem '' odidi drugače te bom mučla do konca tvojega življenja'' odvrnil je '' ha ha ha zelo smešno '' Talliji sem rekla '' pojdita z Traycom not . odšla sta zavihala sem rokave kjer sem imela tako kot Talija eno znamenje zato sva posumli da sva sestri.rekla sem mu '' zavihaj rokave!'' zavihaj jih je bila je isto znamenje! rekla sem '' NEMOGOČE!'' odvrnil je '' mogoče mogoče kako še mogoče'' rekla sem '' pridi noter BRAT'' in ga objela objem mi je vrnil.ko sva vstopila sem zaklicala '' TALIJA! BRATA IMAVA!! ''stekla je v najin objem...
28. november 2015
u199774
u199774
SALLY:

28. november 2015
u202401
u202401
next
28. november 2015
u199774
u199774
Ime mu je Ethan. Veste kaj je naredil samo da bi naju našel je ostal brez doma, brez službe, Pred tem je bil doma na drugi strani države!!! Ampak je prišel z njimi ta tistimi 9 ljudi. kaj imam pa jaz?? JAZ IMAM PA VELIKO HIŠO V SREDINI GOZDA!! zato sem jim odstopila malo hiše. Ethan mi je povedal še za ta druge 10 ki so prej bili tam in tisti tudi potrebujejo dom. Ker pa jaz 'dobra duša' sem poznala eno zapuščeno hišo ki je bila par metrov stran od tu sem mu rekla da se lahko tja preselijo. in tako je Ethan šel po njegovo skupino. vsi od ethanove skupine ko so prišli pred mojo hišo so jo občudovali in rekli '' kaj tako lepa hiša počne v gozdu??'' seveda vsi so bili fanti razen ena punčka ki je enako stara kot Talia. Ime ji je Lauren z Talijo sta se odlično ujela. Kmalu so prišli še druga skupina. tam sem zagledala SALLY!! KAJ ZA VRAGA ONA POČNE TUKAJ!!! Sally me ni videla zato sem šla za njo in Rekla ''BU!!'' vstrašila se je in se obrnila. bila je bleda v obraz ko pa me je zagledla si je oddahnila. Začela sem se hihihat ona pa z mano vred.Potegnila sem jo za roko in jo odpeljala do najboljšega mesta, seveda MOJEGA!
Peljala sem jo čez gozd. Slutila sem da naju nekdo zasleduje. Sally sem zašepetala
'' mislim da naju nekdo zasleduje'' jaz sem vzela lok in puščice iz hrbta ona pa nožke iz njenih visokih škornjih. malo sva še pogledala okoli in tudi se ločili sva se. jaz sem šla na desno stran potke ona pa na levo. malo sem hodila ko sem pri MOJEM NAJLJUBŠEM DREVESU zgledala nekega fanta. Bil je podoben Sally ampak ni bil prepričljiv. namerila sem na drevo ki je bil polek skrila sem se za drevo in ustrelila.Prestrašil se je. '' KAJ DELAŠ TUKAJ!!'' sem rekla. Razjezim se ko pride na moj teritori neznanec!! Poveznila sem si kapuco na glavo in stopila iz za drevesa. Namerila sem mu v glavo in rekla '' KDO SI!?'' vstal je in šel proti meni in rekel '' punca iz travnika, prijateljica moje sestre Sally..'' Prekinila sem ga '' Ti si brat Sally Ti boš živel pod mojo streho!'' nato sem rekla še '' SALLY, MISLIM DA VEM KDO NAJU ZASLEDUJE!!'' jaz sem še vedno imela namerjeno puščico, on pa v rokah nože. Sally se je prikazala in rekla sem '' Mislim da ga že srovražim!'' pogledala je še njenega brata ''Se strinjam! Jaz te tudi!'' odgovorila sem
'' Pazi kaj govoriš! na mojem Najljubšem mestu si če še ne veš!'' Obmolknil je nože je pospravil jaz sem ponovila z lokom. Naenkrat se je prikazal ethan in objel sallyinega brata in rekel '' o poglej moj naj frend in sestrica se poznata!'' Jaz in Brat od sally sva skupaj vzkliknila jaz. '' NAJ FREND!'' on pa .'' SESTRA!'' Sally in Ethan Sta se začela smejat... Ethan je rekel '' Bea to je Jackob, Jackob to je Bea...''
Jackob:

29. november 2015
Nextttt
29. november 2015
u199774
u199774
neto sem rekla'' super lepo da sem te spoznala da zaj me bo Beth pokopala'' in šla vstran. Hodila sem kakšnjih 3 minut in prišla sem do lepe skale. Je zelo lepa in še razgled ima vsedla sem na skalo in bil je že mrak. lučke v našem majhnem mestecu so zagorele. nasmehnila sem se ko sem zagledala polno luno ki se je dvignila. in potem sem jo gledala vedno sem tulila v njo. vsedla sem se na kolena in zatulila kot pravi volk tulila sem in tulila ko so se začeli tulit volkovi. čudno. že dolgo se niso oglašali. ampak so kmalu utihnili. nekaj mi je zapaslo da bi tekla. skočila sem iz skale in se pripravila na začetek in zdaj! že sem tekla. tek mi je dal svobodo. začela sem teč in teč. bila sem že enkrat okoli gozda. šla sem mimo jase kjer so bili par fantov in deklet jaz pa tak kot vedno tiho tekla. ampak zgleda da so me slišali. Ampak KAKO??. no karkoli spet novi krog okil gozda in naenkrat je se slišal šum iz njega so gledale tace. Volk me je opazoval. ustavila sem se in brez straha pogledala volka. njegove lepe rjave oči so me zavedle. nasmehnila sem se in odšla naprej spet sem tekla. okoli gozda so se zbirali volkovi. en črni volk se je mi pridružil in vem. izival me je. pa poglejmo kaj zmorem. pospešila sem tek. zaostajal je naredila sem salto da sem mu dala čas. je bil že pri meni spet sem se pognala v šprint. to je bil zadnji krog ki sva ga delala pospešila sem in zmagala!!!! JUPI! od veselja sem delala salte in naprej tekla prišla sem do skale ki je bila velika. tekla sem nanjo in skočila iz nje in naredila salto in zavpila '' WOOO!! I'M FREE FOREVER!!!!!''tekla sem in tekla par volkovov se je odprevilo spat eni pa so še bili tam in me opazovali. in tisti rjavi volk mi je padel v oči. še vedno sem tekla do 4.ure
upočasnila sem ko sem bila pri skali in se vsedla nanjo gledala sem sončni vhod in se odpravila še malo teč in seveda salte!! končno sem se razigrana odpravila domov ...
02. december 2015
u199774
u199774
Tam sem zagledala Jakoba ki se je smejal. grdo sem ga pogledala in rekla '' Kaj je?'' odgovoril mi je '' dobro jutro tudi tebi in smejem se zato ker si slabša od mene'' in odgovorila sem ''a res?" sem rekla.'' ti dokažem'' rekla sem '' dogovorjeno'' postavila sem se v štart in rekla '' do konca do jase'' zasmejal se je in rekel je '' Zdaj!'' pustila sem mu malo prednosti ampak ko sva se bližala jasi sem začela na vse ali nič. začela sem teči njega pa pustila 4 metre za mano. in bila sem na jasi delala salte. in mu rekla ko je prišel na jaso '' nikoli več me ne izivaj! no zdaj pa grem!'' in spet tekla ustavila sem se pred hišo in vstopila vanjo tam sem zagledala utrujenega Ethana.'' kaj je pa stabo??'' sem mu rekla. '' zakaj mi nisi povedala da imaš toliko energije!!'' je rekel začela semse semjat. rekla sem '' grem se tuširati potem pa po Sally greva v šolo in Talliyo in Lauren bova peljale v šolo. '' prikimal je šla sem v mojo kopalnico in se stuširala in oblekla črne kavbojke in črno- sivo jopico in seveda moje preljube allstarke. odpravila sem se v tallijino in laurino sobo kjer je bil en fant moje starosti poleg lauren. vprašala sem '' Kje je talliya in si že pripravljena?'' pokimala je in talliya je prišla iz kopalnice in jo vprašala '' si že pripravljena?'' pokimala je rekla sem počakam vaju doli naredim vama zajterk. bi imeli tople sendviče?'' ''JAAAAAAA!!!!" sta zatulili od navdušenja...
02. december 2015
Nneexxtttttt!!!!!
06. december 2015
u199774
u199774
Ko sta pojedli smo šli še po Sally. Ko smo bile pred hišo je Sally ravno kar izstopila ven. Nasmehnila sem si ji. A nasmešek mi je takoj zbledel ko sem zagledala Jakoba. "Heiii!!!! Gremo v šolo??" je vprašala Sally. Prikimala sem. Prvo sempeljala Tallio in Lauren v šolo. Ko pa smo se bližali naši šoli sem opočasnila. Jakob in Sally sta bila pred man o.Ko smo bili pri šoli sem
18. januar 2016
u199774
u199774
----- Oprostite ampak mi je samo poslalo od sebe grem naprej pisati------
18. januar 2016
u199774
u199774
Ko smo bili malo pred šolo sem si poveznila kapuco na glavo in Sally je pogledala nazj proti meni jaz sem ji pa samo rekla " Pojdita naprej" in si potiho zamrmrala " če nočeta pristat tako jaz" Sally je prikimala in z Jakobom sta šla naprej po kakšnih 5 minutah sem še šla jaz noter. Hodila sem po hodniku. Vse oči so bile uprte vame. Ampak Beth je B eth. Spet me je ustavila. " Ojla Bea!! Ali si že pripravljena za današnji dan? Ah... Pa pozdravi svojo hčerko. Kako si vseh teh let skrivala pred nami??" In se mi režala v obraz. Prekipelo mi je!! Tako nebo govorila o meni in moji družini!! "VEŠ KAJ BETH!!! DOVOLJ TE IMAM!! LAHKO BI BILA SREČNA DA SEM PO DOLGIH LETIH NAŠLA SVOJO DRUŽINO!! IN NEBODI TAKO NAIVNA TAKO KOT SI VEDNO!!!" Moje oči so bile črne. Stiskala sem pesti da je nebi udarila " ZADOSTI TE IMAM BETH!! PUSTI MI VSAJ DIHATI!!" in jo z ramo udarila v ramo in se napotila v učilnico. Vem cela šola je gledala to. Tudi učitelji in celo ravnatelj!! pa mi noben ni nič rekel. iz torbe sem vzela zvezek in risala. To me je pomirilo. Kmalu so vstopili noter vsi saj bo učiteljica predstavila 'nova' ampak meni znana učenca. Takrat sta vstopila Sally in Jakob. Beth je se prilizovala Jakobu. Vidim zakaj ji nekateri rečejo Lisica. Ko sta se predstavila sta se mogla vsesti. Beth je pričakovala da se bo Jakob ali Sally vsedel k njej ali da se bosta vsedla skupaj. Ampak jo je presenetilo da se je Sally vsedla k meni. Tako je potekal ves čas.. Ampak je naju Beth presekala pot ko sva se odpravili domov...
18. januar 2016
Nneeexxtttttt!!!!@
18. januar 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg