u60307
u60307
Neeext + hitro nextaaj<3
27. maj 2013
next!!!!!!!!!!!!
27. maj 2013
u63177
u63177
KIM

''Poglej,'' sem rekla in pokazala na tla. ''Sveže stopinje v blatu,'' je rekel Chase: ''Misliš, da so oni?'' Pogledala sem skozi gozd. ''Tu je zelo težko najti volka, ki ni v Tropu Senc, oziroma, mislim, da sva zaenkrat edina,'' sem rekla in sledila stopinjam, dokler ni blato nadomestilo suho listje. Opazila sem, da so se drevesa počasi začela barvati. Kmalu bo vse pisano in prekrito z jesenskimi barvami. ''Najverjetneje so šli tukaj dol,'' sem rekla in pokazala breg, ki je vodil v dolino. Spustila sva se tja potem pa sem nekaj zaslišala.
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

CHASE

Slišal sem pok vejic. Kim me je potisnila na tla in dala prst na usta. Prihulila se je k tlom in pogledala, če je kje kaj. Bil je lažen alarm. Šla sva naprej in čez nekaj minut hoje ob začetku doline sva zagledala volkove. Počepnila sva in jih opazovala. Začeli so tuliti. Nekoga so pogrešali. Takoj sem opazil, da Nightmarea ni okoli. Saj ni umrl, ne?
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

KIM

Vrnila sva se, v kolibo, jaz pa sem si na svoj zemljevid, ki sem ga imela spravljenega v omarici označila tisto dolino kjer se je zadrževal Trop Senc. Začela sem pripravljati jelena nakar sem nekaj zaslišala. Tiho sem rekla Chaseu naj se zmiga v kolibo po orožje. Zagledala sem, koga drugega kot pa Nightmarea. Chase se je vrnil in mi podal moj najljubši nož, on pa je obdržal sekiro. ''Nisem prišel ubijat,'' nama je rekel v misli in se spremenil v človeka.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
28. maj 2013
u60307
u60307
neeext ,a lahko daš kake slike?
28. maj 2013
u63177
u63177
Ne.
28. maj 2013
u60307
u60307
zakaj ne?
28. maj 2013
Next :*
28. maj 2013
neeeeeeeeeeext
28. maj 2013
u63177
u63177
NIGHTMARE

''Kaj pa?'' je rekla Kim in še tesneje prijela nož. Tudi Chase je bil pripravljen. Vzel sem svoj nož in ga vrgel na tla nato pa stopil bližje. ''Neoborožen sem,'' sem rekel. ''Kako naj ti zaupava. Mislim, tebi Nightmare sploh ni mogoče zaupati, tvoje oči kar kričijo izdajalstvo,'' je rekla Kim. ''Potem me pa vsaj poslušajta,'' sem rekel: ''jaz bom ostal tukaj, vidva tam.'' Chase je pogledal Kim. Nekaj mu je najbrž rekla v misli nato pa je pogledala mene. ''Govori,'' je rekla ledeno. Zavzdihnil sem: ''No Kim…ubil sem tvoj trop, tvojo družino, tvoje prijatelje. Šele zdaj mi je žal. Res. Vem, da je prepozno ampak šele zdaj sem prišel do spoznanja. Moje življenje ni nič drugega kakor ubijanje in trpljenje. Nočem več živeti tako! Preprosto ne morem več, delček duše, ki še ni zastrupljen z zlobo mi to prepoveduje!'' zrušil sem se na tla. Takrat pa je Chase pokleknil k meni čeprav ga je skušala Kim zadržat. ''Če zamudiš ljubezen, zamudiš življenje, '' je rekel. Pogledal sem ga v njegovo sinje modre oči. ''Če si prepričan v to, te lahko naučim ljubiti, če ti le lahko zaupam,'' je rekel in se nasmehnil. ''SI prepričan, da je to dobra ideja?'' je vprašala Kim. Chase je vstal in jo pogledal: ''Daj mu še eno priložnost, ne vidiš, da mu je žal. Ta človek je končno spet začutil čustva, ne moreš mu zameriti. Ni samo on kriv, da je postal…to kar pač je,'' jo je pregovarjal Chase. Kako globok fant. Taka nesebičnost je redka. Kim je zavzdihnila. ''Rahlo sem že prebolela svoj trop ampak pozabila ne bom. Nightmare, če se boš res spremenil, ti bom mogoče kdaj oprostila ampak če je to kakršna koli past prisežem, da od tebe ne bo ostalo nič! Razmesarila te bom, da boš…'' Chase jo je prekinil: ''Mislim, da razume,'' se je živčno zasmejal. Podal mi je roko, da sem vstal. ''Spal boš v votlini, lovit znaš pa sam,'' mi je rekla Kim popolnoma brezbrižno in odkorakala v votlino. ''Ženske,'' je rekel Chase jaz pa se nisem mogel zadržati, prhnil sem v smeh. Ja Kim je bila res vrsta zase.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Next? Comment? Anything?
28. maj 2013
next
Cool
Chases sister + Nightmare
Chase + Kim
??
28. maj 2013
u63177
u63177
No če si želiš ti lahko ustrežem She ωσℓƒ 22 ...
28. maj 2013
A je tk!?
Jej...
28. maj 2013
next!!!!!!!!!!!!
28. maj 2013
next!!!!!!!!!!!!
28. maj 2013
next!!!!!!!!!!!!
28. maj 2013
u60307
u60307
neext
28. maj 2013
u63177
u63177
KIM

Tekla sem stran. Nisem verjela, da sem mu dala še eno priložnost. Saj si je ni zaslužil! In si je tudi ne bo! Najbrž gre za eno njegovo potegavščino, najbrž je pripeljal Trop Senc in sedaj bodo Chasea živega požrli. Prav mu je, kaj mu je pa nasedel! Hotela sem samoto, hotela sem čas in kraj, kjer se lahko pomirim. Prišla sem do nekega slapu, ki je ležal globoko v nekem gozdu, daleč stran od ljudi. Legla sem in opazovala vodo, kako je v ogromnih količinah tekla navzdol. Zavzdihnila sem. in kaj bomo sedaj. Če je Nightmare z nama, mu lahko tako zaupava, da nama bo pomagal premagati Trop Senc? Enkrat za vselej se mora to končat. Vedno več jih je, mladim volkodlakom uničujejo življenje. Ne zaslužijo si tega.

CHASE

Nightmare je bil spet v volčji obliki, nekaj časa je samo poležaval in se prepuščal svojim mislim nato pa je rekel, da gre lovit. Malo me je stisnilo pri srcu, ker sem vedel, da bi lahko šel poklicat svoje pajdaše, da bi me prišli ubit. Za vsak slučaj sem odšel v kolibo, kjer sem od dolgčasa zaspal.
Prsti me en ubogajo pa nočejo pisat. Oni so krivi, da je kratek next.
29. maj 2013
u126608
u126608
Neext!
29. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
29. maj 2013
next!!!!!
29. maj 2013
u60307
u60307
neeext
29. maj 2013
wiiiiiii! :3 next!
29. maj 2013
u63177
u63177
NIGHTMARE

Odšel sem lovit. Vedel sam, da si Chase najbrž misli, da je to past in res nima nobenega razloga, da bi mi zaupal. Ampak jaz sem šel lovit. Tiho sem tekel skozi gozd. Nisem razmišljal, le sledil sem vonju plena. Veter mi je govoril, kako živ je gozd, pa čeprav je videti mrtev. Vonjave raznih ptic so se mi pletle v nosu, vohal sem posušeno listje, svež mah na deblih, vohal sem zimo. Vonj zime je bil tako močan, da ga noben volk ni mogel zgrešiti. Potem sem se osredotočil na plen. Bil je zajec. Sicer majhen obrok, vendar povsem dovolj, če ni srn. Kmalu sem ga našel. Skakal je okoli praproti in si iskal hrano. Ni pa mogel vedeti, da bo kmalu sam postal hrana. Na moje veliko presenečenje je nekaj švignilo mimo mene in zajec je izginil. Nasproti mi je stal temno siv volk. ''Kage...'' sem rekel tiho v mislih. Kage je bil zvit norec, ki je prihajal z Japonske in zelo rad je izzival in jih nikoli pošetno dobil. ''Hmm, Nightmare, že dolgo, te ni v tropu, mislil bi si že, da si nas izdal,'' je rekel porogljivo. Nič nisem rekel, nič storil. ''Kaj pa je? Ti je muca snedla jezik?'' je še naprej izzival in iz mene vlekel priznanje. ''Izgini! Ne bom se več vrnil! Naredi karkoli!'' sem mu zabrusil in zraven še preteče zarenčal. ''Ohoho, kaj pa če povem SwiftBiteu? Najbrž te bo z veseljem pokončal!'' je rekel in se hudobno po volčje nasmehnil. ''Ne, ne bo ker...ker...'' ustavil sem se. Kdo bi me pa branil? Kim gotovo ne, Chase mi ne dolguje nič...Bom že kako. Stekel sem stran, ko je Kage zaklical: ''Strahopetec!'' To sem ignoriral.
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
No in ko sem mi ljubi pisat nimam časa...bom že kako, ne mi zamerit...
30. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. maj 2013
neext!!
30. maj 2013
u60307
u60307
next
30. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg