Forum
moja zgodbica upam da vam bo všeč. govoril bo o punci diani ki se ji začnejo dogajati čudne stvari.

UVOD
videla sem jo videla sem svojo dolgo mrtvo mamo. bila je v pristanišču in kar naenkrat je izbruhnil požar čutila sem vročino na licih videla sem jo kako je bila ujeta v tisti ladji kako je iskala pomoč da bi prišla ven a ves trud je bil zaman. vedela sem kaj se zgodi tudi ona pade k ostalim truplom in se zaduši. te sanje imam že dolgo časa večer za večerom ampak zadnje čase imam občutek da se bliža nekakšna prelomnica...

diana

njena bff caroline

next??
22. januar 2012
neeeeeeeeeeexttt drgač te pretepm
22. januar 2012
next
22. januar 2012
u74005
u74005
nexxt
22. januar 2012
next
22. januar 2012
u49208
u49208
next
22. januar 2012
1 poglavje ali VELIKA PRELOMNICA
Začelo se je približno dva tedna nazaj. Zgubila sem vse: hišo, mojega psa in mojega očeta. Ne vem kaj točno se je zgodilo a vem da je bil požar. Ne vem kako to da sem preživela jaz ampak znašla sem se pred hišo. Ljudje so govorili da je pravi čudež da sem preživela ampak meni se sploh ni zdelo tako saj zdaj nisem več imela zakaj živeti. Oba moja starša sta namreč mrtva oče je umrl v požaru pred dvema tednoma, mama pa je umrla že dolgo nazaj ne vem točno v kakšnih okoliščinah ampak prepričana sem da bom to izvedela saj se zdaj selim v majhno mestece MERRY HOOLS (izmišleno) . tukaj ne poznam nikogar no razen moje babice pri kateri bom živela to bo povsem nov začetek. Vrjetno je to dobro, da spremenim okolje ampak mi ni prav nič všeč. Vse je tako skrivnostno. Ko sem končno le prispela do moje babice me je že pričakala in me objela. Ko sem jo videla so se mi v očeh nabrale solze, saj je nisem videla že od svojega 7 leta. Odpeljala me je v sobo v kateri bom zdaj živela in mi povedala da je bila ta nekoč mamična. Ko me je pustila samo da bi se razpakirala sem v okvirju videla neko žensko ki je bila videti približno toliko stara kot sem zdaj jaz poleg nje je bila babica zato sem bila prepričana da je ženska na sliki mama bila mi je zelo podobna oz. jaz sem podobna njej. vikend je hitro minil in nastopil je prvi dan šole. vstopila sem in kar je bila šola majhna se je vrjetno že vedelo da sem nova. ob meni se je takoj pojavilo dekle ki ji je bilo ime caroline. bila je mejhna s skodranimi lasi in takoj sva se spoorijateljili...
next?
22. januar 2012
u74005
u74005
nexxt
22. januar 2012
Next.
22. januar 2012
še vsaj 3 nexte pa dam nasledn del
22. januar 2012
u74005
u74005
next
next
next
22. januar 2012
next
22. januar 2012

babica

šola
22. januar 2012
u69266
u69266
next !!!!!!
22. januar 2012
u72525
u72525
nextiiiiiii huun < 3
22. januar 2012
Na šoli pa je bila tudi skupina petih najstnikov ki so bili isti letnik kot jaz le da so bili tako drugačni. Kolikor sem izvedela od caroline živijo tu že od malega in da se do lani sploh niso družili potem pa se je nekega dneva kar nekaj naredilo in začeli so se družiti. Za trenutek se mi je zazdelo da me eden od njih opazuje. Ko je bilo konec pouka mi je caro (krajšava za caroline) rekla da gre vedno po pouku v neko kavarno, ki je na ladji. Vprašala me je če grem zraven in rade volje sem privolila. Ko sva prišli tja sem kraj prepoznala bil je tak kot v mojih sanjah. Le da je bil dan in ni bilo ognja. Tukaj se je torej končalo življenje moje mame. Caro sem vprašala če se je v tem pristanišču kdaj zgodila kakšna nesreča ona pa mi je odvrnila da se je pred približno 16-17 leti zgodila huda nesreča v kateri je umrlo veliko ljudi. Vprašala sem kako se je požar začel ona pa mi je rekla da ne ve saj se nikoli ni spuščala v take podrobnosti. Medtem ko je ona že spremenila temo pogovora pa je meni po glavi šlo le moje sanje, mamično kričanje in kar naenkrat mi je po licu spolzela solza. Caro me je vprašala zakaj jočem jaz pa sem rekla da ni nič in sem šla do wc-ja kjer sem si obrisala solze in si osvežila obraz. Potem pa se je zgodilo nekaj vrata so se kar sama odprla vstopila pa je punca ki sem jo videla v šoli. Bila je v tisti skupini na obrazu je imela zloben nasmešek. Obrnila se je k meni in mi rekla: »pa si končno le prišla, veš dolgo smo te pričakovali« ko je to izrekla je zapustila prostor in izginila ko sem prišla nazaj se je caroline že odpravljala in dogovorili sva se da se vidiva jutri zjutraj. Ko sem prišla do parkirišča je moj avto kar naenkrat začel goreti. Na srečo mi je takoj priskočil na pomoč sin oskrbnika kavarne in mi ponudil prevoz domov. Privolila sem. Kyle kot se mi je predstavil se mi je zdel znan a nisem imela pojma kam bi ga dala potem pa sem se spomnila bil je v tisti skupini . ko sem prišla domov me je že čakala babica.ko sva zvečer šli k večerji sem jo začela spraševati o mami in o tem kakšna je bila odgovrajala mi je a njeni odgovori so bili preprosto tako skopi in … preprosto o mami nisem izvedela veliko. Ko sem šla zvečer spat. Pa sem si nameščala povšter in kar naenkrat sem začutila nekaj. Vzela sem v roke in bil je dnevnik nahitro sem pogledala noter in bil je dnevnik moje mame.
next???
22. januar 2012
fotke:

kyle

una punca iz kavarne pohobe
22. januar 2012
u74005
u74005
next next next!!!!
23. januar 2012
še vsaj 4 nexte : )
23. januar 2012
u46345
u46345
next pa če me pliz obveščaš
23. januar 2012
u58809
u58809
next
23. januar 2012
next
23. januar 2012
še en next pa dam neprej : )
23. januar 2012
u72525
u72525
nextii I really liiiiike Kyle
23. januar 2012
hvala vsem k berete
................................................................................................................
2 poglavje ali DNEVNIK

takoj ko sem dnevnik našla sem ga začela brati.prvi zapis je bil 7 marce 1995:
Dragi dnevnik!
Vate prvič zapisujem saj sem se šele preselila sem. Še včeraj sva bili z mamo na sončni Floridi kjer so me vsi oboževali danes pa sva že tukaj v Merry Hoolsu kjer je vreme povečini deževno. mama pravi da je ona odrasla tu. Zares ne vem zakaj sva se preselili tam sva imeli vse on pa mi reče da rabim nov začetek. No vseeno danes sem bila prvič v šoli bilo je kar vredu, ker pa je šola majhna sem pritegnila veliko pozornosti za moje pojme preveč. No vseeno grem spat
Cassie
Ko sem prebrala prvo stran nisem mogla več nehati in hlastno sem začela prebirati stran za stranjo. In vsako stranjo je postlo bolj čudno. Najprej se je pojavila neka stara hiša, nato čarovnice-tudi mama naj bi bila,knjige senc, demoni lovci na čarovnice in podobne čudaške stvari. Na začetku sploh nisem verjela potem pa sem se spomnila kako se je danes moj avto vžgal brez kakršnegakoli razloga kako čudno se je danes obnašalo do mene tisto dekle.na koncu sem se odločila da bom naslednji dan šla pogledat če tista hiša zares obstaja. Človek bi mislil da sem nora ampak ta stvar s čarovnicami me je že od nekdaj privlačila morda bom zdaj izvedela razlog zakaj. Šla sem spat in spet sem imela tiste sanje o mami in požaru le da sem bila tokrat jaz tista ki je se je dušila. Kričala sem na pomoč a nihče ni prišel bilo je grozno vedela sem da se morem zbuditi a nisem vedela kako. Nato pa sem na hitro odprla oči in se zavedala da sem spet v moji sobi. Nekaj časa sem še globoko dihala potem pa sem se le umirila. Naslednji dan v šoli je bil mučen ves čas je Caroline govorila o nekakšnem plesu in kako se ga moram udeležiti jaz pa sem la kimala pojma nimam na kaj vse sem pristala. Po glavi se mi je motala le ena stvar kako čim prej priti do tiste hiše. Ko je bilo pouka končno le konec pa sem se počasi napotila proti hiši…
................................................................................................................
vas zanima če bo diana našla hišo?
in če jo bo kaj bo našla notri?
ali je res čarovnica?
naj še nadaljujem?
23. januar 2012
u46345
u46345
next
23. januar 2012
Neeeeeeeext Zakon zgodba....Lahko za mene Nextaš
23. januar 2012
nexxttt