Forum
Nežno sem se nasmehnila. Slonela sem na komolcih in zaljubljeno gledala v ekran. ,,Brina! Spet poslušaš pederčke?'' je v sobo vdrla tamala. Sunkovito sem se obrnila in jo grdo pogledala. ,,Ne, spet poslušam POPOLNOMA NEPEDERSKE TIPE, ki povrh vsega še HUDO DOBRO ZGLEDAJO in POJEJO.'' Dvignila je roke. ,,Okej, okej.'' Vključila sem zvočnik, da bi jo pregnala ven, a se je usedla na džabu in tam obsedela. ,,Ma kaj? Te bom mogla lastnoročno ven odnest al kaj?'' sem zagodrnjala. Ona pa je kar lepo mirno poskakovala naprej. ,,Ma veš kaj, tile One Direction sploh niso tolko slabi.'' je rekla začudeno. Zavila sem z očmi. ,,Ja ja, sej maš svoj kompjuter. VOZI, Naja.'' sem ji rekla in jo porinila skozi vrata. Odpeketala je v svojo sobo. Zavzdihnila sem in se prijavila na Facebook. Potem sem se raje odjavila, ker je bila gor Sarah, punca, ki mi vedno teži. Malo sem prečekirala slike na WeHeartIt, nato pa se ulegla na posteljo. Sanjarila sem o One Direction. Nekoč sem si želela tudi jaz peti, vendar je bila moja največja želja spoznati NJIH.

Brina

Naja

will you reaaaad? :3

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. april 2012
next!
(a bo not 1D???)
16. april 2012
u104143
u104143
neeeext!!!
12. september 2012