Forum
u155122
u155122
Tukaj imam zgodbo za vse kateri imate rade zgodbe o ljubezni med dekletom in v tem primeru drugačnim fantom.
Zgodaj sem se dvignila iz postelje in oblekla v črne tesne kavbojke ter belo kratko majico in čez plišasto jakno s kapuco in zadrgo nato sem si nadela nogavice se odšla umiti in počesala lase. Pojedla sem zajtrk kot v navadi kruh in med ter skodelica čaja ter zagrabila torbo in odšla ven ter peš v šolo in sicer je prvi dan na novi srednji šoli. Najbolj bedno je da sem od vseh eno leto mlajša v prvem letniku ker me je mama leto po prej poslala v šolo ker je študij dolg. Na žalost pa je mama pred dvema letoma umrla v nesreči. Sedaj imam očeta in vrata Sawyerja.

Prišla sem pred šolo zavzdihnila in od daleč zagledala Chrisa. Kateri je moj sošolec že od prvega razreda.

Chris:

"Chris!" Zavpijem in stečem do njega. "Hey, puhi!" Zavpije in se nasmehne ter pride do mene in me objame. "Ne vem ampak zdiš se mi čedalje manjša." Mi reče. "Ha, ha, ha nisem jaz kriva da si velik 185cm!" Mu rečem in se zasmejem. Skupaj sva odšla v razred kjer smo morali biti z 4 letnikom... torej predzadnjim letnikom ker je še 5 za nas kateri smo vzeli 3+2 program. Baje da imamo podobno tematiko pri športni, umetnosti, glasbeni umetnosti, angleščini in retoriki ter računalništvu in praktiki medicine in kemiji ter biologiji. V prvi uri smo povedali svoje ime, spoznali ostale so sošolce pri nekaterih urah pouka. Najbolj čudna je bila tolpa EMO tipov, saj ne da jih ne maram, ampak od nekdaj sem se bala temačnih ljudi. Najbolj mi je padel v oko Samuel, emo z pirsingom v nosu in v ušesih, tudi ves čas me je gledal iz klopi na mojo levo stran za menoj je sedel Chris. "A si videl?" Vprašam. "Jaa...tip je kt un z grozlivke house of wax." Reče Chris. "Jaa, ampak tko grd pa ni!" Rečem. "Babe..samo da vidite mišice pa da je visok hitr use v zrak!" Reče in si podpre glavo. "Butec...ne mislim tako." Rečem in se obrnem naprej ter poslušam razrednikovo razlago.

Samuel:

Next?
22. januar 2014
u156571
u156571
next
24. januar 2014
next
24. januar 2014
u155122
u155122
še dva nexta in nextam
26. januar 2014
u160185
u160185
nexttt
25. februar 2014
next
25. februar 2014
u155122
u155122
Moram vedeti, če se mi splača to sploh pisati?

Povejte, katere boste to brale..
05. marec 2014
jaz bom brala
05. marec 2014
u160185
u160185
jst tudii!!
05. marec 2014
u155122
u155122
OKAY
05. marec 2014
u155122
u155122
Po razlagi polni nezanimivih stvari, smo končno odšli iz razreda. Hodila sem po hodniku in zagledala tiste emote. Hitro sem se obrnila in stekla nazaj, ter zagledala Chrisa. "Chris! Tisti..joj...veš kako me gledajo. Kakor... da me bodo ubili." Rečem, Chris pa se je samo zasmejal. "Daj no, to pa ne, kdo bi ubil tako srčkano stvarco?" Mi reče. "Nehaj se zafrkavati." Mu rečem. "Oprosti." Mi reče in objame. "Saj okay." Mu odvrnem in ga objamem nazaj. Nato pa smo odšli v telovadnico. Prvo uro bomo začeli s plesom in na njem delali 2 meseca. Še dobro, da si lahko sami izberemo par, če ne bi ponorela! Začeli smo s ča-ča-ča jem. Z Chrisom sva ga najbolje odplesala, ker sva za hec poleti hodila na plesne vaje latino plesov. Splačalo se je! Plesali smo nekaj časa, nato pa je učitelj rekel. "Jasmine, pridi sem." Pokimala sem in odkorakala do njega. "Ja?" Rečem. "Pojdi do Samuela, pokaži mu kako se pleše, njegova spremljevalka, pa bo plesala s Chrisom, samo to uro." Reče. Ko sem slišala ime Samuel, mi je po licu zdrvela kaplja mrzlega potu. Po hrbtu me je bolela hrbtenica, srce pa je pričelo divje biti. Pokimala sem in pogledala Chrisa on pa je le povzdignil ramena. Počasi sem odkorakala do Samuela, on pa je pomolil roke proti meni. Prijela sem ga za tople dlani - če prav se mi je zdelo, da bo imel popolnoma ledene. Iz njegove malce bledikaste kože, ampak vseeno ne tako bledikaste kot je moja, so na obrazu prišle do izraza njegove tmno modre oči, katere se ob zenici lahkotno posvetijo na svetlo modro barvo. Nasmehnil se je in pokazal svoje bele zobe, kljub vsemu pa je imel kočnika daljša kot običajno, če prav je to popolnoma normalno, ker imam tudi sama tako. "Sedaj pa pokaži kako in kaj." Reče in me malce bolj stisne za roke. Profesor je zavrtel glasbo z Samuelom pa sva začela plesati. po dveh poskusih mu je šlo bolje. Prof. nam je pokazal nov gib, pri katerem so plesalec - so plesalko prime pod rameni za hrbet na lopaticah in jo nagne nazaj ter na nežno ponese v naslednji korak. Vsa preplašena, ker se mi je Samuel zdle vedno bolj sumljiv sem se podala na novo preizkušnjo. Samuel me je prijel pod ramo za lopatice počasi nagnil, jaz pa sem javknila, ker se bojim, da me bo izpustil. "Ne boj se, ne bom te izpustil." Mi reče in varno pripelje skozi celoten gib. "Dobro, ure bo konec čez 15 min. Jasmine, odočil sem se, da bosta vidva s Samuelom od danes naprej plesni par, ker sta odlična - upam da te ne moti." Pove. DA ME NE MOTI? PA KAJ SI MISLI? SEDAJ BOM MOGLA DVA MESECA PLESATI PRI ŠPORTU Z MORILCEM"!!!! "Ne, nič me ne moti." Rečem.... če prav sem se tako zlagala, da bi me sedaj lahko vrag pojedel. Prof. je zavrtel glasbo, da smo vadili, ker bodo baje najboljši odšli naprej na tekmovanje. "Čudno... mene pa ni vprašal..če me moti...konec koncev...pa me sploh ne moti." Reče Samuel. Še dobro..da razmišljam potiho..ker sem pravkar v glavi rekla: jah..pač te ne moti ker si čudak. "Nikoli hujega." Odvrnem in pogledam v tla, ker me boli vrat ker moram ves čas gledati gor..Samuel je pač večji od Chrisa za skoraj 15 cm. To pa..je GROZNO! Velika sem 166...Chris je 185 pa je ravno prav velik. Samuel pa je 195!! In kaj če so še zrasel? No ja..vsaj novega GODZILO bo lahko igral X'D. Z Samuelom sva nato še enkrat poskusila tisti obrat, pri katerem me zagrabi in zavrti nato pa privleče k sebi - plešemo tudi TANGO"!!! Upam, da me bo prej Samuel ubil, ko bom morala nositi sexy rdečo obleko..na žalost si Samuela ne predstavljam z vrtico v ustih. Zavrtel me je in nato potegnil k sebi, ampak me je malce pre močno zato sem se zabila v njega in si skoraj zbila zob. Nato nisem skušala več tega početi, ampak me je prepričal ker je rekel, da mi bo kupil sladoled - s strupom prosim. Zavrtel me je, nato pa potegnil k sebi, na srečo se tokrat nisem zabila naravnost v njegovo rebro, ampak naravnost na tla. "Awww, okay tega se ne grem več. Bolj sem polomljena kakor če bi drsala na ledu." Rečem in se poskusim dvigniti. "Oprosti...nisem zanalašč. To bo treba zvaditi." Reče Samuel in se zasmeje ter me dvigne. Poskusila sva še enkrat. Tkorat je uspelo. Lepo sva speljala in nisem se zabila v njega, temveč sem se naslonila nanj. V nos je prvo butnil svež vonj po opranem, nato pa je iz iz ovratnika pridišal parfum, globoko sem udihnila ko je zvonec zazvonil...

Next?
1) Mnenje?

05. marec 2014
next!!!!!!!
05. marec 2014
u160185
u160185
nextt
06. marec 2014
neeeext
06. marec 2014
u155122
u155122
Umaknila sem se od Samuela in se nasmehnila. Nasmehnil se je nazaj in si obliznil ustnico, jaz pa sem nato odšla v garderobe kjer sem se preoblekla. Prišla sem iz garderobe in nato odšla do omarice v katero sem vrgla obleke. "Hey puhi." Mi reče Chris. "Hey..jest si bom zlomila nogo! Nočem plesati z njim! Ves čas me je tako gledal kakor, da me bo..ubil, razmrcvaril po steni...s tistimi hladnimi očmi...potem pa se je še ves čas nasmihal..prav tisto zlobno...!!" Zavpijem Chrisu v obraz. "Počasi..pa ne tako na glas..kaj če te sliši." Mi reče. "Pa naj me, bo vsaj vedel, da se mi ne sme pribljiževati!" Zavpijem in zaprem omarico. In ja...njegova napoved se je uresničila. Samuel, je stal za vogalom in pridno poslušal kako ga karam. V naslednjih urah, je vse potekalo bolj ali manj normalno. Kasneje po pouku pa sem odšla pred šolo in sedla na klopco. Nekaj časa sem sedela, nato pa sem se vlegla in prekrižala noge. Na enkrat pa se je klopca čudežno dvignila in zgrmela sem z nje. "Ahhaaw!" Zavpijem in pogledam kdo me je vrgel s klopice. Zagledala sem Samuela in njihovo klapo. Dvignila sem se s tal in zagrabila torbo. Samuel je bil resen, ostali so se zasmejali. "Bu!!" Reče Samuel, jaz pa sem kriknila in stekla proč. "Hahah..." Se je le zasmejal in dal roke v žep ter sedel na klopico. Jaz pa sem stekla domov. Doma sem se zaprla v sobo in cel dan nisem prišla iz nje. Zvečer sem se stuširala in pripravila torbo ter legnila na posteljo.

Zjutraj sem se odpravila v šolo. Zagledala sem Chrisa. "Chris..včeraj so me vrgli s klopice in..smejali so se in...jaz nočem več biti z njimi." Rečem. "To bo težko...saj veš da plešeš s Samuelom." Mi reče. "Nočem...rekla bom, da..." Rečem ko mi reče. "Da kaj? Še pojma nimaš kaj boš rekla." Mi reče. "Krasno." Odvrnem. Nato pa smo se napotili po razredih. Peto uro smo imeli umetnost. Dali smo se za mize in poslušali profesorja, kako razlaga kaj bomo počeli. Sedaj, bomo imeli en mesec časa, da naredimo svojo sliko, da pokažemo kaj znamo. Spravla sem se na najboljše mesto zadaj učilnice v ateljeju. Platno sem položila na stojalo, v roke prijela čopič in zajela črno barvo. Po pouku sem morala ostati dlje v šoli, ker sem dežurna CEL TEDEN. Pospravljala sem na okoli in nato odšla v menzo, ura je bila že kar krepko čez 4 popoldne. Zagrabila sem vreče smeti in jih odvlekla ven ter jih zalučala v kontejnerje. Na enkrat pa me nekdo zagrabi od zadaj in porine ob steno. Med nogami sem čutila nogo na kateri sem rahlo slonila v mednožju. Ena od rok je bila na mojih ustih, druga pa na mojem pasu. Zacvilila sem, ko sem zagledala, da je to Samuel. Zagrabila sem ga za roko in jo hotela dati z mojih ust. "Kako..me obtožuješ. Ni prijetno veš." Mi reče. Jaz pa sem odkimala in hotela sneti roko z ust. Nekako mi jo je uspelo dati z ust in takoj ko sem prišla do zraku sem rekla. "Nisem tako mislila! Nič ti nočem..tudi obtožujem te ne! Samo bojim se te ker se ves čas tako vedeš!" Zavpijem..vse skupaj v eni sapi nato pa zamižim. "Če me ne prisiliš...ti ne bi nič naredil...sama hočeš, da postanem zloben. Kakor, da si želiš, da bi te nekdo brutalno posilil, nato še nekaj časa mučil na koncu pa ubil." Mi reče in v srce prbode s svojimi besedami. Odprla sem oči in ga gledala. Na rahlo sem odprla usta, da bi povedala svoje mnenje, a sem takoj zaprla usta nazaj. Čez nekaj trenutkov pa sem jih spet odprla. "Samo bojim se te, vseh se bojim...samo tistih ne katere poznam." Mu rečem. On pa pogleda v tla in nato roko, katero je držal na rami spusti niže rahlo nad oprsjem. Drugo pa premakne više od bokov na moj hrbet. "Če tako praviš...pa se me boj. Kmalu se me boš z razlogom." Reče in se zopet nasmehne, da pokaže svoje zobe. Roko, katero je imel nad prsnem košu pa spusti na moje oprsje. Ko sem ugotovila kakšne namene ima, sem hitro zagrabila njegovo roko. "Ahaa...sedaj vidim.." Mi reče in me potegne k sebi, da sem popolno pritisnjena ob steno in ob njega. Z ustnicami je šel preko mojega lica do ušesa in šepnil "Ne boj se." Ter pihnil v uho in umaknil ustnice od ušesa do levega dela čela ter jih naslonil na lasišče, nato pa roko s katero me je zagrabil za hrbet položi na moje lice ter nato do ušesa prešinil uhane in nato odšel s prsti, kakor z glavnikom skozi goste lase na moji glavi. Roko, katero je imel na mojem oprsju pa je premaknil niže do pasu, nato še niže do pasu hlač. Nato je segel v svoj žep stisnil pest in odšel z njo v moj žep. Nato pa je roko stegnil iz žepa in jo dal k sebi. Drugo roko pa je umaknil iz glave in se umaknil. "Da ne boš v skrbeh..v žepu imaš tri dolarje za sladoled katerega sem ti obljubil včeraj." Mi reče in odide. Jaz pa sem se sesedla na tla ob steni in se pobožala po predelu kjer je naslonil svoje ustnice. Iz očesa so mi padle solze, nato pa sem segla v žep in začutila denar. Potegnila sem ga ven in zagledala tri bankovce po en dolar. Malce sem se nasmehnila, ampak so se ustnice takoj povesile nazaj. Roka z bankovci se je naslonila na prsni koš, druga pa je podpriala glavo. Trenutno me je obsedla takšna depresija, da sem se hotela vreči v smetnjak. Nisem razumela, njegovih besed. Razumela pa sem, da mi nič noče, kljub temu, da me je dobro otipal okoli pasu in oprsja ter glave. Po nekem 'protokolu' se počutim olajšano, po drugem pa se počutim še bolj prestrašeno. Če prav me ni ne nakričal, kaj šele udaril se ga bojim, ker me je iznenada presenetil. Po dolgem premisleku sem sklenila, da se ga raje izogibam, ga ne obrekujem in ga nikoli ne zaničujem. Če tudi se malce kaže v dobri luči, še zdaleč ne vem ali je res dober, ali pa se samo dela, da bi koga izkoristil. Dvignila sem se s tal in nato zagrabila torbo ter odšla domov. Doma sem sedela na postelji in gledala v sliko moje mame. V sobo pa je prispel moj brat Sawyer. "Kaj te muči?" Me vpraša. "Nič..le čuden občutek imam." Mu rečem, on pa pride do mene in mi v roke položi skodelico kakava.

Next?
06. marec 2014
u160185
u160185
nexttt!!
07. marec 2014
next
07. marec 2014
u152450
u152450
nekštt
08. marec 2014
u155122
u155122
A m lahko katera lajka/komentira slike ?
08. marec 2014
u155122
u155122

09. marec 2014
u155122
u155122
V naslednjih dneh, smo se odločili, da gremo s šolo na izlet za cel teden. Sicer gremo smučati.
*1DAN NA IZLETU*
Poiskali smo si sobe - kako bomo spali v njih. Z Chrisom sva našla primerno sobo in se namestila v njej. Nato, pa sva ugotovila, da so poleg nas tisti 4 emoti. Kasneje smo izbrali različne stvari, kaj bomo počeli. izbrala sem drsanje na ledu, deskanje in lokostrelstvo. Smučati ne znam dobro - ali pa celo sploh ne znam. Chris je izbral podobno, brez lokostrelstva ampak z ribolovom. Prvo smo šli streljati z lokom. V ekipi je bil Samuel in ostali emoti. Tarčo sem si izbrala čisto proč od njih, Samuel pa je prilezel do mene. Prijela sem lok in namerila v tarčo. Do nas je prišel naš učitelj lokostrelstva - mlad čeden moški po imenu Steve. Pokazal nam je vsega mogočega in mene vsaj veliko naučil. Streljali smo z lokom naprej, ko je Samuel pomeril vame, ampak je nato lok hitro umaknil in ustrelil naravnost v sredino tarče. Vse to sem opazila. Po Lokostrelstvu je napočilo kosilo, po kosilu pa počitek. Nato smo odšli drsati po ledu. Zvečer pa sem se odpravila spat že zgodaj. Chris je odšel ven z njegovim prijateljem, kjer imajo večerno smučanje. Ležala sem v postelji, skoraj že spala. Nisem slišala, da so se vrata odprla, nato pa zaprla. Na enkrat pa sem začutila, da se je posteljnina premaknila, mislila sem da je Chris prišel v sobo. Na enkrat pa se me je nekdo začel dotikati po ramah. Hitro sem se obrnila, v luninem siju skozi okno pa sem zagledala Samuelov psiho nasmeh. Zakričala sem ampak me je zagrabil za ustra ter dobesedno vrgel s postelje. Držala sem ga za roke, da bi me izpustil. Padla sva na tla on pa je ležal na meni. Nato se je malce sključil in si odpel pas na hlačah. Ko sem to zagledala sem začela še bolj paničariti. Roko je dal iz mojih ust in jo položil na vrat. "Ahh...pusti me...ne..ne stori tega...." Sem začela govoriti. "Prej bi mogla razmišljati...kar tako lepo..si začela o meni..po celi šoli govoriti, da sem morilec, da sem te hotel posiliti, da sem te hotel celo ubiti. Sedaj me vsi...zaradi tvojih laži sovražijo!" Zavpije. Jaz pa sem se ob njegovih besedah poglobila v srce. "Kaj si pa potem hotel z menoj?!" Zavpijem, on pa samo zavije z očmi. "Nič od tega...samo malce..prestrašiti." Mi reče in se skloni nad menoj. "In sedaj mi boš to storil?" Ga vprašam. "Še razmišljam..glede na to...da si mi zelo ušeč in ti sedaj ne moram niti reči kakšne grde besede." Mi reče. Jaz pa sem samo obnemela. Iz žepa je potegnil nož in ga položil na tla. Nato pa mi je slekel majico. Iz hlač je stegnil pas in zavezal moje roke ob nogo postelje. "Ne delaj tega.." Rečem. "Tako me prosiš naj tega ne storim, pa tako bi rada da bi se te dotikal po celem telesu. Lažeš si v obraz!" Mi reče in me poboža po licu. Vsa sem se tresla, nato pa je z konicami prstov na roki šel preko mojega oprsja po trebuhu do spodnjih hlač. "Lahko...pa storimo drugače. Povsod boš bila z menoj v skupini..pa tudi to kar si se zlagala o meni, boš povedala, da ni res..pa ti bom dal mir." Mi reče. "Kakor rečeš." Mu odvrnem. On pa me odveže in si zapasa hlače nazaj. Nož je dal na nočno omarico in me dvignil. "Zakaj to delaš?" Ga vprašam ko stojim na drugem koncu proti njemu."Ker so ludje to počeli meni." Mi reče in se obrne s solznimi očmi. "Od kar sem se zavedal, me je oče pretepal, mama mi je umrla pred nekaj leti, ne dolgo nazaj. Brat se je izživljal nad menoj fizično in psihično. Edina oseba, katera me je imela rada je bila moja mama, ali pa moj stric - mamin brat. Saj skušam biti boljši, pa ne gre. Ne morem! Rad bi bil tak kot ti, prijazen nežen. Pa ne gre, v meni je samo sovraštvo." Mi reče, iz oči pa so mu padle velike solze. Tudi meni je šlo na jok. Počasi sem prišla do njega nato pa ga močno objela. "Žal mi je, za vse." Mu rečem in ga močno stisnem k sebi. On pa je svoje roke položil okoli mene, svojo glavo k meni in rekel "Meni je žal."

Next?
09. marec 2014
neeeeeext
09. marec 2014
Neeeeeexttt
09. marec 2014
u160185
u160185
neext
09. marec 2014
u155122
u155122
Po dolgem objemu - na sredini sobe sem zaslišala, da se je Chris vrnil. "Hitro..skrij se!" Zavpijem, Samuel pa me je spustil iz objema in se vrgel za posteljo na moji strani, ter na rahlo zlezel pod njo - cel ni moral ker je postelja pre nizka. Chris pa je na enkrat vstopil v sobo. "Heey..a še ne spiš?" Reče. "Am..ne...ne morem spati." Rečem in stojim poleg Samuela. "Zakaj..si tako..bleda?" Me vpraša in povzdigne obrv. "Ah...saj sem vedno." Rečem. "Ne..ne, danes si prav grozno bleda." Mi reče. "Aja? Ah..ne vem mogoče sem samo...malce, ne vem no hah." Nekaj mečem iz sebe - po pravici povedano ne vem kaj govorim. "Jaz sem grem na hitro stuširati, kar pojdi spat." Mi reče. "Ja..ja..." Rečem. Chris pa je iskal po omarah razne stvari, našel in odšel ven. Samuel je že vstal ko so se vrata odprla, prijela sem ga za glavo in pahnila nazaj po tleh. "Pozabil sem glavnik...čakaj? Kaj si ti sedaj nekaj mahala z rokami?" Me vpraša. "Ne nisem..mogoče imaš privide." Mu rečem. "Ne vem..če, ker sem prav razločno videl tudi glavo." Mi reče. "Pa ti si res zmatran, daj daj pojdi se stuširat..potem pa spat no. Vidiš..ljudi....nekaj da maham z rokami..kaj boš še videl? Kakšnega suhljatega tipa?" Rečem, Samuel pa se je zahihital, če prav priznam tudi meni je šlo na smeh. "A se moji prividi tudi smejejo?" Me vpraša. "Nee...jaz se hihitam." Rečem in zakašljam. "Mhm...?" Reče. "No pojdi zdaj." Rečem. "Da ti ne skrivaš kakega fanta..a?" Mi reče. "Pa kjee noo...sej veš...da jih ne maram...RAZEN TEBE :'D." Rečem in se prijetno nasmehnem. "Ok...grem zdaj." Reče in odide. "OMG...suhljatega tipa..HAHAHAH" Se zasmeje Samuel in ustane ter se usede na posteljo. "Pa kaj..naj rečem..debelega?" Mu rečem in se zasmejem. "Konja...IHAHHA.." Reče Samuel in se zasmeje. "A si se slučajno udaril?" Vprašam. "Malce...pre hitro si me pahnila po tleh.." Mi reče. "Ah..oprosti.." Mu rečem. "Veš kaj..grem jaz zdej, ker nočem, da me Chris fenta! Če ne me boš pa ti." Reče. "Kakor vidiš...ahaha." Rečem. Samuel pa je ustal in odkorakal proti vratom. Na enkrat pa so se vrata odprla in Samuela zadela naravnost v nos ter ga stinsila k steni. "POZABIL SEM ŠAMPON!" Reče Chris in zagrabi šampon. "Jezus..nehaj delati to." Rečem. "Oprosti, zdajle bom nehal." Reče in odide. "Aw...moj nos.....ne vem ali me bolj boli zaradi udarca? Ali pa je krivo vnetje pirsinga." Reče in se sesede na tla ter drži za nos iz katerega je pricurjala kri. "Jezus..tebe bo res nekdo ubil." Rečem in skačem po sobi, da bi našla papirnati robček. Nato sem ga našla in mu ga prinesla ter mu ga dala na nos. "Hvala." Mi reče in si prime robček. "Danes..mi ne bo uspelo priti iz sobe, vsi me hočeju ubiti." Mi reče. "Oprosti." Mu rečem in ga gledam. "Bom preživel." Odvrne in se dvigne ter odpre vrata. "Okay, lahko noč." Mi reče in odide. "Lahko noč." Mu odvrnem in zaprem vrata. Ugasnila sem luč in se zleknila na posteljo.

Zjutraj smo odšli na zajtrk, sedla sem za mizo in mazala nutello na kruh, Chris je odšel po kakav za naju oba. "Nos...me še vedno boli." Reče Samuel in stopi poleg mene. "Boogii... a si si dal persing ven?" Ga vprašam. "Ja..tako ali tako, sem imel v mislih da bi si ga dal na nosnico." Mi reče. "Aha...res mi je žal za vse to nocoj." Mu rečem. "Meni je." Mi reče. "Jaz sem ti že zdavnaj odpustila." Mu rečem. "Jaz tebi." Mi reče. Nasmehnila sem se in zagledala Chrisa, ki hodi proti nam. "Pojdi zdaj, Chris gre." Mu rečem. "Okay...Dokay.." Reče Samuel in odide k svojim. Po zajtrku je bilo na vrsti deskanje - bordanje. Zgrabili smo svoje deske in odšli do učitelja. Dali se bomo po dvojicah. Chrisa je vprašal neki prijatelj, jaz pa sem gledala okoli sebe. Nato pa je za menoj prišel Samuel in dal svojo brado na mojo ramo. "Ste sami?" Me vpraša. "Ja...pa vi?" Vprašam. "Ja..." Odvrne. "Torej sva si usojena." Rečem, Samuel pa se je le zasmejal. Prvo smo ravnotežje vadili brez deske. Nekajkrat sva se zanalašč zvrnila na sneg, samo da je bil smeh. Chris naju je malce začudeno gledal, ker sem se Samuela vedno bala. No, po pravici povedano se ga še vedno malce, ampak mi je z njim čedalje bolj prijetno.
Nato smo prešli že na deske, prijeli smo se za roke in počasi šli po bolj ravnem kakor strmem hribu navzdol. S Samuelom nama je lepo uspelo, po dveh urah vaje smo odšli na malico. Sedela sva na ležalnikih in pila kakav. "Ej...prejle, a si zanalašč padel name?" Vprašam. "Meeh, bolj za hec kot za res." Mi reče. Oba sva se začela smejati. "Hey..Jasmin." Pride do mene Chris. "O..Chris." Rečem in se nasmehnem. "Čemu tale čudeš, da sta vidva prijatelja?" Vpraša. "Mogoče obstaja razlog." Reče Samuel in si na nos povezne sončna očala. Chris je prekrižal roke. "Mogoče sem narobe sklepala, Samuel je dober prijatelj." Rečem. "Ahah, ql ql." Reče. "Veš, nekoč bova šla narazen." Rečem Chrisu. "Vem, ampak bova vedno kot brat in sestra." Mi reče. "Vedno." Mu odvrnem s nasmehom. Chris se je nasmehnil in odšel. "A te smem nekaj vprašati?" Vpraša Samuel. "Kar.." Mu rečem. "A bi men pasal, če bi začel zdajle nag skakti po snegu?" Toliko je manjkalo pa bi se začela režati. "Omg...HAHAHAHA...ja bi ti, k si bel k sneg." Rečem. "PRAVA SE OGLAŠA!" Zavpije in zagrabi sneg ter mi ga vrže v obraz. "Oohoohoo! Kdo je začel fight!" Zavpijem in zagrabim sneg ter ga vržem naravnost v Samuela. "Kdo ga nadaljuje kaj?" Vpraša in si očala povezne na konico nosu ter me pogleda kakor, da je začel osvajati dekleta. "Norc!" Rečem, Samuel pa je ustal in s tem sva se pričela loviti. "Glej to...a ni neki Jasmin govorila, da je Samuel kriminalc?" Vpraša največja afna na šoli. "Mogoče sta pa par." Reče druga največja @ na šoli. "OKaay...ker se bol sleče!" Zavpije "O jej.." Rečem in slečem bundo ter jo vržem v njega, nato pulover in nato majico. Samuel je med tem bil že zgoraj brez. "OKAY...BOL NE GREM!" Zavpijem. "Ha..ha." Reče Samuel. "O JEJ...kak tattoo." Rečem in gledam na njegov prsni koš. "Lep ja.." Mi reče. "Zelo." Odvrnem in čez sebe potegnem kratko majico, da sem samo še v modrcu.

"Vsi gledajo." Reče. "Briga me." Rečem in se nasmehnem, Samuel se je nekaj časa smehljal, nato pa zagrabil sneg in me začel loviti. " NEE ME RIBAT!" Zavpijem ko me zagrabi in me s snegom začne drgniti po hrbtu. "AAAA!" Začnem kričati in mahati z rokami. "AHahaha." Se zasmeje Samuel in pade na rit. "BOŠ VIDEL HA HA HA!" Zavpijem in začnem brcati sneg v njega. "HAHAHA..kak faajn, ne bo se mi treba stuširat." Reče in si z roko skuštra lase. "Omg...ti si res nor." Rečem in dam roke v boke. "Aww..sleči še moderc, pa boš popolna." Reče. "Tak si, kot vsi ostali." Mu rečem. "O ja.." Odvrne in me spotakne, da padem na sneg. "Aaaaa..mrzloo!!" Zavpijem in ga zagrabim za roko ter se potegnem na njega. "Ahahahahaha..glej kako lepo." Reče in me stisne k sebi. "Ja, to je bolše." Rečem in dam roko čez ramo. "To ni edini tatto, še miljon jih je." Rečem. "Ja..ja, volka mam na stegnu in rami..to vidiš. Pa na hrbtu imam..križ. Za ušesom imam zvezdice, itd..itd..." Reče.

"Ql, jest sm rekla, da si bom dala volka na ramo." Rečem. "Lepo.." Mi reče. "A boli?" Vprašam. "Malce ja." Odvrne. "Hudo." Rečem in se naslonim na njega. Samuel se je nasmehnil in me močneje stisnil k sebi...

Next?
10. marec 2014
u160185
u160185
nextttt!!!
10. marec 2014
next
10. marec 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg