Forum
u63177
u63177
Odločila sem, da bom pisala o volkodlakih oz. o ljudeh, ki lahko prevzamejo volčjo obliko. Mogoče mi gre pisanje dobro od rok, (več o tem boste povedali vi) ampak imam slabo lastnost; delam ogromno napak. Sploh vejice! Včasih vem, da sem jo spustila, pa sem prelena, da bi jo vstavila noter . No malo mi poglejte skozi prste. Vam pa obljubim, da ne bom zahtevala na miljone nextov in, da bom nextala, ko bom le mogla. Sicer pa iskreno upam, da boste uživali. Potrudila se bom.
*****************************************************************************************************************************

CHASE

Sprehajal sem se po gozdu. Vse je bilo tako lepo. Sonce je sijalo skozi liste listavcev in ustvarilo veselo vzdušje. Ptičje petje me je spremljalo na vsakem koraku. Listje je tiho šumelo pod mojimi nogami in v daljavi sem slišal šumenje potoka. Vse je bilo v popolno. Vse dokler nisem v hrbtu začutil topo bolečino. Nekaj velikega in težkega se je zaletelo vame. Padel sem na tla. Nič več nisem videl, moj obraz je bil prekrit z listjem. Čutil sem kako mi je nekaj zasadilo zobe v roko. Zakričal sem. Po meni je hodila neka zver in me počasi žrla. Jaz pa sem samo kričal in nihče me ni slišal. Bil sem čisto, sam z zverjo. Konec je.
Zbudil sem se. ''Tako čudnih sanj pa še ne!'' sem si rekel. Vedel sem, da to nikakor ni mogoče ampak sem iz gole radovednost preveril moje roke. Bile so (seveda) cele. Te sanje so bile res neverjetne. Kot bi bilo resnično. Vse sem jasno videl in slišal, celo čutil sem bolečino. Verjel sem, da imajo take sanje nek pomen. Ampak nisem imel časa za razmišljanje. Bila je sobota. Dan pospravljanja. Ko mi je prišlo to na misel sem se vrgel nazaj v posteljo. Saj lahko še spim.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Imaš rad volkove?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. maj 2013
next!!!!!!!!!!!!!!!!11
04. maj 2013
ful carsk
04. maj 2013
next
04. maj 2013
next
04. maj 2013
u127922
u127922
next nova bralka
04. maj 2013
next
04. maj 2013
u126608
u126608
Next
05. maj 2013
Next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
carsku, obožujem volkove so moja najljubša žival!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
05. maj 2013
u110901
u110901
next
05. maj 2013
neeeeeeext
05. maj 2013
u63177
u63177
KIM

Sprva sem bila le punca, dokler mi ni oče razložil pomembne zapuščine. Bila sem volkodlakinja. Lahko sem prevzela obliko volka. To je bilo že pred leti. In vsa ta leta sem nestrpno čakala dan, ko se bom lahko prvič spremenila. Moj oče naj bi bil vodja tropa (alfa). Rekel je, da če bom pridna in se hitro učila in odrasla v močno volkuljo bom mogoče nekoč jaz vodila trop. Takrat me je navdajalo rahla vznemirjenost ampak nisem se še zavedala, kakšna velika odgovornost je to. Sedaj sem že na dobri poti in vsak dan sem vesela, ker lahko veliko prispevam tropu. bila sem del njega in na to sem bila ponosna. Gotovo, bi bila name ponosno tudi mama, če bi bila še živa.
Trop je bil dokaj majhen. Moje oče Sean, alfa nas je vedno vodil in sprejemal prave odločitve. Imeli smo le eno beto Tedyja in to je bilo čisto dovolj. Prav nihče si mu ni upal postaviti po robu, le jaz sem bila dovolj predrzna zato (ampak ni se dobro končalo). Leyla, Kate in Phil so bili lovci. Leyla in Kate sta bile hitro kakor strele, Phil je bil močan in vedno je pomagal spraviti velik plen na tla. Naša omega je bil Max. Za to delo je imel velik dar. Od njega se je širila pozitivna energija in sprostila napetost v zraku kadar jo je bilo kaj. Z vsemi sem se odlično razumela. Govorili so mi, da ko odrastem bom postala odlična volkulja. Ampak to je bilo pred leti. Zdaj jih ni več. Niti enega. Popolnoma sama sem. Spremenila sem se. Mojo dušo napaja sovraštvo do volka, ki je to storil. Tiho kujem maščevanje. Vem, da bom dočakala ta dan, ko ga bom lahko pokončala. Kake je to sploh lahko storil? Ubil je vse...čisto vse...

Ampak nisem se zavedala, da bo v moje življenje prišel še nekdo.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Upam, da ste uživali. To je sedaj drugi lik, Kim. Kasneje vam bom predstavila še enega Next?
05. maj 2013
next
05. maj 2013
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
05. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
05. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
05. maj 2013
u110901
u110901
veš kaj? kar po pravici ti povem.
ko sem na hitro preletela prvi del sem si mislila 'brezveze' toda zdaj mi počasi ratuje všeč. resno mislim

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexet!
05. maj 2013
next
05. maj 2013
u126608
u126608
Neeext!
05. maj 2013
Sorry če motim sm bi si lahk pogledali mojo novo zg:
http://www.igre123.com/forum/tema/elements-n-angels/54904/1
06. maj 2013
u63177
u63177
NEKI ČASA ME NE BO. ČE BOM IMELA SREČO PRIDEM DO RAČUNALNIKA V ZAČETKU JUNIJA.
06. maj 2013
u126608
u126608
ok
06. maj 2013
nexxxxt!!!!
07. maj 2013
neext
07. maj 2013
u63177
u63177
HEY PEOPLE I'M BACK FOR AWHILE! Missed me?
18. maj 2013
u63177
u63177
NIGHTMARE

Kot novinca so me sprejeli z običajnim obredom. Kot človek in volk sem moral prestati razne preizkuse, ki so bili kruti in nevarni. Ampak oblikovali so me v to kar sem. In postal sem čistokrvni pripadnik Tropa Senc. Dobil sem novo ime in prepovedali so mi uporabljati starega, ta zdaj ni pomenil nič več. Sprejeli so me kot volkodlaka z imenom Nightmare. Nismo bili navaden neubogljiv volčji trop. Bili smo najhujša možna stvar kar se lahko komu pripeti. In naš cilj je bil preprost. Počasi iztrebiti vse volkodlake in zavladati svetu. Vedno več nas je. Trop se veča. Ampak obstaja ena vročekrvna volkulja, ki se nam še upira. In njej sem se zameril.
Svoje dneve sem preživljal v gozdu. V človeškem svetu mi ni nič ostalo, nisem ga potreboval, sovražil sem vse kar je bilo povezano z ljudmi. Celo del sebe, ki je bil človeški. In krutost mojega tropa me je oblikovalo v bitje, ki je z lahkoto prenašalo bolečino in je bilo brezsrčno. Da, moje sočutje, milost, prijaznost sta že zdavnaj zbežali stran pred novim jazom. Zdaj sem bil utelešen hudič, ki se je v volčji obliki sprehajal skozi črn zlovešč gozd. Gozd se je bal mene, ne jaz njega, vsaj tak občutek sem imel. Mogoče sem bil nekoč še normalen. Vendar je tega že davno in moja duša je popolnoma prevzeta s prvinskimi nagoni in kruto temačnostjo mojega tropa.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Po zelo dolgem času sem spet nazaj, upam, da nisem vse bralce izgubila...next?
18. maj 2013
u110901
u110901
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
jaz mislim,da nisi izgubila vseh bralcev
18. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg