Forum
u84628
u84628
haj.
sem amadeja in to je moja nova zgodba. upam da vam bo všeč.
Glavna junakinja je dekle Brina, njena simpatija Nejc, njena najboljša prijatljica Ema in ostali njeni prijatelji.
Brina;

Nejc;

Ema;

Živjo! Moje ime je Brina in prihajam iz Celja. Imam dolge rjave lase in rjave oči. Hodim v deveti razred osnovne šole. Vsa ta leta sem bila odična. najraje imam angleščino in geografijo, preglavice pa mi dela biologija. Imam kar vredu starše in super sestro Hano. Z njo se lahko pogovarjaš tako o fantih, kot o modi do šole. Hodi v 3. letnik gimnazije. Moja najboljša prijatljica je Ema. Ima zelo dolge in ravne rjave lase, in vedno je nasmejana. Zna me razvedriti in prisluhniti. Je res prijateljica, kakršno si človek lahko samo želi.< 3

evo, to je bil kratek opis za začetek :3
če želite da se zgodba nadaljuje spodaj napišite 'next' ali 'nadaljuj' :*

uživajte,amadeja (:
03. april 2012
Next
03. april 2012
Next ;$
03. april 2012
Next
03. april 2012
Next :3
03. april 2012
u72107
u72107
nexti:*
03. april 2012
neeeeeeeeeextt!
03. april 2012
u85357
u85357
next :$ < 3
03. april 2012
u85587
u85587
N€xt nujno!!☺
03. april 2012
u78786
u78786
neeeexxttt
03. april 2012
Nadaljuj in pliiiiiis obveščaš če se ti da ? huala < 3
03. april 2012
u85611
u85611
next !
03. april 2012
nextaj ! :'$
03. april 2012
neext.;3 < 3
03. april 2012
next nujno
03. april 2012
nekst :*
03. april 2012
u84628
u84628
hanna; bom obveščala:3
če še kera želi, da jo obveščam naj pove:*
04. april 2012
u84628
u84628
****************************************************************************************************************
'Haj.kak si?' sem vprašala svojo najboljšo prijatljico Emo na dolgočasen petek zjutraj. Živi v drugi ulici kot jaz, ampak še vseeno hodi do mene manj kot 10 minut. 'jutro. ah, saj veš. mama in ati se ves čas prepirata. zadosti ju imam. bolje da se ločita, saj nočem več poslušat njihovih prepirov:c . objela sem jo in ji rekla da bo vse okk. kot ponavadi. njena starša, sta že več mesecov v ne tako dobrih odnosih, in se nameravata ločiti.
'ti je Nina že povedala?' je nenadoma vprašala Ema. Nina je bila najina sošolka, a meni gre zelo na živce. Zelo se važi & misli da je najboljša. 'ne,kaj pa?' sem rekla. 'ona in luka hodita!' Luka je prav tako moj sošolec, vendar je v nasprotju z Nino zelo zabaven in prijazen. sma zelo dobra prijatelja. 'vedno sem mislila da Luka ni tak fant, kateremu bi bila všeč takšna samovščenica kot je Nina. 'kaj rees?' sem začudeno rekla. 'ja, včeraj mi je poslala sms! meni, si lahko misliš!!?' je rekla Ema. 'eeem. nekaj je čudno. kako ti je lahko Nina poslala sms, če je včeraj celemu razredu razglašala da ga je izgubila?' sem rekla. Ema je postala rdeča v obraz. 'Emm.pač..no.. sploh ga ni izgubila. emm. zlagala se je!' 'in kako to ti veš? sta postali prijateljici ali kaj?' sem vprašala. 'Nina me je včeraj po pouku povabila na sladoled in mi povedala! obistvo mi je veliko njenih skrivnosti razkrila. in povabila me je da pridem danes k njej prespati. zelo me zanima kakšno hiši imajo. baje imajo bazen in fitnes! je govorila. Ema. 'ahaa' sem reklla in se zamislila. Nina naju z Emo hoče skregati. to je čisto očitno. zakaj bi povabila torej Emo na sladoled? nikoli se nista marali. in zakaj ji pošilja smse. ampak nato sem odgovorila da se v to ne bom vmešavala.
'aj, greva v šolo, če ne boma zamudili!' je hitro rekla Ema. 'ok' sem rekla.
med potjo je vladala popolna tišina. pot do šole se je vlekla kot da bi stala na drugem koncu sveta. z Emo tistega dne skoraj nisem spregovorila besede. Pravzaprav sma sedeli pri useh urah skupaj. In ko sem jo kaj vprašala je rekla le: Brina! pouk je. med poukum ne smemo klepetati. '' to se m je zdelo bedno, saj sma vedno med poukum izrekle kakšno besedo in se smejale šalam sošolcem. ampak danes je bilo drugače. med glavnim odmorom je prišla k nama Nina in potegnila Emo stran od mene. Nekaj ji je govorila in pri tem gledala mene. Ema pa je vneto prikimavala. Zagotovo me 'šinfa' sem pomislila. bitch! Ema me tistega dne še pogledala ni in ves čas je bila poleh Nine, ki sta se smejale in pogledovale proti meni. Komaj sem čakala, da bo konec pouka.!!
Ko sem prišla v razred za glasbo, sem morala sesti poleg piflarke Nadije, saj je na moje mestu že bila Nina. Z Emo sta se zopet neumno hihitali. nehote sem slišala delček njunega pogovora. prva je rekla Nina: hehe. saj ne boš verjela, kaj sem danes pred poukum rekla Nejcu? haha.' 'kaj pa?' je zanimalo Emo. ' Rekla sem mu, da mi je Brina povedala, da misli da je kmetavzar.' ' vendar to psploh ni res! Brina je zaljubljena vanj in me misli da je kmet! zakaj lažeš kdo ti daje to pravico?' 'ah, Ema ne misli se mi ukvarjati z teboj. raje utihni!' je grobo rekla Nina in se zlobno nasmehnila.
NINA JE KMETICA IN JE NEJC! kako mu je lahko to rekla. nene, tega pa ne bom dopustila. še danes bom Nejcu povedala, da je vse to laž in Nini, da je navadna avša.
kaj pa si misli da je!?
Končno sem dočakala zadnjo uro: matematiko. tudi tukaj sem moreala sedeti poleg Nadije, ki mi je nakladala, kaj se bo danes učila, in da bo šla kot vsak dan v knjižnico in brala celo popoldne. blablabla. Pogledala sem Emo in tudi ona mene. A takrat je obrnila glavo stran. Iz zvezka sem strgala list in naj nakracala: EMA! sma mi2 prijateljici ali ne? kaj ti je da se kar naenkrat družiš z Nino!? me ne maraš več? (tvoja prijatljica?) Brina.
Listič sem vrgla Emi, ki ga je takoj odprla in začela brati. a ko sem že mislila, da mi bo odpisala, je samo skomignila z rameni, in mi poslala pogled, ki naj mi sporoči: kaj te zanima. razočarano sem sklonila glavo, in v oči sem dobila solze. ta dan je bil res grozen.
****************************************************************************************************************
04. april 2012
next , ful dobro. < 3333
04. april 2012
u85587
u85587
N€xtiii...♥
Low€ it..;D
04. april 2012
neext< 33
04. april 2012
Neeext ! < 3 huala k si sporočila in sveetoooouno pišeš :*
05. april 2012
nekst:* obveščaaaaaaaj < 3
05. april 2012
u86119
u86119
Next! Ko bo next, mi sporoci, ker je super - cool zgodbica & odlicno pises !
05. april 2012
next! a mi pliss sporočis ko bo next k je ful dobra zgodbica
05. april 2012
u73295
u73295
next
05. april 2012
u85587
u85587
N€xt!!!
05. april 2012
Next ;$