Forum
Heey,
tuki bom pisala zgodbo o volkovih...
Inn, ja uglavnem tuki je prvi del...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Živijo, moje ime je Kay. In tukaj je zgodba mojega življenja:
Svoji prvi dve leti življenja sem preživela v majhnem krdelu. No ampak že takrat se mi je zdelo, da sem nekako drugačna od svojih sovrstnikov. Namreč, vsi so bili različnih odtenkov rjave, črne ali celo rahlo oranžne barve... Samo jaz sem bila snežno bela. In tudi moje oči so bile drugačne, namreč bile so svetlo modre. No uglavnem. Že ko sem bila stara nekaj mesecov so me vsi gledali postrani in se čudili moji drugačnosti. Samo en volk v celem krdelu me je razumel - moj najblojši prijatelj Soul, čeprav se mi je včasih zazdelo, da me celo on včasih čudno gleda...
No uglavnem tako sta potekali moji prvi dve leti življenja. Ampak nekega dne se je vse spremenilo...

Kay:

Soul:

Krdelo:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Naslednji deli bodo daljši...
Upam, da vam je všeč.
Next?
29. junij 2016
Eh, ne da se mi čakat na nexte
tk da tlele je drugi del
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
No, nekega sončnega dne sva se z Soulom igrala na travniku, ko je do naju stopil alfa našega krdela in mi rekel, naj grem z njim. To je bilo zame nekaj zelo čudnega, saj so se me vsi volkovi v našem krdelu, razen Soula (in moje mame, ko sem bila mlajša) izogibali. Uglavnem, čez kakšnih pet minut hoje se je alfa ustavil na neki jasi, ki je stala na robu našega teritorija. Obrnil se je k meni in rekel:
alfa: "Kay, oditi moraš iz našega krdela."
Kay: "Ampak..."
alfa: "Nič, ampak!"
Grdo me je pogledal in zarenčal, jaz pa sem stisnila rep med noge in stekla v gozd. Čez kakšno minuto teka sem že prišla iz našega teritorija. Ustavila sem se in ugotovila, da sem v brezizhodnem položaju. Ampak nekaj sem morala ukreniti. In poleg tega mi je nagon pravil, da si moram ustvariti svoje krdelo, saj me verjetno v nobenega ne bojo sprejeli zaradi moje drugačnosti. Ampak da si ustvarim krdelo moram najprej poiskati drugega volka - tako pač je. Usedla sem se pod neko drevo in se odločila, da je najbolje če se podam na potovanje in poskušam najti drugega volka. Še najbolje drugega "izgnanca"...

Alfa:

Nextam?
30. junij 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttt
tak sem vesela da si se odločila priti nazaj yay
hitro nextaj
30. junij 2016
Hvalč <3
In jaz sem tud zlo vesela, da ti bereš mojo zgodbo!!
In Next bo kasneje danes al pa ju3
30. junij 2016
Oki, nextam!
3# SANJE:
Ko sem razmišljala o vseh teh stvareh, sem nenadoma postala izredno zaspana. Samo za hip sem zaprla oči in že sem
zaspala...
Karnaenkrat so nebo prekrili temni oblaki. Nisem bila več pod drevesom, ampak na visoki skali. Pod to skalo je bilo
morje, polno čeri. Gledala sem dol v morje in jokala, potem pa sem se obrnila in...
Nekaj me je udarilo v glavo in zbudila sem se. Še nekaj minut sem strmela v prazno in hitro, ter plitvo dihala. Nato pa
sem se dokončno predramila in pogledala, kaj me je udarilo v glavo. Ah, bil je navaden, neumen storž! Odločila sem se,
da si ne bom dala preveč opravka z sanjami - ne glede na to kako grozne so bile so pač še vedno samo sanje. Vstala sem in
začela hoditi. Ni me niti brigalo kam, samo da grem čim dlje od mojega bivšega krdela in teritorija v katerem sem včasih
živela. Razmišljala sem o sanjah, in nič me ni moglo predramiti iz tega razmišljanja razen - volčje tuljenje.
Ko sem ga zaslišala sem skočila v zrak in pozabila na sanje. Tudi sama sem zatulila in ko sem se tako 'pogovarjala'
z volkom, ki je tulil, sem se odločila, da grem pogledat, od kje tulež prihaja. Čez kakšne tri km. teka sem prišla
do potoka. Ob potoku je stal velik kamen in na njem je stal volk. Bil je zelo lep. Imel je dolgo dlako, črno kot noč,
njegove oči pa so bile - glej, no tudi to obstaja? - zelene. Ko me je zagledal je nagnil glavo in tako obstal.
Jaz sem malo pomahala z repom, potem pa sem se ulegla na tla in mu z tem sporočila, da mu nič nočem. Tudi on je
pomahal z repom in skočil z kamna. Prišel je k meni in me povohal, nato pa spregovoril:
???: "Živijo."
Kay: "Amm, živijo, jaz sem Kay..."
???: "Oh, zdravo Kay, moje ime je Black"
Kay: "Lepo ime imaš. Kje pa je tvoje krdelo?"
Blackov obraz se je pomračil, vendar mi je vseeno odgovoril
Black: "Ja, no ubistvu sem samotar... Veš izgnali so me... Aja, kje imaš pa ti krdelo?"
Kay: "Ow, hvala, enako. Tudi jaz sem bila izgnana."
Black: "Res?"
Kay: "Ja... In zdaj iščem nekoga, z katerim bi lahko ustvarila krdelo..."
Black: "Ow."
Kay: "Mmhm, no zdaj pa oprosti mi - iti moram naprej."
Black: "Aha.."
Kay: "Jap, adijo."
Začela sem hoditi naprej, ampak nisem uspela narediti niti deset korakov, ko me je Black dohitel.
Black: "Kay...."
Videti je bilo, da mu je zelo nerodno...
Kay: "Ja?"
Black: A...am...amm... A..a...b...bi... A...ammm, saj v...e...veš...
Kay: "?"
Black: "Abimelazmanokrdelo?"
Kay: "Oprosti nisem te razumela..."
Black: "Eh, saj ni nič... No adijo..."
Kay: "Ok, ciao."
In tako sem šla naprej, Black pa je ostal pri kamnu in me gledal...

Black:

Next?
30. junij 2016
Aja, sorry zarad čudnih presledkov med vrsticami, to besedilo sem prekopirala iz beležnice, kamor sem pisala in zato tukaj izgleda čudno...
30. junij 2016
Next
30. junij 2016
u193093
u193093
ful je dober probaj pisat v wordu. ker če boš od tam kopirala ti nebo takih presledkov delalo. Next
01. julij 2016
Snow fall - Hvalaaa
Somebody-here - Hvala za Next in sej bi, sam na tem rač., kjer sem zdej pisala še nimam worda...
In tuki mate neeext!
4# PRESENEČENJE:
Hodila sem in hodila, tačke so me bolele in proti koncu dneva sem začutila še nekaj... Lakoto. Dopovedovala sem si, da to ni velik problem in sem hodila naprej, ko sem zagledala zajca. Obliznila sem si gobček in pozabila na dejstvo, da ne znam še dobro loviti. Zapodila sem se za zajcem, ki me je na žalost kmalu opazil in začel teči. Tudi jaz sem pospešila in ko sem bila za približno pol metra oddaljena od zajca sem... Se spotaknila. Zaklela sem in počasi vstala. Bila sem jezna nase, saj mi je večerja, ki sem jo imela že pred gobčkom, ušla. Ampak ni mi preostalo drugega, kot da si najdem primeren prostor za počitek. Kmalu sem našla veliko, votlo drevo in v trenutku zaspala. Naslednje jutro sem se zbudila zelo pozno. Ko sem končno prišla iz drevesa mi je v trebuhu močno zakrulilo. Počasi sem povohala zrak, da bi videla, če lahko zavoham kaj užitnega. Seveda nisem zavohala ničesar... Razen vonja po nekem volku, in ta vonj mi je bil zelo znan. Razveselila sem se in stekla proti izvoru tega vonja. Volka, ki je tam stal sem takoj prepoznala.
Kay: "Živijo, Soul."
Soul: "Živijo, Kay."
Veselo sem pomahala z repom in stopila k njemu. V gobcu je držal mrtvega zajca. Položil ga je na tla in jaz sem počasi začela jesti. Ko sem pojedla skoraj celega zajca sem se spomnila na vljudnost in ga malo ponudila tudi njemu. Vendar me je zavrnil.
Soul: "Ne, nisem lačen. Tega zajca sem ujel samo zate..."
Kay: "In kako si vedel, da sem tukaj?"
Soul: "Ah, zavohal sem te, seveda."
Kay: "Ow. No, lepo te je videti!"
Soul se mi je nasmehnil in skupaj sva odšla naprej. Ni se mi ga niti ljubilo vprašati zakaj je zapustil krdelo, ker mi je bilo popolnoma vseeno. Navsezadnje je moj najboljši prijatelj... in on me lahko tudi nauči kako se lovi. Naslednji mesec je potekal nekako tako: Učila sem se loviti, jedla sem in spala... Umes pa mi je Soul razlagal še ostale stvari o preživetju v naravi. Ampak prišel je dan, ko sva se morala ločiti in oditi vsak po svoje, da bi si ustvarila krdelo, itd. Prijateljsko sva se poslovila in zahvalila se mu za vse, ter se počasi odpravila naprej... Ampak nisem prišla daleč, ko me je Soul poklical.
Soul: "Kay, nekaj te moram vprašati!"
Kay: "Oh, kaj je?"
Soul: "Bi imela krdelo z mano?"...
Ok, tuki sem popravla tiste presledke...
Nextam?
In hvala vama, ker bereta
01. julij 2016
Next
01. julij 2016
Hvala <3
01. julij 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttt
01. julij 2016
Hvaaaaaaaaaaaaaaaaalaaaaaaaaaaa
02. julij 2016
Nextam...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5# POBEG:
Nekaj časa sem od presenečenja ostala tiho, nato pa sem se obrnila, se zasmejala in mu odgovorila.
Kay: "Seveda!"
In tako sva odšla, da bi si našla primeren prostor za tetritorij, na katerem bi živela. Kmalu sva našla nekaj perfektnega. Uglavnem, tam nekje je bil velik travnik, po katerem je tekel potok, nad njim so se vzpenjale visoke skale, čez katere je tekel slap. Na drugi strani tega travnika je bil gozd. Odločila sva se, da je to izredno primeren kraj za teritorij in zato sva ga "označila" za svojega. Ker je bilo, ko sva to opravila že pozno sva se odpravila spat. Ulegla sem se v votlino in zaspala...
Na nebu je žarela polna luna... Pred mano sta stala Black in Soul... Soul je zasadil svoje zobe v Blackov vrat... Njegove oči so rdeče žarele... Pogledal me je in vedela sem, da sem JAZ naslednja...
"Aaaaaah!!!" Karnaenkrat sem se zbudila. Po licu so mi tekle debele solze, in takrat sem ugotovila, da sem naredila veliko napako, ko sem prejšnji dan Soulu pritrdila, da bi imela krdelo z njim. Vedela sem tudi, da to niso bile navadne sanje, ampak da je bilo to neke vrste videnje. Nisem več mogla spati, zato sem odšla ven iz votline in se usedla ob reko. Danes je bila polna luna, pogledala sem v nebo in spoznala, da sem z napačnim volkom, na napačnem prostoru... Nato sem vstala in stekla v gozd. Medtem, ko sem tekla sem razmišljala o vsem, kar se mi dogaja zadnjih nekaj dni. Zagotovo te sanje niso bile naključje, saj so bile videti preveč resnične. In če so bile resnične je to lahko pomenilo samo eno. Black je bil v nevarnosti. Nisem vedela, zakaj mi je toliko do tega, da bi bilo z njim vse ok, saj sem ga komaj da poznala. Uh, ampak saj je vseeno... Posvariti ga moram. Potem sem upočasnila svoj tek in si malo oddahnila. Nato sem zatulila. Ni me brigalo, če bi me lahko Soul slišal, saj je tako ali tako brezupno, da tulim v luno in upam, da me bo Black slišal... Ampak seveda sem se zelo motila, saj sem čez približno pol minute zaslišala drugega volka kako tuli. Spoznala sem ga po glasu - bil je Black, no vsaj zdelo se mi je tako... Stekla sem proti izvoru zvoka in kmalu sem ga zagledala.
Kay: "Blaaaack!"
Stekla sem k njemu in ga povohala, da bi se prepričala, če je pravi. Seveda je bil.
Black: "Hey, Kay, kaj pa je?"
Kay: "Oh, Black, že odkar sem te spoznala imam zelo podobne sanje... In zdi se mi da so videnja..."
Black: "In... Kaj se zgodi v teh sanjah/videnjih?"
Kay: "No v večini od njih ti... U...u...um..."
Te besede nisem mogla dokončati. Black me je zaskrbljeno gledal, potem pa mi je pomignil naj mu sledim. Kmalu sva prišla do udobnega brloga.
Black: "Tukaj živim..."
Kay: "Ow."
Black: "Ja, kar ulezi se, danes je že pozno. Jutri mi boš lahko povedala, kaj si sanjala..."
Kay: "O..ok."
Zazehala sem, počasi zaprla oči in zaspala. Naslednje jutro sem se zbudila zelo zgodaj in sicer zaradi sanj, ki me mučijo vsako noč. Tokrat sanje niso bile tako jasne in ko sem se zbudila se jih nisem več spomnila. Ob vhodu v brlog je sedel Black, zraven njega pa je bila obilica hrane, yay! Počasi sem vstala, se pretegnila in odšla k Blacku. Ponudil mi je hrano in skupaj sva začela jesti. Po končanem zajtrku sem se zadovoljno obliznila in se malo ulegla, Black pa je odšel ven, da bi preveril, če tam ni kakšnega volka, ki bi nama mogoče lahko škodil. Ko sem tako ležala so se mi oči kar zapirale, po nesreči sem zaspala in spet sem imela nočno moro, čeprav je bilo to pomojem spet videnje. Zbudila sem se zaradi občutka, da me nekdo gleda in ko sem pogledala k višku je tam stal Black. Usedel se je in me vprašal: "Kay, kdo si ti v resnici?"...
Nextam?
Pa sorry kr obupno pišem
02. julij 2016
Pa slikce bom dala pol...
02. julij 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttt
DA MI NIKOL VEČ NE REČEŠ DA OBUPNO PIŠEŠ!!!!!
ful dobro ti gre
02. julij 2016
Next pa se strinjam da ne bi še enkrat rekla da obupno pišeš
02. julij 2016
Hvala vama in nč ne obljubim, verjetno bom še 100000x napisala, da obupno pišem...
02. julij 2016
Tukaj sva z Soulom imela teritorij:

To je votlina/brlog kjer živi Black:

02. julij 2016
In še nextam...

6# SPOZNANJE:
Začudeno sem ga pogledala.
Kay: "Ammm, jaz sem Kay, saj veš..."
Black: "Ja, ti praviš, da Kay, ampak v resnici nisi."
Ko je to rekel sem samo ostrmela in ga gledala.
Black: "Kay, je vse ok?"
Karnaenkrat me je zabolela glava, pogledala sem Blacka ampak ga nisem mogla več dobro videti. Ozrla sem se naokoli ampak vse je bilo megleno. Nato sem izgubila zavest. Na jasi, sredi gozda se je igral volčji mladič, bele barve z modrimi očmi. Gledala ga je volkulja, prav tako bele barve ampak z vijoličnimi očmi. Stopila je k mladiču in ga poklicala.
Volkulja: "Kay, pridi greva domov."
Prijela je mladička v gobec in z njim odšla v gozd. Ni naredila niti pet korakov, ko so se pred njo pojavil volk. Bil je sivo - bele barve in njegove oči so rdeče žarele. Ta volk je imel ob sebi dva mladiča. Enega prav tako sivo - belega, drugi pa je bil črn kot noč in imel je svetlo zelene oči. odrasel volk (z sivo - belo dlako in rdečimi očmi) je stopil
naprej k Beli volkulji in jo z kremplji popraskal po boku, volkulja je poskušala zaščititi svojega mladiča in sebe, zato je začela teči. Vendar je bila prepočasna. Volk z rdečimi očmi jo je dohitel in... Ubil. Nato se je sklonil še proti njenem mladiču, ampak preden je lahko karkoli naredil se je prikazal drugi volk, črno - bel in imel je oči normalne barve. Skočil je pred mladiča in ga tako zavaroval, tistega volka pa odgnal. Volk z rdečimi očmi je tako pobegnil v gozd, oba mladiča pa pustil za seboj. Tisti drugi volk (črno - bel) je v gobec prijel belega mladiča in odšel. Ni se zmenil za druga dva, samo še enkrat je pogledal mrtvo, belo volkuljo z vijoličnimi očmi in odšel v gozd...
Black: "Kay? Kaay? Prosim, zbudi se!!"
Kay: "Uh, kaj se je zgodilo?"
Black: "OMG, živa si, hvala bogu!!"
Počasi sem vstala in mu z repom dala facko. Fantje vedno tako pretiravajo, saj sem navsezadnje samo... Amm... Ubistvu nevem kaj se mi je zgodilo.
Black: "Hvala za facko btw, ampak kaj se ti je zgodilo?"
Kay: "No, ni zakaj ampak to bi lahko jaz vprašala tebe..."
Black: "Ah, verjetno si padla v nezavest..."
Kay: "Ow... No spet sem imela neko videnje ampak bilo je čudno... Bila sem v svojem videnju ampak... uhh težko je razložit ubistvu..."
Black: "Ja?"
Kay: "Ah, zdi se mi, da mi je vse postalo jasno... Vsa ta negotovost, ko sem bila majhna
in se mi je zdelo, da ne sodim v svoje krdelo. Se mi je razjasnila."
Black: "?"
Kay: "Poglej... Sanjala sem o beli volkulji z vijoličnimi očmi, ki je imela mladiča - prav tako bele barve ampak z modrimi očmi. Ki mu oz. ji je bilo ime Kay. In očitno sem to jaz. No, torej je bila to moja mama. Kar pomeni, da sem bila kasneje, ko sem živela v krdelu posvojena... In potem je bil tam nek drugi volk... sivo - bel z rdečimi očmi. In u...ubil je mojo mamo."
Potem je nastala tišina, ki jo je prekinil Black.
Black: "In kaj se je zgodilo potem?"
Kay: "No, ta volk je imel dva mladiča. En je bil tak kot on in eden je bil črn in imel je zelene oči... Ubistvu me je spominjal..."
Pogledala sem ga v oči in vse se mi je razjasnilo.. No, vse, česar še nisem razumela iz tega videnja...
Kay: "Tisti volk z zelenimi očmi si bil TI! In tvoj brat... No vsaj sklepam, da je bil tisto tvoj brat... Je Soul."
Sploh nisem opazila, da me Black gleda, kot, da sem z hruške padla in sem mlela svoje naprej.
Kay: "In potem je prišel še neki volk in tisto... JE BIL ALFA NAŠEGA KRDELA - točno! Ampak kako je on prišel sem...
Čudno, razen če... Ne to je nemogoče... Če je on moj oče."
In tako sem končala govoriti. Black me je še vedno čudno gledal ampak potem je rekel.
Black: "Veš... Vse skupaj je čisto nemogoče ampak jaz ti verjamem!"...

Blackov in Soulov oče:

Soul, ko je bil še mladič:

Black, ko je bil še mladič:

(Blackove in Soulove oči takrat še niso bile tako izrazite barve)

Kayina mama:

Kay, ko je bila še mladič:

(Tudi Kayine oči niso bile še tako izrazite...)
Nextam?
Je ok?
02. julij 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxttttttttt
kak so kjut
02. julij 2016
Hvalaaaaaa
In se strinjam
03. julij 2016
NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
03. julij 2016
HHHHHHHHHHVVVVVVVVVVVVVVVAAAAAAAAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAA
03. julij 2016
Oki, nextam, sam od zdej naprej ne bom dajala nextov tako pogosto (verjetno bom enga na kkšne tri dni) razen če dobim več bralcev...
7# POGOVOR:
Kay: "Hvala ti... No, kaj bova zdaj?"
Black: "Amm, nevem... Ti moraš it naprej, da poiščeš nekoga z katerim boš imela krdelo, ne?"
Ubistvu mu je bilo videti, da je upal, da bom rekla ne.
Kay: "Ah, pozabi zdaj na to."
Neznansko mu je odleglo, to je bilo dobro videti. In tako sva ostala skupaj... Počasi je prišla zima in vse je pobelil sneg. Jaz sem vmes sicer imela nekaj videnj, ampak nobeno ni bilo nič posebnega. No, vse do tega trenutka, nekje na sredini zime, ko je zunaj divjal snežni metež in sva z Blackom ostala doma. Okoli popoldneva sem se odločila, da
bom malo zardemala. Ko sem končno zaspala (kar ni bilo tako lahko, zaradi hrupnega snežnega meteža, ki je divjal zunaj) sem takoj imela novo videnje...
Tam so bili trije volkovi. Bila je noč pred polno luno. En odrasel in dva mladička (starejša kot v prejšnjem videnju, bila sta tako rekoč najstnika). Odrasel volk je bil sivo - bele barve z rdečimi očmi, ki so žarele v temi. Eden od mladičov je bil prav takšne barve kot njegov oče, samo da mu oči niso tako žarele. Samo rahlo rdečkaste so bile, tako, da bi jih v dnevni svetlobi zlahka zamenjal za navadne. Drugi mladič je imel črn kožuh in par zelenih oči. (vedela sem že, da sta to Soul in Black) Obadva pa sta gledala
svojega očeta. Ta jima je nekaj ukazoval.
Odrasel volk: "No torej, Soul. Si me razumel? Ko bom opravil z njo moraš ti opravit z njeno hčerko - Kay. Si me razumel?"
Soul: "Ja, oče."
Odrasel volk: "In ti, Black. Ti se moraš pretvarjati, da jo hočeš zaščititi pred Soulom, ampak seveda mu boš pomagal. Sicer mislim, da si ničvredna podgana ampak vseeno te potrebujem za moj načrt. SI ME RAZUMEL?"
Black: "Misliš, da te bom ubogal? Vem, da hočeš nadvladati nad vsemi volkovi ampak ne bo ti uspelo. Z mojo pomočjo že ne!"
Odrasel volk: "No, potem se te moram pač znebiti."
Z temi besedami je vstal in dal Soulu še en ukaz.
Odrasel volk: "Ko vaju bom z Blackom pustil sama se prislini v krdelo, v katerem je Kay in jo zasleduj, ok?"
Potem sem se zbudila. Black je medtem tudi malo zadremal, zato sem vstala, se pretegnila in ga odšla zbudit. Povedala sem mu vse o sanjah in zatrdil mi je, da se ničesar od tega ne spomni. Saj je bilo logično. Takrat je bil še premlad, samo zanima me, kako Soul ve kaj mora narediti... Verjetno je še vedno nekako v stiku z očetom...

Soul v videnju:

Black v videnju:

Nextam?
Pa kk se vama zdi?
03. julij 2016
OMG. Next . OBOŽUJM tvoje zgodbe!!!!!!!
05. julij 2016
Hvalaaaaaaa
05. julij 2016
Next ful cool
05. julij 2016
Hvala!!
06. julij 2016
kdaj bo nasledn del