Forum
u165821
u165821
Hejj! Patricija in Nuša sta dobili idejo za zgodbico ;D hahah ja am torej kot že naslov pove se bo šlo tukaj o čarovnikih, pač nadnaravne reči se bodo dogajale in magije je velik tukaj notri in to...
nevem če je že katera zgodbica o čarovnikih in one direction na igrah (upam da ni).
vglavnem Nuša~Punk.Horan† bo objavila v naslednjem delu trailer haha jaz pa naslovnico ;3
upava da boste brali, odločli sva se za to zgodbico kr tko haha ni neki zelo načrtovana ampak neka rdeča nit je pomoje c;
nebo vam žal če boste pogledal resno (; sploh tisti k radi berete fantazijo in to c;
havefun;3
════════════════════✝☆✝═══════════════════

~ This is a story. But not a regular one. Wizards? Heard of them? There exists a world full of them. Bad and good ones. They are just behind the mirror. Magic mirror. Rose finds that mirror. And she enters the magic world. Full of danger. Lots of things can happen. Humans are not allowed to go there. It's a big problem. Can she get out of this once she's already in it? ~

Uvod ☆| Rosalie Frances Johnson
"Rose bi lahko malo pohitela?" je vprašala mama medtem ko sem zlagala šopke rož v vaze na izložbi.
"Ja mami." sem se zadrla nazaj in poravnala še zadnji šopek. Delo v cvetličarni z mamo je zelo dolgočasno in nisem še videla dolgočasnejšega početja a med šolskimi počitnicami tako nimam nič za delat. Z mamo sva sami in ne zasluživa dovolj za dopust zato pa vsako leto prihraniva nekaj denarja, da lahko greva vsaj proti koncu počitnic se kopat v kopališče. Celo dnevna karta, nič posebnega.
"Končala." sem rekla, ko sem prišla do pulta. Nasmehnila se je in pogledala na uro.
"Še en zmenek?" sem vprašala. Moja mama je bila zelo lepa za svojo starost in želela je najti pravega moškega čez trideset, da bi nama pomagal se preživljati. Sovražila sem to da je imela zmenke med službo in tako sem ostajala sama. Hvala bogu mi je včasih prišel krajšat čas moj najboljši prijatelj Louis.
"Se vidiva srček." je rekla mami in me poljubila na čelo nato pa šla. Zavzdihnila sem in sedla za stol na pultu. Sicer sva imeli računalnik a je internet zelo štekal. Vseeno je bilo dobro da sem si lahko malo krajšala čas. Tokrat internet sploh ni delal.
"Jebene podgane." sem zaklela.
"Spet so kable pregriznile." Zavzdihnila sem in se skozi zadnja vrata odpravila na podstrešje. Vzela sem si ročno svetliko in svetila po vsakem kotu. Nikjer ni bilo nobene. Kot ponavadi. Razbežijo se vedno, ko pridem gor. Pregledala sem kable in kot vedno je bil kabel od interneta pregižnjen na pol.
"Preklete budale." sem se zadrla in pregledala še druge kable. Vsi so bili vredu. Kot da bi zanalašč ravno internet grizle. Šla sem dol naravnost k telefonu in poklicala Eddie-ja. Bil je že skoraj vsako tedenjski obiskovalec. Takoj ko se je oglasil je že vedel kaj je.
"Prihajam." se je zasmejal in prekinil. Sama sem sedla na stol in nadaljevala s svojim opravilom- dolgočasenje. Spet so se zaslišali čudni zvoki iz podstrešja. Včasih me je to res strašilo. Sploh, ko sem bila sama sem vedno imela občutek da je nekdo na podstrešju. Zvonček nad vrati je pozvonil in zagledala sem Eddie-ja.
"Enkrat bova morala pobiti te podgane." sem rekla.
"Rose, Rose." se je zasmejal.

════════════════════✝☆✝═══════════════════
so what do you think?
next?
15. maj 2014
perfect jee!!
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *________*
15. maj 2014
OMG popolno je *o*
Neeeeeeeeexxxxxxxxxxxxttttttttttttt!!!!!!!!!!!
15. maj 2014
neeext
15. maj 2014
"Jebene podgane.", "Preklete budale." - nemors no
*0*
NEEEEEEEEEEXT<3
15. maj 2014
Torej..podgane? x'D
neeeext. c'':
15. maj 2014
Hahaha,šele začela se je pa mi je ful ušeč
Next
15. maj 2014
neeext
15. maj 2014
Svetovno, waw♡♡
NEEEXT hitro!!!
15. maj 2014
neext !!
15. maj 2014
next
15. maj 2014
wow *-*
ko sm prebrala prvi stavek sem ze vedla da bo PERFECT <3
neeeeeeeeeext
15. maj 2014
u163118
u163118
Neeeeeext!
15. maj 2014
omg hahaha
"Preklete budale." 
nimam besed
popoun začetek od popounih pisatlc
komi čakam da vidim ka se bo kej dogajal
aja pa če bi men podgane kabl od interneta pregriznale bi jih vrjetn tak doug iskala dokler jih ne bi našla
in pol bi ble pač boge podgane
NEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
15. maj 2014
u167233
u167233
Neeeext(:
16. maj 2014
u171835
u171835
Hahahahahahaha"proklete budale"od kod to?
Nextt
16. maj 2014
Haha next
16. maj 2014
u28319
u28319
Omg perfektno *OO*
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
16. maj 2014
Neeeeeeext *-*
16. maj 2014
*ooo* najbollš!!!
16. maj 2014
cool
next!
16. maj 2014
neeeeeeeeext!
16. maj 2014
neeext
16. maj 2014
neeeeeeeext
16. maj 2014
u156327
u156327
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
16. maj 2014
neeeeext *.*
16. maj 2014
popolno....čimprej nextaj
16. maj 2014
nina dobrev !!! omg ta ff bo bil taka uspešnica res
neext
16. maj 2014
OMFG ful je popoun že začetek ka šele bo
haha podgane za nalašč kabl grizejo ni če bi top men nardile bi jih že zdavni na Mars izstrlila res kr js ne morem prežvet brez interneta
komi čakam nov next
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
16. maj 2014
u157568
u157568
next
16. maj 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg